• Підтримаймо військових Житомирщини!

  • Прийом громадян

  • Обговорюємо проекти

Усі бажаючі мають змогу надати фінансову допомогу військовим Житомирщини. Кошти можна перераховувати на окремий банківський рахунок. 

 

 

ПУаТ Фідобанк
МФО 300175
р/р 26002000463536
код: 22064928
Благодійний фонд «Людяність»

 

Призначення платежу: благодійна допомога військовим Житомирщини, Збройним силам України, переселенцям з Криму.
Надходження відслідковуватимуться органами місцевого самоврядування, тобто представниками територіальних громад, і використовуватимуться виключно за призначенням.
За перерахування коштів банк не здійснює жодних стягнень.
З надходженнями на рахунок та використанням коштів можна ознайомитися у ТАБЛИЦІ, яка на прохання громадськості була уточнена та доповнена.
Необхідну інформацію також можна отримати за телефоном: 47-44-69.

ГОЛОВА ОБЛАСНОЇ РАДИ

ФРАНЦУЗ

Віталій Йосипович           -        другий  четвер  щомісяця, з 9-00 до 12-00  год., кімната 113

                    

ПЕРШИЙ ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ РАДИ

Арешонков

Володимир Юрійович       -       другий  понеділок щомісяця, з 9-00 до 12-00 год., кімната 203

 

ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ РАДИ

Годований

Руслан Миколайович      -       друга п’ятниця  щомісяця, з 9-00 до 12-00 год., кімната 204

Пропозиції та зауваження до законопроектів від Житомирського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад

Пропозиції, озвучені на громадських слуханнях з обговорення Концепції реформи місцевого самоврядування та територіальної влади в Україні 21 березня 2014 року

Пропозиції до проекту Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, надані Черняхівською районною радою

Проект Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні (Редакція від 14.03.2014)

Про створення обласної робочої групи з питань підготовки, популяризації та проведення реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні

Проект Закону України «Про право територіальних громад на об’єднання»

Проект Закону України «Про співробітництво територіальних громад»

Останні новини

У центрі соціально-психологічної реабілітації дітей «Сонячний дім» відсвяткували День Миколая

son819 грудня – день, якого з нетерпінням чекають усі діти. Святого Миколая і подарунків дочекалися вихованці «Сонячного дому». А для численних гостей вони підготували казкове дійство з піснями, танцями і віршами.

Детальніше...

Визначено переможців обласного етапу конкурсу «Учитель року 2015»

15vr5Відзначення учасників конкурсу та лауреатів відбулося 18 грудня в Житомирському обласному інститут післядипломної педагогічної освіти обласної ради. Вітали освітян голова обласної ради Віталій Француз та заступник голови – керівник апарату ОДА В’ячеслав Поліщук.

Детальніше...

18 грудня - Єдиний день депутата

27cc15Згідно з рішенням IV сесії Житомирської обласної ради 6 скликання «Про Єдиний день депутата» 18 грудня 2014 року депутати місцевих рад усіх рівнів будуть проводити виїзні прийоми громадян у виборчих округах, де їх було обрано, та за місцем проживання виборців.

Віталій Француз: Ми готові до співпраці з народними депутатами від Житомирщини, і така співпраця має бути

depp2Зустріч керівництва області та Житомира з народними депутатами України, обраними від Житомирської області, відбулася в обласній раді 16 грудня. Голова обласної ради Віталій Француз, голова ОДА Сергій Машковський та в. о. Житомирського міського голови Любов Цимбалюк акцентували увагу народних обранців – Павла Дзюблика, Вадима Кривенка, Володимира Арешонкова, Борислава Розенблата – на нагальних проблемах Житомирщини.

Детальніше...

У Житомирі вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

chor14 11День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС відзначається щорічно 14 грудня, у день закінчення будівництва саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком. Пам’ять про подвиг ліквідаторів та всіх постраждалих від атомного лиха в обласному центрі вшанували покладанням квітів до меморіалів.

Детальніше...

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr