• Підтримаймо військових Житомирщини!

  • Прийом громадян

  • Обговорюємо проекти

Усі бажаючі мають змогу надати фінансову допомогу військовим Житомирщини. Кошти можна перераховувати на окремий банківський рахунок. 

 

 

ПУаТ Фідобанк
МФО 300175
р/р 26002000463536
код: 22064928
Благодійний фонд «Людяність»

 

Призначення платежу: благодійна допомога військовим Житомирщини, Збройним силам України, переселенцям з Криму.
Надходження відслідковуватимуться органами місцевого самоврядування, тобто представниками територіальних громад, і використовуватимуться виключно за призначенням.
За перерахування коштів банк не здійснює жодних стягнень.
З надходженнями на рахунок та використанням коштів можна ознайомитися у ТАБЛИЦІ, яка на прохання громадськості була уточнена та доповнена.
Необхідну інформацію також можна отримати за телефоном: 47-44-69.

ГОЛОВА ОБЛАСНОЇ РАДИ

ФРАНЦУЗ

Віталій Йосипович           -        другий  четвер  щомісяця, з 9-00 до 12-00  год., кімната 113

                    

ПЕРШИЙ ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ РАДИ

Арешонков

Володимир Юрійович       -       другий  понеділок щомісяця, з 9-00 до 12-00 год., кімната 203

 

ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ РАДИ

Годований

Руслан Миколайович      -       друга п’ятниця  щомісяця, з 9-00 до 12-00 год., кімната 204

Пропозиції та зауваження до законопроектів від Житомирського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад

Пропозиції, озвучені на громадських слуханнях з обговорення Концепції реформи місцевого самоврядування та територіальної влади в Україні 21 березня 2014 року

Пропозиції до проекту Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, надані Черняхівською районною радою

Проект Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні (Редакція від 14.03.2014)

Про створення обласної робочої групи з питань підготовки, популяризації та проведення реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні

Проект Закону України «Про право територіальних громад на об’єднання»

Проект Закону України «Про співробітництво територіальних громад»

Останні новини

Віталій Француз: Серед водіїв є ліквідатори чорнобильської катастрофи, і ті, хто сьогодні, ризикуючи життям, перевозить військовослужбовців у зону проведення АТО

avv5В обласній раді 23 жовтня зібралися кращі працівники автомобільно-дорожньої галузі. З нагоди їх професійного свята, яке щороку відзначається в останню неділю жовтня, привітали і відзначили нагородами керівники представницької і виконавчої гілок влади області й обласного центру.

Детальніше...

Депутати погодили закупівлю бронежилетів та розподіл державної субвенції місцевим бюджетам для компенсації пільг на теплопостачання

22b2На черговому засіданні постійної комісії обласної ради з питань бюджету і комунальної власності, що відбулася 22 жовтня, депутати погодили заявку обласного військового комісаріату щодо закупівлі бронежилетів для військовослужбовців 10-го батальйону територіальної оборони.

Детальніше...

Віталій Француз про роботу депутатського корпусу, люстрацію та антикорупційні закони

franc1У програмі Житомирської ОДТРК "Самоврядування: місцеві напрямки" голова обласної ради розповів про напрямки і специфіку роботи депутатського корпусу, люстрацію, позачергові вибори.

Детальніше...

У Житомирському державному університеті імені Івана Франка відзначили 95-річчя закладу

95 316 жовтня 1919 року у Поліському краї було відкрито перший інститут, який успадкував мaтеріальну базу, бібліотеку, музей, метеорологічну станцію раніше діючої чоловічої гімназії. У різні часи вищий навчальний заклад мав різні назви, аж поки у 2004 році не став Житомирським державним університетом імені Івана Франка. Багато років поспіль навчальний заклад посідає високі позиції у рейтингу вишів України.

Детальніше...

Секретарі сільських і селищних рад підвищують кваліфікацію

sekret1Відповідно до затвердженого плану підготовки та підвищення кваліфікації працівників органів місцевого самоврядування 16 жовтня в апараті обласної ради відбулося практичне заняття для секретарів сільських і селищних рад. Йшлося про організацію діловодства, порядок підготовки і прийняття документів.

Детальніше...

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr