Про додаткове надання у користування мисливських угідь Малинській районній громадській організації «Товариство мисливців та рибалок»

Проєкт

trizyb1
Україна
ЖИТОМИРСЬКА  ОБЛАСНА  РАДА

РІШЕННЯ

Третя сесія

VIІІ скликання

від                       

№  

Про додаткове  надання у користування мисливських угідь
Малинській районній громадській організації  «Товариство мисливців та рибалок»

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 21, 22 Закону України «Про мисливське господарство та полювання», розглянувши подання  Державного  агентства  лісових  ресурсів  України від 06.08.2020 № 03-11/5153-20, погодження Житомирської обласної державної адміністрації від 28.07.2020  №3844/2-20/19, клопотання Малинської районної громадської організації «Товариство мисливців та рибалок» від 03.11.2020 №23, враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань    екології, охорони навколишнього середовища   та     використання  природних  ресурсів   від                       , обласна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати додатково у користування Малинській районній громадській організації  «Товариство мисливців та рибалок» мисливські угіддя площею 1408,07 га  в Малинському   районі, згідно з додатком,   визначивши  загальну площу   мисливських  угідь 5069,07 га та строк користування   25  років.
  2. Малинській районній громадській організації «Товариство мисливців та рибалок:

2.1. Забезпечити упорядкування мисливських угідь, замовивши виготовлення проєкту організації і розвитку мисливського господарства у спеціалізованій організації, яка має ліцензію на виконання вказаного виду робіт.

2.2. Укласти договір щодо умов ведення мисливського господарства з центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері лісового та мисливського господарства.

2.3. Для регулювання відносин, визначення  розміру  та порядку  внесення плати  за користування мисливськими  угіддями   укласти    відповідні договори з власниками або користувачами земельних ділянок, на яких знаходяться ці угіддя.

2.4. Приступити до користування мисливськими угіддями лише після затвердження в установленому порядку проєкту організації і розвитку мисливського господарства та укладання відповідних договорів.

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань екології,  охорони навколишнього  середовища  та  використання  природних  ресурсів.

                 

Голова обласної  ради

   

                    В.І. Федоренко    

Додаток до проєкту рішення

Розробник проєкту рішення:
виконавчий апарат Житомирської обласної ради.
Відповідальна особа: Ковтуненко М.Г. начальник
управління з питань реформи місцевого
самоврядування, та децентралізації влади,
впровадження проектів та програм виконавчого апарату
обласної ради, 43-21-49
Дата розміщення на офіційному веб-сайті обласної ради:

Останнє оновлення: Середа, 27 січня 2021, 11:53

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2