Електронний протокол поіменного голосування

від   24.12.2020 11:34  

  1. Про обласну Програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2021-2022 роки.

№ п/п

Прізвище, Ім'я, По-батькові

 Вибір

 1

 Алдошина Поліна Віталіївна

 ЗА

 2

 Білошицький Сергій Костянтинович

 ЗА

 3

 Годований Руслан Миколайович

 ЗА

 4

 Грабовська Олеся Омельянівна

 ЗА

 5

 Григорович Микола Станіславович

 ЗА

 6

 Гронська Олена Володимирівна

 ЗА

 7

 Гундич Ігор Петрович

 ЗА

 8

 Дзюбенко Олег Миколайович

 ЗА

 9

 Диняк Сергій Васильович

 ЗА

 10

 Дмитрук Олександр Володимирович

 ЗА

 11

 Довгополий Юрій Дмитрович

 ЗА

 12

 Донець Валентина Євгенівна

 ЗА

 13

 Дячук Ірина Дмитрівна

 ЗА

 14

 Жабокрицький Євгеній Вікторович

 ЗА

 15

 Журбенко Павло Юрійович

 ЗА

 16

 Казюк Олег Васильович

 ЗА

 17

 Кицак Людмила Вікторівна

 ЗА

 18

 Ковальов Андрій Юрійович

 відсутній

 19

 Козенюк Петро Вікторович

 ЗА

 20

 Корх Олег Вікторович

 ЗА

 21

 Костюшко Ірина Вікторівна

 ЗА

 22

 Крамаренко Сергій Михайлович

 ЗА

 23

 Кропачов Дмитро Ігорович

 ЗА

 24

 Кропивницький Володимир Миколайович

 ЗА

 25

 Кулак Іван Іванович

 ЗА

 26

 Лукашенко Ігор Вікторович

 ЗА

 27

 Мелашенко Анатолій Васильович

 ЗА

 28

 Мельник Віктор Сергійович

 ЗА

 29

 Мусевич Алла Іванівна

 ЗА

 30

 Нагорняк Володимир Васильович

 ЗА

 31

 Нікітіч Тетяна Геннадіївна

 ЗА

 32

 Озерчук Андрій Миколайович

 ЗА

 33

 Олійник Оксана Вікторівна

 ЗА

 34

 Онопрієнко Валерій Васильович

 ЗА

 35

 Онуфрієнко Наталія Анатоліївна

 ЗА

 36

 Павленко Анатолій Анатолійович

 ЗА

 37

 Парфентієва Тетяна Миколаївна

 ЗА

 38

 Піонтківський Петро Вікторович

 ЗА

 39

 Подік Анатолій Олександрович

 ЗА

 40

 Прокопчук Валерій Вікторович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 41

 Рабінович Олександр Юхимович

 ЗА

 42

 Развадовський Віктор Йосипович

 ЗА

 43

 Рибак Наталія Іванівна

 ЗА

 44

 Рибинський Ігор Євгенович

 ЗА

 45

 Руденький Андрій Олександрович

 ЗА

 46

 Рудь Петро Володимирович

 ЗА

 47

 Сабадаш Ігор Іванович

 ЗА

 48

 Савченко Олександр Ілліч

 УТРИМАВСЯ

 49

 Сергєєва Ірина Вікторівна

 ЗА

 50

 Сисоєва Галина Миколаївна

 ЗА

 51

 Скидан Олег Васильович

 ЗА

 52

 Сорока Віталій Анатолійович

 ЗА

 53

 Торяник Олена Петрівна

 ЗА

 54

 Федоренко Володимир Ілліч

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 55

 Хливнюк Олена Володимирівна

 ЗА

 56

 Ходак Ігор Євгенович

 ЗА

 57

 Чернявський Павло Петрович

 ЗА

 58

 Черпіцький Костянтин Олегович

 ЗА

 59

 Чорноморець Олександр Павлович

 ЗА

 60

 Шевчук Катерина Анатоліївна

 ЗА

 61

 Ширма Володимир Васильович

 ЗА

 62

 Щербакова Ірина Іванівна

 ЗА

 63

 Ющенко Олександр Миколайович

 ЗА

 64

 Яблонський Павло Євгенійович

 ЗА

   УСЬОГО:   64

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО:  63

З НИХ:

"ЗА":  60

"ПРОТИ":  0

"УТРИМАЛОСЬ":  1

"НЕ ГОЛОСУВАЛО":  2

   РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО 

від   24.12.2020 11:35  

  1. Про Програму забезпечення депутатської діяльності, проведення конкурсів та нагород Житомирської обласної ради на 2021 рік.

№ п/п

Прізвище, Ім'я, По-батькові

 Вибір

 1

 Алдошина Поліна Віталіївна

 ЗА

 2

 Білошицький Сергій Костянтинович

 ЗА

 3

 Годований Руслан Миколайович

 ЗА

 4

 Грабовська Олеся Омельянівна

 ЗА

 5

 Григорович Микола Станіславович

 ЗА

 6

 Гронська Олена Володимирівна

 ЗА

 7

 Гундич Ігор Петрович

 ЗА

 8

 Дзюбенко Олег Миколайович

 ЗА

 9

 Диняк Сергій Васильович

 ЗА

 10

 Дмитрук Олександр Володимирович

 ЗА

 11

 Довгополий Юрій Дмитрович

 ЗА

 12

 Донець Валентина Євгенівна

 ЗА

 13

 Дячук Ірина Дмитрівна

 ЗА

 14

 Жабокрицький Євгеній Вікторович

 ЗА

 15

 Журбенко Павло Юрійович

 ЗА

 16

 Казюк Олег Васильович

 ЗА

 17

 Кицак Людмила Вікторівна

 ЗА

 18

 Ковальов Андрій Юрійович

 відсутній

 19

 Козенюк Петро Вікторович

 ЗА

 20

 Корх Олег Вікторович

 ЗА

 21

 Костюшко Ірина Вікторівна

 ЗА

 22

 Крамаренко Сергій Михайлович

 ЗА

 23

 Кропачов Дмитро Ігорович

 ЗА

 24

 Кропивницький Володимир Миколайович

 ЗА

 25

 Кулак Іван Іванович

 ЗА

 26

 Лукашенко Ігор Вікторович

 ЗА

 27

 Мелашенко Анатолій Васильович

 ЗА

 28

 Мельник Віктор Сергійович

 ЗА

 29

 Мусевич Алла Іванівна

 ЗА

 30

 Нагорняк Володимир Васильович

 ЗА

 31

 Нікітіч Тетяна Геннадіївна

 ЗА

 32

 Озерчук Андрій Миколайович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 33

 Олійник Оксана Вікторівна

 ЗА

 34

 Онопрієнко Валерій Васильович

 ЗА

 35

 Онуфрієнко Наталія Анатоліївна

 ЗА

 36

 Павленко Анатолій Анатолійович

 ЗА

 37

 Парфентієва Тетяна Миколаївна

 ЗА

 38

 Піонтківський Петро Вікторович

 ЗА

 39

 Подік Анатолій Олександрович

 ЗА

 40

 Прокопчук Валерій Вікторович

 ЗА

 41

 Рабінович Олександр Юхимович

 ЗА

 42

 Развадовський Віктор Йосипович

 ЗА

 43

 Рибак Наталія Іванівна

 ЗА

 44

 Рибинський Ігор Євгенович

 ЗА

 45

 Руденький Андрій Олександрович

 ЗА

 46

 Рудь Петро Володимирович

 ЗА

 47

 Сабадаш Ігор Іванович

 ЗА

 48

 Савченко Олександр Ілліч

 ЗА

 49

 Сергєєва Ірина Вікторівна

 ЗА

 50

 Сисоєва Галина Миколаївна

 ЗА

 51

 Скидан Олег Васильович

 ЗА

 52

 Сорока Віталій Анатолійович

 ЗА

 53

 Торяник Олена Петрівна

 ЗА

 54

 Федоренко Володимир Ілліч

 ЗА

 55

 Хливнюк Олена Володимирівна

 ЗА

 56

 Ходак Ігор Євгенович

 ЗА

 57

 Чернявський Павло Петрович

 ЗА

 58

 Черпіцький Костянтин Олегович

 ЗА

 59

 Чорноморець Олександр Павлович

 ЗА

 60

 Шевчук Катерина Анатоліївна

 ЗА

 61

 Ширма Володимир Васильович

 ЗА

 62

 Щербакова Ірина Іванівна

 ЗА

 63

 Ющенко Олександр Миколайович

 ЗА

 64

 Яблонський Павло Євгенійович

 ЗА

   УСЬОГО:   64

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО:  63

З НИХ:

"ЗА":  62

"ПРОТИ":  0

"УТРИМАЛОСЬ":  0

"НЕ ГОЛОСУВАЛО":  1

   РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО 

від   24.12.2020 11:42  

  1. Про Програму соціальної підтримки учасників АТО/ООС, родин загиблих, померлих, зниклих безвісти учасників АТО/ООС та Героїв Небесної Сотні на 2021 рік.

№ п/п

Прізвище, Ім'я, По-батькові

 Вибір

 1

 Алдошина Поліна Віталіївна

 ЗА

 2

 Білошицький Сергій Костянтинович

 ЗА

 3

 Годований Руслан Миколайович

 ЗА

 4

 Грабовська Олеся Омельянівна

 ЗА

 5

 Григорович Микола Станіславович

 ЗА

 6

 Гронська Олена Володимирівна

 ЗА

 7

 Гундич Ігор Петрович

 ЗА

 8

 Дзюбенко Олег Миколайович

 ЗА

 9

 Диняк Сергій Васильович

 ЗА

 10

 Дмитрук Олександр Володимирович

 ЗА

 11

 Довгополий Юрій Дмитрович

 ЗА

 12

 Донець Валентина Євгенівна

 ЗА

 13

 Дячук Ірина Дмитрівна

 ЗА

 14

 Жабокрицький Євгеній Вікторович

 ЗА

 15

 Журбенко Павло Юрійович

 ЗА

 16

 Казюк Олег Васильович

 ЗА

 17

 Кицак Людмила Вікторівна

 ЗА

 18

 Ковальов Андрій Юрійович

 відсутній

 19

 Козенюк Петро Вікторович

 ЗА

 20

 Корх Олег Вікторович

 ЗА

 21

 Костюшко Ірина Вікторівна

 ЗА

 22

 Крамаренко Сергій Михайлович

 ЗА

 23

 Кропачов Дмитро Ігорович

 ЗА

 24

 Кропивницький Володимир Миколайович

 ЗА

 25

 Кулак Іван Іванович

 ЗА

 26

 Лукашенко Ігор Вікторович

 ЗА

 27

 Мелашенко Анатолій Васильович

 ЗА

 28

 Мельник Віктор Сергійович

 ЗА

 29

 Мусевич Алла Іванівна

 ЗА

 30

 Нагорняк Володимир Васильович

 ЗА

 31

 Нікітіч Тетяна Геннадіївна

 ЗА

 32

 Озерчук Андрій Миколайович

 ЗА

 33

 Олійник Оксана Вікторівна

 ЗА

 34

 Онопрієнко Валерій Васильович

 ЗА

 35

 Онуфрієнко Наталія Анатоліївна

 ЗА

 36

 Павленко Анатолій Анатолійович

 ЗА

 37

 Парфентієва Тетяна Миколаївна

 ЗА

 38

 Піонтківський Петро Вікторович

 ЗА

 39

 Подік Анатолій Олександрович

 ЗА

 40

 Прокопчук Валерій Вікторович

 ЗА

 41

 Рабінович Олександр Юхимович

 ЗА

 42

 Развадовський Віктор Йосипович

 ЗА

 43

 Рибак Наталія Іванівна

 ЗА

 44

 Рибинський Ігор Євгенович

 ЗА

 45

 Руденький Андрій Олександрович

 ЗА

 46

 Рудь Петро Володимирович

 ЗА

 47

 Сабадаш Ігор Іванович

 ЗА

 48

 Савченко Олександр Ілліч

 ЗА

 49

 Сергєєва Ірина Вікторівна

 ЗА

 50

 Сисоєва Галина Миколаївна

 ЗА

 51

 Скидан Олег Васильович

 ЗА

 52

 Сорока Віталій Анатолійович

 ЗА

 53

 Торяник Олена Петрівна

 ЗА

 54

 Федоренко Володимир Ілліч

 ЗА

 55

 Хливнюк Олена Володимирівна

 ЗА

 56

 Ходак Ігор Євгенович

 ЗА

 57

 Чернявський Павло Петрович

 ЗА

 58

 Черпіцький Костянтин Олегович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 59

 Чорноморець Олександр Павлович

 ЗА

 60

 Шевчук Катерина Анатоліївна

 ЗА

 61

 Ширма Володимир Васильович

 ЗА

 62

 Щербакова Ірина Іванівна

 ЗА

 63

 Ющенко Олександр Миколайович

 ЗА

 64

 Яблонський Павло Євгенійович

 ЗА

   УСЬОГО:   64

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО:  63

 З НИХ:

"ЗА":  62

"ПРОТИ":  0

"УТРИМАЛОСЬ":  0

"НЕ ГОЛОСУВАЛО":  1

   РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО 

від   24.12.2020 11:45  

  1. Про затвердження кошторису витрат обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2021 рік.

№ п/п

Прізвище, Ім'я, По-батькові

 Вибір

 1

 Алдошина Поліна Віталіївна

 ЗА

 2

 Білошицький Сергій Костянтинович

 ЗА

 3

 Годований Руслан Миколайович

 ЗА

 4

 Грабовська Олеся Омельянівна

 ЗА

 5

 Григорович Микола Станіславович

 ЗА

 6

 Гронська Олена Володимирівна

 ЗА

 7

 Гундич Ігор Петрович

 ЗА

 8

 Дзюбенко Олег Миколайович

 ЗА

 9

 Диняк Сергій Васильович

 ЗА

 10

 Дмитрук Олександр Володимирович

 ЗА

 11

 Довгополий Юрій Дмитрович

 ЗА

 12

 Донець Валентина Євгенівна

 ЗА

 13

 Дячук Ірина Дмитрівна

 ЗА

 14

 Жабокрицький Євгеній Вікторович

 ЗА

 15

 Журбенко Павло Юрійович

 ЗА

 16

 Казюк Олег Васильович

 ЗА

 17

 Кицак Людмила Вікторівна

 ЗА

 18

 Ковальов Андрій Юрійович

 відсутній

 19

 Козенюк Петро Вікторович

 ЗА

 20

 Корх Олег Вікторович

 ЗА

 21

 Костюшко Ірина Вікторівна

 ЗА

 22

 Крамаренко Сергій Михайлович

 ЗА

 23

 Кропачов Дмитро Ігорович

 ЗА

 24

 Кропивницький Володимир Миколайович

 ЗА

 25

 Кулак Іван Іванович

 ЗА

 26

 Лукашенко Ігор Вікторович

 ЗА

 27

 Мелашенко Анатолій Васильович

 ЗА

 28

 Мельник Віктор Сергійович

 ЗА

 29

 Мусевич Алла Іванівна

 ЗА

 30

 Нагорняк Володимир Васильович

 ЗА

 31

 Нікітіч Тетяна Геннадіївна

 ЗА

 32

 Озерчук Андрій Миколайович

 ЗА

 33

 Олійник Оксана Вікторівна

 ЗА

 34

 Онопрієнко Валерій Васильович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 35

 Онуфрієнко Наталія Анатоліївна

 ЗА

 36

 Павленко Анатолій Анатолійович

 ЗА

 37

 Парфентієва Тетяна Миколаївна

 ЗА

 38

 Піонтківський Петро Вікторович

 ЗА

 39

 Подік Анатолій Олександрович

 ЗА

 40

 Прокопчук Валерій Вікторович

 ЗА

 41

 Рабінович Олександр Юхимович

 ЗА

 42

 Развадовський Віктор Йосипович

 ЗА

 43

 Рибак Наталія Іванівна

 ЗА

 44

 Рибинський Ігор Євгенович

 ЗА

 45

 Руденький Андрій Олександрович

 ЗА

 46

 Рудь Петро Володимирович

 ЗА

 47

 Сабадаш Ігор Іванович

 ЗА

 48

 Савченко Олександр Ілліч

 ЗА

 49

 Сергєєва Ірина Вікторівна

 ЗА

 50

 Сисоєва Галина Миколаївна

 ЗА

 51

 Скидан Олег Васильович

 ЗА

 52

 Сорока Віталій Анатолійович

 ЗА

 53

 Торяник Олена Петрівна

 ЗА

 54

 Федоренко Володимир Ілліч

 ЗА

 55

 Хливнюк Олена Володимирівна

 ЗА

 56

 Ходак Ігор Євгенович

 ЗА

 57

 Чернявський Павло Петрович

 ЗА

 58

 Черпіцький Костянтин Олегович

 ЗА

 59

 Чорноморець Олександр Павлович

 ЗА

 60

 Шевчук Катерина Анатоліївна

 ЗА

 61

 Ширма Володимир Васильович

 ЗА

 62

 Щербакова Ірина Іванівна

 ЗА

 63

 Ющенко Олександр Миколайович

 ЗА

 64

 Яблонський Павло Євгенійович

 ЗА

   УСЬОГО:   64

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО:  63

З НИХ:

"ЗА":  62

"ПРОТИ":  0

"УТРИМАЛОСЬ":  0

"НЕ ГОЛОСУВАЛО":  1

   РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2