Про зміни до Програми соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території, районів проведення антитерористичної операції на територію Житомирської області та військовослужбовців, працівників Збройних Сил України, Національної

 Проект

trizyb1Україна
житомирська обласна рада
рішення

Третя сесія                                                                                     VIIскликання

                          від                       №     

Про зміни до Програми соціальної підтримки внутрішньо
переміщених осіб з тимчасово окупованої території, районів
проведення антитерористичної операції на територію Житомирської області
та військовослужбовців, працівників Збройних Сил України,
Національної гвардії України, Служби безпеки України, інших силових структур області,
що брали участь у антитерористичній операції, у 2016 році

  Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши подання обласної державної адміністрації від                        №                      , враховуючи рекомендації постійних комісій обласної  ради з питань охорони здоров’я, соціального  захисту  населення  та  у справах ветеранів від                 , з питань бюджету і комунальної власності від                  , обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до Програми соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території, районів проведення антитерористичної операції на територію Житомирської області та військовослужбовців, працівників Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, інших силових структур області, що брали участь у антитерористичній операції, у 2016 році, а саме:

1.1. Розділ III «Мета програми» доповнити такий абзацом:

«- надання субвенції районним та міським (міст обласного значення) бюджетам області (надалі – субвенція) для співфінансування на забезпечення пільгового проїзду учасників бойових дій, інвалідів війни та членів сімей загиблих осіб під час участі в антитерористичній операції, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, визначених згідно з п. 1 ст. 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» (згідно з додатком).

1.2. Розділ V «Ресурсне забезпечення Програми» доповнити таким абзацом:

«Головним розпорядником коштів у частині надання субвенції є департамент праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, який щомісяця, не пізніше 5, числа перераховує кошти на рахунки районних та міських бюджетів згідно з помісячним розписом».

1.3. Розділ VI «Очікувані результати» доповнити таким абзацом:

«Співфінансування місцевих бюджетів для реалізації права на пільговий проїзд учасників бойових дій, інвалідів війни та членів сімей загиблих осіб під час участі в антитерористичній операції, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, визначених згідно з п. 1 ст. 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Суму коштів, зазначену в Програмі «13 млн. 158 тис.грн.», замінити на «15 млн. 399,3 тис.грн».

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів.

 

Голова обласної ради                                                                          А.В. Лабунська

Додаток до проекту

Розробник проекту рішення:
Департамент праці та соціального захисту населення Житомирської ОДА
Відповідальна особа: Максименко О.Д –
Заступник начальника управління, начальник фінансово-економічного відділу
тел.: 24-08-37

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2