• Оренда майна

  • Реформа місцевого самоврядування

  • Про енерго- ефективність

Останні новини

Про внесення змін до перспективного плану формування територій громад Житомирської області

                                                                                                          Проект

   trizyb1Україна
  ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

                                                                                                          

Тринадцята  сесія                                                                     VII скликання

від                       №

Про внесення змін до перспективного
плану формування територій громад
Житомирської області

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 5, 11 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», Методики формування спроможних територіальних громад, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 08.04.15 №214, розпорядження Кабінету Міністрів України від 12.08.15 №901-р, яким затверджено перспективний план формування територій громад Житомирської області, зі змінами, внесеними згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 01.02.17 №58-р, розглянувши подання обласної державної адміністрації від 22.09.2017 № 4373/51/2-17,
враховуючи рекомендації постійних комісій обласної ради, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до перспективного плану формування територій громад Житомирської області, схваленого рішенням обласної ради від 28.05.15 №1495, зі змінами, внесеними рішеннями обласної ради від 21.07.16 №296, від 06.04.17 № 580, від 25.05.17 № 631, від 27.07.17 № 708, а саме:

1.1. Включити пропозиції щодо зміни складу об’єднаних територіальних громад у зв’язку з добровільним об’єднанням їх з іншими територіальними громадами, згідно з додатком 1.

1.2. Включити пропозиції щодо утворення Романівської об’єднаної територіальної громади, згідно з додатком 2.

1.3. Включити пропозиції щодо зміни складу Лугинської об’єднаної територіальної громади у зв’язку з добровільним приєднанням до неї інших територіальних громад, згідно з додатком 3.

2. Обласній державній адміністрації подати рішення обласної ради з додатками для затвердження в установленому порядку Кабінету Міністрів України.

3. Обласній державній адміністрації до подання в Центральну виборчу комісію рішення рад про приєднання територіальних громад для призначення у них місцевих виборів інформувати обласну раду щодо відповідності прийнятих рішень перспективному плану формування територій громад Житомирської області.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради Крамаренка С.М., постійну комісію обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності, правопорядку та антикорупційної діяльності.

 

 

Голова обласної ради                                                              В.В. Ширма

Додаток до проекту рішення

 

 

 

 

Розробник рішення:
виконавчий апарат обласної ради.
Відповідальна особа: Рудницький П.П., тел. 47-45-10

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2