Електронний протокол поіменного голосування

65.  Про надання погодження товариству з обмеженою відповідальністю «УКРГЕОРЕСУРС» щодо отримання спеціального дозволу на користування надрами.

     Поіменно:    12:16:46 :  За   5, проти   9, утримались  11, не голосувало  34

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович                    проти

           Мельник Вiктор Сергiйович                                        негол

           Дзюбенко Олег Миколайович                                        негол

           Диняк Сергiй Васильович                                          негол

           Павлюк Руслан Вiталiйович                                        негол

           Павленко Анатолiй Анатолiйович                                   негол

           Руденький Андрiй Олександрович                                   негол

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                                        негол

           Нусбаум Степан Антонович                                         негол

           Забродський Михайло Вiталiйович                                  негол

           Зозуля Микола Петрович                                           негол

           Сабадаш Iгор Iванович                                            негол

           Довгополий Юрiй Дмитрович                                        негол

           Сташенко Григорiй Федорович                       проти

           Ширма Володимир Васильович                                       негол

           - -  Депутатів:  15  За:   0  Проти:   2  Утрималось:   0  Неголосувало:  13

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович                              негол

           Рибинський Iгор Євгенович                                        негол

           Ходак Iгор Євгенович                                             негол

           Нiколайчук Олександр Володимирович                               негол

          Заруцький Вiктор Тадейович                                       негол

           Орлюк Сергiй Валерiйович                                         негол

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                      проти

           Кропачов Дмитро Iгорович                                         негол

           Сакiвський Валентин Цезарович                                    негол

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                                      негол

           Марчинський Микола Бронiславович                                 негол

           Григорович Микола Станiславович                                  негол

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна                                    негол

           -  -  Депутатів:  13  За:   0  Проти:   1  Утрималось:   0  Неголосувало:  12

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                                            негол

           Нагорняк Володимир Васильович                                    негол

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   6  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                                     утр

           Крамаренко Сергiй Михайлович                                 утр

           Романський Iгор Васильович                                   утр

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                                  утр

           Чернявський Павло Петрович                                   утр

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   1  Проти:   0  Утрималось:   5  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                                        негол

           Маланюк Остап Зiновiйович                                        негол

           Шавлович Олексiй Григорович                       проти

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович                   проти

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович                     проти

           -  -  Депутатів:   5  За:   0  Проти:   3  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

            

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                                     негол

           Ковальчук Володимир Кирилович                                    негол

           Дідківський Володимир Олександрович                              негол

           Рудченко Микола Миколайович                                      негол

           Перегуда Вiктор Петрович                                         негол

           -  -  Депутатів:   5 За:   0  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   5

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                                       утр

           Вiлiвчук Максим Олександрович                                утр

           Бовсуновський Юрiй Iванович                                  утр

           Собко Тарас Дмитрович                                        утр

           Янчук Вiктор Григорович                                     утр

           -  -  Депутатів:   5  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   5  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Озерчук Андрiй Миколайович                        проти

           Науменко Вiталiй Анатолiйович                     проти

           Пiнський Олег Вiкентiйович                        проти

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна                                утр

           -  -  Депутатів:   4  За:   0  Проти:   3  Утрималось:   1  Неголосувало:   0

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

66.  Про надання у користування мисливських угідь громадській організації «Поліське товариство мисливців і рибалок».

     Поіменно:    12:17:15 :  За  46, проти   0, утримались  11, не голосувало   2

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                                          негол

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  15  За:  14  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович                          утр

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:  12  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:  6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                                     утр

           Крамаренко Сергiй Михайлович                                 утр

           Романський Iгор Васильович                                   утр

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                                  утр

           Чернявський Павло Петрович                                   утр

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   1  Проти:   0  Утрималось:   5  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович                                    негол

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                                       утр

           Вiлiвчук Максим Олександрович                                утр

           Бовсуновський Юрiй Iванович                                  утр

           Собко Тарас Дмитрович                                        утр

           Янчук Вiктор Григорович                                      утр

           -  -  Депутатів:   5  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   5  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

67.  Інформація про результати розгляду запитів, внесених депутатами обласної ради на четвертій сесії обласної ради сьомого скликання

     Виступили:   12:17:49: Рудченко Микола Миколайович

     Поіменно:    12:20:07 :  За  57, проти   0, утримались   0, не голосувало   2

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  15  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                                         негол

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:  12  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"              

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Нагорняк Володимир Васильович                                    негол

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                    за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                    

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

          Янчук Вiктор Григорович                     за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2