• Підтримаймо військових Житомирщини!

  • Прийом громадян

  • Обговорюємо проекти

Усі бажаючі мають змогу надати фінансову допомогу військовим Житомирщини. Кошти можна перераховувати на окремий банківський рахунок. 

 

 

ПУаТ Фідобанк
МФО 300175
р/р 26002000463536
код: 22064928
Благодійний фонд «Людяність»

 

Призначення платежу: благодійна допомога військовим Житомирщини, Збройним силам України, переселенцям з Криму.
Надходження відслідковуватимуться органами місцевого самоврядування, тобто представниками територіальних громад, і використовуватимуться виключно за призначенням.
За перерахування коштів банк не здійснює жодних стягнень.
З надходженнями на рахунок та використанням коштів можна ознайомитися у ТАБЛИЦІ, яка на прохання громадськості була уточнена та доповнена.
Необхідну інформацію також можна отримати за телефоном: 47-44-69.

ГОЛОВА ОБЛАСНОЇ РАДИ

ФРАНЦУЗ

Віталій Йосипович           -        другий  четвер  щомісяця, з 9-00 до 12-00  год., кімната 113

                    

ПЕРШИЙ ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ РАДИ

Арешонков

Володимир Юрійович       -       другий  понеділок щомісяця, з 9-00 до 12-00 год., кімната 203

 

ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ РАДИ

Годований

Руслан Миколайович      -       друга п’ятниця  щомісяця, з 9-00 до 12-00 год., кімната 204

Пропозиції та зауваження до законопроектів від Житомирського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад

Пропозиції, озвучені на громадських слуханнях з обговорення Концепції реформи місцевого самоврядування та територіальної влади в Україні 21 березня 2014 року

Пропозиції до проекту Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, надані Черняхівською районною радою

Проект Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні (Редакція від 14.03.2014)

Про створення обласної робочої групи з питань підготовки, популяризації та проведення реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні

Проект Закону України «Про право територіальних громад на об’єднання»

Проект Закону України «Про співробітництво територіальних громад»

Останні новини

Громади Житомирщини запрошуються до участі у спільному проекті ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»

tretya5Третю фазу Проекту, яка стартувала у травні цього року і триватиме до 2018 року, 29 вересня презентували представникам районних рад, адміністрацій, територіальних громад області. Участь в офіційному відкритті чергового етапу реалізації проектів співфінансування брали голова обласної ради Віталій Француз, голова ОДА Сергій Машковський, спеціаліст з розвитку громад Проекту ЄС/ПРООН Олена Рудіч.

Детальніше...

Житомирщина зустрічає своїх героїв - військовослужбовців 8 армійського корпусу

korp-1Після тривалого перебування та виконання завдань в Херсонській та Запорізькій областях, в зоні проведення антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях у місце постійної дислокації прибув особовий склад управління та підрозділів забезпечення 8 армійського корпусу.

Детальніше...

Віталій ФРАНЦУЗ: Задля досягнення позитивних зрушень – громади мають об’єднувати свої зусилля

vassrЗадля досягнення позитивних зрушень у своїх громадах – сільські та селищні керівники мають об’єднувати свої зусилля. Про це йшлося на засіданні Житомирського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад.

Детальніше...

Руслан Годований розповів слухачам Школи депутатів місцевих рад про сучасні виклики політики

1346237947 uchebnikiЛекцію щодо роботи у селищних, сільських та міських радах в рамках Школи депутатів місцевих рад майбутнім обранцям прочитав заступник голови Житомирської облради Руслан Годований.

Детальніше...

Шановні працівники лісового господарства!

lis22r324yhЩиро вітаємо вас із  професійним святом - Днем працівника лісу!

Продовжуючи добрі традиції лісівників минулих поколінь, ви щоденно піклуєтеся про збереження та примноження лісів нашого краю. Завдяки вашій праці з кожним роком збільшуються площі лісових насаджень, забезпечується дбайливе  ведення лісового господарства.

Детальніше...

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr