Електронний протокол поіменного голосування

trizyb1УКРАЇНА
Житомирська обласна рада
ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ
2 сесія VIII скликання

від   24.12.2020 10:46  

  1. Відкриття сесії Житомирської обласної ради

Надання виступу громадськості

№ п/п

Прізвище, Ім'я, По-батькові

 Вибір

 1

 Алдошина Поліна Віталіївна

 ЗА

 2

 Білошицький Сергій Костянтинович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 3

 Годований Руслан Миколайович

 ЗА

 4

 Грабовська Олеся Омельянівна

 ЗА

 5

 Григорович Микола Станіславович

 ЗА

 6

 Гронська Олена Володимирівна

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 7

 Гундич Ігор Петрович

 ЗА

 8

 Дзюбенко Олег Миколайович

 ЗА

 9

 Диняк Сергій Васильович

 ЗА

 10

 Дмитрук Олександр Володимирович

 ЗА

 11

 Довгополий Юрій Дмитрович

 ЗА

 12

 Донець Валентина Євгенівна

 ЗА

 13

 Дячук Ірина Дмитрівна

 ЗА

 14

 Жабокрицький Євгеній Вікторович

 ЗА

 15

 Журбенко Павло Юрійович

 ЗА

 16

 Казюк Олег Васильович

 ЗА

 17

 Кицак Людмила Вікторівна

 ЗА

 18

 Ковальов Андрій Юрійович

 відсутній

 19

 Козенюк Петро Вікторович

 ЗА

 20

 Корх Олег Вікторович

 ЗА

 21

 Костюшко Ірина Вікторівна

 ЗА

 22

 Крамаренко Сергій Михайлович

 ЗА

 23

 Кропачов Дмитро Ігорович

 ЗА

 24

 Кропивницький Володимир Миколайович

 ЗА

 25

 Кулак Іван Іванович

 ЗА

 26

 Лукашенко Ігор Вікторович

 ЗА

 27

 Мелашенко Анатолій Васильович

 ЗА

 28

 Мельник Віктор Сергійович

 ЗА

 29

 Мусевич Алла Іванівна

 ЗА

 30

 Нагорняк Володимир Васильович

 ЗА

 31

 Нікітіч Тетяна Геннадіївна

 ЗА

 32

 Озерчук Андрій Миколайович

 ЗА

 33

 Олійник Оксана Вікторівна

 ЗА

 34

 Онопрієнко Валерій Васильович

 ЗА

 35

 Онуфрієнко Наталія Анатоліївна

 ЗА

 36

 Павленко Анатолій Анатолійович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 37

 Парфентієва Тетяна Миколаївна

 ЗА

 38

 Піонтківський Петро Вікторович

 ЗА

 39

 Подік Анатолій Олександрович

 ЗА

 40

 Прокопчук Валерій Вікторович

 ЗА

 41

 Рабінович Олександр Юхимович

 ЗА

 42

 Развадовський Віктор Йосипович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 43

 Рибак Наталія Іванівна

 ЗА

 44

 Рибинський Ігор Євгенович

 ЗА

 45

 Руденький Андрій Олександрович

 ЗА

 46

 Рудь Петро Володимирович

 ЗА

 47

 Сабадаш Ігор Іванович

 ЗА

 48

 Савченко Олександр Ілліч

 ЗА

 49

 Сергєєва Ірина Вікторівна

 ЗА

 50

 Сисоєва Галина Миколаївна

 УТРИМАВСЯ

 51

 Скидан Олег Васильович

 ЗА

 52

 Сорока Віталій Анатолійович

 ЗА

 53

 Торяник Олена Петрівна

 ЗА

 54

 Федоренко Володимир Ілліч

 ЗА

 55

 Хливнюк Олена Володимирівна

 ЗА

 56

 Ходак Ігор Євгенович

 ЗА

 57

 Чернявський Павло Петрович

 ЗА

 58

 Черпіцький Костянтин Олегович

 ЗА

 59

 Чорноморець Олександр Павлович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 60

 Шевчук Катерина Анатоліївна

 ЗА

 61

 Ширма Володимир Васильович

 ЗА

 62

 Щербакова Ірина Іванівна

 ЗА

 63

 Ющенко Олександр Миколайович

 ЗА

 64

 Яблонський Павло Євгенійович

 ЗА

   УСЬОГО:   64

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО:  63

 З НИХ:

"ЗА":  57

"ПРОТИ":  0

"УТРИМАЛОСЬ":  1

"НЕ ГОЛОСУВАЛО":  5

   РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО 

від   24.12.2020 10:47  

 0.1.  Обрання секретаріату

№ п/п

Прізвище, Ім'я, По-батькові

 Вибір

 1

 Алдошина Поліна Віталіївна

 ЗА

 2

 Білошицький Сергій Костянтинович

 ЗА

 3

 Годований Руслан Миколайович

 ЗА

 4

 Грабовська Олеся Омельянівна

 ЗА

 5

 Григорович Микола Станіславович

 ЗА

 6

 Гронська Олена Володимирівна

 ЗА

 7

 Гундич Ігор Петрович

 ЗА

 8

 Дзюбенко Олег Миколайович

 ЗА

 9

 Диняк Сергій Васильович

 ЗА

 10

 Дмитрук Олександр Володимирович

 ЗА

 11

 Довгополий Юрій Дмитрович

 ЗА

 12

 Донець Валентина Євгенівна

 ЗА

 13

 Дячук Ірина Дмитрівна

 ЗА

 14

 Жабокрицький Євгеній Вікторович

 ЗА

 15

 Журбенко Павло Юрійович

 ЗА

 16

 Казюк Олег Васильович

 ЗА

 17

 Кицак Людмила Вікторівна

 ЗА

 18

 Ковальов Андрій Юрійович

 відсутній

 19

 Козенюк Петро Вікторович

 ЗА

 20

 Корх Олег Вікторович

 ЗА

 21

 Костюшко Ірина Вікторівна

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 22

 Крамаренко Сергій Михайлович

 ЗА

 23

 Кропачов Дмитро Ігорович

 ЗА

 24

 Кропивницький Володимир Миколайович

 ЗА

 25

 Кулак Іван Іванович

 ЗА

 26

 Лукашенко Ігор Вікторович

 ЗА

 27

 Мелашенко Анатолій Васильович

 ЗА

 28

 Мельник Віктор Сергійович

 ЗА

 29

 Мусевич Алла Іванівна

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 30

 Нагорняк Володимир Васильович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 31

 Нікітіч Тетяна Геннадіївна

 ЗА

 32

 Озерчук Андрій Миколайович

 ЗА

 33

 Олійник Оксана Вікторівна

 ЗА

 34

 Онопрієнко Валерій Васильович

 ЗА

 35

 Онуфрієнко Наталія Анатоліївна

 ЗА

 36

 Павленко Анатолій Анатолійович

 ЗА

 37

 Парфентієва Тетяна Миколаївна

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 38

 Піонтківський Петро Вікторович

 ЗА

 39

 Подік Анатолій Олександрович

 ЗА

 40

 Прокопчук Валерій Вікторович

 ЗА

 41

 Рабінович Олександр Юхимович

 ЗА

 42

 Развадовський Віктор Йосипович

 ЗА

 43

 Рибак Наталія Іванівна

 ЗА

 44

 Рибинський Ігор Євгенович

 ЗА

 45

 Руденький Андрій Олександрович

 ЗА

 46

 Рудь Петро Володимирович

 ЗА

 47

 Сабадаш Ігор Іванович

 ЗА

 48

 Савченко Олександр Ілліч

 ЗА

 49

 Сергєєва Ірина Вікторівна

 ЗА

 50

 Сисоєва Галина Миколаївна

 ЗА

 51

 Скидан Олег Васильович

 ЗА

 52

 Сорока Віталій Анатолійович

 ЗА

 53

 Торяник Олена Петрівна

 ЗА

 54

 Федоренко Володимир Ілліч

 ЗА

 55

 Хливнюк Олена Володимирівна

 ЗА

 56

 Ходак Ігор Євгенович

 ЗА

 57

 Чернявський Павло Петрович

 ЗА

 58

 Черпіцький Костянтин Олегович

 ЗА

 59

 Чорноморець Олександр Павлович

 ЗА

 60

 Шевчук Катерина Анатоліївна

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 61

 Ширма Володимир Васильович

 ЗА

 62

 Щербакова Ірина Іванівна

 ЗА

 63

 Ющенко Олександр Миколайович

 ЗА

 64

 Яблонський Павло Євгенійович

 ЗА

   УСЬОГО:   64

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО:  63

З НИХ:

"ЗА":  58

"ПРОТИ":  0

"УТРИМАЛОСЬ":  0

"НЕ ГОЛОСУВАЛО":  5

   РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО 

від   24.12.2020 10:48  

 0.2.  Затвердження порядку денного

 ЗА ОСНОВУ-Затвердження порядку денного

№ п/п

Прізвище, Ім'я, По-батькові

 Вибір

 1

 Алдошина Поліна Віталіївна

 ЗА

 2

 Білошицький Сергій Костянтинович

 ЗА

 3

 Годований Руслан Миколайович

 ЗА

 4

 Грабовська Олеся Омельянівна

 ЗА

 5

 Григорович Микола Станіславович

 ЗА

 6

 Гронська Олена Володимирівна

 ЗА

 7

 Гундич Ігор Петрович

 ЗА

 8

 Дзюбенко Олег Миколайович

 ЗА

 9

 Диняк Сергій Васильович

 ЗА

 10

 Дмитрук Олександр Володимирович

 ЗА

 11

 Довгополий Юрій Дмитрович

 ЗА

 12

 Донець Валентина Євгенівна

 ЗА

 13

 Дячук Ірина Дмитрівна

 ЗА

 14

 Жабокрицький Євгеній Вікторович

 ЗА

 15

 Журбенко Павло Юрійович

 ЗА

 16

 Казюк Олег Васильович

 ЗА

 17

 Кицак Людмила Вікторівна

 ЗА

 18

 Ковальов Андрій Юрійович

 відсутній

 19

 Козенюк Петро Вікторович

 ЗА

 20

 Корх Олег Вікторович

 ЗА

 21

 Костюшко Ірина Вікторівна

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 22

 Крамаренко Сергій Михайлович

 ЗА

 23

 Кропачов Дмитро Ігорович

 ЗА

 24

 Кропивницький Володимир Миколайович

 ЗА

 25

 Кулак Іван Іванович

 ЗА

 26

 Лукашенко Ігор Вікторович

 ЗА

 27

 Мелашенко Анатолій Васильович

 ЗА

 28

 Мельник Віктор Сергійович

 ЗА

 29

 Мусевич Алла Іванівна

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 30

 Нагорняк Володимир Васильович

 ЗА

 31

 Нікітіч Тетяна Геннадіївна

 ЗА

 32

 Озерчук Андрій Миколайович

 ЗА

 33

 Олійник Оксана Вікторівна

 ЗА

 34

 Онопрієнко Валерій Васильович

 ЗА

 35

 Онуфрієнко Наталія Анатоліївна

 ЗА

 36

 Павленко Анатолій Анатолійович

 ЗА

 37

 Парфентієва Тетяна Миколаївна

 ЗА

 38

 Піонтківський Петро Вікторович

 ЗА

 39

 Подік Анатолій Олександрович

 ЗА

 40

 Прокопчук Валерій Вікторович

 ЗА

 41

 Рабінович Олександр Юхимович

 ЗА

 42

 Развадовський Віктор Йосипович

 ЗА

 43

 Рибак Наталія Іванівна

 ЗА

 44

 Рибинський Ігор Євгенович

 ЗА

 45

 Руденький Андрій Олександрович

 ЗА

 46

 Рудь Петро Володимирович

 ЗА

 47

 Сабадаш Ігор Іванович

 ЗА

 48

 Савченко Олександр Ілліч

 ЗА

 49

 Сергєєва Ірина Вікторівна

 ЗА

 50

 Сисоєва Галина Миколаївна

 ЗА

 51

 Скидан Олег Васильович

 ЗА

 52

 Сорока Віталій Анатолійович

 ЗА

 53

 Торяник Олена Петрівна

 ЗА

 54

 Федоренко Володимир Ілліч

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 55

 Хливнюк Олена Володимирівна

 ЗА

 56

 Ходак Ігор Євгенович

 ЗА

 57

 Чернявський Павло Петрович

 ЗА

 58

 Черпіцький Костянтин Олегович

 ЗА

 59

 Чорноморець Олександр Павлович

 ЗА

 60

 Шевчук Катерина Анатоліївна

 відсутній

 61

 Ширма Володимир Васильович

 ЗА

 62

 Щербакова Ірина Іванівна

 ЗА

 63

 Ющенко Олександр Миколайович

 ЗА

 64

 Яблонський Павло Євгенійович

 ЗА

   УСЬОГО:   64

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО:  62

 З НИХ:

"ЗА":  59

"ПРОТИ":  0

"УТРИМАЛОСЬ":  0

"НЕ ГОЛОСУВАЛО":  3

   РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО 

від   24.12.2020 10:50  

 0.2.  Затвердження порядку денного

 Пропозиція Ющенко О.М.

№ п/п

Прізвище, Ім'я, По-батькові

 Вибір

 1

 Алдошина Поліна Віталіївна

 ЗА

 2

 Білошицький Сергій Костянтинович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 3

 Годований Руслан Миколайович

 ЗА

 4

 Грабовська Олеся Омельянівна

 ЗА

 5

 Григорович Микола Станіславович

 ЗА

 6

 Гронська Олена Володимирівна

 ЗА

 7

 Гундич Ігор Петрович

 ЗА

 8

 Дзюбенко Олег Миколайович

 ЗА

 9

 Диняк Сергій Васильович

 ЗА

 10

 Дмитрук Олександр Володимирович

 ЗА

 11

 Довгополий Юрій Дмитрович

 ЗА

 12

 Донець Валентина Євгенівна

 ЗА

 13

 Дячук Ірина Дмитрівна

 ЗА

 14

 Жабокрицький Євгеній Вікторович

 ЗА

 15

 Журбенко Павло Юрійович

 ЗА

 16

 Казюк Олег Васильович

 ЗА

 17

 Кицак Людмила Вікторівна

 ЗА

 18

 Ковальов Андрій Юрійович

 відсутній

 19

 Козенюк Петро Вікторович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 20

 Корх Олег Вікторович

 ЗА

 21

 Костюшко Ірина Вікторівна

 ЗА

 22

 Крамаренко Сергій Михайлович

 ЗА

 23

 Кропачов Дмитро Ігорович

 ЗА

 24

 Кропивницький Володимир Миколайович

 ЗА

 25

 Кулак Іван Іванович

 ЗА

 26

 Лукашенко Ігор Вікторович

 ЗА

 27

 Мелашенко Анатолій Васильович

 ЗА

 28

 Мельник Віктор Сергійович

 ЗА

 29

 Мусевич Алла Іванівна

 ЗА

 30

 Нагорняк Володимир Васильович

 ЗА

 31

 Нікітіч Тетяна Геннадіївна

 ЗА

 32

 Озерчук Андрій Миколайович

 ЗА

 33

 Олійник Оксана Вікторівна

 ЗА

 34

 Онопрієнко Валерій Васильович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 35

 Онуфрієнко Наталія Анатоліївна

 ЗА

 36

 Павленко Анатолій Анатолійович

 ЗА

 37

 Парфентієва Тетяна Миколаївна

 ЗА

 38

 Піонтківський Петро Вікторович

 ЗА

 39

 Подік Анатолій Олександрович

 ЗА

 40

 Прокопчук Валерій Вікторович

 ЗА

 41

 Рабінович Олександр Юхимович

 ЗА

 42

 Развадовський Віктор Йосипович

 ЗА

 43

 Рибак Наталія Іванівна

 ЗА

 44

 Рибинський Ігор Євгенович

 ЗА

 45

 Руденький Андрій Олександрович

 ЗА

 46

 Рудь Петро Володимирович

 ЗА

 47

 Сабадаш Ігор Іванович

 ЗА

 48

 Савченко Олександр Ілліч

 ЗА

 49

 Сергєєва Ірина Вікторівна

 ЗА

 50

 Сисоєва Галина Миколаївна

 ЗА

 51

 Скидан Олег Васильович

 ЗА

 52

 Сорока Віталій Анатолійович

 ЗА

 53

 Торяник Олена Петрівна

 ЗА

 54

 Федоренко Володимир Ілліч

 ЗА

 55

 Хливнюк Олена Володимирівна

 ЗА

 56

 Ходак Ігор Євгенович

 ЗА

 57

 Чернявський Павло Петрович

 ЗА

 58

 Черпіцький Костянтин Олегович

 ЗА

 59

 Чорноморець Олександр Павлович

 ЗА

 60

 Шевчук Катерина Анатоліївна

 ЗА

 61

 Ширма Володимир Васильович

 ЗА

 62

 Щербакова Ірина Іванівна

 ЗА

 63

 Ющенко Олександр Миколайович

 ЗА

 64

 Яблонський Павло Євгенійович

 ЗА

   УСЬОГО:   64

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО:  63

З НИХ:

"ЗА":  60

"ПРОТИ":  0

"УТРИМАЛОСЬ":  0

"НЕ ГОЛОСУВАЛО":  3

   РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО 


від   24.12.2020 10:51   0.2.  Затвердження порядку денного

 В ЦІЛОМУ-Затвердження порядку денного

№ п/п

Прізвище, Ім'я, По-батькові

 Вибір

 1

 Алдошина Поліна Віталіївна

 ЗА

 2

 Білошицький Сергій Костянтинович

 ЗА

 3

 Годований Руслан Миколайович

 ЗА

 4

 Грабовська Олеся Омельянівна

 ЗА

 5

 Григорович Микола Станіславович

 ЗА

 6

 Гронська Олена Володимирівна

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 7

 Гундич Ігор Петрович

 ЗА

 8

 Дзюбенко Олег Миколайович

 ЗА

 9

 Диняк Сергій Васильович

 ЗА

 10

 Дмитрук Олександр Володимирович

 ЗА

 11

 Довгополий Юрій Дмитрович

 ЗА

 12

 Донець Валентина Євгенівна

 ЗА

 13

 Дячук Ірина Дмитрівна

 ЗА

 14

 Жабокрицький Євгеній Вікторович

 ЗА

 15

 Журбенко Павло Юрійович

 ЗА

 16

 Казюк Олег Васильович

 ЗА

 17

 Кицак Людмила Вікторівна

 ЗА

 18

 Ковальов Андрій Юрійович

 відсутній

 19

 Козенюк Петро Вікторович

 ЗА

 20

 Корх Олег Вікторович

 ЗА

 21

 Костюшко Ірина Вікторівна

 ЗА

 22

 Крамаренко Сергій Михайлович

 ЗА

 23

 Кропачов Дмитро Ігорович

 ЗА

 24

 Кропивницький Володимир Миколайович

 ЗА

 25

 Кулак Іван Іванович

 ЗА

 26

 Лукашенко Ігор Вікторович

 ЗА

 27

 Мелашенко Анатолій Васильович

 ЗА

 28

 Мельник Віктор Сергійович

 ЗА

 29

 Мусевич Алла Іванівна

 ЗА

 30

 Нагорняк Володимир Васильович

 ЗА

 31

 Нікітіч Тетяна Геннадіївна

 ЗА

 32

 Озерчук Андрій Миколайович

 ЗА

 33

 Олійник Оксана Вікторівна

 ЗА

 34

 Онопрієнко Валерій Васильович

 ЗА

 35

 Онуфрієнко Наталія Анатоліївна

 ЗА

 36

 Павленко Анатолій Анатолійович

 ЗА

 37

 Парфентієва Тетяна Миколаївна

 ЗА

 38

 Піонтківський Петро Вікторович

 ЗА

 39

 Подік Анатолій Олександрович

 ЗА

 40

 Прокопчук Валерій Вікторович

 ЗА

 41

 Рабінович Олександр Юхимович

 ЗА

 42

 Развадовський Віктор Йосипович

 ЗА

 43

 Рибак Наталія Іванівна

 ЗА

 44

 Рибинський Ігор Євгенович

 ЗА

 45

 Руденький Андрій Олександрович

 ЗА

 46

 Рудь Петро Володимирович

 ЗА

 47

 Сабадаш Ігор Іванович

 ЗА

 48

 Савченко Олександр Ілліч

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 49

 Сергєєва Ірина Вікторівна

 ЗА

 50

 Сисоєва Галина Миколаївна

 ЗА

 51

 Скидан Олег Васильович

 ЗА

 52

 Сорока Віталій Анатолійович

 ЗА

 53

 Торяник Олена Петрівна

 ЗА

 54

 Федоренко Володимир Ілліч

 ЗА

 55

 Хливнюк Олена Володимирівна

 ЗА

 56

 Ходак Ігор Євгенович

 ЗА

 57

 Чернявський Павло Петрович

 ЗА

 58

 Черпіцький Костянтин Олегович

 ЗА

 59

 Чорноморець Олександр Павлович

 ЗА

 60

 Шевчук Катерина Анатоліївна

 ЗА

 61

 Ширма Володимир Васильович

 ЗА

 62

 Щербакова Ірина Іванівна

 ЗА

 63

 Ющенко Олександр Миколайович

 ЗА

 64

 Яблонський Павло Євгенійович

 ЗА

   УСЬОГО:   64

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО:  63

 З НИХ:

"ЗА":  61

"ПРОТИ":  0

"УТРИМАЛОСЬ":  0

"НЕ ГОЛОСУВАЛО":  2

   РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО 

від   24.12.2020 10:57  

 0.3.  Затвердження регламенту

№ п/п

Прізвище, Ім'я, По-батькові

 Вибір

 1

 Алдошина Поліна Віталіївна

 ЗА

 2

 Білошицький Сергій Костянтинович

 ЗА

 3

 Годований Руслан Миколайович

 ЗА

 4

 Грабовська Олеся Омельянівна

 ЗА

 5

 Григорович Микола Станіславович

 ЗА

 6

 Гронська Олена Володимирівна

 ЗА

 7

 Гундич Ігор Петрович

 ЗА

 8

 Дзюбенко Олег Миколайович

 ЗА

 9

 Диняк Сергій Васильович

 ЗА

 10

 Дмитрук Олександр Володимирович

 ЗА

 11

 Довгополий Юрій Дмитрович

 ЗА

 12

 Донець Валентина Євгенівна

 ЗА

 13

 Дячук Ірина Дмитрівна

 ЗА

 14

 Жабокрицький Євгеній Вікторович

 ЗА

 15

 Журбенко Павло Юрійович

 ЗА

 16

 Казюк Олег Васильович

 ЗА

 17

 Кицак Людмила Вікторівна

 ЗА

 18

 Ковальов Андрій Юрійович

 відсутній

 19

 Козенюк Петро Вікторович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 20

 Корх Олег Вікторович

 ЗА

 21

 Костюшко Ірина Вікторівна

 ЗА

 22

 Крамаренко Сергій Михайлович

 ЗА

 23

 Кропачов Дмитро Ігорович

 ЗА

 24

 Кропивницький Володимир Миколайович

 ЗА

 25

 Кулак Іван Іванович

 ЗА

 26

 Лукашенко Ігор Вікторович

 ЗА

 27

 Мелашенко Анатолій Васильович

 ЗА

 28

 Мельник Віктор Сергійович

 ЗА

 29

 Мусевич Алла Іванівна

 ЗА

 30

 Нагорняк Володимир Васильович

 ЗА

 31

 Нікітіч Тетяна Геннадіївна

 ЗА

 32

 Озерчук Андрій Миколайович

 ЗА

 33

 Олійник Оксана Вікторівна

 ЗА

 34

 Онопрієнко Валерій Васильович

 ЗА

 35

 Онуфрієнко Наталія Анатоліївна

 ЗА

 36

 Павленко Анатолій Анатолійович

 ЗА

 37

 Парфентієва Тетяна Миколаївна

 ЗА

 38

 Піонтківський Петро Вікторович

 ЗА

 39

 Подік Анатолій Олександрович

 ЗА

 40

 Прокопчук Валерій Вікторович

 ЗА

 41

 Рабінович Олександр Юхимович

 ЗА

 42

 Развадовський Віктор Йосипович

 ЗА

 43

 Рибак Наталія Іванівна

 ЗА

 44

 Рибинський Ігор Євгенович

 ЗА

 45

 Руденький Андрій Олександрович

 ЗА

 46

 Рудь Петро Володимирович

 ЗА

 47

 Сабадаш Ігор Іванович

 ЗА

 48

 Савченко Олександр Ілліч

 ЗА

 49

 Сергєєва Ірина Вікторівна

 ЗА

 50

 Сисоєва Галина Миколаївна

 ЗА

 51

 Скидан Олег Васильович

 ЗА

 52

 Сорока Віталій Анатолійович

 ЗА

 53

 Торяник Олена Петрівна

 ЗА

 54

 Федоренко Володимир Ілліч

 ЗА

 55

 Хливнюк Олена Володимирівна

 ЗА

 56

 Ходак Ігор Євгенович

 ЗА

 57

 Чернявський Павло Петрович

 ЗА

 58

 Черпіцький Костянтин Олегович

 ЗА

 59

 Чорноморець Олександр Павлович

 ЗА

 60

 Шевчук Катерина Анатоліївна

 ЗА

 61

 Ширма Володимир Васильович

 ЗА

 62

 Щербакова Ірина Іванівна

 ЗА

 63

 Ющенко Олександр Миколайович

 ЗА

 64

 Яблонський Павло Євгенійович

 ЗА

   УСЬОГО:   64

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО:  63

З НИХ:

"ЗА":  62

"ПРОТИ":  0

"УТРИМАЛОСЬ":  0

"НЕ ГОЛОСУВАЛО":  1

   РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО 

від   24.12.2020 11:09  

  1. Про Регламент обласної ради VIII скликання.

№ п/п

Прізвище, Ім'я, По-батькові

 Вибір

 1

 Алдошина Поліна Віталіївна

 ЗА

 2

 Білошицький Сергій Костянтинович

 ЗА

 3

 Годований Руслан Миколайович

 ЗА

 4

 Грабовська Олеся Омельянівна

 ЗА

 5

 Григорович Микола Станіславович

 ЗА

 6

 Гронська Олена Володимирівна

 ЗА

 7

 Гундич Ігор Петрович

 ЗА

 8

 Дзюбенко Олег Миколайович

 ЗА

 9

 Диняк Сергій Васильович

 ЗА

 10

 Дмитрук Олександр Володимирович

 ЗА

 11

 Довгополий Юрій Дмитрович

 ЗА

 12

 Донець Валентина Євгенівна

 ЗА

 13

 Дячук Ірина Дмитрівна

 ЗА

 14

 Жабокрицький Євгеній Вікторович

 ЗА

 15

 Журбенко Павло Юрійович

 ЗА

 16

 Казюк Олег Васильович

 ЗА

 17

 Кицак Людмила Вікторівна

 ЗА

 18

 Ковальов Андрій Юрійович

 відсутній

 19

 Козенюк Петро Вікторович

 ЗА

 20

 Корх Олег Вікторович

 ЗА

 21

 Костюшко Ірина Вікторівна

 ЗА

 22

 Крамаренко Сергій Михайлович

 ЗА

 23

 Кропачов Дмитро Ігорович

 ЗА

 24

 Кропивницький Володимир Миколайович

 ЗА

 25

 Кулак Іван Іванович

 ЗА

 26

 Лукашенко Ігор Вікторович

 ЗА

 27

 Мелашенко Анатолій Васильович

 ЗА

 28

 Мельник Віктор Сергійович

 ЗА

 29

 Мусевич Алла Іванівна

 ЗА

 30

 Нагорняк Володимир Васильович

 ЗА

 31

 Нікітіч Тетяна Геннадіївна

 ЗА

 32

 Озерчук Андрій Миколайович

 ЗА

 33

 Олійник Оксана Вікторівна

 ЗА

 34

 Онопрієнко Валерій Васильович

 ЗА

 35

 Онуфрієнко Наталія Анатоліївна

 ЗА

 36

 Павленко Анатолій Анатолійович

 ЗА

 37

 Парфентієва Тетяна Миколаївна

 ЗА

 38

 Піонтківський Петро Вікторович

 ЗА

 39

 Подік Анатолій Олександрович

 ЗА

 40

 Прокопчук Валерій Вікторович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 41

 Рабінович Олександр Юхимович

 ЗА

 42

 Развадовський Віктор Йосипович

 ЗА

 43

 Рибак Наталія Іванівна

 ЗА

 44

 Рибинський Ігор Євгенович

 ЗА

 45

 Руденький Андрій Олександрович

 ЗА

 46

 Рудь Петро Володимирович

 ЗА

 47

 Сабадаш Ігор Іванович

 ЗА

 48

 Савченко Олександр Ілліч

 ЗА

 49

 Сергєєва Ірина Вікторівна

 ЗА

 50

 Сисоєва Галина Миколаївна

 ЗА

 51

 Скидан Олег Васильович

 ЗА

 52

 Сорока Віталій Анатолійович

 ЗА

 53

 Торяник Олена Петрівна

 ЗА

 54

 Федоренко Володимир Ілліч

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 55

 Хливнюк Олена Володимирівна

 ЗА

 56

 Ходак Ігор Євгенович

 ЗА

 57

 Чернявський Павло Петрович

 ЗА

 58

 Черпіцький Костянтин Олегович

 ЗА

 59

 Чорноморець Олександр Павлович

 ЗА

 60

 Шевчук Катерина Анатоліївна

 ЗА

 61

 Ширма Володимир Васильович

 ЗА

 62

 Щербакова Ірина Іванівна

 ЗА

 63

 Ющенко Олександр Миколайович

 ЗА

 64

 Яблонський Павло Євгенійович

 ЗА

   УСЬОГО:   64

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО:  63

 З НИХ:

"ЗА":  61

"ПРОТИ":  0

"УТРИМАЛОСЬ":  0

"НЕ ГОЛОСУВАЛО":  2

   РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО 

від   24.12.2020 11:10  

  1. Про Регламент обласної ради VIII скликання.

№ п/п

Прізвище, Ім'я, По-батькові

 Вибір

 1

 Алдошина Поліна Віталіївна

 ЗА

 2

 Білошицький Сергій Костянтинович

 ЗА

 3

 Годований Руслан Миколайович

 ЗА

 4

 Грабовська Олеся Омельянівна

 ЗА

 5

 Григорович Микола Станіславович

 ЗА

 6

 Гронська Олена Володимирівна

 ЗА

 7

 Гундич Ігор Петрович

 ЗА

 8

 Дзюбенко Олег Миколайович

 ЗА

 9

 Диняк Сергій Васильович

 ЗА

 10

 Дмитрук Олександр Володимирович

 ЗА

 11

 Довгополий Юрій Дмитрович

 ЗА

 12

 Донець Валентина Євгенівна

 ЗА

 13

 Дячук Ірина Дмитрівна

 ЗА

 14

 Жабокрицький Євгеній Вікторович

 ЗА

 15

 Журбенко Павло Юрійович

 ЗА

 16

 Казюк Олег Васильович

 ЗА

 17

 Кицак Людмила Вікторівна

 ЗА

 18

 Ковальов Андрій Юрійович

 відсутній

 19

 Козенюк Петро Вікторович

 ЗА

 20

 Корх Олег Вікторович

 ЗА

 21

 Костюшко Ірина Вікторівна

 ЗА

 22

 Крамаренко Сергій Михайлович

 ЗА

 23

 Кропачов Дмитро Ігорович

 ЗА

 24

 Кропивницький Володимир Миколайович

 ЗА

 25

 Кулак Іван Іванович

 ЗА

 26

 Лукашенко Ігор Вікторович

 ЗА

 27

 Мелашенко Анатолій Васильович

 ЗА

 28

 Мельник Віктор Сергійович

 ЗА

 29

 Мусевич Алла Іванівна

 ЗА

 30

 Нагорняк Володимир Васильович

 ЗА

 31

 Нікітіч Тетяна Геннадіївна

 ЗА

 32

 Озерчук Андрій Миколайович

 ЗА

 33

 Олійник Оксана Вікторівна

 ЗА

 34

 Онопрієнко Валерій Васильович

 ЗА

 35

 Онуфрієнко Наталія Анатоліївна

 ЗА

 36

 Павленко Анатолій Анатолійович

 ЗА

 37

 Парфентієва Тетяна Миколаївна

 ЗА

 38

 Піонтківський Петро Вікторович

 ЗА

 39

 Подік Анатолій Олександрович

 ЗА

 40

 Прокопчук Валерій Вікторович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 41

 Рабінович Олександр Юхимович

 ЗА

 42

 Развадовський Віктор Йосипович

 ЗА

 43

 Рибак Наталія Іванівна

 ЗА

 44

 Рибинський Ігор Євгенович

 ЗА

 45

 Руденький Андрій Олександрович

 ЗА

 46

 Рудь Петро Володимирович

 ЗА

 47

 Сабадаш Ігор Іванович

 ЗА

 48

 Савченко Олександр Ілліч

 ЗА

 49

 Сергєєва Ірина Вікторівна

 ЗА

 50

 Сисоєва Галина Миколаївна

 ЗА

 51

 Скидан Олег Васильович

 ЗА

 52

 Сорока Віталій Анатолійович

 ЗА

 53

 Торяник Олена Петрівна

 ЗА

 54

 Федоренко Володимир Ілліч

 ЗА

 55

 Хливнюк Олена Володимирівна

 ЗА

 56

 Ходак Ігор Євгенович

 ЗА

 57

 Чернявський Павло Петрович

 ЗА

 58

 Черпіцький Костянтин Олегович

 ЗА

 59

 Чорноморець Олександр Павлович

 ЗА

 60

 Шевчук Катерина Анатоліївна

 ЗА

 61

 Ширма Володимир Васильович

 ЗА

 62

 Щербакова Ірина Іванівна

 ЗА

 63

 Ющенко Олександр Миколайович

 ЗА

 64

 Яблонський Павло Євгенійович

 ЗА

   УСЬОГО:   64

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО:  63

З НИХ:

"ЗА":  62

"ПРОТИ":  0

"УТРИМАЛОСЬ":  0

"НЕ ГОЛОСУВАЛО":  1

   РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО 


від   24.12.2020 11:10  

  1. Про Регламент обласної ради VIII скликання.

 В ЦІЛОМУ-Про Регламент обласної ради VIII скликання.

№ п/п

Прізвище, Ім'я, По-батькові

 Вибір

 1

 Алдошина Поліна Віталіївна

 ЗА

 2

 Білошицький Сергій Костянтинович

 ЗА

 3

 Годований Руслан Миколайович

 ЗА

 4

 Грабовська Олеся Омельянівна

 ЗА

 5

 Григорович Микола Станіславович

 ЗА

 6

 Гронська Олена Володимирівна

 ЗА

 7

 Гундич Ігор Петрович

 ЗА

 8

 Дзюбенко Олег Миколайович

 ЗА

 9

 Диняк Сергій Васильович

 ЗА

 10

 Дмитрук Олександр Володимирович

 ЗА

 11

 Довгополий Юрій Дмитрович

 ЗА

 12

 Донець Валентина Євгенівна

 ЗА

 13

 Дячук Ірина Дмитрівна

 ЗА

 14

 Жабокрицький Євгеній Вікторович

 ЗА

 15

 Журбенко Павло Юрійович

 ЗА

 16

 Казюк Олег Васильович

 ЗА

 17

 Кицак Людмила Вікторівна

 ЗА

 18

 Ковальов Андрій Юрійович

 відсутній

 19

 Козенюк Петро Вікторович

 ЗА

 20

 Корх Олег Вікторович

 ЗА

 21

 Костюшко Ірина Вікторівна

 ЗА

 22

 Крамаренко Сергій Михайлович

 ЗА

 23

 Кропачов Дмитро Ігорович

 ЗА

 24

 Кропивницький Володимир Миколайович

 ЗА

 25

 Кулак Іван Іванович

 ЗА

 26

 Лукашенко Ігор Вікторович

 ЗА

 27

 Мелашенко Анатолій Васильович

 ЗА

 28

 Мельник Віктор Сергійович

 ЗА

 29

 Мусевич Алла Іванівна

 ЗА

 30

 Нагорняк Володимир Васильович

 ЗА

 31

 Нікітіч Тетяна Геннадіївна

 ЗА

 32

 Озерчук Андрій Миколайович

 ЗА

 33

 Олійник Оксана Вікторівна

 ЗА

 34

 Онопрієнко Валерій Васильович

 ЗА

 35

 Онуфрієнко Наталія Анатоліївна

 ЗА

 36

 Павленко Анатолій Анатолійович

 ЗА

 37

 Парфентієва Тетяна Миколаївна

 ЗА

 38

 Піонтківський Петро Вікторович

 ЗА

 39

 Подік Анатолій Олександрович

 ЗА

 40

 Прокопчук Валерій Вікторович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 41

 Рабінович Олександр Юхимович

 ЗА

 42

 Развадовський Віктор Йосипович

 ЗА

 43

 Рибак Наталія Іванівна

 ЗА

 44

 Рибинський Ігор Євгенович

 ЗА

 45

 Руденький Андрій Олександрович

 ЗА

 46

 Рудь Петро Володимирович

 ЗА

 47

 Сабадаш Ігор Іванович

 ЗА

 48

 Савченко Олександр Ілліч

 ЗА

 49

 Сергєєва Ірина Вікторівна

 ЗА

 50

 Сисоєва Галина Миколаївна

 ЗА

 51

 Скидан Олег Васильович

 ЗА

 52

 Сорока Віталій Анатолійович

 ЗА

 53

 Торяник Олена Петрівна

 ЗА

 54

 Федоренко Володимир Ілліч

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 55

 Хливнюк Олена Володимирівна

 ЗА

 56

 Ходак Ігор Євгенович

 ЗА

 57

 Чернявський Павло Петрович

 ЗА

 58

 Черпіцький Костянтин Олегович

 ЗА

 59

 Чорноморець Олександр Павлович

 ЗА

 60

 Шевчук Катерина Анатоліївна

 ЗА

 61

 Ширма Володимир Васильович

 ЗА

 62

 Щербакова Ірина Іванівна

 ЗА

 63

 Ющенко Олександр Миколайович

 ЗА

 64

 Яблонський Павло Євгенійович

 ЗА

   УСЬОГО:   64

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО:  63

 З НИХ:

"ЗА":  61

"ПРОТИ":  0

"УТРИМАЛОСЬ":  0

"НЕ ГОЛОСУВАЛО":  2

   РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО 

від   24.12.2020 11:11  

  1. Про Положення про постійні комісії обласної ради VIII cкликання.

 ЗА ОСНОВУ-Про Положення про постійні комісії обласної ради VIII cкликання.

№ п/п

Прізвище, Ім'я, По-батькові

 Вибір

 1

 Алдошина Поліна Віталіївна

 ЗА

 2

 Білошицький Сергій Костянтинович

 ЗА

 3

 Годований Руслан Миколайович

 ЗА

 4

 Грабовська Олеся Омельянівна

 ЗА

 5

 Григорович Микола Станіславович

 ЗА

 6

 Гронська Олена Володимирівна

 ЗА

 7

 Гундич Ігор Петрович

 ЗА

 8

 Дзюбенко Олег Миколайович

 ЗА

 9

 Диняк Сергій Васильович

 ЗА

 10

 Дмитрук Олександр Володимирович

 ЗА

 11

 Довгополий Юрій Дмитрович

 ЗА

 12

 Донець Валентина Євгенівна

 ЗА

 13

 Дячук Ірина Дмитрівна

 ЗА

 14

 Жабокрицький Євгеній Вікторович

 ЗА

 15

 Журбенко Павло Юрійович

 ЗА

 16

 Казюк Олег Васильович

 ЗА

 17

 Кицак Людмила Вікторівна

 ЗА

 18

 Ковальов Андрій Юрійович

 відсутній

 19

 Козенюк Петро Вікторович

 ЗА

 20

 Корх Олег Вікторович

 ЗА

 21

 Костюшко Ірина Вікторівна

 ЗА

 22

 Крамаренко Сергій Михайлович

 ЗА

 23

 Кропачов Дмитро Ігорович

 ЗА

 24

 Кропивницький Володимир Миколайович

 ЗА

 25

 Кулак Іван Іванович

 ЗА

 26

 Лукашенко Ігор Вікторович

 ЗА

 27

 Мелашенко Анатолій Васильович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 28

 Мельник Віктор Сергійович

 ЗА

 29

 Мусевич Алла Іванівна

 ЗА

 30

 Нагорняк Володимир Васильович

 ЗА

 31

 Нікітіч Тетяна Геннадіївна

 ЗА

 32

 Озерчук Андрій Миколайович

 ЗА

 33

 Олійник Оксана Вікторівна

 ЗА

 34

 Онопрієнко Валерій Васильович

 ЗА

 35

 Онуфрієнко Наталія Анатоліївна

 ЗА

 36

 Павленко Анатолій Анатолійович

 ЗА

 37

 Парфентієва Тетяна Миколаївна

 ЗА

 38

 Піонтківський Петро Вікторович

 ЗА

 39

 Подік Анатолій Олександрович

 ЗА

 40

 Прокопчук Валерій Вікторович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 41

 Рабінович Олександр Юхимович

 ЗА

 42

 Развадовський Віктор Йосипович

 ЗА

 43

 Рибак Наталія Іванівна

 ЗА

 44

 Рибинський Ігор Євгенович

 ЗА

 45

 Руденький Андрій Олександрович

 ЗА

 46

 Рудь Петро Володимирович

 ЗА

 47

 Сабадаш Ігор Іванович

 ЗА

 48

 Савченко Олександр Ілліч

 ЗА

 49

 Сергєєва Ірина Вікторівна

 ЗА

 50

 Сисоєва Галина Миколаївна

 ЗА

 51

 Скидан Олег Васильович

 ЗА

 52

 Сорока Віталій Анатолійович

 ЗА

 53

 Торяник Олена Петрівна

 ЗА

 54

 Федоренко Володимир Ілліч

 ЗА

 55

 Хливнюк Олена Володимирівна

 ЗА

 56

 Ходак Ігор Євгенович

 ЗА

 57

 Чернявський Павло Петрович

 ЗА

 58

 Черпіцький Костянтин Олегович

 ЗА

 59

 Чорноморець Олександр Павлович

 ЗА

 60

 Шевчук Катерина Анатоліївна

 ЗА

 61

 Ширма Володимир Васильович

 ЗА

 62

 Щербакова Ірина Іванівна

 ЗА

 63

 Ющенко Олександр Миколайович

 ЗА

 64

 Яблонський Павло Євгенійович

 ЗА

   УСЬОГО:   64

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО:  63

 З НИХ:

"ЗА":  61

"ПРОТИ":  0

"УТРИМАЛОСЬ":  0

"НЕ ГОЛОСУВАЛО":  2

   РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО 

від   24.12.2020 11:11  

  1. Про Положення про постійні комісії обласної ради VIII cкликання.

№ п/п

Прізвище, Ім'я, По-батькові

 Вибір

 1

 Алдошина Поліна Віталіївна

 ЗА

 2

 Білошицький Сергій Костянтинович

 ЗА

 3

 Годований Руслан Миколайович

 ЗА

 4

 Грабовська Олеся Омельянівна

 ЗА

 5

 Григорович Микола Станіславович

 ЗА

 6

 Гронська Олена Володимирівна

 ЗА

 7

 Гундич Ігор Петрович

 ЗА

 8

 Дзюбенко Олег Миколайович

 ЗА

 9

 Диняк Сергій Васильович

 ЗА

 10

 Дмитрук Олександр Володимирович

 ЗА

 11

 Довгополий Юрій Дмитрович

 ЗА

 12

 Донець Валентина Євгенівна

 ЗА

 13

 Дячук Ірина Дмитрівна

 ЗА

 14

 Жабокрицький Євгеній Вікторович

 ЗА

 15

 Журбенко Павло Юрійович

 ЗА

 16

 Казюк Олег Васильович

 ЗА

 17

 Кицак Людмила Вікторівна

 ЗА

 18

 Ковальов Андрій Юрійович

 відсутній

 19

 Козенюк Петро Вікторович

 ЗА

 20

 Корх Олег Вікторович

 ЗА

 21

 Костюшко Ірина Вікторівна

 ЗА

 22

 Крамаренко Сергій Михайлович

 ЗА

 23

 Кропачов Дмитро Ігорович

 ЗА

 24

 Кропивницький Володимир Миколайович

 ЗА

 25

 Кулак Іван Іванович

 ЗА

 26

 Лукашенко Ігор Вікторович

 ЗА

 27

 Мелашенко Анатолій Васильович

 ЗА

 28

 Мельник Віктор Сергійович

 ЗА

 29

 Мусевич Алла Іванівна

 ЗА

 30

 Нагорняк Володимир Васильович

 ЗА

 31

 Нікітіч Тетяна Геннадіївна

 ЗА

 32

 Озерчук Андрій Миколайович

 ЗА

 33

 Олійник Оксана Вікторівна

 ЗА

 34

 Онопрієнко Валерій Васильович

 ЗА

 35

 Онуфрієнко Наталія Анатоліївна

 ЗА

 36

 Павленко Анатолій Анатолійович

 ЗА

 37

 Парфентієва Тетяна Миколаївна

 ЗА

 38

 Піонтківський Петро Вікторович

 ЗА

 39

 Подік Анатолій Олександрович

 ЗА

 40

 Прокопчук Валерій Вікторович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 41

 Рабінович Олександр Юхимович

 ЗА

 42

 Развадовський Віктор Йосипович

 ЗА

 43

 Рибак Наталія Іванівна

 ЗА

 44

 Рибинський Ігор Євгенович

 ЗА

 45

 Руденький Андрій Олександрович

 ЗА

 46

 Рудь Петро Володимирович

 ЗА

 47

 Сабадаш Ігор Іванович

 ЗА

 48

 Савченко Олександр Ілліч

 ЗА

 49

 Сергєєва Ірина Вікторівна

 ЗА

 50

 Сисоєва Галина Миколаївна

 ЗА

 51

 Скидан Олег Васильович

 ЗА

 52

 Сорока Віталій Анатолійович

 ЗА

 53

 Торяник Олена Петрівна

 ЗА

 54

 Федоренко Володимир Ілліч

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 55

 Хливнюк Олена Володимирівна

 ЗА

 56

 Ходак Ігор Євгенович

 ЗА

 57

 Чернявський Павло Петрович

 ЗА

 58

 Черпіцький Костянтин Олегович

 ЗА

 59

 Чорноморець Олександр Павлович

 ЗА

 60

 Шевчук Катерина Анатоліївна

 ЗА

 61

 Ширма Володимир Васильович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 62

 Щербакова Ірина Іванівна

 ЗА

 63

 Ющенко Олександр Миколайович

 ЗА

 64

 Яблонський Павло Євгенійович

 ЗА

   УСЬОГО:   64

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО:  63

 З НИХ:

"ЗА":  60

"ПРОТИ":  0

"УТРИМАЛОСЬ":  0

"НЕ ГОЛОСУВАЛО":  3

   РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО 

 

від   24.12.2020 11:12  

  1. Про Положення про постійні комісії обласної ради VIII cкликання.

 В ЦІЛОМУ-Про Положення про постійні комісії обласної ради VIII cкликання.

№ п/п

Прізвище, Ім'я, По-батькові

 Вибір

 1

 Алдошина Поліна Віталіївна

 ЗА

 2

 Білошицький Сергій Костянтинович

 ЗА

 3

 Годований Руслан Миколайович

 ЗА

 4

 Грабовська Олеся Омельянівна

 ЗА

 5

 Григорович Микола Станіславович

 ЗА

 6

 Гронська Олена Володимирівна

 ЗА

 7

 Гундич Ігор Петрович

 ЗА

 8

 Дзюбенко Олег Миколайович

 ЗА

 9

 Диняк Сергій Васильович

 ЗА

 10

 Дмитрук Олександр Володимирович

 ЗА

 11

 Довгополий Юрій Дмитрович

 ЗА

 12

 Донець Валентина Євгенівна

 ЗА

 13

 Дячук Ірина Дмитрівна

 ЗА

 14

 Жабокрицький Євгеній Вікторович

 ЗА

 15

 Журбенко Павло Юрійович

 ЗА

 16

 Казюк Олег Васильович

 ЗА

 17

 Кицак Людмила Вікторівна

 ЗА

 18

 Ковальов Андрій Юрійович

 відсутній

 19

 Козенюк Петро Вікторович

 ЗА

 20

 Корх Олег Вікторович

 ЗА

 21

 Костюшко Ірина Вікторівна

 ЗА

 22

 Крамаренко Сергій Михайлович

 ЗА

 23

 Кропачов Дмитро Ігорович

 ЗА

 24

 Кропивницький Володимир Миколайович

 ЗА

 25

 Кулак Іван Іванович

 ЗА

 26

 Лукашенко Ігор Вікторович

 ЗА

 27

 Мелашенко Анатолій Васильович

 ЗА

 28

 Мельник Віктор Сергійович

 ЗА

 29

 Мусевич Алла Іванівна

 ЗА

 30

 Нагорняк Володимир Васильович

 ЗА

 31

 Нікітіч Тетяна Геннадіївна

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 32

 Озерчук Андрій Миколайович

 ЗА

 33

 Олійник Оксана Вікторівна

 ЗА

 34

 Онопрієнко Валерій Васильович

 ЗА

 35

 Онуфрієнко Наталія Анатоліївна

 ЗА

 36

 Павленко Анатолій Анатолійович

 ЗА

 37

 Парфентієва Тетяна Миколаївна

 ЗА

 38

 Піонтківський Петро Вікторович

 ЗА

 39

 Подік Анатолій Олександрович

 ЗА

 40

 Прокопчук Валерій Вікторович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 41

 Рабінович Олександр Юхимович

 ЗА

 42

 Развадовський Віктор Йосипович

 ЗА

 43

 Рибак Наталія Іванівна

 ЗА

 44

 Рибинський Ігор Євгенович

 ЗА

 45

 Руденький Андрій Олександрович

 ЗА

 46

 Рудь Петро Володимирович

 ЗА

 47

 Сабадаш Ігор Іванович

 ЗА

 48

 Савченко Олександр Ілліч

 ЗА

 49

 Сергєєва Ірина Вікторівна

 ЗА

 50

 Сисоєва Галина Миколаївна

 ЗА

 51

 Скидан Олег Васильович

 ЗА

 52

 Сорока Віталій Анатолійович

 ЗА

 53

 Торяник Олена Петрівна

 ЗА

 54

 Федоренко Володимир Ілліч

 ЗА

 55

 Хливнюк Олена Володимирівна

 ЗА

 56

 Ходак Ігор Євгенович

 ЗА

 57

 Чернявський Павло Петрович

 ЗА

 58

 Черпіцький Костянтин Олегович

 ЗА

 59

 Чорноморець Олександр Павлович

 ЗА

 60

 Шевчук Катерина Анатоліївна

 ЗА

 61

 Ширма Володимир Васильович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 62

 Щербакова Ірина Іванівна

 ЗА

 63

 Ющенко Олександр Миколайович

 ЗА

 64

 Яблонський Павло Євгенійович

 ЗА

   УСЬОГО:   64

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО:  63

 З НИХ:

"ЗА":  60

"ПРОТИ":  0

"УТРИМАЛОСЬ":  0

"НЕ ГОЛОСУВАЛО":  3

   РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО 


від   24.12.2020 11:12  

  1. Про Програму економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2021 рік.

№ п/п

Прізвище, Ім'я, По-батькові

 Вибір

 1

 Алдошина Поліна Віталіївна

 ЗА

 2

 Білошицький Сергій Костянтинович

 ЗА

 3

 Годований Руслан Миколайович

 ЗА

 4

 Грабовська Олеся Омельянівна

 ЗА

 5

 Григорович Микола Станіславович

 ЗА

 6

 Гронська Олена Володимирівна

 ЗА

 7

 Гундич Ігор Петрович

 ЗА

 8

 Дзюбенко Олег Миколайович

 ЗА

 9

 Диняк Сергій Васильович

 ЗА

 10

 Дмитрук Олександр Володимирович

 ЗА

 11

 Довгополий Юрій Дмитрович

 ЗА

 12

 Донець Валентина Євгенівна

 ЗА

 13

 Дячук Ірина Дмитрівна

 ЗА

 14

 Жабокрицький Євгеній Вікторович

 ЗА

 15

 Журбенко Павло Юрійович

 ЗА

 16

 Казюк Олег Васильович

 ЗА

 17

 Кицак Людмила Вікторівна

 ЗА

 18

 Ковальов Андрій Юрійович

 відсутній

 19

 Козенюк Петро Вікторович

 ЗА

 20

 Корх Олег Вікторович

 ЗА

 21

 Костюшко Ірина Вікторівна

 ЗА

 22

 Крамаренко Сергій Михайлович

 ЗА

 23

 Кропачов Дмитро Ігорович

 ЗА

 24

 Кропивницький Володимир Миколайович

 ЗА

 25

 Кулак Іван Іванович

 ЗА

 26

 Лукашенко Ігор Вікторович

 ЗА

 27

 Мелашенко Анатолій Васильович

 ЗА

 28

 Мельник Віктор Сергійович

 ЗА

 29

 Мусевич Алла Іванівна

 ЗА

 30

 Нагорняк Володимир Васильович

 ЗА

 31

 Нікітіч Тетяна Геннадіївна

 ЗА

 32

 Озерчук Андрій Миколайович

 ЗА

 33

 Олійник Оксана Вікторівна

 ЗА

 34

 Онопрієнко Валерій Васильович

 ЗА

 35

 Онуфрієнко Наталія Анатоліївна

 ЗА

 36

 Павленко Анатолій Анатолійович

 ЗА

 37

 Парфентієва Тетяна Миколаївна

 ЗА

 38

 Піонтківський Петро Вікторович

 ЗА

 39

 Подік Анатолій Олександрович

 ЗА

 40

 Прокопчук Валерій Вікторович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 41

 Рабінович Олександр Юхимович

 ЗА

 42

 Развадовський Віктор Йосипович

 ЗА

 43

 Рибак Наталія Іванівна

 ЗА

 44

 Рибинський Ігор Євгенович

 ЗА

 45

 Руденький Андрій Олександрович

 ЗА

 46

 Рудь Петро Володимирович

 ЗА

 47

 Сабадаш Ігор Іванович

 ЗА

 48

 Савченко Олександр Ілліч

 ЗА

 49

 Сергєєва Ірина Вікторівна

 ЗА

 50

 Сисоєва Галина Миколаївна

 ЗА

 51

 Скидан Олег Васильович

 ЗА

 52

 Сорока Віталій Анатолійович

 ЗА

 53

 Торяник Олена Петрівна

 ЗА

 54

 Федоренко Володимир Ілліч

 ЗА

 55

 Хливнюк Олена Володимирівна

 ЗА

 56

 Ходак Ігор Євгенович

 ЗА

 57

 Чернявський Павло Петрович

 ЗА

 58

 Черпіцький Костянтин Олегович

 ЗА

 59

 Чорноморець Олександр Павлович

 ЗА

 60

 Шевчук Катерина Анатоліївна

 ЗА

 61

 Ширма Володимир Васильович

 ЗА

 62

 Щербакова Ірина Іванівна

 ЗА

 63

 Ющенко Олександр Миколайович

 ЗА

 64

 Яблонський Павло Євгенійович

 ЗА

   УСЬОГО:   64

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО:  63

 З НИХ:

"ЗА":  62

"ПРОТИ":  0

"УТРИМАЛОСЬ":  0

"НЕ ГОЛОСУВАЛО":  1

   РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО 

від   24.12.2020 11:13  

  1. Про внесення змін у рішення обласної ради від 18.12.2019 №1722.

№ п/п

Прізвище, Ім'я, По-батькові

 Вибір

 1

 Алдошина Поліна Віталіївна

 ЗА

 2

 Білошицький Сергій Костянтинович

 ЗА

 3

 Годований Руслан Миколайович

 ЗА

 4

 Грабовська Олеся Омельянівна

 ЗА

 5

 Григорович Микола Станіславович

 ЗА

 6

 Гронська Олена Володимирівна

 ЗА

 7

 Гундич Ігор Петрович

 ЗА

 8

 Дзюбенко Олег Миколайович

 ЗА

 9

 Диняк Сергій Васильович

 ЗА

 10

 Дмитрук Олександр Володимирович

 ЗА

 11

 Довгополий Юрій Дмитрович

 ЗА

 12

 Донець Валентина Євгенівна

 ЗА

 13

 Дячук Ірина Дмитрівна

 ЗА

 14

 Жабокрицький Євгеній Вікторович

 ЗА

 15

 Журбенко Павло Юрійович

 ЗА

 16

 Казюк Олег Васильович

 ЗА

 17

 Кицак Людмила Вікторівна

 ЗА

 18

 Ковальов Андрій Юрійович

 відсутній

 19

 Козенюк Петро Вікторович

 ЗА

 20

 Корх Олег Вікторович

 ЗА

 21

 Костюшко Ірина Вікторівна

 ЗА

 22

 Крамаренко Сергій Михайлович

 ЗА

 23

 Кропачов Дмитро Ігорович

 ЗА

 24

 Кропивницький Володимир Миколайович

 ЗА

 25

 Кулак Іван Іванович

 ЗА

 26

 Лукашенко Ігор Вікторович

 ЗА

 27

 Мелашенко Анатолій Васильович

 ЗА

 28

 Мельник Віктор Сергійович

 ЗА

 29

 Мусевич Алла Іванівна

 ЗА

 30

 Нагорняк Володимир Васильович

 ЗА

 31

 Нікітіч Тетяна Геннадіївна

 ЗА

 32

 Озерчук Андрій Миколайович

 ЗА

 33

 Олійник Оксана Вікторівна

 ЗА

 34

 Онопрієнко Валерій Васильович

 ЗА

 35

 Онуфрієнко Наталія Анатоліївна

 ЗА

 36

 Павленко Анатолій Анатолійович

 ЗА

 37

 Парфентієва Тетяна Миколаївна

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 38

 Піонтківський Петро Вікторович

 ЗА

 39

 Подік Анатолій Олександрович

 ЗА

 40

 Прокопчук Валерій Вікторович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 41

 Рабінович Олександр Юхимович

 ЗА

 42

 Развадовський Віктор Йосипович

 ЗА

 43

 Рибак Наталія Іванівна

 ЗА

 44

 Рибинський Ігор Євгенович

 ЗА

 45

 Руденький Андрій Олександрович

 ЗА

 46

 Рудь Петро Володимирович

 ЗА

 47

 Сабадаш Ігор Іванович

 ЗА

 48

 Савченко Олександр Ілліч

 ЗА

 49

 Сергєєва Ірина Вікторівна

 ЗА

 50

 Сисоєва Галина Миколаївна

 ЗА

 51

 Скидан Олег Васильович

 ЗА

 52

 Сорока Віталій Анатолійович

 ЗА

 53

 Торяник Олена Петрівна

 ЗА

 54

 Федоренко Володимир Ілліч

 ЗА

 55

 Хливнюк Олена Володимирівна

 ЗА

 56

 Ходак Ігор Євгенович

 ЗА

 57

 Чернявський Павло Петрович

 ЗА

 58

 Черпіцький Костянтин Олегович

 ЗА

 59

 Чорноморець Олександр Павлович

 ЗА

 60

 Шевчук Катерина Анатоліївна

 ЗА

 61

 Ширма Володимир Васильович

 ЗА

 62

 Щербакова Ірина Іванівна

 ЗА

 63

 Ющенко Олександр Миколайович

 ЗА

 64

 Яблонський Павло Євгенійович

 ЗА

   УСЬОГО:   64

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО:  63

З НИХ:

"ЗА":  61

"ПРОТИ":  0

"УТРИМАЛОСЬ":  0

"НЕ ГОЛОСУВАЛО":  2

   РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО 

від   24.12.2020 11:21  

  1. Про Програму розвитку агропромислового комплексу Житомирської області на 2021-2027 роки.

№ п/п

Прізвище, Ім'я, По-батькові

 Вибір

 1

 Алдошина Поліна Віталіївна

 ЗА

 2

 Білошицький Сергій Костянтинович

 ЗА

 3

 Годований Руслан Миколайович

 ЗА

 4

 Грабовська Олеся Омельянівна

 ЗА

 5

 Григорович Микола Станіславович

 ЗА

 6

 Гронська Олена Володимирівна

 ЗА

 7

 Гундич Ігор Петрович

 ЗА

 8

 Дзюбенко Олег Миколайович

 ЗА

 9

 Диняк Сергій Васильович

 ЗА

 10

 Дмитрук Олександр Володимирович

 ЗА

 11

 Довгополий Юрій Дмитрович

 ЗА

 12

 Донець Валентина Євгенівна

 ЗА

 13

 Дячук Ірина Дмитрівна

 ЗА

 14

 Жабокрицький Євгеній Вікторович

 ЗА

 15

 Журбенко Павло Юрійович

 ЗА

 16

 Казюк Олег Васильович

 ЗА

 17

 Кицак Людмила Вікторівна

 ЗА

 18

 Ковальов Андрій Юрійович

 відсутній

 19

 Козенюк Петро Вікторович

 ЗА

 20

 Корх Олег Вікторович

 ЗА

 21

 Костюшко Ірина Вікторівна

 ЗА

 22

 Крамаренко Сергій Михайлович

 ЗА

 23

 Кропачов Дмитро Ігорович

 ЗА

 24

 Кропивницький Володимир Миколайович

 ЗА

 25

 Кулак Іван Іванович

 ЗА

 26

 Лукашенко Ігор Вікторович

 ЗА

 27

 Мелашенко Анатолій Васильович

 ЗА

 28

 Мельник Віктор Сергійович

 ЗА

 29

 Мусевич Алла Іванівна

 ЗА

 30

 Нагорняк Володимир Васильович

 ЗА

 31

 Нікітіч Тетяна Геннадіївна

 ЗА

 32

 Озерчук Андрій Миколайович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 33

 Олійник Оксана Вікторівна

 ЗА

 34

 Онопрієнко Валерій Васильович

 ЗА

 35

 Онуфрієнко Наталія Анатоліївна

 ЗА

 36

 Павленко Анатолій Анатолійович

 ЗА

 37

 Парфентієва Тетяна Миколаївна

 ЗА

 38

 Піонтківський Петро Вікторович

 ЗА

 39

 Подік Анатолій Олександрович

 ЗА

 40

 Прокопчук Валерій Вікторович

 ЗА

 41

 Рабінович Олександр Юхимович

 ЗА

 42

 Развадовський Віктор Йосипович

 ЗА

 43

 Рибак Наталія Іванівна

 ЗА

 44

 Рибинський Ігор Євгенович

 ЗА

 45

 Руденький Андрій Олександрович

 ЗА

 46

 Рудь Петро Володимирович

 ЗА

 47

 Сабадаш Ігор Іванович

 ЗА

 48

 Савченко Олександр Ілліч

 ЗА

 49

 Сергєєва Ірина Вікторівна

 ЗА

 50

 Сисоєва Галина Миколаївна

 ЗА

 51

 Скидан Олег Васильович

 ЗА

 52

 Сорока Віталій Анатолійович

 ЗА

 53

 Торяник Олена Петрівна

 ЗА

 54

 Федоренко Володимир Ілліч

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 55

 Хливнюк Олена Володимирівна

 ЗА

 56

 Ходак Ігор Євгенович

 ЗА

 57

 Чернявський Павло Петрович

 ЗА

 58

 Черпіцький Костянтин Олегович

 ЗА

 59

 Чорноморець Олександр Павлович

 ЗА

 60

 Шевчук Катерина Анатоліївна

 ЗА

 61

 Ширма Володимир Васильович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 62

 Щербакова Ірина Іванівна

 ЗА

 63

 Ющенко Олександр Миколайович

 ЗА

 64

 Яблонський Павло Євгенійович

 ЗА

   УСЬОГО:   64

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО:  63

 З НИХ:

"ЗА":  60

"ПРОТИ":  0

"УТРИМАЛОСЬ":  0

"НЕ ГОЛОСУВАЛО":  3

   РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО 

від   24.12.2020 11:22  

  1. Про Програму забезпечення виконання Житомирською обласною державною адміністрацією повноважень, делегованих Житомирською обласною радою на 2021-2022 роки.

№ п/п

Прізвище, Ім'я, По-батькові

 Вибір

 1

 Алдошина Поліна Віталіївна

 ЗА

 2

 Білошицький Сергій Костянтинович

 ЗА

 3

 Годований Руслан Миколайович

 ЗА

 4

 Грабовська Олеся Омельянівна

 ЗА

 5

 Григорович Микола Станіславович

 ЗА

 6

 Гронська Олена Володимирівна

 ЗА

 7

 Гундич Ігор Петрович

 ЗА

 8

 Дзюбенко Олег Миколайович

 ЗА

 9

 Диняк Сергій Васильович

 ЗА

 10

 Дмитрук Олександр Володимирович

 ЗА

 11

 Довгополий Юрій Дмитрович

 ЗА

 12

 Донець Валентина Євгенівна

 ЗА

 13

 Дячук Ірина Дмитрівна

 ЗА

 14

 Жабокрицький Євгеній Вікторович

 ЗА

 15

 Журбенко Павло Юрійович

 ЗА

 16

 Казюк Олег Васильович

 ЗА

 17

 Кицак Людмила Вікторівна

 ЗА

 18

 Ковальов Андрій Юрійович

 відсутній

 19

 Козенюк Петро Вікторович

 ЗА

 20

 Корх Олег Вікторович

 ЗА

 21

 Костюшко Ірина Вікторівна

 ЗА

 22

 Крамаренко Сергій Михайлович

 ЗА

 23

 Кропачов Дмитро Ігорович

 ЗА

 24

 Кропивницький Володимир Миколайович

 ЗА

 25

 Кулак Іван Іванович

 ЗА

 26

 Лукашенко Ігор Вікторович

 ЗА

 27

 Мелашенко Анатолій Васильович

 ЗА

 28

 Мельник Віктор Сергійович

 ЗА

 29

 Мусевич Алла Іванівна

 ЗА

 30

 Нагорняк Володимир Васильович

 ЗА

 31

 Нікітіч Тетяна Геннадіївна

 ЗА

 32

 Озерчук Андрій Миколайович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 33

 Олійник Оксана Вікторівна

 ЗА

 34

 Онопрієнко Валерій Васильович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 35

 Онуфрієнко Наталія Анатоліївна

 ЗА

 36

 Павленко Анатолій Анатолійович

 ЗА

 37

 Парфентієва Тетяна Миколаївна

 ЗА

 38

 Піонтківський Петро Вікторович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 39

 Подік Анатолій Олександрович

 ЗА

 40

 Прокопчук Валерій Вікторович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 41

 Рабінович Олександр Юхимович

 ЗА

 42

 Развадовський Віктор Йосипович

 ЗА

 43

 Рибак Наталія Іванівна

 ЗА

 44

 Рибинський Ігор Євгенович

 ЗА

 45

 Руденький Андрій Олександрович

 ЗА

 46

 Рудь Петро Володимирович

 ЗА

 47

 Сабадаш Ігор Іванович

 ЗА

 48

 Савченко Олександр Ілліч

 ЗА

 49

 Сергєєва Ірина Вікторівна

 ЗА

 50

 Сисоєва Галина Миколаївна

 ЗА

 51

 Скидан Олег Васильович

 ЗА

 52

 Сорока Віталій Анатолійович

 ЗА

 53

 Торяник Олена Петрівна

 ЗА

 54

 Федоренко Володимир Ілліч

 ЗА

 55

 Хливнюк Олена Володимирівна

 ЗА

 56

 Ходак Ігор Євгенович

 ЗА

 57

 Чернявський Павло Петрович

 ЗА

 58

 Черпіцький Костянтин Олегович

 ЗА

 59

 Чорноморець Олександр Павлович

 ЗА

 60

 Шевчук Катерина Анатоліївна

 ЗА

 61

 Ширма Володимир Васильович

 ЗА

 62

 Щербакова Ірина Іванівна

 ЗА

 63

 Ющенко Олександр Миколайович

 ЗА

 64

 Яблонський Павло Євгенійович

 ЗА

   УСЬОГО:   64

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО:  63

З НИХ:

"ЗА":  59

"ПРОТИ":  0

"УТРИМАЛОСЬ":  0

"НЕ ГОЛОСУВАЛО":  4

   РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО 

від   24.12.2020 11:22  

  1. Про комплексну Програму забезпечення пожежної та техногенної безпеки, захисту населення і територій Житомирської області від надзвичайних ситуацій на 2021-2025 роки.

№ п/п

Прізвище, Ім'я, По-батькові

 Вибір

 1

 Алдошина Поліна Віталіївна

 ЗА

 2

 Білошицький Сергій Костянтинович

 ЗА

 3

 Годований Руслан Миколайович

 ЗА

 4

 Грабовська Олеся Омельянівна

 ЗА

 5

 Григорович Микола Станіславович

 ЗА

 6

 Гронська Олена Володимирівна

 ЗА

 7

 Гундич Ігор Петрович

 ЗА

 8

 Дзюбенко Олег Миколайович

 ЗА

 9

 Диняк Сергій Васильович

 ЗА

 10

 Дмитрук Олександр Володимирович

 ЗА

 11

 Довгополий Юрій Дмитрович

 ЗА

 12

 Донець Валентина Євгенівна

 ЗА

 13

 Дячук Ірина Дмитрівна

 ЗА

 14

 Жабокрицький Євгеній Вікторович

 ЗА

 15

 Журбенко Павло Юрійович

 ЗА

 16

 Казюк Олег Васильович

 ЗА

 17

 Кицак Людмила Вікторівна

 ЗА

 18

 Ковальов Андрій Юрійович

 відсутній

 19

 Козенюк Петро Вікторович

 ЗА

 20

 Корх Олег Вікторович

 ЗА

 21

 Костюшко Ірина Вікторівна

 ЗА

 22

 Крамаренко Сергій Михайлович

 ЗА

 23

 Кропачов Дмитро Ігорович

 ЗА

 24

 Кропивницький Володимир Миколайович

 ЗА

 25

 Кулак Іван Іванович

 ЗА

 26

 Лукашенко Ігор Вікторович

 ЗА

 27

 Мелашенко Анатолій Васильович

 ЗА

 28

 Мельник Віктор Сергійович

 ЗА

 29

 Мусевич Алла Іванівна

 ЗА

 30

 Нагорняк Володимир Васильович

 ЗА

 31

 Нікітіч Тетяна Геннадіївна

 ЗА

 32

 Озерчук Андрій Миколайович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 33

 Олійник Оксана Вікторівна

 ЗА

 34

 Онопрієнко Валерій Васильович

 ЗА

 35

 Онуфрієнко Наталія Анатоліївна

 ЗА

 36

 Павленко Анатолій Анатолійович

 ЗА

 37

 Парфентієва Тетяна Миколаївна

 ЗА

 38

 Піонтківський Петро Вікторович

 ЗА

 39

 Подік Анатолій Олександрович

 ЗА

 40

 Прокопчук Валерій Вікторович

 ЗА

 41

 Рабінович Олександр Юхимович

 ЗА

 42

 Развадовський Віктор Йосипович

 ЗА

 43

 Рибак Наталія Іванівна

 ЗА

 44

 Рибинський Ігор Євгенович

 ЗА

 45

 Руденький Андрій Олександрович

 ЗА

 46

 Рудь Петро Володимирович

 ЗА

 47

 Сабадаш Ігор Іванович

 ЗА

 48

 Савченко Олександр Ілліч

 ЗА

 49

 Сергєєва Ірина Вікторівна

 ЗА

 50

 Сисоєва Галина Миколаївна

 ЗА

 51

 Скидан Олег Васильович

 ЗА

 52

 Сорока Віталій Анатолійович

 ЗА

 53

 Торяник Олена Петрівна

 ЗА

 54

 Федоренко Володимир Ілліч

 ЗА

 55

 Хливнюк Олена Володимирівна

 ЗА

 56

 Ходак Ігор Євгенович

 ЗА

 57

 Чернявський Павло Петрович

 ЗА

 58

 Черпіцький Костянтин Олегович

 ЗА

 59

 Чорноморець Олександр Павлович

 ЗА

 60

 Шевчук Катерина Анатоліївна

 ЗА

 61

 Ширма Володимир Васильович

 ЗА

 62

 Щербакова Ірина Іванівна

 ЗА

 63

 Ющенко Олександр Миколайович

 ЗА

 64

 Яблонський Павло Євгенійович

 ЗА

   УСЬОГО:   64

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО:  63

 З НИХ:

"ЗА":  62

"ПРОТИ":  0

"УТРИМАЛОСЬ":  0

"НЕ ГОЛОСУВАЛО":  1

   РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО 


від   24.12.2020 11:25  

  1. Про обласну Програму «Здоров'я населення Житомирщини» на 2021 рік.

№ п/п

Прізвище, Ім'я, По-батькові

 Вибір

 1

 Алдошина Поліна Віталіївна

 ЗА

 2

 Білошицький Сергій Костянтинович

 ЗА

 3

 Годований Руслан Миколайович

 ЗА

 4

 Грабовська Олеся Омельянівна

 ЗА

 5

 Григорович Микола Станіславович

 ЗА

 6

 Гронська Олена Володимирівна

 ЗА

 7

 Гундич Ігор Петрович

 ЗА

 8

 Дзюбенко Олег Миколайович

 ЗА

 9

 Диняк Сергій Васильович

 ЗА

 10

 Дмитрук Олександр Володимирович

 ЗА

 11

 Довгополий Юрій Дмитрович

 ЗА

 12

 Донець Валентина Євгенівна

 ЗА

 13

 Дячук Ірина Дмитрівна

 ЗА

 14

 Жабокрицький Євгеній Вікторович

 ЗА

 15

 Журбенко Павло Юрійович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 16

 Казюк Олег Васильович

 ЗА

 17

 Кицак Людмила Вікторівна

 ЗА

 18

 Ковальов Андрій Юрійович

 відсутній

 19

 Козенюк Петро Вікторович

 ЗА

 20

 Корх Олег Вікторович

 ЗА

 21

 Костюшко Ірина Вікторівна

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 22

 Крамаренко Сергій Михайлович

 ЗА

 23

 Кропачов Дмитро Ігорович

 ЗА

 24

 Кропивницький Володимир Миколайович

 ЗА

 25

 Кулак Іван Іванович

 ЗА

 26

 Лукашенко Ігор Вікторович

 ЗА

 27

 Мелашенко Анатолій Васильович

 ЗА

 28

 Мельник Віктор Сергійович

 ЗА

 29

 Мусевич Алла Іванівна

 ЗА

 30

 Нагорняк Володимир Васильович

 ЗА

 31

 Нікітіч Тетяна Геннадіївна

 ЗА

 32

 Озерчук Андрій Миколайович

 ЗА

 33

 Олійник Оксана Вікторівна

 ЗА

 34

 Онопрієнко Валерій Васильович

 ЗА

 35

 Онуфрієнко Наталія Анатоліївна

 ЗА

 36

 Павленко Анатолій Анатолійович

 ЗА

 37

 Парфентієва Тетяна Миколаївна

 ЗА

 38

 Піонтківський Петро Вікторович

 ЗА

 39

 Подік Анатолій Олександрович

 ЗА

 40

 Прокопчук Валерій Вікторович

 ЗА

 41

 Рабінович Олександр Юхимович

 ЗА

 42

 Развадовський Віктор Йосипович

 ЗА

 43

 Рибак Наталія Іванівна

 ЗА

 44

 Рибинський Ігор Євгенович

 ЗА

 45

 Руденький Андрій Олександрович

 ЗА

 46

 Рудь Петро Володимирович

 ЗА

 47

 Сабадаш Ігор Іванович

 ЗА

 48

 Савченко Олександр Ілліч

 ЗА

 49

 Сергєєва Ірина Вікторівна

 ЗА

 50

 Сисоєва Галина Миколаївна

 ЗА

 51

 Скидан Олег Васильович

 ЗА

 52

 Сорока Віталій Анатолійович

 ЗА

 53

 Торяник Олена Петрівна

 ЗА

 54

 Федоренко Володимир Ілліч

 ЗА

 55

 Хливнюк Олена Володимирівна

 ЗА

 56

 Ходак Ігор Євгенович

 ЗА

 57

 Чернявський Павло Петрович

 ЗА

 58

 Черпіцький Костянтин Олегович

 ЗА

 59

 Чорноморець Олександр Павлович

 ЗА

 60

 Шевчук Катерина Анатоліївна

 ЗА

 61

 Ширма Володимир Васильович

 ЗА

 62

 Щербакова Ірина Іванівна

 ЗА

 63

 Ющенко Олександр Миколайович

 ЗА

 64

 Яблонський Павло Євгенійович

 ЗА

   УСЬОГО:   64

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО:  63

З НИХ:

"ЗА":  61

"ПРОТИ":  0

"УТРИМАЛОСЬ":  0

"НЕ ГОЛОСУВАЛО":  2

   РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО 

від   24.12.2020 11:26  

  1. Про Програму розвитку системи освіти Житомирської області на 2021-2025 роки.

№ п/п

Прізвище, Ім'я, По-батькові

 Вибір

 1

 Алдошина Поліна Віталіївна

 ЗА

 2

 Білошицький Сергій Костянтинович

 ЗА

 3

 Годований Руслан Миколайович

 ЗА

 4

 Грабовська Олеся Омельянівна

 ЗА

 5

 Григорович Микола Станіславович

 ЗА

 6

 Гронська Олена Володимирівна

 ЗА

 7

 Гундич Ігор Петрович

 ЗА

 8

 Дзюбенко Олег Миколайович

 ЗА

 9

 Диняк Сергій Васильович

 ЗА

 10

 Дмитрук Олександр Володимирович

 ЗА

 11

 Довгополий Юрій Дмитрович

 ЗА

 12

 Донець Валентина Євгенівна

 ЗА

 13

 Дячук Ірина Дмитрівна

 ЗА

 14

 Жабокрицький Євгеній Вікторович

 ЗА

 15

 Журбенко Павло Юрійович

 ЗА

 16

 Казюк Олег Васильович

 ЗА

 17

 Кицак Людмила Вікторівна

 ЗА

 18

 Ковальов Андрій Юрійович

 відсутній

 19

 Козенюк Петро Вікторович

 ЗА

 20

 Корх Олег Вікторович

 ЗА

 21

 Костюшко Ірина Вікторівна

 ЗА

 22

 Крамаренко Сергій Михайлович

 ЗА

 23

 Кропачов Дмитро Ігорович

 ЗА

 24

 Кропивницький Володимир Миколайович

 ЗА

 25

 Кулак Іван Іванович

 ЗА

 26

 Лукашенко Ігор Вікторович

 ЗА

 27

 Мелашенко Анатолій Васильович

 ЗА

 28

 Мельник Віктор Сергійович

 ЗА

 29

 Мусевич Алла Іванівна

 ЗА

 30

 Нагорняк Володимир Васильович

 ЗА

 31

 Нікітіч Тетяна Геннадіївна

 ЗА

 32

 Озерчук Андрій Миколайович

 ЗА

 33

 Олійник Оксана Вікторівна

 ЗА

 34

 Онопрієнко Валерій Васильович

 ЗА

 35

 Онуфрієнко Наталія Анатоліївна

 ЗА

 36

 Павленко Анатолій Анатолійович

 ЗА

 37

 Парфентієва Тетяна Миколаївна

 ЗА

 38

 Піонтківський Петро Вікторович

 ЗА

 39

 Подік Анатолій Олександрович

 ЗА

 40

 Прокопчук Валерій Вікторович

 ЗА

 41

 Рабінович Олександр Юхимович

 ЗА

 42

 Развадовський Віктор Йосипович

 ЗА

 43

 Рибак Наталія Іванівна

 ЗА

 44

 Рибинський Ігор Євгенович

 ЗА

 45

 Руденький Андрій Олександрович

 ЗА

 46

 Рудь Петро Володимирович

 ЗА

 47

 Сабадаш Ігор Іванович

 ЗА

 48

 Савченко Олександр Ілліч

 ЗА

 49

 Сергєєва Ірина Вікторівна

 ЗА

 50

 Сисоєва Галина Миколаївна

 ЗА

 51

 Скидан Олег Васильович

 ЗА

 52

 Сорока Віталій Анатолійович

 ЗА

 53

 Торяник Олена Петрівна

 ЗА

 54

 Федоренко Володимир Ілліч

 ЗА

 55

 Хливнюк Олена Володимирівна

 ЗА

 56

 Ходак Ігор Євгенович

 ЗА

 57

 Чернявський Павло Петрович

 ЗА

 58

 Черпіцький Костянтин Олегович

 ЗА

 59

 Чорноморець Олександр Павлович

 ЗА

 60

 Шевчук Катерина Анатоліївна

 ЗА

 61

 Ширма Володимир Васильович

 ЗА

 62

 Щербакова Ірина Іванівна

 ЗА

 63

 Ющенко Олександр Миколайович

 ЗА

 64

 Яблонський Павло Євгенійович

 ЗА

   УСЬОГО:   64

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО:  63

 З НИХ:

"ЗА":  63

"ПРОТИ":  0

"УТРИМАЛОСЬ":  0

"НЕ ГОЛОСУВАЛО":  0

   РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО 

від   24.12.2020 11:27  

  1. Про обласну комплексну Програму розвитку фізичної культури і спорту на 2021-2024 роки.

№ п/п

Прізвище, Ім'я, По-батькові

 Вибір

 1

 Алдошина Поліна Віталіївна

 ЗА

 2

 Білошицький Сергій Костянтинович

 ЗА

 3

 Годований Руслан Миколайович

 ЗА

 4

 Грабовська Олеся Омельянівна

 ЗА

 5

 Григорович Микола Станіславович

 ЗА

 6

 Гронська Олена Володимирівна

 ЗА

 7

 Гундич Ігор Петрович

 ЗА

 8

 Дзюбенко Олег Миколайович

 ЗА

 9

 Диняк Сергій Васильович

 ЗА

 10

 Дмитрук Олександр Володимирович

 ЗА

 11

 Довгополий Юрій Дмитрович

 ЗА

 12

 Донець Валентина Євгенівна

 ЗА

 13

 Дячук Ірина Дмитрівна

 ЗА

 14

 Жабокрицький Євгеній Вікторович

 ЗА

 15

 Журбенко Павло Юрійович

 ЗА

 16

 Казюк Олег Васильович

 ЗА

 17

 Кицак Людмила Вікторівна

 ЗА

 18

 Ковальов Андрій Юрійович

 відсутній

 19

 Козенюк Петро Вікторович

 ЗА

 20

 Корх Олег Вікторович

 ЗА

 21

 Костюшко Ірина Вікторівна

 ЗА

 22

 Крамаренко Сергій Михайлович

 ЗА

 23

 Кропачов Дмитро Ігорович

 ЗА

 24

 Кропивницький Володимир Миколайович

 ЗА

 25

 Кулак Іван Іванович

 ЗА

 26

 Лукашенко Ігор Вікторович

 ЗА

 27

 Мелашенко Анатолій Васильович

 ЗА

 28

 Мельник Віктор Сергійович

 ЗА

 29

 Мусевич Алла Іванівна

 ЗА

 30

 Нагорняк Володимир Васильович

 ЗА

 31

 Нікітіч Тетяна Геннадіївна

 ЗА

 32

 Озерчук Андрій Миколайович

 ЗА

 33

 Олійник Оксана Вікторівна

 ЗА

 34

 Онопрієнко Валерій Васильович

 ЗА

 35

 Онуфрієнко Наталія Анатоліївна

 ЗА

 36

 Павленко Анатолій Анатолійович

 ЗА

 37

 Парфентієва Тетяна Миколаївна

 ЗА

 38

 Піонтківський Петро Вікторович

 ЗА

 39

 Подік Анатолій Олександрович

 ЗА

 40

 Прокопчук Валерій Вікторович

 ЗА

 41

 Рабінович Олександр Юхимович

 ЗА

 42

 Развадовський Віктор Йосипович

 ЗА

 43

 Рибак Наталія Іванівна

 ЗА

 44

 Рибинський Ігор Євгенович

 ЗА

 45

 Руденький Андрій Олександрович

 ЗА

 46

 Рудь Петро Володимирович

 ЗА

 47

 Сабадаш Ігор Іванович

 ЗА

 48

 Савченко Олександр Ілліч

 ЗА

 49

 Сергєєва Ірина Вікторівна

 ЗА

 50

 Сисоєва Галина Миколаївна

 ЗА

 51

 Скидан Олег Васильович

 ЗА

 52

 Сорока Віталій Анатолійович

 ЗА

 53

 Торяник Олена Петрівна

 ЗА

 54

 Федоренко Володимир Ілліч

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 55

 Хливнюк Олена Володимирівна

 ЗА

 56

 Ходак Ігор Євгенович

 ЗА

 57

 Чернявський Павло Петрович

 ЗА

 58

 Черпіцький Костянтин Олегович

 ЗА

 59

 Чорноморець Олександр Павлович

 ЗА

 60

 Шевчук Катерина Анатоліївна

 ЗА

 61

 Ширма Володимир Васильович

 ЗА

 62

 Щербакова Ірина Іванівна

 ЗА

 63

 Ющенко Олександр Миколайович

 ЗА

 64

 Яблонський Павло Євгенійович

 ЗА

   УСЬОГО:   64

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО:  63

З НИХ:

"ЗА":  62

"ПРОТИ":  0

"УТРИМАЛОСЬ":  0

"НЕ ГОЛОСУВАЛО":  1

   РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО 

від   24.12.2020 11:30  

  1. Про обласну цільову Програму розвитку туризму в Житомирській області на 2021-2023 роки.

№ п/п

Прізвище, Ім'я, По-батькові

 Вибір

 1

 Алдошина Поліна Віталіївна

 ЗА

 2

 Білошицький Сергій Костянтинович

 УТРИМАВСЯ

 3

 Годований Руслан Миколайович

 ЗА

 4

 Грабовська Олеся Омельянівна

 ЗА

 5

 Григорович Микола Станіславович

 ЗА

 6

 Гронська Олена Володимирівна

 ЗА

 7

 Гундич Ігор Петрович

 ЗА

 8

 Дзюбенко Олег Миколайович

 ЗА

 9

 Диняк Сергій Васильович

 ЗА

 10

 Дмитрук Олександр Володимирович

 ЗА

 11

 Довгополий Юрій Дмитрович

 ЗА

 12

 Донець Валентина Євгенівна

 ЗА

 13

 Дячук Ірина Дмитрівна

 ЗА

 14

 Жабокрицький Євгеній Вікторович

 ЗА

 15

 Журбенко Павло Юрійович

 ЗА

 16

 Казюк Олег Васильович

 ЗА

 17

 Кицак Людмила Вікторівна

 ЗА

 18

 Ковальов Андрій Юрійович

 відсутній

 19

 Козенюк Петро Вікторович

 УТРИМАВСЯ

 20

 Корх Олег Вікторович

 ЗА

 21

 Костюшко Ірина Вікторівна

 ЗА

 22

 Крамаренко Сергій Михайлович

 ЗА

 23

 Кропачов Дмитро Ігорович

 ЗА

 24

 Кропивницький Володимир Миколайович

 ЗА

 25

 Кулак Іван Іванович

 ЗА

 26

 Лукашенко Ігор Вікторович

 ЗА

 27

 Мелашенко Анатолій Васильович

 ЗА

 28

 Мельник Віктор Сергійович

 ЗА

 29

 Мусевич Алла Іванівна

 ЗА

 30

 Нагорняк Володимир Васильович

 ЗА

 31

 Нікітіч Тетяна Геннадіївна

 ЗА

 32

 Озерчук Андрій Миколайович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 33

 Олійник Оксана Вікторівна

 ЗА

 34

 Онопрієнко Валерій Васильович

 ЗА

 35

 Онуфрієнко Наталія Анатоліївна

 ЗА

 36

 Павленко Анатолій Анатолійович

 ЗА

 37

 Парфентієва Тетяна Миколаївна

 ЗА

 38

 Піонтківський Петро Вікторович

 ЗА

 39

 Подік Анатолій Олександрович

 ЗА

 40

 Прокопчук Валерій Вікторович

 ЗА

 41

 Рабінович Олександр Юхимович

 ЗА

 42

 Развадовський Віктор Йосипович

 ЗА

 43

 Рибак Наталія Іванівна

 ЗА

 44

 Рибинський Ігор Євгенович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 45

 Руденький Андрій Олександрович

 ЗА

 46

 Рудь Петро Володимирович

 ЗА

 47

 Сабадаш Ігор Іванович

 ЗА

 48

 Савченко Олександр Ілліч

 ЗА

 49

 Сергєєва Ірина Вікторівна

 ЗА

 50

 Сисоєва Галина Миколаївна

 ЗА

 51

 Скидан Олег Васильович

 ЗА

 52

 Сорока Віталій Анатолійович

 ЗА

 53

 Торяник Олена Петрівна

 ЗА

 54

 Федоренко Володимир Ілліч

 ЗА

 55

 Хливнюк Олена Володимирівна

 ЗА

 56

 Ходак Ігор Євгенович

 ЗА

 57

 Чернявський Павло Петрович

 ЗА

 58

 Черпіцький Костянтин Олегович

 ЗА

 59

 Чорноморець Олександр Павлович

 ЗА

 60

 Шевчук Катерина Анатоліївна

 ЗА

 61

 Ширма Володимир Васильович

 ЗА

 62

 Щербакова Ірина Іванівна

 ЗА

 63

 Ющенко Олександр Миколайович

 ЗА

 64

 Яблонський Павло Євгенійович

 ЗА

   УСЬОГО:   64

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО:  63

 З НИХ:

"ЗА":  59

"ПРОТИ":  0

"УТРИМАЛОСЬ":  2

"НЕ ГОЛОСУВАЛО":  2

   РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО 


від   24.12.2020 11:31  

  1. Про Програму охорони та збереження культурної спадщини Житомирської області на 2021-2022 роки.

№ п/п

Прізвище, Ім'я, По-батькові

 Вибір

 1

 Алдошина Поліна Віталіївна

 ЗА

 2

 Білошицький Сергій Костянтинович

 ЗА

 3

 Годований Руслан Миколайович

 ЗА

 4

 Грабовська Олеся Омельянівна

 ЗА

 5

 Григорович Микола Станіславович

 ЗА

 6

 Гронська Олена Володимирівна

 ЗА

 7

 Гундич Ігор Петрович

 ЗА

 8

 Дзюбенко Олег Миколайович

 ЗА

 9

 Диняк Сергій Васильович

 ЗА

 10

 Дмитрук Олександр Володимирович

 ЗА

 11

 Довгополий Юрій Дмитрович

 ЗА

 12

 Донець Валентина Євгенівна

 ЗА

 13

 Дячук Ірина Дмитрівна

 ЗА

 14

 Жабокрицький Євгеній Вікторович

 ЗА

 15

 Журбенко Павло Юрійович

 ЗА

 16

 Казюк Олег Васильович

 ЗА

 17

 Кицак Людмила Вікторівна

 ЗА

 18

 Ковальов Андрій Юрійович

 відсутній

 19

 Козенюк Петро Вікторович

 ЗА

 20

 Корх Олег Вікторович

 ЗА

 21

 Костюшко Ірина Вікторівна

 ЗА

 22

 Крамаренко Сергій Михайлович

 ЗА

 23

 Кропачов Дмитро Ігорович

 ЗА

 24

 Кропивницький Володимир Миколайович

 ЗА

 25

 Кулак Іван Іванович

 ЗА

 26

 Лукашенко Ігор Вікторович

 ЗА

 27

 Мелашенко Анатолій Васильович

 ЗА

 28

 Мельник Віктор Сергійович

 ЗА

 29

 Мусевич Алла Іванівна

 ЗА

 30

 Нагорняк Володимир Васильович

 ЗА

 31

 Нікітіч Тетяна Геннадіївна

 ЗА

 32

 Озерчук Андрій Миколайович

 ЗА

 33

 Олійник Оксана Вікторівна

 ЗА

 34

 Онопрієнко Валерій Васильович

 ЗА

 35

 Онуфрієнко Наталія Анатоліївна

 ЗА

 36

 Павленко Анатолій Анатолійович

 ЗА

 37

 Парфентієва Тетяна Миколаївна

 ЗА

 38

 Піонтківський Петро Вікторович

 ЗА

 39

 Подік Анатолій Олександрович

 ЗА

 40

 Прокопчук Валерій Вікторович

 ЗА

 41

 Рабінович Олександр Юхимович

 ЗА

 42

 Развадовський Віктор Йосипович

 ЗА

 43

 Рибак Наталія Іванівна

 ЗА

 44

 Рибинський Ігор Євгенович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 45

 Руденький Андрій Олександрович

 ЗА

 46

 Рудь Петро Володимирович

 ЗА

 47

 Сабадаш Ігор Іванович

 ЗА

 48

 Савченко Олександр Ілліч

 ЗА

 49

 Сергєєва Ірина Вікторівна

 ЗА

 50

 Сисоєва Галина Миколаївна

 ЗА

 51

 Скидан Олег Васильович

 ЗА

 52

 Сорока Віталій Анатолійович

 ЗА

 53

 Торяник Олена Петрівна

 ЗА

 54

 Федоренко Володимир Ілліч

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 55

 Хливнюк Олена Володимирівна

 ЗА

 56

 Ходак Ігор Євгенович

 ЗА

 57

 Чернявський Павло Петрович

 ЗА

 58

 Черпіцький Костянтин Олегович

 ЗА

 59

 Чорноморець Олександр Павлович

 ЗА

 60

 Шевчук Катерина Анатоліївна

 ЗА

 61

 Ширма Володимир Васильович

 ЗА

 62

 Щербакова Ірина Іванівна

 ЗА

 63

 Ющенко Олександр Миколайович

 ЗА

 64

 Яблонський Павло Євгенійович

 ЗА

   УСЬОГО:   64

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО:  63

З НИХ:

"ЗА":  61

"ПРОТИ":  0

"УТРИМАЛОСЬ":  0

"НЕ ГОЛОСУВАЛО":  2

   РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО 

від   24.12.2020 11:31  

  1. Про обласну програму «Розвиток молодіжної політики Житомирщини» на 2021-2025 роки.

№ п/п

Прізвище, Ім'я, По-батькові

 Вибір

 1

 Алдошина Поліна Віталіївна

 ЗА

 2

 Білошицький Сергій Костянтинович

 ЗА

 3

 Годований Руслан Миколайович

 ЗА

 4

 Грабовська Олеся Омельянівна

 ЗА

 5

 Григорович Микола Станіславович

 ЗА

 6

 Гронська Олена Володимирівна

 ЗА

 7

 Гундич Ігор Петрович

 ЗА

 8

 Дзюбенко Олег Миколайович

 ЗА

 9

 Диняк Сергій Васильович

 ЗА

 10

 Дмитрук Олександр Володимирович

 ЗА

 11

 Довгополий Юрій Дмитрович

 ЗА

 12

 Донець Валентина Євгенівна

 ЗА

 13

 Дячук Ірина Дмитрівна

 ЗА

 14

 Жабокрицький Євгеній Вікторович

 ЗА

 15

 Журбенко Павло Юрійович

 ЗА

 16

 Казюк Олег Васильович

 ЗА

 17

 Кицак Людмила Вікторівна

 ЗА

 18

 Ковальов Андрій Юрійович

 відсутній

 19

 Козенюк Петро Вікторович

 ЗА

 20

 Корх Олег Вікторович

 ЗА

 21

 Костюшко Ірина Вікторівна

 ЗА

 22

 Крамаренко Сергій Михайлович

 ЗА

 23

 Кропачов Дмитро Ігорович

 ЗА

 24

 Кропивницький Володимир Миколайович

 ЗА

 25

 Кулак Іван Іванович

 ЗА

 26

 Лукашенко Ігор Вікторович

 ЗА

 27

 Мелашенко Анатолій Васильович

 ЗА

 28

 Мельник Віктор Сергійович

 ЗА

 29

 Мусевич Алла Іванівна

 ЗА

 30

 Нагорняк Володимир Васильович

 ЗА

 31

 Нікітіч Тетяна Геннадіївна

 ЗА

 32

 Озерчук Андрій Миколайович

 ЗА

 33

 Олійник Оксана Вікторівна

 ЗА

 34

 Онопрієнко Валерій Васильович

 ЗА

 35

 Онуфрієнко Наталія Анатоліївна

 ЗА

 36

 Павленко Анатолій Анатолійович

 ЗА

 37

 Парфентієва Тетяна Миколаївна

 ЗА

 38

 Піонтківський Петро Вікторович

 ЗА

 39

 Подік Анатолій Олександрович

 ЗА

 40

 Прокопчук Валерій Вікторович

 ЗА

 41

 Рабінович Олександр Юхимович

 ЗА

 42

 Развадовський Віктор Йосипович

 ЗА

 43

 Рибак Наталія Іванівна

 ЗА

 44

 Рибинський Ігор Євгенович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 45

 Руденький Андрій Олександрович

 ЗА

 46

 Рудь Петро Володимирович

 ЗА

 47

 Сабадаш Ігор Іванович

 ЗА

 48

 Савченко Олександр Ілліч

 ЗА

 49

 Сергєєва Ірина Вікторівна

 ЗА

 50

 Сисоєва Галина Миколаївна

 ЗА

 51

 Скидан Олег Васильович

 ЗА

 52

 Сорока Віталій Анатолійович

 ЗА

 53

 Торяник Олена Петрівна

 ЗА

 54

 Федоренко Володимир Ілліч

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 55

 Хливнюк Олена Володимирівна

 ЗА

 56

 Ходак Ігор Євгенович

 ЗА

 57

 Чернявський Павло Петрович

 ЗА

 58

 Черпіцький Костянтин Олегович

 ЗА

 59

 Чорноморець Олександр Павлович

 ЗА

 60

 Шевчук Катерина Анатоліївна

 ЗА

 61

 Ширма Володимир Васильович

 ЗА

 62

 Щербакова Ірина Іванівна

 ЗА

 63

 Ющенко Олександр Миколайович

 ЗА

 64

 Яблонський Павло Євгенійович

 ЗА

   УСЬОГО:   64

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО:  63

 З НИХ:

"ЗА":  61

"ПРОТИ":  0

"УТРИМАЛОСЬ":  0

"НЕ ГОЛОСУВАЛО":  2

   РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО 

від   24.12.2020 11:32  

  1. Про встановлення стипендії обласної ради Климовичу М.І.

№ п/п

Прізвище, Ім'я, По-батькові

 Вибір

 1

 Алдошина Поліна Віталіївна

 ЗА

 2

 Білошицький Сергій Костянтинович

 ЗА

 3

 Годований Руслан Миколайович

 ЗА

 4

 Грабовська Олеся Омельянівна

 ЗА

 5

 Григорович Микола Станіславович

 ЗА

 6

 Гронська Олена Володимирівна

 ЗА

 7

 Гундич Ігор Петрович

 ЗА

 8

 Дзюбенко Олег Миколайович

 ЗА

 9

 Диняк Сергій Васильович

 ЗА

 10

 Дмитрук Олександр Володимирович

 ЗА

 11

 Довгополий Юрій Дмитрович

 ЗА

 12

 Донець Валентина Євгенівна

 ЗА

 13

 Дячук Ірина Дмитрівна

 ЗА

 14

 Жабокрицький Євгеній Вікторович

 ЗА

 15

 Журбенко Павло Юрійович

 ЗА

 16

 Казюк Олег Васильович

 ЗА

 17

 Кицак Людмила Вікторівна

 ЗА

 18

 Ковальов Андрій Юрійович

 відсутній

 19

 Козенюк Петро Вікторович

 ЗА

 20

 Корх Олег Вікторович

 ЗА

 21

 Костюшко Ірина Вікторівна

 ЗА

 22

 Крамаренко Сергій Михайлович

 ЗА

 23

 Кропачов Дмитро Ігорович

 ЗА

 24

 Кропивницький Володимир Миколайович

 ЗА

 25

 Кулак Іван Іванович

 ЗА

 26

 Лукашенко Ігор Вікторович

 ЗА

 27

 Мелашенко Анатолій Васильович

 ЗА

 28

 Мельник Віктор Сергійович

 ЗА

 29

 Мусевич Алла Іванівна

 ЗА

 30

 Нагорняк Володимир Васильович

 ЗА

 31

 Нікітіч Тетяна Геннадіївна

 ЗА

 32

 Озерчук Андрій Миколайович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 33

 Олійник Оксана Вікторівна

 ЗА

 34

 Онопрієнко Валерій Васильович

 ЗА

 35

 Онуфрієнко Наталія Анатоліївна

 ЗА

 36

 Павленко Анатолій Анатолійович

 ЗА

 37

 Парфентієва Тетяна Миколаївна

 ЗА

 38

 Піонтківський Петро Вікторович

 ЗА

 39

 Подік Анатолій Олександрович

 ЗА

 40

 Прокопчук Валерій Вікторович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 41

 Рабінович Олександр Юхимович

 ЗА

 42

 Развадовський Віктор Йосипович

 ЗА

 43

 Рибак Наталія Іванівна

 ЗА

 44

 Рибинський Ігор Євгенович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 45

 Руденький Андрій Олександрович

 ЗА

 46

 Рудь Петро Володимирович

 ЗА

 47

 Сабадаш Ігор Іванович

 ЗА

 48

 Савченко Олександр Ілліч

 ЗА

 49

 Сергєєва Ірина Вікторівна

 ЗА

 50

 Сисоєва Галина Миколаївна

 ЗА

 51

 Скидан Олег Васильович

 ЗА

 52

 Сорока Віталій Анатолійович

 ЗА

 53

 Торяник Олена Петрівна

 ЗА

 54

 Федоренко Володимир Ілліч

 ЗА

 55

 Хливнюк Олена Володимирівна

 ЗА

 56

 Ходак Ігор Євгенович

 ЗА

 57

 Чернявський Павло Петрович

 ЗА

 58

 Черпіцький Костянтин Олегович

 ЗА

 59

 Чорноморець Олександр Павлович

 ЗА

 60

 Шевчук Катерина Анатоліївна

 ЗА

 61

 Ширма Володимир Васильович

 ЗА

 62

 Щербакова Ірина Іванівна

 ЗА

 63

 Ющенко Олександр Миколайович

 ЗА

 64

 Яблонський Павло Євгенійович

 ЗА

   УСЬОГО:   64

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО:  63

З НИХ:

"ЗА":  60

"ПРОТИ":  0

"УТРИМАЛОСЬ":  0

"НЕ ГОЛОСУВАЛО":  3

   РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО 

 

від   24.12.2020 11:32  

  1. Про обласну цільову Програму підтримки сім’ї, забезпечення гендерної рівності на 2021 рік.

№ п/п

Прізвище, Ім'я, По-батькові

 Вибір

 1

 Алдошина Поліна Віталіївна

 ЗА

 2

 Білошицький Сергій Костянтинович

 ЗА

 3

 Годований Руслан Миколайович

 ЗА

 4

 Грабовська Олеся Омельянівна

 ЗА

 5

 Григорович Микола Станіславович

 ЗА

 6

 Гронська Олена Володимирівна

 ЗА

 7

 Гундич Ігор Петрович

 ЗА

 8

 Дзюбенко Олег Миколайович

 ЗА

 9

 Диняк Сергій Васильович

 ЗА

 10

 Дмитрук Олександр Володимирович

 ЗА

 11

 Довгополий Юрій Дмитрович

 ЗА

 12

 Донець Валентина Євгенівна

 ЗА

 13

 Дячук Ірина Дмитрівна

 ЗА

 14

 Жабокрицький Євгеній Вікторович

 ЗА

 15

 Журбенко Павло Юрійович

 ЗА

 16

 Казюк Олег Васильович

 ЗА

 17

 Кицак Людмила Вікторівна

 ЗА

 18

 Ковальов Андрій Юрійович

 відсутній

 19

 Козенюк Петро Вікторович

 ЗА

 20

 Корх Олег Вікторович

 ЗА

 21

 Костюшко Ірина Вікторівна

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 22

 Крамаренко Сергій Михайлович

 ЗА

 23

 Кропачов Дмитро Ігорович

 ЗА

 24

 Кропивницький Володимир Миколайович

 ЗА

 25

 Кулак Іван Іванович

 ЗА

 26

 Лукашенко Ігор Вікторович

 ЗА

 27

 Мелашенко Анатолій Васильович

 ЗА

 28

 Мельник Віктор Сергійович

 ЗА

 29

 Мусевич Алла Іванівна

 ЗА

 30

 Нагорняк Володимир Васильович

 ЗА

 31

 Нікітіч Тетяна Геннадіївна

 ЗА

 32

 Озерчук Андрій Миколайович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 33

 Олійник Оксана Вікторівна

 ЗА

 34

 Онопрієнко Валерій Васильович

 ЗА

 35

 Онуфрієнко Наталія Анатоліївна

 ЗА

 36

 Павленко Анатолій Анатолійович

 ЗА

 37

 Парфентієва Тетяна Миколаївна

 ЗА

 38

 Піонтківський Петро Вікторович

 ЗА

 39

 Подік Анатолій Олександрович

 ЗА

 40

 Прокопчук Валерій Вікторович

 ЗА

 41

 Рабінович Олександр Юхимович

 ЗА

 42

 Развадовський Віктор Йосипович

 ЗА

 43

 Рибак Наталія Іванівна

 ЗА

 44

 Рибинський Ігор Євгенович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 45

 Руденький Андрій Олександрович

 ЗА

 46

 Рудь Петро Володимирович

 ЗА

 47

 Сабадаш Ігор Іванович

 ЗА

 48

 Савченко Олександр Ілліч

 ЗА

 49

 Сергєєва Ірина Вікторівна

 ЗА

 50

 Сисоєва Галина Миколаївна

 ЗА

 51

 Скидан Олег Васильович

 ЗА

 52

 Сорока Віталій Анатолійович

 ЗА

 53

 Торяник Олена Петрівна

 ЗА

 54

 Федоренко Володимир Ілліч

 ЗА

 55

 Хливнюк Олена Володимирівна

 ЗА

 56

 Ходак Ігор Євгенович

 ЗА

 57

 Чернявський Павло Петрович

 ЗА

 58

 Черпіцький Костянтин Олегович

 ЗА

 59

 Чорноморець Олександр Павлович

 ЗА

 60

 Шевчук Катерина Анатоліївна

 ЗА

 61

 Ширма Володимир Васильович

 ЗА

 62

 Щербакова Ірина Іванівна

 ЗА

 63

 Ющенко Олександр Миколайович

 ЗА

 64

 Яблонський Павло Євгенійович

 ЗА

   УСЬОГО:   64

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО:  63

 З НИХ:

"ЗА":  60

"ПРОТИ":  0

"УТРИМАЛОСЬ":  0

"НЕ ГОЛОСУВАЛО":  3

   РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО 

від   24.12.2020 11:33  

  1. Про обласну цільову Програму запобігання, протидії домашньому насильству та торгівлі людьми на 2021 рік.

№ п/п

Прізвище, Ім'я, По-батькові

 Вибір

 1

 Алдошина Поліна Віталіївна

 ЗА

 2

 Білошицький Сергій Костянтинович

 ЗА

 3

 Годований Руслан Миколайович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 4

 Грабовська Олеся Омельянівна

 ЗА

 5

 Григорович Микола Станіславович

 ЗА

 6

 Гронська Олена Володимирівна

 ЗА

 7

 Гундич Ігор Петрович

 ЗА

 8

 Дзюбенко Олег Миколайович

 ЗА

 9

 Диняк Сергій Васильович

 ЗА

 10

 Дмитрук Олександр Володимирович

 ЗА

 11

 Довгополий Юрій Дмитрович

 ЗА

 12

 Донець Валентина Євгенівна

 ЗА

 13

 Дячук Ірина Дмитрівна

 ЗА

 14

 Жабокрицький Євгеній Вікторович

 ЗА

 15

 Журбенко Павло Юрійович

 ЗА

 16

 Казюк Олег Васильович

 ЗА

 17

 Кицак Людмила Вікторівна

 ЗА

 18

 Ковальов Андрій Юрійович

 відсутній

 19

 Козенюк Петро Вікторович

 ЗА

 20

 Корх Олег Вікторович

 ЗА

 21

 Костюшко Ірина Вікторівна

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 22

 Крамаренко Сергій Михайлович

 ЗА

 23

 Кропачов Дмитро Ігорович

 ЗА

 24

 Кропивницький Володимир Миколайович

 ЗА

 25

 Кулак Іван Іванович

 ЗА

 26

 Лукашенко Ігор Вікторович

 ЗА

 27

 Мелашенко Анатолій Васильович

 ЗА

 28

 Мельник Віктор Сергійович

 ЗА

 29

 Мусевич Алла Іванівна

 ЗА

 30

 Нагорняк Володимир Васильович

 ЗА

 31

 Нікітіч Тетяна Геннадіївна

 ЗА

 32

 Озерчук Андрій Миколайович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 33

 Олійник Оксана Вікторівна

 ЗА

 34

 Онопрієнко Валерій Васильович

 ЗА

 35

 Онуфрієнко Наталія Анатоліївна

 ЗА

 36

 Павленко Анатолій Анатолійович

 ЗА

 37

 Парфентієва Тетяна Миколаївна

 ЗА

 38

 Піонтківський Петро Вікторович

 ЗА

 39

 Подік Анатолій Олександрович

 ЗА

 40

 Прокопчук Валерій Вікторович

 ЗА

 41

 Рабінович Олександр Юхимович

 ЗА

 42

 Развадовський Віктор Йосипович

 ЗА

 43

 Рибак Наталія Іванівна

 ЗА

 44

 Рибинський Ігор Євгенович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 45

 Руденький Андрій Олександрович

 ЗА

 46

 Рудь Петро Володимирович

 ЗА

 47

 Сабадаш Ігор Іванович

 ЗА

 48

 Савченко Олександр Ілліч

 ЗА

 49

 Сергєєва Ірина Вікторівна

 ЗА

 50

 Сисоєва Галина Миколаївна

 ЗА

 51

 Скидан Олег Васильович

 ЗА

 52

 Сорока Віталій Анатолійович

 ЗА

 53

 Торяник Олена Петрівна

 ЗА

 54

 Федоренко Володимир Ілліч

 ЗА

 55

 Хливнюк Олена Володимирівна

 ЗА

 56

 Ходак Ігор Євгенович

 ЗА

 57

 Чернявський Павло Петрович

 ЗА

 58

 Черпіцький Костянтин Олегович

 ЗА

 59

 Чорноморець Олександр Павлович

 ЗА

 60

 Шевчук Катерина Анатоліївна

 ЗА

 61

 Ширма Володимир Васильович

 ЗА

 62

 Щербакова Ірина Іванівна

 ЗА

 63

 Ющенко Олександр Миколайович

 ЗА

 64

 Яблонський Павло Євгенійович

 ЗА

   УСЬОГО:   64

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО:  63

З НИХ:

"ЗА":  59

"ПРОТИ":  0

"УТРИМАЛОСЬ":  0

"НЕ ГОЛОСУВАЛО":  4

   РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО 


від   24.12.2020 11:34  

  1. Про обласну Програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2021-2022 роки.

№ п/п

Прізвище, Ім'я, По-батькові

 Вибір

 1

 Алдошина Поліна Віталіївна

 ЗА

 2

 Білошицький Сергій Костянтинович

 ЗА

 3

 Годований Руслан Миколайович

 ЗА

 4

 Грабовська Олеся Омельянівна

 ЗА

 5

 Григорович Микола Станіславович

 ЗА

 6

 Гронська Олена Володимирівна

 ЗА

 7

 Гундич Ігор Петрович

 ЗА

 8

 Дзюбенко Олег Миколайович

 ЗА

 9

 Диняк Сергій Васильович

 ЗА

 10

 Дмитрук Олександр Володимирович

 ЗА

 11

 Довгополий Юрій Дмитрович

 ЗА

 12

 Донець Валентина Євгенівна

 ЗА

 13

 Дячук Ірина Дмитрівна

 ЗА

 14

 Жабокрицький Євгеній Вікторович

 ЗА

 15

 Журбенко Павло Юрійович

 ЗА

 16

 Казюк Олег Васильович

 ЗА

 17

 Кицак Людмила Вікторівна

 ЗА

 18

 Ковальов Андрій Юрійович

 відсутній

 19

 Козенюк Петро Вікторович

 ЗА

 20

 Корх Олег Вікторович

 ЗА

 21

 Костюшко Ірина Вікторівна

 ЗА

 22

 Крамаренко Сергій Михайлович

 ЗА

 23

 Кропачов Дмитро Ігорович

 ЗА

 24

 Кропивницький Володимир Миколайович

 ЗА

 25

 Кулак Іван Іванович

 ЗА

 26

 Лукашенко Ігор Вікторович

 ЗА

 27

 Мелашенко Анатолій Васильович

 ЗА

 28

 Мельник Віктор Сергійович

 ЗА

 29

 Мусевич Алла Іванівна

 ЗА

 30

 Нагорняк Володимир Васильович

 ЗА

 31

 Нікітіч Тетяна Геннадіївна

 ЗА

 32

 Озерчук Андрій Миколайович

 ЗА

 33

 Олійник Оксана Вікторівна

 ЗА

 34

 Онопрієнко Валерій Васильович

 ЗА

 35

 Онуфрієнко Наталія Анатоліївна

 ЗА

 36

 Павленко Анатолій Анатолійович

 ЗА

 37

 Парфентієва Тетяна Миколаївна

 ЗА

 38

 Піонтківський Петро Вікторович

 ЗА

 39

 Подік Анатолій Олександрович

 ЗА

 40

 Прокопчук Валерій Вікторович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 41

 Рабінович Олександр Юхимович

 ЗА

 42

 Развадовський Віктор Йосипович

 ЗА

 43

 Рибак Наталія Іванівна

 ЗА

 44

 Рибинський Ігор Євгенович

 ЗА

 45

 Руденький Андрій Олександрович

 ЗА

 46

 Рудь Петро Володимирович

 ЗА

 47

 Сабадаш Ігор Іванович

 ЗА

 48

 Савченко Олександр Ілліч

 УТРИМАВСЯ

 49

 Сергєєва Ірина Вікторівна

 ЗА

 50

 Сисоєва Галина Миколаївна

 ЗА

 51

 Скидан Олег Васильович

 ЗА

 52

 Сорока Віталій Анатолійович

 ЗА

 53

 Торяник Олена Петрівна

 ЗА

 54

 Федоренко Володимир Ілліч

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 55

 Хливнюк Олена Володимирівна

 ЗА

 56

 Ходак Ігор Євгенович

 ЗА

 57

 Чернявський Павло Петрович

 ЗА

 58

 Черпіцький Костянтин Олегович

 ЗА

 59

 Чорноморець Олександр Павлович

 ЗА

 60

 Шевчук Катерина Анатоліївна

 ЗА

 61

 Ширма Володимир Васильович

 ЗА

 62

 Щербакова Ірина Іванівна

 ЗА

 63

 Ющенко Олександр Миколайович

 ЗА

 64

 Яблонський Павло Євгенійович

 ЗА

   УСЬОГО:   64

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО:  63

З НИХ:

"ЗА":  60

"ПРОТИ":  0

"УТРИМАЛОСЬ":  1

"НЕ ГОЛОСУВАЛО":  2

   РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО 

від   24.12.2020 11:35  

  1. Про Програму забезпечення депутатської діяльності, проведення конкурсів та нагород Житомирської обласної ради на 2021 рік.

№ п/п

Прізвище, Ім'я, По-батькові

 Вибір

 1

 Алдошина Поліна Віталіївна

 ЗА

 2

 Білошицький Сергій Костянтинович

 ЗА

 3

 Годований Руслан Миколайович

 ЗА

 4

 Грабовська Олеся Омельянівна

 ЗА

 5

 Григорович Микола Станіславович

 ЗА

 6

 Гронська Олена Володимирівна

 ЗА

 7

 Гундич Ігор Петрович

 ЗА

 8

 Дзюбенко Олег Миколайович

 ЗА

 9

 Диняк Сергій Васильович

 ЗА

 10

 Дмитрук Олександр Володимирович

 ЗА

 11

 Довгополий Юрій Дмитрович

 ЗА

 12

 Донець Валентина Євгенівна

 ЗА

 13

 Дячук Ірина Дмитрівна

 ЗА

 14

 Жабокрицький Євгеній Вікторович

 ЗА

 15

 Журбенко Павло Юрійович

 ЗА

 16

 Казюк Олег Васильович

 ЗА

 17

 Кицак Людмила Вікторівна

 ЗА

 18

 Ковальов Андрій Юрійович

 відсутній

 19

 Козенюк Петро Вікторович

 ЗА

 20

 Корх Олег Вікторович

 ЗА

 21

 Костюшко Ірина Вікторівна

 ЗА

 22

 Крамаренко Сергій Михайлович

 ЗА

 23

 Кропачов Дмитро Ігорович

 ЗА

 24

 Кропивницький Володимир Миколайович

 ЗА

 25

 Кулак Іван Іванович

 ЗА

 26

 Лукашенко Ігор Вікторович

 ЗА

 27

 Мелашенко Анатолій Васильович

 ЗА

 28

 Мельник Віктор Сергійович

 ЗА

 29

 Мусевич Алла Іванівна

 ЗА

 30

 Нагорняк Володимир Васильович

 ЗА

 31

 Нікітіч Тетяна Геннадіївна

 ЗА

 32

 Озерчук Андрій Миколайович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 33

 Олійник Оксана Вікторівна

 ЗА

 34

 Онопрієнко Валерій Васильович

 ЗА

 35

 Онуфрієнко Наталія Анатоліївна

 ЗА

 36

 Павленко Анатолій Анатолійович

 ЗА

 37

 Парфентієва Тетяна Миколаївна

 ЗА

 38

 Піонтківський Петро Вікторович

 ЗА

 39

 Подік Анатолій Олександрович

 ЗА

 40

 Прокопчук Валерій Вікторович

 ЗА

 41

 Рабінович Олександр Юхимович

 ЗА

 42

 Развадовський Віктор Йосипович

 ЗА

 43

 Рибак Наталія Іванівна

 ЗА

 44

 Рибинський Ігор Євгенович

 ЗА

 45

 Руденький Андрій Олександрович

 ЗА

 46

 Рудь Петро Володимирович

 ЗА

 47

 Сабадаш Ігор Іванович

 ЗА

 48

 Савченко Олександр Ілліч

 ЗА

 49

 Сергєєва Ірина Вікторівна

 ЗА

 50

 Сисоєва Галина Миколаївна

 ЗА

 51

 Скидан Олег Васильович

 ЗА

 52

 Сорока Віталій Анатолійович

 ЗА

 53

 Торяник Олена Петрівна

 ЗА

 54

 Федоренко Володимир Ілліч

 ЗА

 55

 Хливнюк Олена Володимирівна

 ЗА

 56

 Ходак Ігор Євгенович

 ЗА

 57

 Чернявський Павло Петрович

 ЗА

 58

 Черпіцький Костянтин Олегович

 ЗА

 59

 Чорноморець Олександр Павлович

 ЗА

 60

 Шевчук Катерина Анатоліївна

 ЗА

 61

 Ширма Володимир Васильович

 ЗА

 62

 Щербакова Ірина Іванівна

 ЗА

 63

 Ющенко Олександр Миколайович

 ЗА

 64

 Яблонський Павло Євгенійович

 ЗА

   УСЬОГО:   64

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО:  63

З НИХ:

"ЗА":  62

"ПРОТИ":  0

"УТРИМАЛОСЬ":  0

"НЕ ГОЛОСУВАЛО":  1

   РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО 

від   24.12.2020 11:42  

  1. Про Програму соціальної підтримки учасників АТО/ООС, родин загиблих, померлих, зниклих безвісти учасників АТО/ООС та Героїв Небесної Сотні на 2021 рік.

№ п/п

Прізвище, Ім'я, По-батькові

 Вибір

 1

 Алдошина Поліна Віталіївна

 ЗА

 2

 Білошицький Сергій Костянтинович

 ЗА

 3

 Годований Руслан Миколайович

 ЗА

 4

 Грабовська Олеся Омельянівна

 ЗА

 5

 Григорович Микола Станіславович

 ЗА

 6

 Гронська Олена Володимирівна

 ЗА

 7

 Гундич Ігор Петрович

 ЗА

 8

 Дзюбенко Олег Миколайович

 ЗА

 9

 Диняк Сергій Васильович

 ЗА

 10

 Дмитрук Олександр Володимирович

 ЗА

 11

 Довгополий Юрій Дмитрович

 ЗА

 12

 Донець Валентина Євгенівна

 ЗА

 13

 Дячук Ірина Дмитрівна

 ЗА

 14

 Жабокрицький Євгеній Вікторович

 ЗА

 15

 Журбенко Павло Юрійович

 ЗА

 16

 Казюк Олег Васильович

 ЗА

 17

 Кицак Людмила Вікторівна

 ЗА

 18

 Ковальов Андрій Юрійович

 відсутній

 19

 Козенюк Петро Вікторович

 ЗА

 20

 Корх Олег Вікторович

 ЗА

 21

 Костюшко Ірина Вікторівна

 ЗА

 22

 Крамаренко Сергій Михайлович

 ЗА

 23

 Кропачов Дмитро Ігорович

 ЗА

 24

 Кропивницький Володимир Миколайович

 ЗА

 25

 Кулак Іван Іванович

 ЗА

 26

 Лукашенко Ігор Вікторович

 ЗА

 27

 Мелашенко Анатолій Васильович

 ЗА

 28

 Мельник Віктор Сергійович

 ЗА

 29

 Мусевич Алла Іванівна

 ЗА

 30

 Нагорняк Володимир Васильович

 ЗА

 31

 Нікітіч Тетяна Геннадіївна

 ЗА

 32

 Озерчук Андрій Миколайович

 ЗА

 33

 Олійник Оксана Вікторівна

 ЗА

 34

 Онопрієнко Валерій Васильович

 ЗА

 35

 Онуфрієнко Наталія Анатоліївна

 ЗА

 36

 Павленко Анатолій Анатолійович

 ЗА

 37

 Парфентієва Тетяна Миколаївна

 ЗА

 38

 Піонтківський Петро Вікторович

 ЗА

 39

 Подік Анатолій Олександрович

 ЗА

 40

 Прокопчук Валерій Вікторович

 ЗА

 41

 Рабінович Олександр Юхимович

 ЗА

 42

 Развадовський Віктор Йосипович

 ЗА

 43

 Рибак Наталія Іванівна

 ЗА

 44

 Рибинський Ігор Євгенович

 ЗА

 45

 Руденький Андрій Олександрович

 ЗА

 46

 Рудь Петро Володимирович

 ЗА

 47

 Сабадаш Ігор Іванович

 ЗА

 48

 Савченко Олександр Ілліч

 ЗА

 49

 Сергєєва Ірина Вікторівна

 ЗА

 50

 Сисоєва Галина Миколаївна

 ЗА

 51

 Скидан Олег Васильович

 ЗА

 52

 Сорока Віталій Анатолійович

 ЗА

 53

 Торяник Олена Петрівна

 ЗА

 54

 Федоренко Володимир Ілліч

 ЗА

 55

 Хливнюк Олена Володимирівна

 ЗА

 56

 Ходак Ігор Євгенович

 ЗА

 57

 Чернявський Павло Петрович

 ЗА

 58

 Черпіцький Костянтин Олегович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 59

 Чорноморець Олександр Павлович

 ЗА

 60

 Шевчук Катерина Анатоліївна

 ЗА

 61

 Ширма Володимир Васильович

 ЗА

 62

 Щербакова Ірина Іванівна

 ЗА

 63

 Ющенко Олександр Миколайович

 ЗА

 64

 Яблонський Павло Євгенійович

 ЗА

   УСЬОГО:   64

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО:  63

 З НИХ:

"ЗА":  62

"ПРОТИ":  0

"УТРИМАЛОСЬ":  0

"НЕ ГОЛОСУВАЛО":  1

   РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО 

від   24.12.2020 11:45  

  1. Про затвердження кошторису витрат обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2021 рік.

№ п/п

Прізвище, Ім'я, По-батькові

 Вибір

 1

 Алдошина Поліна Віталіївна

 ЗА

 2

 Білошицький Сергій Костянтинович

 ЗА

 3

 Годований Руслан Миколайович

 ЗА

 4

 Грабовська Олеся Омельянівна

 ЗА

 5

 Григорович Микола Станіславович

 ЗА

 6

 Гронська Олена Володимирівна

 ЗА

 7

 Гундич Ігор Петрович

 ЗА

 8

 Дзюбенко Олег Миколайович

 ЗА

 9

 Диняк Сергій Васильович

 ЗА

 10

 Дмитрук Олександр Володимирович

 ЗА

 11

 Довгополий Юрій Дмитрович

 ЗА

 12

 Донець Валентина Євгенівна

 ЗА

 13

 Дячук Ірина Дмитрівна

 ЗА

 14

 Жабокрицький Євгеній Вікторович

 ЗА

 15

 Журбенко Павло Юрійович

 ЗА

 16

 Казюк Олег Васильович

 ЗА

 17

 Кицак Людмила Вікторівна

 ЗА

 18

 Ковальов Андрій Юрійович

 відсутній

 19

 Козенюк Петро Вікторович

 ЗА

 20

 Корх Олег Вікторович

 ЗА

 21

 Костюшко Ірина Вікторівна

 ЗА

 22

 Крамаренко Сергій Михайлович

 ЗА

 23

 Кропачов Дмитро Ігорович

 ЗА

 24

 Кропивницький Володимир Миколайович

 ЗА

 25

 Кулак Іван Іванович

 ЗА

 26

 Лукашенко Ігор Вікторович

 ЗА

 27

 Мелашенко Анатолій Васильович

 ЗА

 28

 Мельник Віктор Сергійович

 ЗА

 29

 Мусевич Алла Іванівна

 ЗА

 30

 Нагорняк Володимир Васильович

 ЗА

 31

 Нікітіч Тетяна Геннадіївна

 ЗА

 32

 Озерчук Андрій Миколайович

 ЗА

 33

 Олійник Оксана Вікторівна

 ЗА

 34

 Онопрієнко Валерій Васильович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 35

 Онуфрієнко Наталія Анатоліївна

 ЗА

 36

 Павленко Анатолій Анатолійович

 ЗА

 37

 Парфентієва Тетяна Миколаївна

 ЗА

 38

 Піонтківський Петро Вікторович

 ЗА

 39

 Подік Анатолій Олександрович

 ЗА

 40

 Прокопчук Валерій Вікторович

 ЗА

 41

 Рабінович Олександр Юхимович

 ЗА

 42

 Развадовський Віктор Йосипович

 ЗА

 43

 Рибак Наталія Іванівна

 ЗА

 44

 Рибинський Ігор Євгенович

 ЗА

 45

 Руденький Андрій Олександрович

 ЗА

 46

 Рудь Петро Володимирович

 ЗА

 47

 Сабадаш Ігор Іванович

 ЗА

 48

 Савченко Олександр Ілліч

 ЗА

 49

 Сергєєва Ірина Вікторівна

 ЗА

 50

 Сисоєва Галина Миколаївна

 ЗА

 51

 Скидан Олег Васильович

 ЗА

 52

 Сорока Віталій Анатолійович

 ЗА

 53

 Торяник Олена Петрівна

 ЗА

 54

 Федоренко Володимир Ілліч

 ЗА

 55

 Хливнюк Олена Володимирівна

 ЗА

 56

 Ходак Ігор Євгенович

 ЗА

 57

 Чернявський Павло Петрович

 ЗА

 58

 Черпіцький Костянтин Олегович

 ЗА

 59

 Чорноморець Олександр Павлович

 ЗА

 60

 Шевчук Катерина Анатоліївна

 ЗА

 61

 Ширма Володимир Васильович

 ЗА

 62

 Щербакова Ірина Іванівна

 ЗА

 63

 Ющенко Олександр Миколайович

 ЗА

 64

 Яблонський Павло Євгенійович

 ЗА

   УСЬОГО:   64

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО:  63

З НИХ:

"ЗА":  62

"ПРОТИ":  0

"УТРИМАЛОСЬ":  0

"НЕ ГОЛОСУВАЛО":  1

   РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО 


від   24.12.2020 11:45  

  1. Про Програму надання матеріально-технічної допомоги Житомирському обласному територіальному центру комплектування та соціальної підтримки на 2021-2023 роки.

№ п/п

Прізвище, Ім'я, По-батькові

 Вибір

 1

 Алдошина Поліна Віталіївна

 ЗА

 2

 Білошицький Сергій Костянтинович

 ЗА

 3

 Годований Руслан Миколайович

 ЗА

 4

 Грабовська Олеся Омельянівна

 ЗА

 5

 Григорович Микола Станіславович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 6

 Гронська Олена Володимирівна

 ЗА

 7

 Гундич Ігор Петрович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 8

 Дзюбенко Олег Миколайович

 ЗА

 9

 Диняк Сергій Васильович

 ЗА

 10

 Дмитрук Олександр Володимирович

 ЗА

 11

 Довгополий Юрій Дмитрович

 ЗА

 12

 Донець Валентина Євгенівна

 ЗА

 13

 Дячук Ірина Дмитрівна

 ЗА

 14

 Жабокрицький Євгеній Вікторович

 ЗА

 15

 Журбенко Павло Юрійович

 ЗА

 16

 Казюк Олег Васильович

 ЗА

 17

 Кицак Людмила Вікторівна

 ЗА

 18

 Ковальов Андрій Юрійович

 відсутній

 19

 Козенюк Петро Вікторович

 ЗА

 20

 Корх Олег Вікторович

 ЗА

 21

 Костюшко Ірина Вікторівна

 ЗА

 22

 Крамаренко Сергій Михайлович

 ЗА

 23

 Кропачов Дмитро Ігорович

 ЗА

 24

 Кропивницький Володимир Миколайович

 ЗА

 25

 Кулак Іван Іванович

 ЗА

 26

 Лукашенко Ігор Вікторович

 ЗА

 27

 Мелашенко Анатолій Васильович

 ЗА

 28

 Мельник Віктор Сергійович

 ЗА

 29

 Мусевич Алла Іванівна

 ЗА

 30

 Нагорняк Володимир Васильович

 ЗА

 31

 Нікітіч Тетяна Геннадіївна

 ЗА

 32

 Озерчук Андрій Миколайович

 ЗА

 33

 Олійник Оксана Вікторівна

 ЗА

 34

 Онопрієнко Валерій Васильович

 ЗА

 35

 Онуфрієнко Наталія Анатоліївна

 ЗА

 36

 Павленко Анатолій Анатолійович

 ЗА

 37

 Парфентієва Тетяна Миколаївна

 ЗА

 38

 Піонтківський Петро Вікторович

 ЗА

 39

 Подік Анатолій Олександрович

 ЗА

 40

 Прокопчук Валерій Вікторович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 41

 Рабінович Олександр Юхимович

 ЗА

 42

 Развадовський Віктор Йосипович

 ЗА

 43

 Рибак Наталія Іванівна

 ЗА

 44

 Рибинський Ігор Євгенович

 ЗА

 45

 Руденький Андрій Олександрович

 ЗА

 46

 Рудь Петро Володимирович

 ЗА

 47

 Сабадаш Ігор Іванович

 ЗА

 48

 Савченко Олександр Ілліч

 ЗА

 49

 Сергєєва Ірина Вікторівна

 ЗА

 50

 Сисоєва Галина Миколаївна

 ЗА

 51

 Скидан Олег Васильович

 ЗА

 52

 Сорока Віталій Анатолійович

 ЗА

 53

 Торяник Олена Петрівна

 ЗА

 54

 Федоренко Володимир Ілліч

 ЗА

 55

 Хливнюк Олена Володимирівна

 ЗА

 56

 Ходак Ігор Євгенович

 ЗА

 57

 Чернявський Павло Петрович

 ЗА

 58

 Черпіцький Костянтин Олегович

 ЗА

 59

 Чорноморець Олександр Павлович

 ЗА

 60

 Шевчук Катерина Анатоліївна

 ЗА

 61

 Ширма Володимир Васильович

 ЗА

 62

 Щербакова Ірина Іванівна

 ЗА

 63

 Ющенко Олександр Миколайович

 ЗА

 64

 Яблонський Павло Євгенійович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

   УСЬОГО:   64

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО:  63

З НИХ:

"ЗА":  59

"ПРОТИ":  0

"УТРИМАЛОСЬ":  0

"НЕ ГОЛОСУВАЛО":  4

   РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО 

від   24.12.2020 11:46  

  1. Про Програму матеріально-технічної допомоги військовим частинам Збройних Сил України, Національної гвардії України на 2021-2023 роки.

№ п/п

Прізвище, Ім'я, По-батькові

 Вибір

 1

 Алдошина Поліна Віталіївна

 ЗА

 2

 Білошицький Сергій Костянтинович

 ЗА

 3

 Годований Руслан Миколайович

 ЗА

 4

 Грабовська Олеся Омельянівна

 ЗА

 5

 Григорович Микола Станіславович

 ЗА

 6

 Гронська Олена Володимирівна

 ЗА

 7

 Гундич Ігор Петрович

 ЗА

 8

 Дзюбенко Олег Миколайович

 ЗА

 9

 Диняк Сергій Васильович

 ЗА

 10

 Дмитрук Олександр Володимирович

 ЗА

 11

 Довгополий Юрій Дмитрович

 ЗА

 12

 Донець Валентина Євгенівна

 ЗА

 13

 Дячук Ірина Дмитрівна

 ЗА

 14

 Жабокрицький Євгеній Вікторович

 ЗА

 15

 Журбенко Павло Юрійович

 ЗА

 16

 Казюк Олег Васильович

 ЗА

 17

 Кицак Людмила Вікторівна

 ЗА

 18

 Ковальов Андрій Юрійович

 відсутній

 19

 Козенюк Петро Вікторович

 ЗА

 20

 Корх Олег Вікторович

 ЗА

 21

 Костюшко Ірина Вікторівна

 ЗА

 22

 Крамаренко Сергій Михайлович

 ЗА

 23

 Кропачов Дмитро Ігорович

 ЗА

 24

 Кропивницький Володимир Миколайович

 ЗА

 25

 Кулак Іван Іванович

 ЗА

 26

 Лукашенко Ігор Вікторович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 27

 Мелашенко Анатолій Васильович

 ЗА

 28

 Мельник Віктор Сергійович

 ЗА

 29

 Мусевич Алла Іванівна

 ЗА

 30

 Нагорняк Володимир Васильович

 ЗА

 31

 Нікітіч Тетяна Геннадіївна

 ЗА

 32

 Озерчук Андрій Миколайович

 ЗА

 33

 Олійник Оксана Вікторівна

 ЗА

 34

 Онопрієнко Валерій Васильович

 ЗА

 35

 Онуфрієнко Наталія Анатоліївна

 ЗА

 36

 Павленко Анатолій Анатолійович

 ЗА

 37

 Парфентієва Тетяна Миколаївна

 ЗА

 38

 Піонтківський Петро Вікторович

 ЗА

 39

 Подік Анатолій Олександрович

 ЗА

 40

 Прокопчук Валерій Вікторович

 ЗА

 41

 Рабінович Олександр Юхимович

 ЗА

 42

 Развадовський Віктор Йосипович

 ЗА

 43

 Рибак Наталія Іванівна

 ЗА

 44

 Рибинський Ігор Євгенович

 ЗА

 45

 Руденький Андрій Олександрович

 ЗА

 46

 Рудь Петро Володимирович

 ЗА

 47

 Сабадаш Ігор Іванович

 ЗА

 48

 Савченко Олександр Ілліч

 ЗА

 49

 Сергєєва Ірина Вікторівна

 ЗА

 50

 Сисоєва Галина Миколаївна

 ЗА

 51

 Скидан Олег Васильович

 ЗА

 52

 Сорока Віталій Анатолійович

 ЗА

 53

 Торяник Олена Петрівна

 ЗА

 54

 Федоренко Володимир Ілліч

 ЗА

 55

 Хливнюк Олена Володимирівна

 ЗА

 56

 Ходак Ігор Євгенович

 ЗА

 57

 Чернявський Павло Петрович

 ЗА

 58

 Черпіцький Костянтин Олегович

 ЗА

 59

 Чорноморець Олександр Павлович

 ЗА

 60

 Шевчук Катерина Анатоліївна

 ЗА

 61

 Ширма Володимир Васильович

 ЗА

 62

 Щербакова Ірина Іванівна

 ЗА

 63

 Ющенко Олександр Миколайович

 ЗА

 64

 Яблонський Павло Євгенійович

 ЗА

   УСЬОГО:   64

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО:  63

 З НИХ:

"ЗА":  62

"ПРОТИ":  0

"УТРИМАЛОСЬ":  0

"НЕ ГОЛОСУВАЛО":  1

   РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО 

від   24.12.2020 11:46  

  1. Про Програму проведення інвентаризації земель на території Житомирської області на 2021 рік.

№ п/п

Прізвище, Ім'я, По-батькові

 Вибір

 1

 Алдошина Поліна Віталіївна

 ЗА

 2

 Білошицький Сергій Костянтинович

 ЗА

 3

 Годований Руслан Миколайович

 ЗА

 4

 Грабовська Олеся Омельянівна

 ЗА

 5

 Григорович Микола Станіславович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 6

 Гронська Олена Володимирівна

 ЗА

 7

 Гундич Ігор Петрович

 ЗА

 8

 Дзюбенко Олег Миколайович

 ЗА

 9

 Диняк Сергій Васильович

 ЗА

 10

 Дмитрук Олександр Володимирович

 ЗА

 11

 Довгополий Юрій Дмитрович

 ЗА

 12

 Донець Валентина Євгенівна

 ЗА

 13

 Дячук Ірина Дмитрівна

 ЗА

 14

 Жабокрицький Євгеній Вікторович

 ЗА

 15

 Журбенко Павло Юрійович

 ЗА

 16

 Казюк Олег Васильович

 ЗА

 17

 Кицак Людмила Вікторівна

 ЗА

 18

 Ковальов Андрій Юрійович

 відсутній

 19

 Козенюк Петро Вікторович

 ЗА

 20

 Корх Олег Вікторович

 ЗА

 21

 Костюшко Ірина Вікторівна

 ЗА

 22

 Крамаренко Сергій Михайлович

 ЗА

 23

 Кропачов Дмитро Ігорович

 ЗА

 24

 Кропивницький Володимир Миколайович

 ЗА

 25

 Кулак Іван Іванович

 ЗА

 26

 Лукашенко Ігор Вікторович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 27

 Мелашенко Анатолій Васильович

 ЗА

 28

 Мельник Віктор Сергійович

 ЗА

 29

 Мусевич Алла Іванівна

 ЗА

 30

 Нагорняк Володимир Васильович

 ЗА

 31

 Нікітіч Тетяна Геннадіївна

 ЗА

 32

 Озерчук Андрій Миколайович

 ЗА

 33

 Олійник Оксана Вікторівна

 ЗА

 34

 Онопрієнко Валерій Васильович

 ЗА

 35

 Онуфрієнко Наталія Анатоліївна

 ЗА

 36

 Павленко Анатолій Анатолійович

 ЗА

 37

 Парфентієва Тетяна Миколаївна

 ЗА

 38

 Піонтківський Петро Вікторович

 ЗА

 39

 Подік Анатолій Олександрович

 ЗА

 40

 Прокопчук Валерій Вікторович

 ЗА

 41

 Рабінович Олександр Юхимович

 ЗА

 42

 Развадовський Віктор Йосипович

 ЗА

 43

 Рибак Наталія Іванівна

 ЗА

 44

 Рибинський Ігор Євгенович

 ЗА

 45

 Руденький Андрій Олександрович

 ЗА

 46

 Рудь Петро Володимирович

 ЗА

 47

 Сабадаш Ігор Іванович

 ЗА

 48

 Савченко Олександр Ілліч

 ЗА

 49

 Сергєєва Ірина Вікторівна

 ЗА

 50

 Сисоєва Галина Миколаївна

 ЗА

 51

 Скидан Олег Васильович

 ЗА

 52

 Сорока Віталій Анатолійович

 ЗА

 53

 Торяник Олена Петрівна

 ЗА

 54

 Федоренко Володимир Ілліч

 ЗА

 55

 Хливнюк Олена Володимирівна

 ЗА

 56

 Ходак Ігор Євгенович

 ЗА

 57

 Чернявський Павло Петрович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 58

 Черпіцький Костянтин Олегович

 ЗА

 59

 Чорноморець Олександр Павлович

 ЗА

 60

 Шевчук Катерина Анатоліївна

 ЗА

 61

 Ширма Володимир Васильович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 62

 Щербакова Ірина Іванівна

 ЗА

 63

 Ющенко Олександр Миколайович

 ЗА

 64

 Яблонський Павло Євгенійович

 ЗА

   УСЬОГО:   64

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО:  63

 З НИХ:

"ЗА":  59

"ПРОТИ":  0

"УТРИМАЛОСЬ":  0

"НЕ ГОЛОСУВАЛО":  4

   РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО 

від   24.12.2020 11:47  

  1. Про внесення змін у рішення обласної ради від 21.12.2017 № 878, зі змінами.

№ п/п

Прізвище, Ім'я, По-батькові

 Вибір

 1

 Алдошина Поліна Віталіївна

 ЗА

 2

 Білошицький Сергій Костянтинович

 ЗА

 3

 Годований Руслан Миколайович

 ЗА

 4

 Грабовська Олеся Омельянівна

 ЗА

 5

 Григорович Микола Станіславович

 ЗА

 6

 Гронська Олена Володимирівна

 ЗА

 7

 Гундич Ігор Петрович

 ЗА

 8

 Дзюбенко Олег Миколайович

 ЗА

 9

 Диняк Сергій Васильович

 ЗА

 10

 Дмитрук Олександр Володимирович

 ЗА

 11

 Довгополий Юрій Дмитрович

 ЗА

 12

 Донець Валентина Євгенівна

 ЗА

 13

 Дячук Ірина Дмитрівна

 ЗА

 14

 Жабокрицький Євгеній Вікторович

 ЗА

 15

 Журбенко Павло Юрійович

 ЗА

 16

 Казюк Олег Васильович

 ЗА

 17

 Кицак Людмила Вікторівна

 ЗА

 18

 Ковальов Андрій Юрійович

 відсутній

 19

 Козенюк Петро Вікторович

 ЗА

 20

 Корх Олег Вікторович

 ЗА

 21

 Костюшко Ірина Вікторівна

 ЗА

 22

 Крамаренко Сергій Михайлович

 ЗА

 23

 Кропачов Дмитро Ігорович

 ЗА

 24

 Кропивницький Володимир Миколайович

 ЗА

 25

 Кулак Іван Іванович

 ЗА

 26

 Лукашенко Ігор Вікторович

 ЗА

 27

 Мелашенко Анатолій Васильович

 ЗА

 28

 Мельник Віктор Сергійович

 ЗА

 29

 Мусевич Алла Іванівна

 ЗА

 30

 Нагорняк Володимир Васильович

 ЗА

 31

 Нікітіч Тетяна Геннадіївна

 ЗА

 32

 Озерчук Андрій Миколайович

 ЗА

 33

 Олійник Оксана Вікторівна

 ЗА

 34

 Онопрієнко Валерій Васильович

 ЗА

 35

 Онуфрієнко Наталія Анатоліївна

 ЗА

 36

 Павленко Анатолій Анатолійович

 ЗА

 37

 Парфентієва Тетяна Миколаївна

 ЗА

 38

 Піонтківський Петро Вікторович

 ЗА

 39

 Подік Анатолій Олександрович

 ЗА

 40

 Прокопчук Валерій Вікторович

 ЗА

 41

 Рабінович Олександр Юхимович

 ЗА

 42

 Развадовський Віктор Йосипович

 ЗА

 43

 Рибак Наталія Іванівна

 ЗА

 44

 Рибинський Ігор Євгенович

 ЗА

 45

 Руденький Андрій Олександрович

 ЗА

 46

 Рудь Петро Володимирович

 ЗА

 47

 Сабадаш Ігор Іванович

 ЗА

 48

 Савченко Олександр Ілліч

 ЗА

 49

 Сергєєва Ірина Вікторівна

 ЗА

 50

 Сисоєва Галина Миколаївна

 ЗА

 51

 Скидан Олег Васильович

 ЗА

 52

 Сорока Віталій Анатолійович

 ЗА

 53

 Торяник Олена Петрівна

 ЗА

 54

 Федоренко Володимир Ілліч

 ЗА

 55

 Хливнюк Олена Володимирівна

 ЗА

 56

 Ходак Ігор Євгенович

 ЗА

 57

 Чернявський Павло Петрович

 ЗА

 58

 Черпіцький Костянтин Олегович

 ЗА

 59

 Чорноморець Олександр Павлович

 ЗА

 60

 Шевчук Катерина Анатоліївна

 ЗА

 61

 Ширма Володимир Васильович

 ЗА

 62

 Щербакова Ірина Іванівна

 ЗА

 63

 Ющенко Олександр Миколайович

 ЗА

 64

 Яблонський Павло Євгенійович

 ЗА

   УСЬОГО:   64

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО:  63

З НИХ:

"ЗА":  63

"ПРОТИ":  0

"УТРИМАЛОСЬ":  0

"НЕ ГОЛОСУВАЛО":  0

   РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО 


від   24.12.2020 11:48  

  1. Про внесення змін у рішення обласної ради від 21.12.2017 № 869, зі змінами.

№ п/п

Прізвище, Ім'я, По-батькові

 Вибір

 1

 Алдошина Поліна Віталіївна

 ЗА

 2

 Білошицький Сергій Костянтинович

 ЗА

 3

 Годований Руслан Миколайович

 ЗА

 4

 Грабовська Олеся Омельянівна

 ЗА

 5

 Григорович Микола Станіславович

 ЗА

 6

 Гронська Олена Володимирівна

 ЗА

 7

 Гундич Ігор Петрович

 ЗА

 8

 Дзюбенко Олег Миколайович

 ЗА

 9

 Диняк Сергій Васильович

 ЗА

 10

 Дмитрук Олександр Володимирович

 ЗА

 11

 Довгополий Юрій Дмитрович

 ЗА

 12

 Донець Валентина Євгенівна

 ЗА

 13

 Дячук Ірина Дмитрівна

 ЗА

 14

 Жабокрицький Євгеній Вікторович

 ЗА

 15

 Журбенко Павло Юрійович

 ЗА

 16

 Казюк Олег Васильович

 ЗА

 17

 Кицак Людмила Вікторівна

 ЗА

 18

 Ковальов Андрій Юрійович

 відсутній

 19

 Козенюк Петро Вікторович

 ЗА

 20

 Корх Олег Вікторович

 ЗА

 21

 Костюшко Ірина Вікторівна

 ЗА

 22

 Крамаренко Сергій Михайлович

 ЗА

 23

 Кропачов Дмитро Ігорович

 ЗА

 24

 Кропивницький Володимир Миколайович

 ЗА

 25

 Кулак Іван Іванович

 ЗА

 26

 Лукашенко Ігор Вікторович

 ЗА

 27

 Мелашенко Анатолій Васильович

 ЗА

 28

 Мельник Віктор Сергійович

 ЗА

 29

 Мусевич Алла Іванівна

 ЗА

 30

 Нагорняк Володимир Васильович

 ЗА

 31

 Нікітіч Тетяна Геннадіївна

 ЗА

 32

 Озерчук Андрій Миколайович

 ЗА

 33

 Олійник Оксана Вікторівна

 ЗА

 34

 Онопрієнко Валерій Васильович

 ЗА

 35

 Онуфрієнко Наталія Анатоліївна

 ЗА

 36

 Павленко Анатолій Анатолійович

 ЗА

 37

 Парфентієва Тетяна Миколаївна

 ЗА

 38

 Піонтківський Петро Вікторович

 ЗА

 39

 Подік Анатолій Олександрович

 ЗА

 40

 Прокопчук Валерій Вікторович

 ЗА

 41

 Рабінович Олександр Юхимович

 ЗА

 42

 Развадовський Віктор Йосипович

 ЗА

 43

 Рибак Наталія Іванівна

 ЗА

 44

 Рибинський Ігор Євгенович

 ЗА

 45

 Руденький Андрій Олександрович

 ЗА

 46

 Рудь Петро Володимирович

 ЗА

 47

 Сабадаш Ігор Іванович

 ЗА

 48

 Савченко Олександр Ілліч

 ЗА

 49

 Сергєєва Ірина Вікторівна

 ЗА

 50

 Сисоєва Галина Миколаївна

 ЗА

 51

 Скидан Олег Васильович

 ЗА

 52

 Сорока Віталій Анатолійович

 ЗА

 53

 Торяник Олена Петрівна

 ЗА

 54

 Федоренко Володимир Ілліч

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 55

 Хливнюк Олена Володимирівна

 ЗА

 56

 Ходак Ігор Євгенович

 ЗА

 57

 Чернявський Павло Петрович

 ЗА

 58

 Черпіцький Костянтин Олегович

 ЗА

 59

 Чорноморець Олександр Павлович

 ЗА

 60

 Шевчук Катерина Анатоліївна

 ЗА

 61

 Ширма Володимир Васильович

 ЗА

 62

 Щербакова Ірина Іванівна

 ЗА

 63

 Ющенко Олександр Миколайович

 ЗА

 64

 Яблонський Павло Євгенійович

 ЗА

   УСЬОГО:   64

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО:  63

 З НИХ:

"ЗА":  62

"ПРОТИ":  0

"УТРИМАЛОСЬ":  0

"НЕ ГОЛОСУВАЛО":  1

   РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО 

від   24.12.2020 11:48  

  1. Про внесення змін у рішення обласної ради від 10.09.15 № 1576, зі змінами.

№ п/п

Прізвище, Ім'я, По-батькові

 Вибір

 1

 Алдошина Поліна Віталіївна

 ЗА

 2

 Білошицький Сергій Костянтинович

 ЗА

 3

 Годований Руслан Миколайович

 ЗА

 4

 Грабовська Олеся Омельянівна

 ЗА

 5

 Григорович Микола Станіславович

 ЗА

 6

 Гронська Олена Володимирівна

 ЗА

 7

 Гундич Ігор Петрович

 ЗА

 8

 Дзюбенко Олег Миколайович

 ЗА

 9

 Диняк Сергій Васильович

 ЗА

 10

 Дмитрук Олександр Володимирович

 ЗА

 11

 Довгополий Юрій Дмитрович

 ЗА

 12

 Донець Валентина Євгенівна

 ЗА

 13

 Дячук Ірина Дмитрівна

 ЗА

 14

 Жабокрицький Євгеній Вікторович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 15

 Журбенко Павло Юрійович

 ЗА

 16

 Казюк Олег Васильович

 ЗА

 17

 Кицак Людмила Вікторівна

 ЗА

 18

 Ковальов Андрій Юрійович

 відсутній

 19

 Козенюк Петро Вікторович

 ЗА

 20

 Корх Олег Вікторович

 ЗА

 21

 Костюшко Ірина Вікторівна

 ЗА

 22

 Крамаренко Сергій Михайлович

 ЗА

 23

 Кропачов Дмитро Ігорович

 ЗА

 24

 Кропивницький Володимир Миколайович

 ЗА

 25

 Кулак Іван Іванович

 ЗА

 26

 Лукашенко Ігор Вікторович

 ЗА

 27

 Мелашенко Анатолій Васильович

 ЗА

 28

 Мельник Віктор Сергійович

 ЗА

 29

 Мусевич Алла Іванівна

 ЗА

 30

 Нагорняк Володимир Васильович

 ЗА

 31

 Нікітіч Тетяна Геннадіївна

 ЗА

 32

 Озерчук Андрій Миколайович

 ЗА

 33

 Олійник Оксана Вікторівна

 ЗА

 34

 Онопрієнко Валерій Васильович

 ЗА

 35

 Онуфрієнко Наталія Анатоліївна

 ЗА

 36

 Павленко Анатолій Анатолійович

 ЗА

 37

 Парфентієва Тетяна Миколаївна

 ЗА

 38

 Піонтківський Петро Вікторович

 ЗА

 39

 Подік Анатолій Олександрович

 ЗА

 40

 Прокопчук Валерій Вікторович

 ЗА

 41

 Рабінович Олександр Юхимович

 ЗА

 42

 Развадовський Віктор Йосипович

 ЗА

 43

 Рибак Наталія Іванівна

 ЗА

 44

 Рибинський Ігор Євгенович

 ЗА

 45

 Руденький Андрій Олександрович

 ЗА

 46

 Рудь Петро Володимирович

 ЗА

 47

 Сабадаш Ігор Іванович

 ЗА

 48

 Савченко Олександр Ілліч

 ЗА

 49

 Сергєєва Ірина Вікторівна

 ЗА

 50

 Сисоєва Галина Миколаївна

 ЗА

 51

 Скидан Олег Васильович

 ЗА

 52

 Сорока Віталій Анатолійович

 ЗА

 53

 Торяник Олена Петрівна

 ЗА

 54

 Федоренко Володимир Ілліч

 ЗА

 55

 Хливнюк Олена Володимирівна

 ЗА

 56

 Ходак Ігор Євгенович

 ЗА

 57

 Чернявський Павло Петрович

 ЗА

 58

 Черпіцький Костянтин Олегович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 59

 Чорноморець Олександр Павлович

 ЗА

 60

 Шевчук Катерина Анатоліївна

 ЗА

 61

 Ширма Володимир Васильович

 ЗА

 62

 Щербакова Ірина Іванівна

 ЗА

 63

 Ющенко Олександр Миколайович

 ЗА

 64

 Яблонський Павло Євгенійович

 ЗА

   УСЬОГО:   64

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО:  63

З НИХ:

"ЗА":  61

"ПРОТИ":  0

"УТРИМАЛОСЬ":  0

"НЕ ГОЛОСУВАЛО":  2

   РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО 

від   24.12.2020 11:49  

  1. Про внесення змін до обласного бюджету Житомирської області на 2020 рік.

№ п/п

Прізвище, Ім'я, По-батькові

 Вибір

 1

 Алдошина Поліна Віталіївна

 ЗА

 2

 Білошицький Сергій Костянтинович

 ЗА

 3

 Годований Руслан Миколайович

 ЗА

 4

 Грабовська Олеся Омельянівна

 ЗА

 5

 Григорович Микола Станіславович

 ЗА

 6

 Гронська Олена Володимирівна

 ЗА

 7

 Гундич Ігор Петрович

 ЗА

 8

 Дзюбенко Олег Миколайович

 ЗА

 9

 Диняк Сергій Васильович

 ЗА

 10

 Дмитрук Олександр Володимирович

 ЗА

 11

 Довгополий Юрій Дмитрович

 ЗА

 12

 Донець Валентина Євгенівна

 ЗА

 13

 Дячук Ірина Дмитрівна

 ЗА

 14

 Жабокрицький Євгеній Вікторович

 ЗА

 15

 Журбенко Павло Юрійович

 ЗА

 16

 Казюк Олег Васильович

 ЗА

 17

 Кицак Людмила Вікторівна

 ЗА

 18

 Ковальов Андрій Юрійович

 відсутній

 19

 Козенюк Петро Вікторович

 ЗА

 20

 Корх Олег Вікторович

 ЗА

 21

 Костюшко Ірина Вікторівна

 ЗА

 22

 Крамаренко Сергій Михайлович

 ЗА

 23

 Кропачов Дмитро Ігорович

 ЗА

 24

 Кропивницький Володимир Миколайович

 ЗА

 25

 Кулак Іван Іванович

 ЗА

 26

 Лукашенко Ігор Вікторович

 ЗА

 27

 Мелашенко Анатолій Васильович

 ЗА

 28

 Мельник Віктор Сергійович

 ЗА

 29

 Мусевич Алла Іванівна

 ЗА

 30

 Нагорняк Володимир Васильович

 ЗА

 31

 Нікітіч Тетяна Геннадіївна

 ЗА

 32

 Озерчук Андрій Миколайович

 ЗА

 33

 Олійник Оксана Вікторівна

 ЗА

 34

 Онопрієнко Валерій Васильович

 ЗА

 35

 Онуфрієнко Наталія Анатоліївна

 ЗА

 36

 Павленко Анатолій Анатолійович

 ЗА

 37

 Парфентієва Тетяна Миколаївна

 ЗА

 38

 Піонтківський Петро Вікторович

 ЗА

 39

 Подік Анатолій Олександрович

 ЗА

 40

 Прокопчук Валерій Вікторович

 ЗА

 41

 Рабінович Олександр Юхимович

 ЗА

 42

 Развадовський Віктор Йосипович

 ЗА

 43

 Рибак Наталія Іванівна

 ЗА

 44

 Рибинський Ігор Євгенович

 ЗА

 45

 Руденький Андрій Олександрович

 ЗА

 46

 Рудь Петро Володимирович

 ЗА

 47

 Сабадаш Ігор Іванович

 ЗА

 48

 Савченко Олександр Ілліч

 ЗА

 49

 Сергєєва Ірина Вікторівна

 ЗА

 50

 Сисоєва Галина Миколаївна

 ЗА

 51

 Скидан Олег Васильович

 ЗА

 52

 Сорока Віталій Анатолійович

 ЗА

 53

 Торяник Олена Петрівна

 ЗА

 54

 Федоренко Володимир Ілліч

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 55

 Хливнюк Олена Володимирівна

 ЗА

 56

 Ходак Ігор Євгенович

 ЗА

 57

 Чернявський Павло Петрович

 ЗА

 58

 Черпіцький Костянтин Олегович

 ЗА

 59

 Чорноморець Олександр Павлович

 ЗА

 60

 Шевчук Катерина Анатоліївна

 ЗА

 61

 Ширма Володимир Васильович

 ЗА

 62

 Щербакова Ірина Іванівна

 ЗА

 63

 Ющенко Олександр Миколайович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 64

 Яблонський Павло Євгенійович

 ЗА

   УСЬОГО:   64

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО:  63

 З НИХ:

"ЗА":  61

"ПРОТИ":  0

"УТРИМАЛОСЬ":  0

"НЕ ГОЛОСУВАЛО":  2

   РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО 

від   24.12.2020 11:49  

  1. Про затвердження розпоряджень голови обласної державної адміністрації.

№ п/п

Прізвище, Ім'я, По-батькові

 Вибір

 1

 Алдошина Поліна Віталіївна

 ЗА

 2

 Білошицький Сергій Костянтинович

 ЗА

 3

 Годований Руслан Миколайович

 ЗА

 4

 Грабовська Олеся Омельянівна

 ЗА

 5

 Григорович Микола Станіславович

 ЗА

 6

 Гронська Олена Володимирівна

 ЗА

 7

 Гундич Ігор Петрович

 ЗА

 8

 Дзюбенко Олег Миколайович

 ЗА

 9

 Диняк Сергій Васильович

 ЗА

 10

 Дмитрук Олександр Володимирович

 ЗА

 11

 Довгополий Юрій Дмитрович

 ЗА

 12

 Донець Валентина Євгенівна

 ЗА

 13

 Дячук Ірина Дмитрівна

 ЗА

 14

 Жабокрицький Євгеній Вікторович

 ЗА

 15

 Журбенко Павло Юрійович

 ЗА

 16

 Казюк Олег Васильович

 ЗА

 17

 Кицак Людмила Вікторівна

 ЗА

 18

 Ковальов Андрій Юрійович

 відсутній

 19

 Козенюк Петро Вікторович

 ЗА

 20

 Корх Олег Вікторович

 ЗА

 21

 Костюшко Ірина Вікторівна

 ЗА

 22

 Крамаренко Сергій Михайлович

 ЗА

 23

 Кропачов Дмитро Ігорович

 ЗА

 24

 Кропивницький Володимир Миколайович

 ЗА

 25

 Кулак Іван Іванович

 ЗА

 26

 Лукашенко Ігор Вікторович

 ЗА

 27

 Мелашенко Анатолій Васильович

 ЗА

 28

 Мельник Віктор Сергійович

 ЗА

 29

 Мусевич Алла Іванівна

 ЗА

 30

 Нагорняк Володимир Васильович

 ЗА

 31

 Нікітіч Тетяна Геннадіївна

 ЗА

 32

 Озерчук Андрій Миколайович

 ЗА

 33

 Олійник Оксана Вікторівна

 ЗА

 34

 Онопрієнко Валерій Васильович

 ЗА

 35

 Онуфрієнко Наталія Анатоліївна

 ЗА

 36

 Павленко Анатолій Анатолійович

 ЗА

 37

 Парфентієва Тетяна Миколаївна

 ЗА

 38

 Піонтківський Петро Вікторович

 ЗА

 39

 Подік Анатолій Олександрович

 ЗА

 40

 Прокопчук Валерій Вікторович

 ЗА

 41

 Рабінович Олександр Юхимович

 ЗА

 42

 Развадовський Віктор Йосипович

 ЗА

 43

 Рибак Наталія Іванівна

 ЗА

 44

 Рибинський Ігор Євгенович

 ЗА

 45

 Руденький Андрій Олександрович

 ЗА

 46

 Рудь Петро Володимирович

 ЗА

 47

 Сабадаш Ігор Іванович

 ЗА

 48

 Савченко Олександр Ілліч

 ЗА

 49

 Сергєєва Ірина Вікторівна

 ЗА

 50

 Сисоєва Галина Миколаївна

 ЗА

 51

 Скидан Олег Васильович

 ЗА

 52

 Сорока Віталій Анатолійович

 ЗА

 53

 Торяник Олена Петрівна

 ЗА

 54

 Федоренко Володимир Ілліч

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 55

 Хливнюк Олена Володимирівна

 ЗА

 56

 Ходак Ігор Євгенович

 ЗА

 57

 Чернявський Павло Петрович

 ЗА

 58

 Черпіцький Костянтин Олегович

 ЗА

 59

 Чорноморець Олександр Павлович

 ЗА

 60

 Шевчук Катерина Анатоліївна

 ЗА

 61

 Ширма Володимир Васильович

 ЗА

 62

 Щербакова Ірина Іванівна

 ЗА

 63

 Ющенко Олександр Миколайович

 ЗА

 64

 Яблонський Павло Євгенійович

 ЗА

   УСЬОГО:   64

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО:  63

 З НИХ:

"ЗА":  62

"ПРОТИ":  0

"УТРИМАЛОСЬ":  0

"НЕ ГОЛОСУВАЛО":  1

   РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО 


від   24.12.2020 12:01  

  1. Про обласний бюджет Житомирської області на 2021 рік.

№ п/п

Прізвище, Ім'я, По-батькові

 Вибір

 1

 Алдошина Поліна Віталіївна

 ЗА

 2

 Білошицький Сергій Костянтинович

 ЗА

 3

 Годований Руслан Миколайович

 ЗА

 4

 Грабовська Олеся Омельянівна

 ЗА

 5

 Григорович Микола Станіславович

 ЗА

 6

 Гронська Олена Володимирівна

 ЗА

 7

 Гундич Ігор Петрович

 ЗА

 8

 Дзюбенко Олег Миколайович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 9

 Диняк Сергій Васильович

 ЗА

 10

 Дмитрук Олександр Володимирович

 ЗА

 11

 Довгополий Юрій Дмитрович

 ЗА

 12

 Донець Валентина Євгенівна

 ЗА

 13

 Дячук Ірина Дмитрівна

 ЗА

 14

 Жабокрицький Євгеній Вікторович

 ЗА

 15

 Журбенко Павло Юрійович

 ЗА

 16

 Казюк Олег Васильович

 ЗА

 17

 Кицак Людмила Вікторівна

 ЗА

 18

 Ковальов Андрій Юрійович

 відсутній

 19

 Козенюк Петро Вікторович

 ЗА

 20

 Корх Олег Вікторович

 ЗА

 21

 Костюшко Ірина Вікторівна

 ЗА

 22

 Крамаренко Сергій Михайлович

 ЗА

 23

 Кропачов Дмитро Ігорович

 ЗА

 24

 Кропивницький Володимир Миколайович

 ЗА

 25

 Кулак Іван Іванович

 ЗА

 26

 Лукашенко Ігор Вікторович

 ЗА

 27

 Мелашенко Анатолій Васильович

 ЗА

 28

 Мельник Віктор Сергійович

 ЗА

 29

 Мусевич Алла Іванівна

 ЗА

 30

 Нагорняк Володимир Васильович

 ЗА

 31

 Нікітіч Тетяна Геннадіївна

 ЗА

 32

 Озерчук Андрій Миколайович

 ЗА

 33

 Олійник Оксана Вікторівна

 ЗА

 34

 Онопрієнко Валерій Васильович

 ЗА

 35

 Онуфрієнко Наталія Анатоліївна

 ЗА

 36

 Павленко Анатолій Анатолійович

 ЗА

 37

 Парфентієва Тетяна Миколаївна

 ЗА

 38

 Піонтківський Петро Вікторович

 ЗА

 39

 Подік Анатолій Олександрович

 ЗА

 40

 Прокопчук Валерій Вікторович

 ЗА

 41

 Рабінович Олександр Юхимович

 ЗА

 42

 Развадовський Віктор Йосипович

 ЗА

 43

 Рибак Наталія Іванівна

 ЗА

 44

 Рибинський Ігор Євгенович

 ЗА

 45

 Руденький Андрій Олександрович

 ЗА

 46

 Рудь Петро Володимирович

 ЗА

 47

 Сабадаш Ігор Іванович

 ЗА

 48

 Савченко Олександр Ілліч

 ЗА

 49

 Сергєєва Ірина Вікторівна

 ЗА

 50

 Сисоєва Галина Миколаївна

 ЗА

 51

 Скидан Олег Васильович

 ЗА

 52

 Сорока Віталій Анатолійович

 ЗА

 53

 Торяник Олена Петрівна

 ЗА

 54

 Федоренко Володимир Ілліч

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 55

 Хливнюк Олена Володимирівна

 ЗА

 56

 Ходак Ігор Євгенович

 ЗА

 57

 Чернявський Павло Петрович

 ЗА

 58

 Черпіцький Костянтин Олегович

 ЗА

 59

 Чорноморець Олександр Павлович

 ЗА

 60

 Шевчук Катерина Анатоліївна

 ЗА

 61

 Ширма Володимир Васильович

 ЗА

 62

 Щербакова Ірина Іванівна

 ЗА

 63

 Ющенко Олександр Миколайович

 ЗА

 64

 Яблонський Павло Євгенійович

 ЗА

   УСЬОГО:   64

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО:  63

 З НИХ:

"ЗА":  61

"ПРОТИ":  0

"УТРИМАЛОСЬ":  0

"НЕ ГОЛОСУВАЛО":  2

   РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО 

 

від   24.12.2020 12:02  

  1. Про затвердження технічної документації із землеустрою.

№ п/п

Прізвище, Ім'я, По-батькові

 Вибір

 1

 Алдошина Поліна Віталіївна

 ЗА

 2

 Білошицький Сергій Костянтинович

 ЗА

 3

 Годований Руслан Миколайович

 відсутній

 4

 Грабовська Олеся Омельянівна

 ЗА

 5

 Григорович Микола Станіславович

 ЗА

 6

 Гронська Олена Володимирівна

 ЗА

 7

 Гундич Ігор Петрович

 ЗА

 8

 Дзюбенко Олег Миколайович

 ЗА

 9

 Диняк Сергій Васильович

 ЗА

 10

 Дмитрук Олександр Володимирович

 ЗА

 11

 Довгополий Юрій Дмитрович

 ЗА

 12

 Донець Валентина Євгенівна

 ЗА

 13

 Дячук Ірина Дмитрівна

 ЗА

 14

 Жабокрицький Євгеній Вікторович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 15

 Журбенко Павло Юрійович

 ЗА

 16

 Казюк Олег Васильович

 ЗА

 17

 Кицак Людмила Вікторівна

 ЗА

 18

 Ковальов Андрій Юрійович

 відсутній

 19

 Козенюк Петро Вікторович

 ЗА

 20

 Корх Олег Вікторович

 ЗА

 21

 Костюшко Ірина Вікторівна

 ЗА

 22

 Крамаренко Сергій Михайлович

 ЗА

 23

 Кропачов Дмитро Ігорович

 ЗА

 24

 Кропивницький Володимир Миколайович

 ЗА

 25

 Кулак Іван Іванович

 ЗА

 26

 Лукашенко Ігор Вікторович

 ЗА

 27

 Мелашенко Анатолій Васильович

 ЗА

 28

 Мельник Віктор Сергійович

 ЗА

 29

 Мусевич Алла Іванівна

 ЗА

 30

 Нагорняк Володимир Васильович

 ЗА

 31

 Нікітіч Тетяна Геннадіївна

 ЗА

 32

 Озерчук Андрій Миколайович

 ЗА

 33

 Олійник Оксана Вікторівна

 ЗА

 34

 Онопрієнко Валерій Васильович

 ЗА

 35

 Онуфрієнко Наталія Анатоліївна

 ЗА

 36

 Павленко Анатолій Анатолійович

 ЗА

 37

 Парфентієва Тетяна Миколаївна

 ЗА

 38

 Піонтківський Петро Вікторович

 ЗА

 39

 Подік Анатолій Олександрович

 ЗА

 40

 Прокопчук Валерій Вікторович

 ЗА

 41

 Рабінович Олександр Юхимович

 ЗА

 42

 Развадовський Віктор Йосипович

 ЗА

 43

 Рибак Наталія Іванівна

 ЗА

 44

 Рибинський Ігор Євгенович

 ЗА

 45

 Руденький Андрій Олександрович

 ЗА

 46

 Рудь Петро Володимирович

 ЗА

 47

 Сабадаш Ігор Іванович

 ЗА

 48

 Савченко Олександр Ілліч

 ЗА

 49

 Сергєєва Ірина Вікторівна

 ЗА

 50

 Сисоєва Галина Миколаївна

 ЗА

 51

 Скидан Олег Васильович

 ЗА

 52

 Сорока Віталій Анатолійович

 ЗА

 53

 Торяник Олена Петрівна

 ЗА

 54

 Федоренко Володимир Ілліч

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 55

 Хливнюк Олена Володимирівна

 ЗА

 56

 Ходак Ігор Євгенович

 ЗА

 57

 Чернявський Павло Петрович

 ЗА

 58

 Черпіцький Костянтин Олегович

 ЗА

 59

 Чорноморець Олександр Павлович

 ЗА

 60

 Шевчук Катерина Анатоліївна

 ЗА

 61

 Ширма Володимир Васильович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 62

 Щербакова Ірина Іванівна

 ЗА

 63

 Ющенко Олександр Миколайович

 ЗА

 64

 Яблонський Павло Євгенійович

 ЗА

   УСЬОГО:   64

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО:  62

 З НИХ:

"ЗА":  59

"ПРОТИ":  0

"УТРИМАЛОСЬ":  0

"НЕ ГОЛОСУВАЛО":  3

   РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО 

від   24.12.2020 12:02  

  1. Про Методику розрахунку орендної плати за майно спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Житомирської області.

№ п/п

Прізвище, Ім'я, По-батькові

 Вибір

 1

 Алдошина Поліна Віталіївна

 ЗА

 2

 Білошицький Сергій Костянтинович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 3

 Годований Руслан Миколайович

 відсутній

 4

 Грабовська Олеся Омельянівна

 ЗА

 5

 Григорович Микола Станіславович

 ЗА

 6

 Гронська Олена Володимирівна

 ЗА

 7

 Гундич Ігор Петрович

 ЗА

 8

 Дзюбенко Олег Миколайович

 ЗА

 9

 Диняк Сергій Васильович

 ЗА

 10

 Дмитрук Олександр Володимирович

 ЗА

 11

 Довгополий Юрій Дмитрович

 ЗА

 12

 Донець Валентина Євгенівна

 ЗА

 13

 Дячук Ірина Дмитрівна

 ЗА

 14

 Жабокрицький Євгеній Вікторович

 ЗА

 15

 Журбенко Павло Юрійович

 ЗА

 16

 Казюк Олег Васильович

 ЗА

 17

 Кицак Людмила Вікторівна

 ЗА

 18

 Ковальов Андрій Юрійович

 відсутній

 19

 Козенюк Петро Вікторович

 ЗА

 20

 Корх Олег Вікторович

 ЗА

 21

 Костюшко Ірина Вікторівна

 ЗА

 22

 Крамаренко Сергій Михайлович

 ЗА

 23

 Кропачов Дмитро Ігорович

 ЗА

 24

 Кропивницький Володимир Миколайович

 ЗА

 25

 Кулак Іван Іванович

 ЗА

 26

 Лукашенко Ігор Вікторович

 ЗА

 27

 Мелашенко Анатолій Васильович

 ЗА

 28

 Мельник Віктор Сергійович

 ЗА

 29

 Мусевич Алла Іванівна

 ЗА

 30

 Нагорняк Володимир Васильович

 ЗА

 31

 Нікітіч Тетяна Геннадіївна

 ЗА

 32

 Озерчук Андрій Миколайович

 ЗА

 33

 Олійник Оксана Вікторівна

 ЗА

 34

 Онопрієнко Валерій Васильович

 ЗА

 35

 Онуфрієнко Наталія Анатоліївна

 ЗА

 36

 Павленко Анатолій Анатолійович

 ЗА

 37

 Парфентієва Тетяна Миколаївна

 ЗА

 38

 Піонтківський Петро Вікторович

 ЗА

 39

 Подік Анатолій Олександрович

 ЗА

 40

 Прокопчук Валерій Вікторович

 ЗА

 41

 Рабінович Олександр Юхимович

 ЗА

 42

 Развадовський Віктор Йосипович

 ЗА

 43

 Рибак Наталія Іванівна

 ЗА

 44

 Рибинський Ігор Євгенович

 ЗА

 45

 Руденький Андрій Олександрович

 ЗА

 46

 Рудь Петро Володимирович

 ЗА

 47

 Сабадаш Ігор Іванович

 ЗА

 48

 Савченко Олександр Ілліч

 ЗА

 49

 Сергєєва Ірина Вікторівна

 ЗА

 50

 Сисоєва Галина Миколаївна

 ЗА

 51

 Скидан Олег Васильович

 ЗА

 52

 Сорока Віталій Анатолійович

 ЗА

 53

 Торяник Олена Петрівна

 ЗА

 54

 Федоренко Володимир Ілліч

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 55

 Хливнюк Олена Володимирівна

 ЗА

 56

 Ходак Ігор Євгенович

 ЗА

 57

 Чернявський Павло Петрович

 ЗА

 58

 Черпіцький Костянтин Олегович

 ЗА

 59

 Чорноморець Олександр Павлович

 ЗА

 60

 Шевчук Катерина Анатоліївна

 ЗА

 61

 Ширма Володимир Васильович

 ЗА

 62

 Щербакова Ірина Іванівна

 ЗА

 63

 Ющенко Олександр Миколайович

 ЗА

 64

 Яблонський Павло Євгенійович

 ЗА

   УСЬОГО:   64

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО:  62

 З НИХ:

"ЗА":  60

"ПРОТИ":  0

"УТРИМАЛОСЬ":  0

"НЕ ГОЛОСУВАЛО":  2

   РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО 

від   24.12.2020 12:03  

  1. Про затвердження ліквідаційного балансу комунального навчального закладу «Ушомирська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» Житомирської обласної ради.

№ п/п

Прізвище, Ім'я, По-батькові

 Вибір

 1

 Алдошина Поліна Віталіївна

 ЗА

 2

 Білошицький Сергій Костянтинович

 ЗА

 3

 Годований Руслан Миколайович

 відсутній

 4

 Грабовська Олеся Омельянівна

 ЗА

 5

 Григорович Микола Станіславович

 ЗА

 6

 Гронська Олена Володимирівна

 ЗА

 7

 Гундич Ігор Петрович

 ЗА

 8

 Дзюбенко Олег Миколайович

 ЗА

 9

 Диняк Сергій Васильович

 ЗА

 10

 Дмитрук Олександр Володимирович

 ЗА

 11

 Довгополий Юрій Дмитрович

 ЗА

 12

 Донець Валентина Євгенівна

 ЗА

 13

 Дячук Ірина Дмитрівна

 ЗА

 14

 Жабокрицький Євгеній Вікторович

 ЗА

 15

 Журбенко Павло Юрійович

 ЗА

 16

 Казюк Олег Васильович

 ЗА

 17

 Кицак Людмила Вікторівна

 ЗА

 18

 Ковальов Андрій Юрійович

 відсутній

 19

 Козенюк Петро Вікторович

 ЗА

 20

 Корх Олег Вікторович

 ЗА

 21

 Костюшко Ірина Вікторівна

 ЗА

 22

 Крамаренко Сергій Михайлович

 ЗА

 23

 Кропачов Дмитро Ігорович

 ЗА

 24

 Кропивницький Володимир Миколайович

 ЗА

 25

 Кулак Іван Іванович

 ЗА

 26

 Лукашенко Ігор Вікторович

 ЗА

 27

 Мелашенко Анатолій Васильович

 ЗА

 28

 Мельник Віктор Сергійович

 ЗА

 29

 Мусевич Алла Іванівна

 ЗА

 30

 Нагорняк Володимир Васильович

 ЗА

 31

 Нікітіч Тетяна Геннадіївна

 ЗА

 32

 Озерчук Андрій Миколайович

 ЗА

 33

 Олійник Оксана Вікторівна

 ЗА

 34

 Онопрієнко Валерій Васильович

 ЗА

 35

 Онуфрієнко Наталія Анатоліївна

 ЗА

 36

 Павленко Анатолій Анатолійович

 ЗА

 37

 Парфентієва Тетяна Миколаївна

 ЗА

 38

 Піонтківський Петро Вікторович

 ЗА

 39

 Подік Анатолій Олександрович

 ЗА

 40

 Прокопчук Валерій Вікторович

 ЗА

 41

 Рабінович Олександр Юхимович

 ЗА

 42

 Развадовський Віктор Йосипович

 ЗА

 43

 Рибак Наталія Іванівна

 ЗА

 44

 Рибинський Ігор Євгенович

 ЗА

 45

 Руденький Андрій Олександрович

 ЗА

 46

 Рудь Петро Володимирович

 ЗА

 47

 Сабадаш Ігор Іванович

 ЗА

 48

 Савченко Олександр Ілліч

 ЗА

 49

 Сергєєва Ірина Вікторівна

 ЗА

 50

 Сисоєва Галина Миколаївна

 ЗА

 51

 Скидан Олег Васильович

 ЗА

 52

 Сорока Віталій Анатолійович

 ЗА

 53

 Торяник Олена Петрівна

 ЗА

 54

 Федоренко Володимир Ілліч

 ЗА

 55

 Хливнюк Олена Володимирівна

 ЗА

 56

 Ходак Ігор Євгенович

 ЗА

 57

 Чернявський Павло Петрович

 ЗА

 58

 Черпіцький Костянтин Олегович

 ЗА

 59

 Чорноморець Олександр Павлович

 ЗА

 60

 Шевчук Катерина Анатоліївна

 ЗА

 61

 Ширма Володимир Васильович

 ЗА

 62

 Щербакова Ірина Іванівна

 ЗА

 63

 Ющенко Олександр Миколайович

 ЗА

 64

 Яблонський Павло Євгенійович

 ЗА

   УСЬОГО:   64

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО:  62

 З НИХ:

"ЗА":  62

"ПРОТИ":  0

"УТРИМАЛОСЬ":  0

"НЕ ГОЛОСУВАЛО":  0

   РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО 

від   24.12.2020 12:03  

  1. Про орендну плату.

№ п/п

Прізвище, Ім'я, По-батькові

 Вибір

 1

 Алдошина Поліна Віталіївна

 ЗА

 2

 Білошицький Сергій Костянтинович

 ЗА

 3

 Годований Руслан Миколайович

 відсутній

 4

 Грабовська Олеся Омельянівна

 ЗА

 5

 Григорович Микола Станіславович

 ЗА

 6

 Гронська Олена Володимирівна

 ЗА

 7

 Гундич Ігор Петрович

 ЗА

 8

 Дзюбенко Олег Миколайович

 ЗА

 9

 Диняк Сергій Васильович

 ЗА

 10

 Дмитрук Олександр Володимирович

 ЗА

 11

 Довгополий Юрій Дмитрович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 12

 Донець Валентина Євгенівна

 ЗА

 13

 Дячук Ірина Дмитрівна

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 14

 Жабокрицький Євгеній Вікторович

 ЗА

 15

 Журбенко Павло Юрійович

 ЗА

 16

 Казюк Олег Васильович

 ЗА

 17

 Кицак Людмила Вікторівна

 ЗА

 18

 Ковальов Андрій Юрійович

 відсутній

 19

 Козенюк Петро Вікторович

 ЗА

 20

 Корх Олег Вікторович

 ЗА

 21

 Костюшко Ірина Вікторівна

 ЗА

 22

 Крамаренко Сергій Михайлович

 ЗА

 23

 Кропачов Дмитро Ігорович

 ЗА

 24

 Кропивницький Володимир Миколайович

 ЗА

 25

 Кулак Іван Іванович

 ЗА

 26

 Лукашенко Ігор Вікторович

 ЗА

 27

 Мелашенко Анатолій Васильович

 ЗА

 28

 Мельник Віктор Сергійович

 ЗА

 29

 Мусевич Алла Іванівна

 ЗА

 30

 Нагорняк Володимир Васильович

 ЗА

 31

 Нікітіч Тетяна Геннадіївна

 ЗА

 32

 Озерчук Андрій Миколайович

 ЗА

 33

 Олійник Оксана Вікторівна

 ЗА

 34

 Онопрієнко Валерій Васильович

 ЗА

 35

 Онуфрієнко Наталія Анатоліївна

 ЗА

 36

 Павленко Анатолій Анатолійович

 ЗА

 37

 Парфентієва Тетяна Миколаївна

 ЗА

 38

 Піонтківський Петро Вікторович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 39

 Подік Анатолій Олександрович

 ЗА

 40

 Прокопчук Валерій Вікторович

 ЗА

 41

 Рабінович Олександр Юхимович

 ЗА

 42

 Развадовський Віктор Йосипович

 ЗА

 43

 Рибак Наталія Іванівна

 ЗА

 44

 Рибинський Ігор Євгенович

 ЗА

 45

 Руденький Андрій Олександрович

 ЗА

 46

 Рудь Петро Володимирович

 ЗА

 47

 Сабадаш Ігор Іванович

 ЗА

 48

 Савченко Олександр Ілліч

 ЗА

 49

 Сергєєва Ірина Вікторівна

 ЗА

 50

 Сисоєва Галина Миколаївна

 ЗА

 51

 Скидан Олег Васильович

 ЗА

 52

 Сорока Віталій Анатолійович

 ЗА

 53

 Торяник Олена Петрівна

 ЗА

 54

 Федоренко Володимир Ілліч

 ЗА

 55

 Хливнюк Олена Володимирівна

 ЗА

 56

 Ходак Ігор Євгенович

 ЗА

 57

 Чернявський Павло Петрович

 ЗА

 58

 Черпіцький Костянтин Олегович

 ЗА

 59

 Чорноморець Олександр Павлович

 ЗА

 60

 Шевчук Катерина Анатоліївна

 ЗА

 61

 Ширма Володимир Васильович

 ЗА

 62

 Щербакова Ірина Іванівна

 ЗА

 63

 Ющенко Олександр Миколайович

 ЗА

 64

 Яблонський Павло Євгенійович

 ЗА

   УСЬОГО:   64

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО:  62

 З НИХ:

"ЗА":  59

"ПРОТИ":  0

"УТРИМАЛОСЬ":  0

"НЕ ГОЛОСУВАЛО":  3

   РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО 

 


від   24.12.2020 12:04  

  1. Про внесення змін у рішення обласної ради від 21.12.2017 № 900 «Про затвердження Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області», зі змінами.

№ п/п

Прізвище, Ім'я, По-батькові

 Вибір

 1

 Алдошина Поліна Віталіївна

 ЗА

 2

 Білошицький Сергій Костянтинович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 3

 Годований Руслан Миколайович

 відсутній

 4

 Грабовська Олеся Омельянівна

 ЗА

 5

 Григорович Микола Станіславович

 ЗА

 6

 Гронська Олена Володимирівна

 ЗА

 7

 Гундич Ігор Петрович

 ЗА

 8

 Дзюбенко Олег Миколайович

 ЗА

 9

 Диняк Сергій Васильович

 ЗА

 10

 Дмитрук Олександр Володимирович

 ЗА

 11

 Довгополий Юрій Дмитрович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 12

 Донець Валентина Євгенівна

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 13

 Дячук Ірина Дмитрівна

 ЗА

 14

 Жабокрицький Євгеній Вікторович

 ЗА

 15

 Журбенко Павло Юрійович

 ЗА

 16

 Казюк Олег Васильович

 ЗА

 17

 Кицак Людмила Вікторівна

 ЗА

 18

 Ковальов Андрій Юрійович

 відсутній

 19

 Козенюк Петро Вікторович

 ЗА

 20

 Корх Олег Вікторович

 ЗА

 21

 Костюшко Ірина Вікторівна

 ЗА

 22

 Крамаренко Сергій Михайлович

 ЗА

 23

 Кропачов Дмитро Ігорович

 ЗА

 24

 Кропивницький Володимир Миколайович

 ЗА

 25

 Кулак Іван Іванович

 ЗА

 26

 Лукашенко Ігор Вікторович

 ЗА

 27

 Мелашенко Анатолій Васильович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 28

 Мельник Віктор Сергійович

 ЗА

 29

 Мусевич Алла Іванівна

 ЗА

 30

 Нагорняк Володимир Васильович

 ЗА

 31

 Нікітіч Тетяна Геннадіївна

 ЗА

 32

 Озерчук Андрій Миколайович

 відсутній

 33

 Олійник Оксана Вікторівна

 ЗА

 34

 Онопрієнко Валерій Васильович

 ЗА

 35

 Онуфрієнко Наталія Анатоліївна

 ЗА

 36

 Павленко Анатолій Анатолійович

 ЗА

 37

 Парфентієва Тетяна Миколаївна

 ЗА

 38

 Піонтківський Петро Вікторович

 ЗА

 39

 Подік Анатолій Олександрович

 ЗА

 40

 Прокопчук Валерій Вікторович

 ЗА

 41

 Рабінович Олександр Юхимович

 ЗА

 42

 Развадовський Віктор Йосипович

 ЗА

 43

 Рибак Наталія Іванівна

 ЗА

 44

 Рибинський Ігор Євгенович

 ЗА

 45

 Руденький Андрій Олександрович

 ЗА

 46

 Рудь Петро Володимирович

 ЗА

 47

 Сабадаш Ігор Іванович

 ЗА

 48

 Савченко Олександр Ілліч

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 49

 Сергєєва Ірина Вікторівна

 ЗА

 50

 Сисоєва Галина Миколаївна

 ЗА

 51

 Скидан Олег Васильович

 ЗА

 52

 Сорока Віталій Анатолійович

 ЗА

 53

 Торяник Олена Петрівна

 ЗА

 54

 Федоренко Володимир Ілліч

 ЗА

 55

 Хливнюк Олена Володимирівна

 ЗА

 56

 Ходак Ігор Євгенович

 ЗА

 57

 Чернявський Павло Петрович

 ЗА

 58

 Черпіцький Костянтин Олегович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 59

 Чорноморець Олександр Павлович

 ЗА

 60

 Шевчук Катерина Анатоліївна

 ЗА

 61

 Ширма Володимир Васильович

 ЗА

 62

 Щербакова Ірина Іванівна

 ЗА

 63

 Ющенко Олександр Миколайович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 64

 Яблонський Павло Євгенійович

 ЗА

   УСЬОГО:   64

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО:  61

 З НИХ:

"ЗА":  54

"ПРОТИ":  0

"УТРИМАЛОСЬ":  0

"НЕ ГОЛОСУВАЛО":  7

   РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО 

від   24.12.2020 12:05  

  1. Про внесення змін та затвердження у новій редакції Статуту комунального некомерційного підприємства «Житомирський обласний спеціалізований будинок дитини для дітей-сиріт та дітей, які залишились без піклування батьків» Житомирської обласної ради.

№ п/п

Прізвище, Ім'я, По-батькові

 Вибір

 1

 Алдошина Поліна Віталіївна

 ЗА

 2

 Білошицький Сергій Костянтинович

 ЗА

 3

 Годований Руслан Миколайович

 відсутній

 4

 Грабовська Олеся Омельянівна

 ЗА

 5

 Григорович Микола Станіславович

 ЗА

 6

 Гронська Олена Володимирівна

 ЗА

 7

 Гундич Ігор Петрович

 ЗА

 8

 Дзюбенко Олег Миколайович

 ЗА

 9

 Диняк Сергій Васильович

 ЗА

 10

 Дмитрук Олександр Володимирович

 ЗА

 11

 Довгополий Юрій Дмитрович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 12

 Донець Валентина Євгенівна

 ЗА

 13

 Дячук Ірина Дмитрівна

 ЗА

 14

 Жабокрицький Євгеній Вікторович

 ЗА

 15

 Журбенко Павло Юрійович

 ЗА

 16

 Казюк Олег Васильович

 ЗА

 17

 Кицак Людмила Вікторівна

 ЗА

 18

 Ковальов Андрій Юрійович

 відсутній

 19

 Козенюк Петро Вікторович

 ЗА

 20

 Корх Олег Вікторович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 21

 Костюшко Ірина Вікторівна

 ЗА

 22

 Крамаренко Сергій Михайлович

 ЗА

 23

 Кропачов Дмитро Ігорович

 ЗА

 24

 Кропивницький Володимир Миколайович

 ЗА

 25

 Кулак Іван Іванович

 ЗА

 26

 Лукашенко Ігор Вікторович

 ЗА

 27

 Мелашенко Анатолій Васильович

 ЗА

 28

 Мельник Віктор Сергійович

 ЗА

 29

 Мусевич Алла Іванівна

 ЗА

 30

 Нагорняк Володимир Васильович

 ЗА

 31

 Нікітіч Тетяна Геннадіївна

 ЗА

 32

 Озерчук Андрій Миколайович

 відсутній

 33

 Олійник Оксана Вікторівна

 ЗА

 34

 Онопрієнко Валерій Васильович

 ЗА

 35

 Онуфрієнко Наталія Анатоліївна

 ЗА

 36

 Павленко Анатолій Анатолійович

 ЗА

 37

 Парфентієва Тетяна Миколаївна

 ЗА

 38

 Піонтківський Петро Вікторович

 ЗА

 39

 Подік Анатолій Олександрович

 ЗА

 40

 Прокопчук Валерій Вікторович

 ЗА

 41

 Рабінович Олександр Юхимович

 ЗА

 42

 Развадовський Віктор Йосипович

 ЗА

 43

 Рибак Наталія Іванівна

 ЗА

 44

 Рибинський Ігор Євгенович

 ЗА

 45

 Руденький Андрій Олександрович

 ЗА

 46

 Рудь Петро Володимирович

 ЗА

 47

 Сабадаш Ігор Іванович

 ЗА

 48

 Савченко Олександр Ілліч

 ЗА

 49

 Сергєєва Ірина Вікторівна

 ЗА

 50

 Сисоєва Галина Миколаївна

 ЗА

 51

 Скидан Олег Васильович

 ЗА

 52

 Сорока Віталій Анатолійович

 ЗА

 53

 Торяник Олена Петрівна

 ЗА

 54

 Федоренко Володимир Ілліч

 ЗА

 55

 Хливнюк Олена Володимирівна

 ЗА

 56

 Ходак Ігор Євгенович

 ЗА

 57

 Чернявський Павло Петрович

 ЗА

 58

 Черпіцький Костянтин Олегович

 ЗА

 59

 Чорноморець Олександр Павлович

 ЗА

 60

 Шевчук Катерина Анатоліївна

 ЗА

 61

 Ширма Володимир Васильович

 ЗА

 62

 Щербакова Ірина Іванівна

 ЗА

 63

 Ющенко Олександр Миколайович

 ЗА

 64

 Яблонський Павло Євгенійович

 ЗА

   УСЬОГО:   64

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО:  61

 З НИХ:

"ЗА":  59

"ПРОТИ":  0

"УТРИМАЛОСЬ":  0

"НЕ ГОЛОСУВАЛО":  2

   РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО 

від   24.12.2020 12:05  

  1. Про переукладення контракту з Петренко Л.Б.

№ п/п

Прізвище, Ім'я, По-батькові

 Вибір

 1

 Алдошина Поліна Віталіївна

 ЗА

 2

 Білошицький Сергій Костянтинович

 ЗА

 3

 Годований Руслан Миколайович

 відсутній

 4

 Грабовська Олеся Омельянівна

 ЗА

 5

 Григорович Микола Станіславович

 ЗА

 6

 Гронська Олена Володимирівна

 ЗА

 7

 Гундич Ігор Петрович

 ЗА

 8

 Дзюбенко Олег Миколайович

 ЗА

 9

 Диняк Сергій Васильович

 ЗА

 10

 Дмитрук Олександр Володимирович

 ЗА

 11

 Довгополий Юрій Дмитрович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 12

 Донець Валентина Євгенівна

 ЗА

 13

 Дячук Ірина Дмитрівна

 ЗА

 14

 Жабокрицький Євгеній Вікторович

 ЗА

 15

 Журбенко Павло Юрійович

 ЗА

 16

 Казюк Олег Васильович

 ЗА

 17

 Кицак Людмила Вікторівна

 ЗА

 18

 Ковальов Андрій Юрійович

 відсутній

 19

 Козенюк Петро Вікторович

 ЗА

 20

 Корх Олег Вікторович

 ЗА

 21

 Костюшко Ірина Вікторівна

 ЗА

 22

 Крамаренко Сергій Михайлович

 ЗА

 23

 Кропачов Дмитро Ігорович

 ЗА

 24

 Кропивницький Володимир Миколайович

 ЗА

 25

 Кулак Іван Іванович

 ЗА

 26

 Лукашенко Ігор Вікторович

 ЗА

 27

 Мелашенко Анатолій Васильович

 ЗА

 28

 Мельник Віктор Сергійович

 ЗА

 29

 Мусевич Алла Іванівна

 ЗА

 30

 Нагорняк Володимир Васильович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 31

 Нікітіч Тетяна Геннадіївна

 ЗА

 32

 Озерчук Андрій Миколайович

 відсутній

 33

 Олійник Оксана Вікторівна

 ЗА

 34

 Онопрієнко Валерій Васильович

 ЗА

 35

 Онуфрієнко Наталія Анатоліївна

 ЗА

 36

 Павленко Анатолій Анатолійович

 ЗА

 37

 Парфентієва Тетяна Миколаївна

 ЗА

 38

 Піонтківський Петро Вікторович

 ЗА

 39

 Подік Анатолій Олександрович

 ЗА

 40

 Прокопчук Валерій Вікторович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 41

 Рабінович Олександр Юхимович

 ЗА

 42

 Развадовський Віктор Йосипович

 ЗА

 43

 Рибак Наталія Іванівна

 ЗА

 44

 Рибинський Ігор Євгенович

 ЗА

 45

 Руденький Андрій Олександрович

 ЗА

 46

 Рудь Петро Володимирович

 ЗА

 47

 Сабадаш Ігор Іванович

 ЗА

 48

 Савченко Олександр Ілліч

 ЗА

 49

 Сергєєва Ірина Вікторівна

 ЗА

 50

 Сисоєва Галина Миколаївна

 ЗА

 51

 Скидан Олег Васильович

 ЗА

 52

 Сорока Віталій Анатолійович

 ЗА

 53

 Торяник Олена Петрівна

 ЗА

 54

 Федоренко Володимир Ілліч

 ЗА

 55

 Хливнюк Олена Володимирівна

 ЗА

 56

 Ходак Ігор Євгенович

 ЗА

 57

 Чернявський Павло Петрович

 ЗА

 58

 Черпіцький Костянтин Олегович

 ЗА

 59

 Чорноморець Олександр Павлович

 ЗА

 60

 Шевчук Катерина Анатоліївна

 ЗА

 61

 Ширма Володимир Васильович

 ЗА

 62

 Щербакова Ірина Іванівна

 ЗА

 63

 Ющенко Олександр Миколайович

 ЗА

 64

 Яблонський Павло Євгенійович

 ЗА

   УСЬОГО:   64

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО:  61

 З НИХ:

"ЗА":  58

"ПРОТИ":  0

"УТРИМАЛОСЬ":  0

"НЕ ГОЛОСУВАЛО":  3

   РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО 

від   24.12.2020 12:06  

  1. Про внесення змін у рішення обласної ради від 08.10.2020 № 2034 «Про затвердження Переліку підприємств, установ, організацій, що надають соціально важливі послуги населенню».

№ п/п

Прізвище, Ім'я, По-батькові

 Вибір

 1

 Алдошина Поліна Віталіївна

 ЗА

 2

 Білошицький Сергій Костянтинович

 ЗА

 3

 Годований Руслан Миколайович

 відсутній

 4

 Грабовська Олеся Омельянівна

 ЗА

 5

 Григорович Микола Станіславович

 ЗА

 6

 Гронська Олена Володимирівна

 ЗА

 7

 Гундич Ігор Петрович

 ЗА

 8

 Дзюбенко Олег Миколайович

 ЗА

 9

 Диняк Сергій Васильович

 ЗА

 10

 Дмитрук Олександр Володимирович

 ЗА

 11

 Довгополий Юрій Дмитрович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 12

 Донець Валентина Євгенівна

 ЗА

 13

 Дячук Ірина Дмитрівна

 ЗА

 14

 Жабокрицький Євгеній Вікторович

 ЗА

 15

 Журбенко Павло Юрійович

 ЗА

 16

 Казюк Олег Васильович

 ЗА

 17

 Кицак Людмила Вікторівна

 ЗА

 18

 Ковальов Андрій Юрійович

 відсутній

 19

 Козенюк Петро Вікторович

 ЗА

 20

 Корх Олег Вікторович

 ЗА

 21

 Костюшко Ірина Вікторівна

 ЗА

 22

 Крамаренко Сергій Михайлович

 ЗА

 23

 Кропачов Дмитро Ігорович

 ЗА

 24

 Кропивницький Володимир Миколайович

 ЗА

 25

 Кулак Іван Іванович

 ЗА

 26

 Лукашенко Ігор Вікторович

 ЗА

 27

 Мелашенко Анатолій Васильович

 ЗА

 28

 Мельник Віктор Сергійович

 ЗА

 29

 Мусевич Алла Іванівна

 ЗА

 30

 Нагорняк Володимир Васильович

 ЗА

 31

 Нікітіч Тетяна Геннадіївна

 ЗА

 32

 Озерчук Андрій Миколайович

 відсутній

 33

 Олійник Оксана Вікторівна

 ЗА

 34

 Онопрієнко Валерій Васильович

 ЗА

 35

 Онуфрієнко Наталія Анатоліївна

 ЗА

 36

 Павленко Анатолій Анатолійович

 ЗА

 37

 Парфентієва Тетяна Миколаївна

 ЗА

 38

 Піонтківський Петро Вікторович

 ЗА

 39

 Подік Анатолій Олександрович

 ЗА

 40

 Прокопчук Валерій Вікторович

 ЗА

 41

 Рабінович Олександр Юхимович

 ЗА

 42

 Развадовський Віктор Йосипович

 ЗА

 43

 Рибак Наталія Іванівна

 ЗА

 44

 Рибинський Ігор Євгенович

 ЗА

 45

 Руденький Андрій Олександрович

 ЗА

 46

 Рудь Петро Володимирович

 ЗА

 47

 Сабадаш Ігор Іванович

 ЗА

 48

 Савченко Олександр Ілліч

 ЗА

 49

 Сергєєва Ірина Вікторівна

 ЗА

 50

 Сисоєва Галина Миколаївна

 ЗА

 51

 Скидан Олег Васильович

 ЗА

 52

 Сорока Віталій Анатолійович

 ЗА

 53

 Торяник Олена Петрівна

 ЗА

 54

 Федоренко Володимир Ілліч

 ЗА

 55

 Хливнюк Олена Володимирівна

 ЗА

 56

 Ходак Ігор Євгенович

 ЗА

 57

 Чернявський Павло Петрович

 ЗА

 58

 Черпіцький Костянтин Олегович

 ЗА

 59

 Чорноморець Олександр Павлович

 ЗА

 60

 Шевчук Катерина Анатоліївна

 ЗА

 61

 Ширма Володимир Васильович

 ЗА

 62

 Щербакова Ірина Іванівна

 ЗА

 63

 Ющенко Олександр Миколайович

 ЗА

 64

 Яблонський Павло Євгенійович

 ЗА

   УСЬОГО:   64

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО:  61

 З НИХ:

"ЗА":  60

"ПРОТИ":  0

"УТРИМАЛОСЬ":  0

"НЕ ГОЛОСУВАЛО":  1

   РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО 


від   24.12.2020 12:07  

  1. Про внесення змін у рішення обласної ради від 19.05.2016 № 244 «Про затвердження Положення про Наглядову раду», зі змінами.

№ п/п

Прізвище, Ім'я, По-батькові

 Вибір

 1

 Алдошина Поліна Віталіївна

 ЗА

 2

 Білошицький Сергій Костянтинович

 ЗА

 3

 Годований Руслан Миколайович

 відсутній

 4

 Грабовська Олеся Омельянівна

 ЗА

 5

 Григорович Микола Станіславович

 ЗА

 6

 Гронська Олена Володимирівна

 ЗА

 7

 Гундич Ігор Петрович

 ЗА

 8

 Дзюбенко Олег Миколайович

 ЗА

 9

 Диняк Сергій Васильович

 ЗА

 10

 Дмитрук Олександр Володимирович

 ЗА

 11

 Довгополий Юрій Дмитрович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 12

 Донець Валентина Євгенівна

 ЗА

 13

 Дячук Ірина Дмитрівна

 ЗА

 14

 Жабокрицький Євгеній Вікторович

 ЗА

 15

 Журбенко Павло Юрійович

 ЗА

 16

 Казюк Олег Васильович

 ЗА

 17

 Кицак Людмила Вікторівна

 ЗА

 18

 Ковальов Андрій Юрійович

 відсутній

 19

 Козенюк Петро Вікторович

 ЗА

 20

 Корх Олег Вікторович

 ЗА

 21

 Костюшко Ірина Вікторівна

 ЗА

 22

 Крамаренко Сергій Михайлович

 ЗА

 23

 Кропачов Дмитро Ігорович

 ЗА

 24

 Кропивницький Володимир Миколайович

 ЗА

 25

 Кулак Іван Іванович

 ЗА

 26

 Лукашенко Ігор Вікторович

 ЗА

 27

 Мелашенко Анатолій Васильович

 ЗА

 28

 Мельник Віктор Сергійович

 ЗА

 29

 Мусевич Алла Іванівна

 ЗА

 30

 Нагорняк Володимир Васильович

 ЗА

 31

 Нікітіч Тетяна Геннадіївна

 ЗА

 32

 Озерчук Андрій Миколайович

 відсутній

 33

 Олійник Оксана Вікторівна

 ЗА

 34

 Онопрієнко Валерій Васильович

 ЗА

 35

 Онуфрієнко Наталія Анатоліївна

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 36

 Павленко Анатолій Анатолійович

 ЗА

 37

 Парфентієва Тетяна Миколаївна

 ЗА

 38

 Піонтківський Петро Вікторович

 ЗА

 39

 Подік Анатолій Олександрович

 ЗА

 40

 Прокопчук Валерій Вікторович

 ЗА

 41

 Рабінович Олександр Юхимович

 ЗА

 42

 Развадовський Віктор Йосипович

 ЗА

 43

 Рибак Наталія Іванівна

 ЗА

 44

 Рибинський Ігор Євгенович

 ЗА

 45

 Руденький Андрій Олександрович

 ЗА

 46

 Рудь Петро Володимирович

 ЗА

 47

 Сабадаш Ігор Іванович

 ЗА

 48

 Савченко Олександр Ілліч

 ЗА

 49

 Сергєєва Ірина Вікторівна

 ЗА

 50

 Сисоєва Галина Миколаївна

 ЗА

 51

 Скидан Олег Васильович

 ЗА

 52

 Сорока Віталій Анатолійович

 ЗА

 53

 Торяник Олена Петрівна

 ЗА

 54

 Федоренко Володимир Ілліч

 ЗА

 55

 Хливнюк Олена Володимирівна

 ЗА

 56

 Ходак Ігор Євгенович

 ЗА

 57

 Чернявський Павло Петрович

 ЗА

 58

 Черпіцький Костянтин Олегович

 ЗА

 59

 Чорноморець Олександр Павлович

 ЗА

 60

 Шевчук Катерина Анатоліївна

 ЗА

 61

 Ширма Володимир Васильович

 ЗА

 62

 Щербакова Ірина Іванівна

 ЗА

 63

 Ющенко Олександр Миколайович

 ЗА

 64

 Яблонський Павло Євгенійович

 ЗА

   УСЬОГО:   64

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО:  61

 З НИХ:

"ЗА":  59

"ПРОТИ":  0

"УТРИМАЛОСЬ":  0

"НЕ ГОЛОСУВАЛО":  2

   РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО 

від   24.12.2020 12:07  

  1. Про передачу об’єктів нерухомого майна у державну власність.

№ п/п

Прізвище, Ім'я, По-батькові

 Вибір

 1

 Алдошина Поліна Віталіївна

 ЗА

 2

 Білошицький Сергій Костянтинович

 ЗА

 3

 Годований Руслан Миколайович

 відсутній

 4

 Грабовська Олеся Омельянівна

 ЗА

 5

 Григорович Микола Станіславович

 ЗА

 6

 Гронська Олена Володимирівна

 ЗА

 7

 Гундич Ігор Петрович

 ЗА

 8

 Дзюбенко Олег Миколайович

 ЗА

 9

 Диняк Сергій Васильович

 ЗА

 10

 Дмитрук Олександр Володимирович

 ЗА

 11

 Довгополий Юрій Дмитрович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 12

 Донець Валентина Євгенівна

 ЗА

 13

 Дячук Ірина Дмитрівна

 ЗА

 14

 Жабокрицький Євгеній Вікторович

 ЗА

 15

 Журбенко Павло Юрійович

 ЗА

 16

 Казюк Олег Васильович

 ЗА

 17

 Кицак Людмила Вікторівна

 ЗА

 18

 Ковальов Андрій Юрійович

 відсутній

 19

 Козенюк Петро Вікторович

 ЗА

 20

 Корх Олег Вікторович

 ЗА

 21

 Костюшко Ірина Вікторівна

 ЗА

 22

 Крамаренко Сергій Михайлович

 ЗА

 23

 Кропачов Дмитро Ігорович

 ЗА

 24

 Кропивницький Володимир Миколайович

 ЗА

 25

 Кулак Іван Іванович

 ЗА

 26

 Лукашенко Ігор Вікторович

 ЗА

 27

 Мелашенко Анатолій Васильович

 ЗА

 28

 Мельник Віктор Сергійович

 ЗА

 29

 Мусевич Алла Іванівна

 ЗА

 30

 Нагорняк Володимир Васильович

 ЗА

 31

 Нікітіч Тетяна Геннадіївна

 ЗА

 32

 Озерчук Андрій Миколайович

 відсутній

 33

 Олійник Оксана Вікторівна

 ЗА

 34

 Онопрієнко Валерій Васильович

 ЗА

 35

 Онуфрієнко Наталія Анатоліївна

 ЗА

 36

 Павленко Анатолій Анатолійович

 ЗА

 37

 Парфентієва Тетяна Миколаївна

 ЗА

 38

 Піонтківський Петро Вікторович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 39

 Подік Анатолій Олександрович

 ЗА

 40

 Прокопчук Валерій Вікторович

 ЗА

 41

 Рабінович Олександр Юхимович

 ЗА

 42

 Развадовський Віктор Йосипович

 ЗА

 43

 Рибак Наталія Іванівна

 ЗА

 44

 Рибинський Ігор Євгенович

 ЗА

 45

 Руденький Андрій Олександрович

 ЗА

 46

 Рудь Петро Володимирович

 ЗА

 47

 Сабадаш Ігор Іванович

 ЗА

 48

 Савченко Олександр Ілліч

 ЗА

 49

 Сергєєва Ірина Вікторівна

 ЗА

 50

 Сисоєва Галина Миколаївна

 ЗА

 51

 Скидан Олег Васильович

 ЗА

 52

 Сорока Віталій Анатолійович

 ЗА

 53

 Торяник Олена Петрівна

 ЗА

 54

 Федоренко Володимир Ілліч

 ЗА

 55

 Хливнюк Олена Володимирівна

 ЗА

 56

 Ходак Ігор Євгенович

 ЗА

 57

 Чернявський Павло Петрович

 ЗА

 58

 Черпіцький Костянтин Олегович

 ЗА

 59

 Чорноморець Олександр Павлович

 ЗА

 60

 Шевчук Катерина Анатоліївна

 ЗА

 61

 Ширма Володимир Васильович

 ЗА

 62

 Щербакова Ірина Іванівна

 ЗА

 63

 Ющенко Олександр Миколайович

 ЗА

 64

 Яблонський Павло Євгенійович

 ЗА

   УСЬОГО:   64

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО:  61

 З НИХ:

"ЗА":  59

"ПРОТИ":  0

"УТРИМАЛОСЬ":  0

"НЕ ГОЛОСУВАЛО":  2

   РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО 

від   24.12.2020 12:08  

  1. Про внесення змін у контракт від 21.07.2016, зі змінами, з директором комунального закладу «Музей космонавтики ім. С.П. Корольова» Житомирської обласної ради.

№ п/п

Прізвище, Ім'я, По-батькові

 Вибір

 1

 Алдошина Поліна Віталіївна

 ЗА

 2

 Білошицький Сергій Костянтинович

 ЗА

 3

 Годований Руслан Миколайович

 відсутній

 4

 Грабовська Олеся Омельянівна

 ЗА

 5

 Григорович Микола Станіславович

 ЗА

 6

 Гронська Олена Володимирівна

 ЗА

 7

 Гундич Ігор Петрович

 ЗА

 8

 Дзюбенко Олег Миколайович

 ЗА

 9

 Диняк Сергій Васильович

 ЗА

 10

 Дмитрук Олександр Володимирович

 ЗА

 11

 Довгополий Юрій Дмитрович

 ЗА

 12

 Донець Валентина Євгенівна

 ЗА

 13

 Дячук Ірина Дмитрівна

 ЗА

 14

 Жабокрицький Євгеній Вікторович

 ЗА

 15

 Журбенко Павло Юрійович

 ЗА

 16

 Казюк Олег Васильович

 ЗА

 17

 Кицак Людмила Вікторівна

 ЗА

 18

 Ковальов Андрій Юрійович

 відсутній

 19

 Козенюк Петро Вікторович

 ЗА

 20

 Корх Олег Вікторович

 ЗА

 21

 Костюшко Ірина Вікторівна

 ЗА

 22

 Крамаренко Сергій Михайлович

 ЗА

 23

 Кропачов Дмитро Ігорович

 ЗА

 24

 Кропивницький Володимир Миколайович

 ЗА

 25

 Кулак Іван Іванович

 ЗА

 26

 Лукашенко Ігор Вікторович

 ЗА

 27

 Мелашенко Анатолій Васильович

 ЗА

 28

 Мельник Віктор Сергійович

 ЗА

 29

 Мусевич Алла Іванівна

 ЗА

 30

 Нагорняк Володимир Васильович

 ЗА

 31

 Нікітіч Тетяна Геннадіївна

 ЗА

 32

 Озерчук Андрій Миколайович

 відсутній

 33

 Олійник Оксана Вікторівна

 ЗА

 34

 Онопрієнко Валерій Васильович

 ЗА

 35

 Онуфрієнко Наталія Анатоліївна

 ЗА

 36

 Павленко Анатолій Анатолійович

 ЗА

 37

 Парфентієва Тетяна Миколаївна

 ЗА

 38

 Піонтківський Петро Вікторович

 ЗА

 39

 Подік Анатолій Олександрович

 ЗА

 40

 Прокопчук Валерій Вікторович

 ЗА

 41

 Рабінович Олександр Юхимович

 ЗА

 42

 Развадовський Віктор Йосипович

 ЗА

 43

 Рибак Наталія Іванівна

 ЗА

 44

 Рибинський Ігор Євгенович

 ЗА

 45

 Руденький Андрій Олександрович

 ЗА

 46

 Рудь Петро Володимирович

 ЗА

 47

 Сабадаш Ігор Іванович

 ЗА

 48

 Савченко Олександр Ілліч

 ЗА

 49

 Сергєєва Ірина Вікторівна

 ЗА

 50

 Сисоєва Галина Миколаївна

 ЗА

 51

 Скидан Олег Васильович

 ЗА

 52

 Сорока Віталій Анатолійович

 ЗА

 53

 Торяник Олена Петрівна

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 54

 Федоренко Володимир Ілліч

 ЗА

 55

 Хливнюк Олена Володимирівна

 ЗА

 56

 Ходак Ігор Євгенович

 ЗА

 57

 Чернявський Павло Петрович

 ЗА

 58

 Черпіцький Костянтин Олегович

 ЗА

 59

 Чорноморець Олександр Павлович

 ЗА

 60

 Шевчук Катерина Анатоліївна

 ЗА

 61

 Ширма Володимир Васильович

 ЗА

 62

 Щербакова Ірина Іванівна

 ЗА

 63

 Ющенко Олександр Миколайович

 ЗА

 64

 Яблонський Павло Євгенійович

 ЗА

   УСЬОГО:   64

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО:  61

 З НИХ:

"ЗА":  60

"ПРОТИ":  0

"УТРИМАЛОСЬ":  0

"НЕ ГОЛОСУВАЛО":  1

   РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО 

від   24.12.2020 12:08  

  1. Про оголошення лісового заказника місцевого значення «Курчицький» та розширення меж гідрологічного заказника місцевого значення «Мицьківський».

№ п/п

Прізвище, Ім'я, По-батькові

 Вибір

 1

 Алдошина Поліна Віталіївна

 ЗА

 2

 Білошицький Сергій Костянтинович

 ЗА

 3

 Годований Руслан Миколайович

 відсутній

 4

 Грабовська Олеся Омельянівна

 ЗА

 5

 Григорович Микола Станіславович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 6

 Гронська Олена Володимирівна

 ЗА

 7

 Гундич Ігор Петрович

 ЗА

 8

 Дзюбенко Олег Миколайович

 ЗА

 9

 Диняк Сергій Васильович

 ЗА

 10

 Дмитрук Олександр Володимирович

 ЗА

 11

 Довгополий Юрій Дмитрович

 ЗА

 12

 Донець Валентина Євгенівна

 ЗА

 13

 Дячук Ірина Дмитрівна

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 14

 Жабокрицький Євгеній Вікторович

 ЗА

 15

 Журбенко Павло Юрійович

 ЗА

 16

 Казюк Олег Васильович

 ЗА

 17

 Кицак Людмила Вікторівна

 ЗА

 18

 Ковальов Андрій Юрійович

 відсутній

 19

 Козенюк Петро Вікторович

 ЗА

 20

 Корх Олег Вікторович

 ЗА

 21

 Костюшко Ірина Вікторівна

 ЗА

 22

 Крамаренко Сергій Михайлович

 ЗА

 23

 Кропачов Дмитро Ігорович

 ЗА

 24

 Кропивницький Володимир Миколайович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 25

 Кулак Іван Іванович

 ЗА

 26

 Лукашенко Ігор Вікторович

 ЗА

 27

 Мелашенко Анатолій Васильович

 ЗА

 28

 Мельник Віктор Сергійович

 ЗА

 29

 Мусевич Алла Іванівна

 ЗА

 30

 Нагорняк Володимир Васильович

 ЗА

 31

 Нікітіч Тетяна Геннадіївна

 ЗА

 32

 Озерчук Андрій Миколайович

 відсутній

 33

 Олійник Оксана Вікторівна

 ЗА

 34

 Онопрієнко Валерій Васильович

 ЗА

 35

 Онуфрієнко Наталія Анатоліївна

 ЗА

 36

 Павленко Анатолій Анатолійович

 ЗА

 37

 Парфентієва Тетяна Миколаївна

 ЗА

 38

 Піонтківський Петро Вікторович

 ЗА

 39

 Подік Анатолій Олександрович

 ЗА

 40

 Прокопчук Валерій Вікторович

 ЗА

 41

 Рабінович Олександр Юхимович

 ЗА

 42

 Развадовський Віктор Йосипович

 ЗА

 43

 Рибак Наталія Іванівна

 ЗА

 44

 Рибинський Ігор Євгенович

 ЗА

 45

 Руденький Андрій Олександрович

 ЗА

 46

 Рудь Петро Володимирович

 ЗА

 47

 Сабадаш Ігор Іванович

 ЗА

 48

 Савченко Олександр Ілліч

 ЗА

 49

 Сергєєва Ірина Вікторівна

 ЗА

 50

 Сисоєва Галина Миколаївна

 ЗА

 51

 Скидан Олег Васильович

 ЗА

 52

 Сорока Віталій Анатолійович

 ЗА

 53

 Торяник Олена Петрівна

 ЗА

 54

 Федоренко Володимир Ілліч

 ЗА

 55

 Хливнюк Олена Володимирівна

 ЗА

 56

 Ходак Ігор Євгенович

 ЗА

 57

 Чернявський Павло Петрович

 ЗА

 58

 Черпіцький Костянтин Олегович

 ЗА

 59

 Чорноморець Олександр Павлович

 ЗА

 60

 Шевчук Катерина Анатоліївна

 ЗА

 61

 Ширма Володимир Васильович

 ЗА

 62

 Щербакова Ірина Іванівна

 ЗА

 63

 Ющенко Олександр Миколайович

 ЗА

 64

 Яблонський Павло Євгенійович

 ЗА

   УСЬОГО:   64

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО:  61

 З НИХ:

"ЗА":  58

"ПРОТИ":  0

"УТРИМАЛОСЬ":  0

"НЕ ГОЛОСУВАЛО":  3

   РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО 


від   24.12.2020 12:09  

  1. Про встановлення надбавки за науковий ступінь першому заступнику голови Житомирської обласної ради.

№ п/п

Прізвище, Ім'я, По-батькові

 Вибір

 1

 Алдошина Поліна Віталіївна

 ЗА

 2

 Білошицький Сергій Костянтинович

 ЗА

 3

 Годований Руслан Миколайович

 відсутній

 4

 Грабовська Олеся Омельянівна

 ЗА

 5

 Григорович Микола Станіславович

 ЗА

 6

 Гронська Олена Володимирівна

 ЗА

 7

 Гундич Ігор Петрович

 ЗА

 8

 Дзюбенко Олег Миколайович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 9

 Диняк Сергій Васильович

 ЗА

 10

 Дмитрук Олександр Володимирович

 ЗА

 11

 Довгополий Юрій Дмитрович

 ЗА

 12

 Донець Валентина Євгенівна

 ЗА

 13

 Дячук Ірина Дмитрівна

 ЗА

 14

 Жабокрицький Євгеній Вікторович

 ЗА

 15

 Журбенко Павло Юрійович

 ЗА

 16

 Казюк Олег Васильович

 ЗА

 17

 Кицак Людмила Вікторівна

 ЗА

 18

 Ковальов Андрій Юрійович

 відсутній

 19

 Козенюк Петро Вікторович

 ЗА

 20

 Корх Олег Вікторович

 ЗА

 21

 Костюшко Ірина Вікторівна

 ЗА

 22

 Крамаренко Сергій Михайлович

 ЗА

 23

 Кропачов Дмитро Ігорович

 ЗА

 24

 Кропивницький Володимир Миколайович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 25

 Кулак Іван Іванович

 ЗА

 26

 Лукашенко Ігор Вікторович

 ЗА

 27

 Мелашенко Анатолій Васильович

 ЗА

 28

 Мельник Віктор Сергійович

 ЗА

 29

 Мусевич Алла Іванівна

 ЗА

 30

 Нагорняк Володимир Васильович

 ЗА

 31

 Нікітіч Тетяна Геннадіївна

 ЗА

 32

 Озерчук Андрій Миколайович

 відсутній

 33

 Олійник Оксана Вікторівна

 ЗА

 34

 Онопрієнко Валерій Васильович

 ЗА

 35

 Онуфрієнко Наталія Анатоліївна

 ЗА

 36

 Павленко Анатолій Анатолійович

 ЗА

 37

 Парфентієва Тетяна Миколаївна

 ЗА

 38

 Піонтківський Петро Вікторович

 ЗА

 39

 Подік Анатолій Олександрович

 ЗА

 40

 Прокопчук Валерій Вікторович

 ЗА

 41

 Рабінович Олександр Юхимович

 ЗА

 42

 Развадовський Віктор Йосипович

 ЗА

 43

 Рибак Наталія Іванівна

 ЗА

 44

 Рибинський Ігор Євгенович

 ЗА

 45

 Руденький Андрій Олександрович

 ЗА

 46

 Рудь Петро Володимирович

 ЗА

 47

 Сабадаш Ігор Іванович

 ЗА

 48

 Савченко Олександр Ілліч

 ЗА

 49

 Сергєєва Ірина Вікторівна

 ЗА

 50

 Сисоєва Галина Миколаївна

 ЗА

 51

 Скидан Олег Васильович

 ЗА

 52

 Сорока Віталій Анатолійович

 ЗА

 53

 Торяник Олена Петрівна

 ЗА

 54

 Федоренко Володимир Ілліч

 ЗА

 55

 Хливнюк Олена Володимирівна

 ЗА

 56

 Ходак Ігор Євгенович

 ЗА

 57

 Чернявський Павло Петрович

 ЗА

 58

 Черпіцький Костянтин Олегович

 ЗА

 59

 Чорноморець Олександр Павлович

 ПРОТИ

 60

 Шевчук Катерина Анатоліївна

 ЗА

 61

 Ширма Володимир Васильович

 ЗА

 62

 Щербакова Ірина Іванівна

 ЗА

 63

 Ющенко Олександр Миколайович

 ЗА

 64

 Яблонський Павло Євгенійович

 ЗА

   УСЬОГО:   64

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО:  61

 З НИХ:

"ЗА":  58

"ПРОТИ":  1

"УТРИМАЛОСЬ":  0

"НЕ ГОЛОСУВАЛО":  2

   РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО 

від   24.12.2020 12:10  

  1. Про встановлення надбавки за вислугу років заступнику голови Житомирської обласної ради.

№ п/п

Прізвище, Ім'я, По-батькові

 Вибір

 1

 Алдошина Поліна Віталіївна

 ЗА

 2

 Білошицький Сергій Костянтинович

 ЗА

 3

 Годований Руслан Миколайович

 відсутній

 4

 Грабовська Олеся Омельянівна

 ЗА

 5

 Григорович Микола Станіславович

 ЗА

 6

 Гронська Олена Володимирівна

 ЗА

 7

 Гундич Ігор Петрович

 ЗА

 8

 Дзюбенко Олег Миколайович

 ЗА

 9

 Диняк Сергій Васильович

 ЗА

 10

 Дмитрук Олександр Володимирович

 ЗА

 11

 Довгополий Юрій Дмитрович

 ЗА

 12

 Донець Валентина Євгенівна

 ЗА

 13

 Дячук Ірина Дмитрівна

 ЗА

 14

 Жабокрицький Євгеній Вікторович

 ЗА

 15

 Журбенко Павло Юрійович

 ЗА

 16

 Казюк Олег Васильович

 ЗА

 17

 Кицак Людмила Вікторівна

 ЗА

 18

 Ковальов Андрій Юрійович

 відсутній

 19

 Козенюк Петро Вікторович

 ЗА

 20

 Корх Олег Вікторович

 ЗА

 21

 Костюшко Ірина Вікторівна

 ЗА

 22

 Крамаренко Сергій Михайлович

 ЗА

 23

 Кропачов Дмитро Ігорович

 ЗА

 24

 Кропивницький Володимир Миколайович

 ЗА

 25

 Кулак Іван Іванович

 ЗА

 26

 Лукашенко Ігор Вікторович

 ЗА

 27

 Мелашенко Анатолій Васильович

 ЗА

 28

 Мельник Віктор Сергійович

 ЗА

 29

 Мусевич Алла Іванівна

 ЗА

 30

 Нагорняк Володимир Васильович

 ЗА

 31

 Нікітіч Тетяна Геннадіївна

 ЗА

 32

 Озерчук Андрій Миколайович

 відсутній

 33

 Олійник Оксана Вікторівна

 ЗА

 34

 Онопрієнко Валерій Васильович

 ЗА

 35

 Онуфрієнко Наталія Анатоліївна

 ЗА

 36

 Павленко Анатолій Анатолійович

 ЗА

 37

 Парфентієва Тетяна Миколаївна

 ЗА

 38

 Піонтківський Петро Вікторович

 ЗА

 39

 Подік Анатолій Олександрович

 ЗА

 40

 Прокопчук Валерій Вікторович

 ЗА

 41

 Рабінович Олександр Юхимович

 ЗА

 42

 Развадовський Віктор Йосипович

 ЗА

 43

 Рибак Наталія Іванівна

 ЗА

 44

 Рибинський Ігор Євгенович

 ЗА

 45

 Руденький Андрій Олександрович

 ЗА

 46

 Рудь Петро Володимирович

 ЗА

 47

 Сабадаш Ігор Іванович

 ЗА

 48

 Савченко Олександр Ілліч

 ЗА

 49

 Сергєєва Ірина Вікторівна

 ЗА

 50

 Сисоєва Галина Миколаївна

 ЗА

 51

 Скидан Олег Васильович

 ЗА

 52

 Сорока Віталій Анатолійович

 ЗА

 53

 Торяник Олена Петрівна

 ЗА

 54

 Федоренко Володимир Ілліч

 ЗА

 55

 Хливнюк Олена Володимирівна

 ЗА

 56

 Ходак Ігор Євгенович

 ЗА

 57

 Чернявський Павло Петрович

 ЗА

 58

 Черпіцький Костянтин Олегович

 ЗА

 59

 Чорноморець Олександр Павлович

 ЗА

 60

 Шевчук Катерина Анатоліївна

 ЗА

 61

 Ширма Володимир Васильович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 62

 Щербакова Ірина Іванівна

 ЗА

 63

 Ющенко Олександр Миколайович

 ЗА

 64

 Яблонський Павло Євгенійович

 ЗА

   УСЬОГО:   64

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО:  61

 З НИХ:

"ЗА":  60

"ПРОТИ":  0

"УТРИМАЛОСЬ":  0

"НЕ ГОЛОСУВАЛО":  1

   РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО 

від   24.12.2020 12:11  

  1. Про план роботи обласної ради на І півріччя 2021 року.

№ п/п

Прізвище, Ім'я, По-батькові

 Вибір

 1

 Алдошина Поліна Віталіївна

 ЗА

 2

 Білошицький Сергій Костянтинович

 ЗА

 3

 Годований Руслан Миколайович

 відсутній

 4

 Грабовська Олеся Омельянівна

 ЗА

 5

 Григорович Микола Станіславович

 ЗА

 6

 Гронська Олена Володимирівна

 ЗА

 7

 Гундич Ігор Петрович

 ЗА

 8

 Дзюбенко Олег Миколайович

 ЗА

 9

 Диняк Сергій Васильович

 ЗА

 10

 Дмитрук Олександр Володимирович

 ЗА

 11

 Довгополий Юрій Дмитрович

 ЗА

 12

 Донець Валентина Євгенівна

 ЗА

 13

 Дячук Ірина Дмитрівна

 ЗА

 14

 Жабокрицький Євгеній Вікторович

 ЗА

 15

 Журбенко Павло Юрійович

 ЗА

 16

 Казюк Олег Васильович

 ЗА

 17

 Кицак Людмила Вікторівна

 ЗА

 18

 Ковальов Андрій Юрійович

 відсутній

 19

 Козенюк Петро Вікторович

 ЗА

 20

 Корх Олег Вікторович

 ЗА

 21

 Костюшко Ірина Вікторівна

 ЗА

 22

 Крамаренко Сергій Михайлович

 ЗА

 23

 Кропачов Дмитро Ігорович

 ЗА

 24

 Кропивницький Володимир Миколайович

 ЗА

 25

 Кулак Іван Іванович

 ЗА

 26

 Лукашенко Ігор Вікторович

 ЗА

 27

 Мелашенко Анатолій Васильович

 ЗА

 28

 Мельник Віктор Сергійович

 ЗА

 29

 Мусевич Алла Іванівна

 ЗА

 30

 Нагорняк Володимир Васильович

 ЗА

 31

 Нікітіч Тетяна Геннадіївна

 ЗА

 32

 Озерчук Андрій Миколайович

 відсутній

 33

 Олійник Оксана Вікторівна

 ЗА

 34

 Онопрієнко Валерій Васильович

 ЗА

 35

 Онуфрієнко Наталія Анатоліївна

 ЗА

 36

 Павленко Анатолій Анатолійович

 ЗА

 37

 Парфентієва Тетяна Миколаївна

 ЗА

 38

 Піонтківський Петро Вікторович

 ЗА

 39

 Подік Анатолій Олександрович

 ЗА

 40

 Прокопчук Валерій Вікторович

 ЗА

 41

 Рабінович Олександр Юхимович

 ЗА

 42

 Развадовський Віктор Йосипович

 ЗА

 43

 Рибак Наталія Іванівна

 ЗА

 44

 Рибинський Ігор Євгенович

 ЗА

 45

 Руденький Андрій Олександрович

 ЗА

 46

 Рудь Петро Володимирович

 ЗА

 47

 Сабадаш Ігор Іванович

 ЗА

 48

 Савченко Олександр Ілліч

 ЗА

 49

 Сергєєва Ірина Вікторівна

 ЗА

 50

 Сисоєва Галина Миколаївна

 ЗА

 51

 Скидан Олег Васильович

 ЗА

 52

 Сорока Віталій Анатолійович

 ЗА

 53

 Торяник Олена Петрівна

 ЗА

 54

 Федоренко Володимир Ілліч

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 55

 Хливнюк Олена Володимирівна

 ЗА

 56

 Ходак Ігор Євгенович

 ЗА

 57

 Чернявський Павло Петрович

 ЗА

 58

 Черпіцький Костянтин Олегович

 ЗА

 59

 Чорноморець Олександр Павлович

 ЗА

 60

 Шевчук Катерина Анатоліївна

 ЗА

 61

 Ширма Володимир Васильович

 ЗА

 62

 Щербакова Ірина Іванівна

 ЗА

 63

 Ющенко Олександр Миколайович

 ЗА

 64

 Яблонський Павло Євгенійович

 ЗА

   УСЬОГО:   64

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО:  61

 З НИХ:

"ЗА":  60

"ПРОТИ":  0

"УТРИМАЛОСЬ":  0

"НЕ ГОЛОСУВАЛО":  1

   РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО 

від   24.12.2020 12:12  

  1. Про внесення змін у рішення обласної ради від 27.11.2020 №12.

 № п/п

Прізвище, Ім'я, По-батькові

 Вибір

 1

 Алдошина Поліна Віталіївна

 ЗА

 2

 Білошицький Сергій Костянтинович

 ЗА

 3

 Годований Руслан Миколайович

 відсутній

 4

 Грабовська Олеся Омельянівна

 ЗА

 5

 Григорович Микола Станіславович

 ЗА

 6

 Гронська Олена Володимирівна

 ЗА

 7

 Гундич Ігор Петрович

 ЗА

 8

 Дзюбенко Олег Миколайович

 ЗА

 9

 Диняк Сергій Васильович

 ЗА

 10

 Дмитрук Олександр Володимирович

 ЗА

 11

 Довгополий Юрій Дмитрович

 ЗА

 12

 Донець Валентина Євгенівна

 ЗА

 13

 Дячук Ірина Дмитрівна

 ЗА

 14

 Жабокрицький Євгеній Вікторович

 ЗА

 15

 Журбенко Павло Юрійович

 ЗА

 16

 Казюк Олег Васильович

 ЗА

 17

 Кицак Людмила Вікторівна

 ЗА

 18

 Ковальов Андрій Юрійович

 відсутній

 19

 Козенюк Петро Вікторович

 ЗА

 20

 Корх Олег Вікторович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 21

 Костюшко Ірина Вікторівна

 ЗА

 22

 Крамаренко Сергій Михайлович

 ЗА

 23

 Кропачов Дмитро Ігорович

 ЗА

 24

 Кропивницький Володимир Миколайович

 ЗА

 25

 Кулак Іван Іванович

 ЗА

 26

 Лукашенко Ігор Вікторович

 ЗА

 27

 Мелашенко Анатолій Васильович

 ЗА

 28

 Мельник Віктор Сергійович

 ЗА

 29

 Мусевич Алла Іванівна

 ЗА

 30

 Нагорняк Володимир Васильович

 ЗА

 31

 Нікітіч Тетяна Геннадіївна

 ЗА

 32

 Озерчук Андрій Миколайович

 відсутній

 33

 Олійник Оксана Вікторівна

 ЗА

 34

 Онопрієнко Валерій Васильович

 ЗА

 35

 Онуфрієнко Наталія Анатоліївна

 ЗА

 36

 Павленко Анатолій Анатолійович

 ЗА

 37

 Парфентієва Тетяна Миколаївна

 ЗА

 38

 Піонтківський Петро Вікторович

 ЗА

 39

 Подік Анатолій Олександрович

 ЗА

 40

 Прокопчук Валерій Вікторович

 ЗА

 41

 Рабінович Олександр Юхимович

 ЗА

 42

 Развадовський Віктор Йосипович

 ЗА

 43

 Рибак Наталія Іванівна

 ЗА

 44

 Рибинський Ігор Євгенович

 ЗА

 45

 Руденький Андрій Олександрович

 ЗА

 46

 Рудь Петро Володимирович

 ЗА

 47

 Сабадаш Ігор Іванович

 ЗА

 48

 Савченко Олександр Ілліч

 ЗА

 49

 Сергєєва Ірина Вікторівна

 ЗА

 50

 Сисоєва Галина Миколаївна

 ЗА

 51

 Скидан Олег Васильович

 ЗА

 52

 Сорока Віталій Анатолійович

 ЗА

 53

 Торяник Олена Петрівна

 ЗА

 54

 Федоренко Володимир Ілліч

 ЗА

 55

 Хливнюк Олена Володимирівна

 ЗА

 56

 Ходак Ігор Євгенович

 ЗА

 57

 Чернявський Павло Петрович

 ЗА

 58

 Черпіцький Костянтин Олегович

 ЗА

 59

 Чорноморець Олександр Павлович

 ЗА

 60

 Шевчук Катерина Анатоліївна

 ЗА

 61

 Ширма Володимир Васильович

 ЗА

 62

 Щербакова Ірина Іванівна

 ЗА

 63

 Ющенко Олександр Миколайович

 ЗА

 64

 Яблонський Павло Євгенійович

 ЗА

   УСЬОГО:   64

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО:  61

 З НИХ:

"ЗА":  60

"ПРОТИ":  0

"УТРИМАЛОСЬ":  0

"НЕ ГОЛОСУВАЛО":  1

   РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО 

 

від   24.12.2020 12:12  

  1. Про звернення депутатів обласної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо погашення заборгованості з виплати за втрачене на радіоактивно забрудненій території майно громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

№ п/п

Прізвище, Ім'я, По-батькові

 Вибір

 1

 Алдошина Поліна Віталіївна

 ЗА

 2

 Білошицький Сергій Костянтинович

 ЗА

 3

 Годований Руслан Миколайович

 відсутній

 4

 Грабовська Олеся Омельянівна

 ЗА

 5

 Григорович Микола Станіславович

 ЗА

 6

 Гронська Олена Володимирівна

 ЗА

 7

 Гундич Ігор Петрович

 ЗА

 8

 Дзюбенко Олег Миколайович

 ЗА

 9

 Диняк Сергій Васильович

 ЗА

 10

 Дмитрук Олександр Володимирович

 ЗА

 11

 Довгополий Юрій Дмитрович

 ЗА

 12

 Донець Валентина Євгенівна

 ЗА

 13

 Дячук Ірина Дмитрівна

 ЗА

 14

 Жабокрицький Євгеній Вікторович

 ЗА

 15

 Журбенко Павло Юрійович

 ЗА

 16

 Казюк Олег Васильович

 ЗА

 17

 Кицак Людмила Вікторівна

 ЗА

 18

 Ковальов Андрій Юрійович

 відсутній

 19

 Козенюк Петро Вікторович

 ЗА

 20

 Корх Олег Вікторович

 ЗА

 21

 Костюшко Ірина Вікторівна

 ЗА

 22

 Крамаренко Сергій Михайлович

 ЗА

 23

 Кропачов Дмитро Ігорович

 ЗА

 24

 Кропивницький Володимир Миколайович

 ЗА

 25

 Кулак Іван Іванович

 ЗА

 26

 Лукашенко Ігор Вікторович

 ЗА

 27

 Мелашенко Анатолій Васильович

 ЗА

 28

 Мельник Віктор Сергійович

 ЗА

 29

 Мусевич Алла Іванівна

 ЗА

 30

 Нагорняк Володимир Васильович

 ЗА

 31

 Нікітіч Тетяна Геннадіївна

 ЗА

 32

 Озерчук Андрій Миколайович

 відсутній

 33

 Олійник Оксана Вікторівна

 ЗА

 34

 Онопрієнко Валерій Васильович

 ЗА

 35

 Онуфрієнко Наталія Анатоліївна

 ЗА

 36

 Павленко Анатолій Анатолійович

 ЗА

 37

 Парфентієва Тетяна Миколаївна

 ЗА

 38

 Піонтківський Петро Вікторович

 ЗА

 39

 Подік Анатолій Олександрович

 ЗА

 40

 Прокопчук Валерій Вікторович

 ЗА

 41

 Рабінович Олександр Юхимович

 ЗА

 42

 Развадовський Віктор Йосипович

 ЗА

 43

 Рибак Наталія Іванівна

 ЗА

 44

 Рибинський Ігор Євгенович

 ЗА

 45

 Руденький Андрій Олександрович

 ЗА

 46

 Рудь Петро Володимирович

 ЗА

 47

 Сабадаш Ігор Іванович

 ЗА

 48

 Савченко Олександр Ілліч

 ЗА

 49

 Сергєєва Ірина Вікторівна

 ЗА

 50

 Сисоєва Галина Миколаївна

 ЗА

 51

 Скидан Олег Васильович

 ЗА

 52

 Сорока Віталій Анатолійович

 ЗА

 53

 Торяник Олена Петрівна

 ЗА

 54

 Федоренко Володимир Ілліч

 ЗА

 55

 Хливнюк Олена Володимирівна

 ЗА

 56

 Ходак Ігор Євгенович

 ЗА

 57

 Чернявський Павло Петрович

 ЗА

 58

 Черпіцький Костянтин Олегович

 ЗА

 59

 Чорноморець Олександр Павлович

 ЗА

 60

 Шевчук Катерина Анатоліївна

 ЗА

 61

 Ширма Володимир Васильович

 ЗА

 62

 Щербакова Ірина Іванівна

 ЗА

 63

 Ющенко Олександр Миколайович

 ЗА

 64

 Яблонський Павло Євгенійович

 ЗА

   УСЬОГО:   64

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО:  61

 З НИХ:

"ЗА":  61

"ПРОТИ":  0

"УТРИМАЛОСЬ":  0

"НЕ ГОЛОСУВАЛО":  0

   РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО 


 

від   24.12.2020 12:13  

  1. Про звернення депутатів обласної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Національної поліції України, Служби безпеки України, Національної гвардії України щодо збереження спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності.

№ п/п

Прізвище, Ім'я, По-батькові

 Вибір

 1

 Алдошина Поліна Віталіївна

 ЗА

 2

 Білошицький Сергій Костянтинович

 ЗА

 3

 Годований Руслан Миколайович

 відсутній

 4

 Грабовська Олеся Омельянівна

 ЗА

 5

 Григорович Микола Станіславович

 ЗА

 6

 Гронська Олена Володимирівна

 ЗА

 7

 Гундич Ігор Петрович

 ЗА

 8

 Дзюбенко Олег Миколайович

 ЗА

 9

 Диняк Сергій Васильович

 ЗА

 10

 Дмитрук Олександр Володимирович

 ЗА

 11

 Довгополий Юрій Дмитрович

 ЗА

 12

 Донець Валентина Євгенівна

 ЗА

 13

 Дячук Ірина Дмитрівна

 ЗА

 14

 Жабокрицький Євгеній Вікторович

 ЗА

 15

 Журбенко Павло Юрійович

 ЗА

 16

 Казюк Олег Васильович

 ЗА

 17

 Кицак Людмила Вікторівна

 ЗА

 18

 Ковальов Андрій Юрійович

 відсутній

 19

 Козенюк Петро Вікторович

 ЗА

 20

 Корх Олег Вікторович

 ЗА

 21

 Костюшко Ірина Вікторівна

 ЗА

 22

 Крамаренко Сергій Михайлович

 ЗА

 23

 Кропачов Дмитро Ігорович

 ЗА

 24

 Кропивницький Володимир Миколайович

 ЗА

 25

 Кулак Іван Іванович

 ЗА

 26

 Лукашенко Ігор Вікторович

 ЗА

 27

 Мелашенко Анатолій Васильович

 ЗА

 28

 Мельник Віктор Сергійович

 ЗА

 29

 Мусевич Алла Іванівна

 ЗА

 30

 Нагорняк Володимир Васильович

 ЗА

 31

 Нікітіч Тетяна Геннадіївна

 ЗА

 32

 Озерчук Андрій Миколайович

 відсутній

 33

 Олійник Оксана Вікторівна

 ЗА

 34

 Онопрієнко Валерій Васильович

 ЗА

 35

 Онуфрієнко Наталія Анатоліївна

 ЗА

 36

 Павленко Анатолій Анатолійович

 ЗА

 37

 Парфентієва Тетяна Миколаївна

 ЗА

 38

 Піонтківський Петро Вікторович

 ЗА

 39

 Подік Анатолій Олександрович

 ЗА

 40

 Прокопчук Валерій Вікторович

 ЗА

 41

 Рабінович Олександр Юхимович

 ЗА

 42

 Развадовський Віктор Йосипович

 ЗА

 43

 Рибак Наталія Іванівна

 ЗА

 44

 Рибинський Ігор Євгенович

 ЗА

 45

 Руденький Андрій Олександрович

 ЗА

 46

 Рудь Петро Володимирович

 ЗА

 47

 Сабадаш Ігор Іванович

 ЗА

 48

 Савченко Олександр Ілліч

 ЗА

 49

 Сергєєва Ірина Вікторівна

 ЗА

 50

 Сисоєва Галина Миколаївна

 ЗА

 51

 Скидан Олег Васильович

 ЗА

 52

 Сорока Віталій Анатолійович

 ЗА

 53

 Торяник Олена Петрівна

 ЗА

 54

 Федоренко Володимир Ілліч

 ЗА

 55

 Хливнюк Олена Володимирівна

 ЗА

 56

 Ходак Ігор Євгенович

 ЗА

 57

 Чернявський Павло Петрович

 ЗА

 58

 Черпіцький Костянтин Олегович

 ЗА

 59

 Чорноморець Олександр Павлович

 ЗА

 60

 Шевчук Катерина Анатоліївна

 ЗА

 61

 Ширма Володимир Васильович

 ЗА

 62

 Щербакова Ірина Іванівна

 ЗА

 63

 Ющенко Олександр Миколайович

 ЗА

 64

 Яблонський Павло Євгенійович

 ЗА

   УСЬОГО:   64

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО:  61

 З НИХ:

"ЗА":  61

"ПРОТИ":  0

"УТРИМАЛОСЬ":  0

"НЕ ГОЛОСУВАЛО":  0

   РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО 

від   24.12.2020 12:14  

  1. Про звернення депутатів обласної ради до Житомирської обласної державної адміністрації, Житомирської обласної прокуратури, Головного управління Національної поліції в Житомирській області щодо вжиття заходів із недопущення незаконного заволодіння землями колишніх КСП.

№ п/п

Прізвище, Ім'я, По-батькові

 Вибір

 1

 Алдошина Поліна Віталіївна

 ЗА

 2

 Білошицький Сергій Костянтинович

 ЗА

 3

 Годований Руслан Миколайович

 відсутній

 4

 Грабовська Олеся Омельянівна

 ЗА

 5

 Григорович Микола Станіславович

 ЗА

 6

 Гронська Олена Володимирівна

 ЗА

 7

 Гундич Ігор Петрович

 ЗА

 8

 Дзюбенко Олег Миколайович

 ЗА

 9

 Диняк Сергій Васильович

 ЗА

 10

 Дмитрук Олександр Володимирович

 ЗА

 11

 Довгополий Юрій Дмитрович

 ЗА

 12

 Донець Валентина Євгенівна

 ЗА

 13

 Дячук Ірина Дмитрівна

 ЗА

 14

 Жабокрицький Євгеній Вікторович

 ЗА

 15

 Журбенко Павло Юрійович

 ЗА

 16

 Казюк Олег Васильович

 ЗА

 17

 Кицак Людмила Вікторівна

 ЗА

 18

 Ковальов Андрій Юрійович

 відсутній

 19

 Козенюк Петро Вікторович

 ЗА

 20

 Корх Олег Вікторович

 ЗА

 21

 Костюшко Ірина Вікторівна

 ЗА

 22

 Крамаренко Сергій Михайлович

 ЗА

 23

 Кропачов Дмитро Ігорович

 ЗА

 24

 Кропивницький Володимир Миколайович

 ЗА

 25

 Кулак Іван Іванович

 ЗА

 26

 Лукашенко Ігор Вікторович

 ЗА

 27

 Мелашенко Анатолій Васильович

 ЗА

 28

 Мельник Віктор Сергійович

 ЗА

 29

 Мусевич Алла Іванівна

 ЗА

 30

 Нагорняк Володимир Васильович

 ЗА

 31

 Нікітіч Тетяна Геннадіївна

 ЗА

 32

 Озерчук Андрій Миколайович

 відсутній

 33

 Олійник Оксана Вікторівна

 ЗА

 34

 Онопрієнко Валерій Васильович

 ЗА

 35

 Онуфрієнко Наталія Анатоліївна

 ЗА

 36

 Павленко Анатолій Анатолійович

 ЗА

 37

 Парфентієва Тетяна Миколаївна

 ЗА

 38

 Піонтківський Петро Вікторович

 ЗА

 39

 Подік Анатолій Олександрович

 ЗА

 40

 Прокопчук Валерій Вікторович

 ЗА

 41

 Рабінович Олександр Юхимович

 ЗА

 42

 Развадовський Віктор Йосипович

 ЗА

 43

 Рибак Наталія Іванівна

 ЗА

 44

 Рибинський Ігор Євгенович

 ЗА

 45

 Руденький Андрій Олександрович

 ЗА

 46

 Рудь Петро Володимирович

 ЗА

 47

 Сабадаш Ігор Іванович

 ЗА

 48

 Савченко Олександр Ілліч

 ЗА

 49

 Сергєєва Ірина Вікторівна

 ЗА

 50

 Сисоєва Галина Миколаївна

 ЗА

 51

 Скидан Олег Васильович

 ЗА

 52

 Сорока Віталій Анатолійович

 ЗА

 53

 Торяник Олена Петрівна

 ЗА

 54

 Федоренко Володимир Ілліч

 ЗА

 55

 Хливнюк Олена Володимирівна

 ЗА

 56

 Ходак Ігор Євгенович

 ЗА

 57

 Чернявський Павло Петрович

 ЗА

 58

 Черпіцький Костянтин Олегович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 59

 Чорноморець Олександр Павлович

 ЗА

 60

 Шевчук Катерина Анатоліївна

 ЗА

 61

 Ширма Володимир Васильович

 ЗА

 62

 Щербакова Ірина Іванівна

 ЗА

 63

 Ющенко Олександр Миколайович

 ЗА

 64

 Яблонський Павло Євгенійович

 ЗА

   УСЬОГО:   64

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО:  61

 З НИХ:

"ЗА":  60

"ПРОТИ":  0

"УТРИМАЛОСЬ":  0

"НЕ ГОЛОСУВАЛО":  1

   РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО 

від   24.12.2020 12:14  

  1. Про звернення депутатів обласної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо повернення повноважень органам місцевого самоврядування у сфері надрокористування.

№ п/п

Прізвище, Ім'я, По-батькові

 Вибір

 1

 Алдошина Поліна Віталіївна

 ПРОТИ

 2

 Білошицький Сергій Костянтинович

 ЗА

 3

 Годований Руслан Миколайович

 відсутній

 4

 Грабовська Олеся Омельянівна

 ЗА

 5

 Григорович Микола Станіславович

 ЗА

 6

 Гронська Олена Володимирівна

 ЗА

 7

 Гундич Ігор Петрович

 ЗА

 8

 Дзюбенко Олег Миколайович

 ЗА

 9

 Диняк Сергій Васильович

 ЗА

 10

 Дмитрук Олександр Володимирович

 ЗА

 11

 Довгополий Юрій Дмитрович

 ЗА

 12

 Донець Валентина Євгенівна

 ЗА

 13

 Дячук Ірина Дмитрівна

 ЗА

 14

 Жабокрицький Євгеній Вікторович

 ЗА

 15

 Журбенко Павло Юрійович

 ЗА

 16

 Казюк Олег Васильович

 ЗА

 17

 Кицак Людмила Вікторівна

 ЗА

 18

 Ковальов Андрій Юрійович

 відсутній

 19

 Козенюк Петро Вікторович

 ЗА

 20

 Корх Олег Вікторович

 ЗА

 21

 Костюшко Ірина Вікторівна

 ЗА

 22

 Крамаренко Сергій Михайлович

 ЗА

 23

 Кропачов Дмитро Ігорович

 ЗА

 24

 Кропивницький Володимир Миколайович

 ЗА

 25

 Кулак Іван Іванович

 ЗА

 26

 Лукашенко Ігор Вікторович

 ЗА

 27

 Мелашенко Анатолій Васильович

 ЗА

 28

 Мельник Віктор Сергійович

 ЗА

 29

 Мусевич Алла Іванівна

 ЗА

 30

 Нагорняк Володимир Васильович

 ЗА

 31

 Нікітіч Тетяна Геннадіївна

 ЗА

 32

 Озерчук Андрій Миколайович

 відсутній

 33

 Олійник Оксана Вікторівна

 ЗА

 34

 Онопрієнко Валерій Васильович

 ЗА

 35

 Онуфрієнко Наталія Анатоліївна

 ЗА

 36

 Павленко Анатолій Анатолійович

 ЗА

 37

 Парфентієва Тетяна Миколаївна

 ЗА

 38

 Піонтківський Петро Вікторович

 ЗА

 39

 Подік Анатолій Олександрович

 ЗА

 40

 Прокопчук Валерій Вікторович

 ЗА

 41

 Рабінович Олександр Юхимович

 ЗА

 42

 Развадовський Віктор Йосипович

 ЗА

 43

 Рибак Наталія Іванівна

 ЗА

 44

 Рибинський Ігор Євгенович

 ЗА

 45

 Руденький Андрій Олександрович

 ЗА

 46

 Рудь Петро Володимирович

 ЗА

 47

 Сабадаш Ігор Іванович

 ЗА

 48

 Савченко Олександр Ілліч

 ЗА

 49

 Сергєєва Ірина Вікторівна

 ЗА

 50

 Сисоєва Галина Миколаївна

 ЗА

 51

 Скидан Олег Васильович

 ЗА

 52

 Сорока Віталій Анатолійович

 ЗА

 53

 Торяник Олена Петрівна

 ЗА

 54

 Федоренко Володимир Ілліч

 ЗА

 55

 Хливнюк Олена Володимирівна

 ЗА

 56

 Ходак Ігор Євгенович

 ЗА

 57

 Чернявський Павло Петрович

 ЗА

 58

 Черпіцький Костянтин Олегович

 ЗА

 59

 Чорноморець Олександр Павлович

 ЗА

 60

 Шевчук Катерина Анатоліївна

 ЗА

 61

 Ширма Володимир Васильович

 ЗА

 62

 Щербакова Ірина Іванівна

 ЗА

 63

 Ющенко Олександр Миколайович

 ЗА

 64

 Яблонський Павло Євгенійович

 ЗА

   УСЬОГО:   64

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО:  61

 З НИХ:

"ЗА":  60

"ПРОТИ":  1

"УТРИМАЛОСЬ":  0

"НЕ ГОЛОСУВАЛО":  0

   РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО 

від   24.12.2020 12:16  

  1. Про внесення змін  у рішення обласної ради від 07,03,2018 №939 зі змінами.

№ п/п

Прізвище, Ім'я, По-батькові

 Вибір

 1

 Алдошина Поліна Віталіївна

 ЗА

 2

 Білошицький Сергій Костянтинович

 ЗА

 3

 Годований Руслан Миколайович

 відсутній

 4

 Грабовська Олеся Омельянівна

 ЗА

 5

 Григорович Микола Станіславович

 ЗА

 6

 Гронська Олена Володимирівна

 ЗА

 7

 Гундич Ігор Петрович

 ЗА

 8

 Дзюбенко Олег Миколайович

 ЗА

 9

 Диняк Сергій Васильович

 ЗА

 10

 Дмитрук Олександр Володимирович

 ЗА

 11

 Довгополий Юрій Дмитрович

 ЗА

 12

 Донець Валентина Євгенівна

 ЗА

 13

 Дячук Ірина Дмитрівна

 ЗА

 14

 Жабокрицький Євгеній Вікторович

 ЗА

 15

 Журбенко Павло Юрійович

 ЗА

 16

 Казюк Олег Васильович

 ЗА

 17

 Кицак Людмила Вікторівна

 ЗА

 18

 Ковальов Андрій Юрійович

 відсутній

 19

 Козенюк Петро Вікторович

 ЗА

 20

 Корх Олег Вікторович

 ЗА

 21

 Костюшко Ірина Вікторівна

 ЗА

 22

 Крамаренко Сергій Михайлович

 ЗА

 23

 Кропачов Дмитро Ігорович

 ЗА

 24

 Кропивницький Володимир Миколайович

 ЗА

 25

 Кулак Іван Іванович

 ЗА

 26

 Лукашенко Ігор Вікторович

 ЗА

 27

 Мелашенко Анатолій Васильович

 ЗА

 28

 Мельник Віктор Сергійович

 ЗА

 29

 Мусевич Алла Іванівна

 ЗА

 30

 Нагорняк Володимир Васильович

 ЗА

 31

 Нікітіч Тетяна Геннадіївна

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 32

 Озерчук Андрій Миколайович

 відсутній

 33

 Олійник Оксана Вікторівна

 ЗА

 34

 Онопрієнко Валерій Васильович

 ЗА

 35

 Онуфрієнко Наталія Анатоліївна

 ЗА

 36

 Павленко Анатолій Анатолійович

 ЗА

 37

 Парфентієва Тетяна Миколаївна

 ЗА

 38

 Піонтківський Петро Вікторович

 ЗА

 39

 Подік Анатолій Олександрович

 ЗА

 40

 Прокопчук Валерій Вікторович

 ЗА

 41

 Рабінович Олександр Юхимович

 ЗА

 42

 Развадовський Віктор Йосипович

 ЗА

 43

 Рибак Наталія Іванівна

 ЗА

 44

 Рибинський Ігор Євгенович

 ЗА

 45

 Руденький Андрій Олександрович

 ЗА

 46

 Рудь Петро Володимирович

 ЗА

 47

 Сабадаш Ігор Іванович

 ЗА

 48

 Савченко Олександр Ілліч

 ЗА

 49

 Сергєєва Ірина Вікторівна

 ЗА

 50

 Сисоєва Галина Миколаївна

 ЗА

 51

 Скидан Олег Васильович

 ЗА

 52

 Сорока Віталій Анатолійович

 ЗА

 53

 Торяник Олена Петрівна

 ЗА

 54

 Федоренко Володимир Ілліч

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 55

 Хливнюк Олена Володимирівна

 ЗА

 56

 Ходак Ігор Євгенович

 ЗА

 57

 Чернявський Павло Петрович

 ЗА

 58

 Черпіцький Костянтин Олегович

 ЗА

 59

 Чорноморець Олександр Павлович

 ЗА

 60

 Шевчук Катерина Анатоліївна

 ЗА

 61

 Ширма Володимир Васильович

 ЗА

 62

 Щербакова Ірина Іванівна

 ЗА

 63

 Ющенко Олександр Миколайович

 ЗА

 64

 Яблонський Павло Євгенійович

 ЗА

   УСЬОГО:   64

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО:  61

 З НИХ:

"ЗА":  59

"ПРОТИ":  0

"УТРИМАЛОСЬ":  0

"НЕ ГОЛОСУВАЛО":  2

   РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО 

від   24.12.2020 12:18  

  1. Інформація Державної екологічної інспекції Поліського округу щодо ситуації із забрудненням річок Случ та Хомора.

 Пропозиція Крамаренко С.М.

№ п/п

Прізвище, Ім'я, По-батькові

 Вибір

 1

 Алдошина Поліна Віталіївна

 ЗА

 2

 Білошицький Сергій Костянтинович

 ЗА

 3

 Годований Руслан Миколайович

 ЗА

 4

 Грабовська Олеся Омельянівна

 ЗА

 5

 Григорович Микола Станіславович

 ЗА

 6

 Гронська Олена Володимирівна

 ЗА

 7

 Гундич Ігор Петрович

 ЗА

 8

 Дзюбенко Олег Миколайович

 ЗА

 9

 Диняк Сергій Васильович

 ЗА

 10

 Дмитрук Олександр Володимирович

 ЗА

 11

 Довгополий Юрій Дмитрович

 ЗА

 12

 Донець Валентина Євгенівна

 ЗА

 13

 Дячук Ірина Дмитрівна

 ЗА

 14

 Жабокрицький Євгеній Вікторович

 ЗА

 15

 Журбенко Павло Юрійович

 ЗА

 16

 Казюк Олег Васильович

 ЗА

 17

 Кицак Людмила Вікторівна

 ЗА

 18

 Ковальов Андрій Юрійович

 відсутній

 19

 Козенюк Петро Вікторович

 ЗА

 20

 Корх Олег Вікторович

 ЗА

 21

 Костюшко Ірина Вікторівна

 ЗА

 22

 Крамаренко Сергій Михайлович

 ЗА

 23

 Кропачов Дмитро Ігорович

 ЗА

 24

 Кропивницький Володимир Миколайович

 ЗА

 25

 Кулак Іван Іванович

 ЗА

 26

 Лукашенко Ігор Вікторович

 ЗА

 27

 Мелашенко Анатолій Васильович

 ЗА

 28

 Мельник Віктор Сергійович

 ЗА

 29

 Мусевич Алла Іванівна

 ЗА

 30

 Нагорняк Володимир Васильович

 ЗА

 31

 Нікітіч Тетяна Геннадіївна

 ЗА

 32

 Озерчук Андрій Миколайович

 відсутній

 33

 Олійник Оксана Вікторівна

 ЗА

 34

 Онопрієнко Валерій Васильович

 ЗА

 35

 Онуфрієнко Наталія Анатоліївна

 ЗА

 36

 Павленко Анатолій Анатолійович

 ЗА

 37

 Парфентієва Тетяна Миколаївна

 ЗА

 38

 Піонтківський Петро Вікторович

 ЗА

 39

 Подік Анатолій Олександрович

 ЗА

 40

 Прокопчук Валерій Вікторович

 ЗА

 41

 Рабінович Олександр Юхимович

 ЗА

 42

 Развадовський Віктор Йосипович

 ЗА

 43

 Рибак Наталія Іванівна

 ЗА

 44

 Рибинський Ігор Євгенович

 ЗА

 45

 Руденький Андрій Олександрович

 ЗА

 46

 Рудь Петро Володимирович

 ЗА

 47

 Сабадаш Ігор Іванович

 ЗА

 48

 Савченко Олександр Ілліч

 ЗА

 49

 Сергєєва Ірина Вікторівна

 ЗА

 50

 Сисоєва Галина Миколаївна

 ЗА

 51

 Скидан Олег Васильович

 ЗА

 52

 Сорока Віталій Анатолійович

 ЗА

 53

 Торяник Олена Петрівна

 ЗА

 54

 Федоренко Володимир Ілліч

 ЗА

 55

 Хливнюк Олена Володимирівна

 ЗА

 56

 Ходак Ігор Євгенович

 ЗА

 57

 Чернявський Павло Петрович

 ЗА

 58

 Черпіцький Костянтин Олегович

 ЗА

 59

 Чорноморець Олександр Павлович

 ЗА

 60

 Шевчук Катерина Анатоліївна

 ЗА

 61

 Ширма Володимир Васильович

 ЗА

 62

 Щербакова Ірина Іванівна

 ЗА

 63

 Ющенко Олександр Миколайович

 ЗА

 64

 Яблонський Павло Євгенійович

 ЗА

   УСЬОГО:   64

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО:  62

 З НИХ:

"ЗА":  62

"ПРОТИ":  0

"УТРИМАЛОСЬ":  0

"НЕ ГОЛОСУВАЛО":  0

   РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО 


від   24.12.2020 12:20  

  1. Депутатські запити.

№ п/п

Прізвище, Ім'я, По-батькові

 Вибір

 1

 Алдошина Поліна Віталіївна

 ЗА

 2

 Білошицький Сергій Костянтинович

 ЗА

 3

 Годований Руслан Миколайович

 ЗА

 4

 Грабовська Олеся Омельянівна

 ЗА

 5

 Григорович Микола Станіславович

 ЗА

 6

 Гронська Олена Володимирівна

 ЗА

 7

 Гундич Ігор Петрович

 ЗА

 8

 Дзюбенко Олег Миколайович

 ЗА

 9

 Диняк Сергій Васильович

 ЗА

 10

 Дмитрук Олександр Володимирович

 ЗА

 11

 Довгополий Юрій Дмитрович

 ЗА

 12

 Донець Валентина Євгенівна

 ЗА

 13

 Дячук Ірина Дмитрівна

 ЗА

 14

 Жабокрицький Євгеній Вікторович

 ЗА

 15

 Журбенко Павло Юрійович

 ЗА

 16

 Казюк Олег Васильович

 ЗА

 17

 Кицак Людмила Вікторівна

 ЗА

 18

 Ковальов Андрій Юрійович

 відсутній

 19

 Козенюк Петро Вікторович

 ЗА

 20

 Корх Олег Вікторович

 ЗА

 21

 Костюшко Ірина Вікторівна

 ЗА

 22

 Крамаренко Сергій Михайлович

 ЗА

 23

 Кропачов Дмитро Ігорович

 ЗА

 24

 Кропивницький Володимир Миколайович

 ЗА

 25

 Кулак Іван Іванович

 ЗА

 26

 Лукашенко Ігор Вікторович

 ЗА

 27

 Мелашенко Анатолій Васильович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 28

 Мельник Віктор Сергійович

 ЗА

 29

 Мусевич Алла Іванівна

 ЗА

 30

 Нагорняк Володимир Васильович

 ЗА

 31

 Нікітіч Тетяна Геннадіївна

 ЗА

 32

 Озерчук Андрій Миколайович

 відсутній

 33

 Олійник Оксана Вікторівна

 ЗА

 34

 Онопрієнко Валерій Васильович

 ЗА

 35

 Онуфрієнко Наталія Анатоліївна

 ЗА

 36

 Павленко Анатолій Анатолійович

 ЗА

 37

 Парфентієва Тетяна Миколаївна

 ЗА

 38

 Піонтківський Петро Вікторович

 ЗА

 39

 Подік Анатолій Олександрович

 ЗА

 40

 Прокопчук Валерій Вікторович

 ЗА

 41

 Рабінович Олександр Юхимович

 ЗА

 42

 Развадовський Віктор Йосипович

 ЗА

 43

 Рибак Наталія Іванівна

 ЗА

 44

 Рибинський Ігор Євгенович

 ЗА

 45

 Руденький Андрій Олександрович

 ЗА

 46

 Рудь Петро Володимирович

 ЗА

 47

 Сабадаш Ігор Іванович

 ЗА

 48

 Савченко Олександр Ілліч

 ЗА

 49

 Сергєєва Ірина Вікторівна

 ЗА

 50

 Сисоєва Галина Миколаївна

 ЗА

 51

 Скидан Олег Васильович

 ЗА

 52

 Сорока Віталій Анатолійович

 ЗА

 53

 Торяник Олена Петрівна

 ЗА

 54

 Федоренко Володимир Ілліч

 ЗА

 55

 Хливнюк Олена Володимирівна

 ЗА

 56

 Ходак Ігор Євгенович

 ЗА

 57

 Чернявський Павло Петрович

 ЗА

 58

 Черпіцький Костянтин Олегович

 ЗА

 59

 Чорноморець Олександр Павлович

 ЗА

 60

 Шевчук Катерина Анатоліївна

 ЗА

 61

 Ширма Володимир Васильович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 62

 Щербакова Ірина Іванівна

 ЗА

 63

 Ющенко Олександр Миколайович

 ЗА

 64

 Яблонський Павло Євгенійович

 ЗА

   УСЬОГО:   64

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО:  62

 З НИХ:

"ЗА":  60

"ПРОТИ":  0

"УТРИМАЛОСЬ":  0

"НЕ ГОЛОСУВАЛО":  2

   РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО 

від   24.12.2020 12:22  

  1. Різне

№ п/п

Прізвище, Ім'я, По-батькові

 Вибір

 1

 Алдошина Поліна Віталіївна

 ЗА

 2

 Білошицький Сергій Костянтинович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 3

 Годований Руслан Миколайович

 ЗА

 4

 Грабовська Олеся Омельянівна

 ЗА

 5

 Григорович Микола Станіславович

 ЗА

 6

 Гронська Олена Володимирівна

 ЗА

 7

 Гундич Ігор Петрович

 ЗА

 8

 Дзюбенко Олег Миколайович

 ЗА

 9

 Диняк Сергій Васильович

 ЗА

 10

 Дмитрук Олександр Володимирович

 ЗА

 11

 Довгополий Юрій Дмитрович

 ЗА

 12

 Донець Валентина Євгенівна

 ЗА

 13

 Дячук Ірина Дмитрівна

 ЗА

 14

 Жабокрицький Євгеній Вікторович

 ЗА

 15

 Журбенко Павло Юрійович

 ЗА

 16

 Казюк Олег Васильович

 ЗА

 17

 Кицак Людмила Вікторівна

 ЗА

 18

 Ковальов Андрій Юрійович

 відсутній

 19

 Козенюк Петро Вікторович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 20

 Корх Олег Вікторович

 ПРОТИ

 21

 Костюшко Ірина Вікторівна

 ЗА

 22

 Крамаренко Сергій Михайлович

 ЗА

 23

 Кропачов Дмитро Ігорович

 ЗА

 24

 Кропивницький Володимир Миколайович

 ЗА

 25

 Кулак Іван Іванович

 ЗА

 26

 Лукашенко Ігор Вікторович

 ЗА

 27

 Мелашенко Анатолій Васильович

 ЗА

 28

 Мельник Віктор Сергійович

 ЗА

 29

 Мусевич Алла Іванівна

 ЗА

 30

 Нагорняк Володимир Васильович

 ЗА

 31

 Нікітіч Тетяна Геннадіївна

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 32

 Озерчук Андрій Миколайович

 відсутній

 33

 Олійник Оксана Вікторівна

 ЗА

 34

 Онопрієнко Валерій Васильович

 ЗА

 35

 Онуфрієнко Наталія Анатоліївна

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 36

 Павленко Анатолій Анатолійович

 ЗА

 37

 Парфентієва Тетяна Миколаївна

 ЗА

 38

 Піонтківський Петро Вікторович

 ЗА

 39

 Подік Анатолій Олександрович

 ЗА

 40

 Прокопчук Валерій Вікторович

 ЗА

 41

 Рабінович Олександр Юхимович

 ПРОТИ

 42

 Развадовський Віктор Йосипович

 ЗА

 43

 Рибак Наталія Іванівна

 ЗА

 44

 Рибинський Ігор Євгенович

 ЗА

 45

 Руденький Андрій Олександрович

 ЗА

 46

 Рудь Петро Володимирович

 ЗА

 47

 Сабадаш Ігор Іванович

 ЗА

 48

 Савченко Олександр Ілліч

 ЗА

 49

 Сергєєва Ірина Вікторівна

 ЗА

 50

 Сисоєва Галина Миколаївна

 ЗА

 51

 Скидан Олег Васильович

 ЗА

 52

 Сорока Віталій Анатолійович

 ЗА

 53

 Торяник Олена Петрівна

 ЗА

 54

 Федоренко Володимир Ілліч

 ЗА

 55

 Хливнюк Олена Володимирівна

 ЗА

 56

 Ходак Ігор Євгенович

 ЗА

 57

 Чернявський Павло Петрович

 ЗА

 58

 Черпіцький Костянтин Олегович

 ЗА

 59

 Чорноморець Олександр Павлович

 ЗА

 60

 Шевчук Катерина Анатоліївна

 ЗА

 61

 Ширма Володимир Васильович

 ЗА

 62

 Щербакова Ірина Іванівна

 ЗА

 63

 Ющенко Олександр Миколайович

 НЕ ГОЛОСУВАВ

 64

 Яблонський Павло Євгенійович

 ЗА

   УСЬОГО:   64

УСЬОГО ПРОГОЛОСУВАЛО:  62

З НИХ:

"ЗА":  55

"ПРОТИ":  2

"УТРИМАЛОСЬ":  0

"НЕ ГОЛОСУВАЛО":  5

   РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО