Електронний протокол поіменного голосування

     Виступили:   13:11:24: Собко Тарас Дмитрович

     Виступили:   13:11:51: Озерчук Андрiй Миколайович

Голосування за пропозицію Лабунської А.В. про першочерговий розгляд питань

     Поіменно:    13:13:30 :  За  56, проти   0, утримались   0, не голосувало   6

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Казюк Олег Васильович                       за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  16  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                                        негол

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:  12  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Нагорняк Володимир Васильович                                    негол

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   7  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                    за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидор Васильович                      за

           Вiлiвчук Максим Олександрович                                    негол

           Омелянчук Надiя Юрiївна                                          негол

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           -  -  Депутатів:   5  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                                       негол

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                                       негол

           -  -  Депутатів:   5  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

     Виступили:   13:13:40: Рудченко Микола Миколайович

     Виступили:   13:28:24: Шавлович Олексiй Григорович

     Виступили:   13:44:50: Павлюк Руслан Вiталiйович

     Виступили:   13:50:19: Смичок Iлля Анатолiйович

     Виступили:   13:51:14: Собко Тарас Дмитрович

     Виступили:   13:55:45: Смичок Iлля Анатолiйович

     Виступили:   14:10:03: Крамаренко Сергiй Михайлович

     Виступили:   14:11:55: Озерчук Андрiй Миколайович

     Виступили:   14:23:23: Раупов Рустам Бурханович

     Виступили:   14:30:40: Заруцький Вiктор Тадейович

     Виступили:   14:31:48: Жабокрицький Євгенiй Вiкторович

Голосування за пропозицію Лабунської А.В. - зобов’язати Житомирську обласну державну адміністрацію негайно перерахувати кошти за МРТ

     Поіменно:    14:41:26 :  За   0, проти  25, утримались  11, не голосувало  26

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович                    проти

           Нусбаум Степан Антонович                          проти

           Мельник Вiктор Сергiйович                         проти

           Дзюбенко Олег Миколайович                         проти

           Диняк Сергiй Васильович                           проти

           Павлюк Руслан Вiталiйович                                        негол

           Павленко Анатолiй Анатолiйович                    проти

           Сташенко Григорiй Федорович                       проти

           Руденький Андрiй Олександрович                    проти

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                         проти

           Подiк Анатолiй Олександрович                      проти

           Забродський Михайло Вiталiйович                   проти

           Зозуля Микола Петрович                                           негол

           Сабадаш Iгор Iванович                                            негол

           Казюк Олег Васильович                             проти

           Ширма Володимир Васильович                                   утр

           -  -  Депутатів:  16  За:   0  Проти:  12  Утрималось:   1  Неголосувало:   3

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"                

           Кропивницький Володимир Миколайович                              негол

           Рибинський Iгор Євгенович                                        негол

           Ходак Iгор Євгенович                                             негол

           Заруцький Вiктор Тадейович                        проти

           Орлюк Сергiй Валерiйович                          проти

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                      проти

           Кропачов Дмитро Iгорович                                         негол

           Сакiвський Валентин Цезарович                                утр

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                                      негол

           Марчинський Микола Бронiславович                                 негол

           Григорович Микола Станiславович                                  негол

           Нiколайчук Олександр Володимирович                           утр

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна                                утр

           -  - Депутатів:  13  За:   0  Проти:   3  Утрималось:   3  Неголосувало:   7

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович                     проти

           Гула Раїса Миколаївна                                            негол

           Луцюк Микола Миколайович                                         негол

           Самчук Володимир Миколайович                      проти

           Чорноморець Олександр Павлович                    проти

           Нагорняк Володимир Васильович                                    негол

           Рибак Наталiя Iванiвна                                           негол

           -  -  Депутатів:   7  За:   0  Проти:   3  Утрималось:   0  Неголосувало:  4

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                                     утр

           Крамаренко Сергiй Михайлович                      проти

           Романський Iгор Васильович                                   утр

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                                      негол

           Чернявський Павло Петрович                                       негол

           -  -  Депутатів:   5  За:   0  Проти:   1  Утрималось:   2  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                                    утр

           Маланюк Остап Зiновiйович                         проти

           Шавлович Олексiй Григорович                       проти

           Галагуза Олена Володимирiвна                      проти

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович                   проти

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович                     проти

           -  -  Депутатів:   6  За:   0  Проти:   5  Утрималось:   1  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                                     негол

           Перегуда Вiктор Петрович                                         негол

           Ковальчук Володимир Кирилович                                    негол

           Дідківський Володимир Олександрович                             негол

           Рудченко Микола Миколайович                                      негол

           -  -  Депутатів:   5  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   5

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                  

           Кiзiн Сидор Васильович                                           негол

           Вiлiвчук Максим Олександрович                                    негол

           Омелянчук Надiя Юрiївна                                          негол

           Собко Тарас Дмитрович                                            негол

           Янчук Вiктор Григорович                                          негол

           -  -  Депутатів:   5  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   5

          

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                          проти

           Озерчук Андрiй Миколайович                                   утр

           Науменко Вiталiй Анатолiйович                                утр

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна                                утр

           Пiнський Олег Вiкентiйович                                   утр

           -  -  Депутатів:   5  За:   0  Проти:   1  Утрималось:   4  Неголосувало:   0

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2