№ 309 Про зміну назви та затвердження Статуту комунального вищого навчального закладу “Житомирський інститут медсестринства” Житомирської обласної ради в новій редакції

 trizyb1Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

П’ята сесія                                                                                      VIIскликання

від 21.07.16 № 309

Про зміну назви та затвердження
Статуту  комунального
вищого навчального закладу
“Житомирський інститут медсестринства”
Житомирської обласної ради в новій редакції

Відповідно до ст.ст. 43, 60 Закону України “Про місцеве    самоврядування    в    Україні”, рішення обласної ради від 19.05.16 №244 “Про затвердження Положення про Наглядову раду”,враховуючи   пропозиції управління охорони здоров’я  облдержадміністрації від 06.04.16 № 953/01-1,  рекомендації   постійних   комісій обласної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів від 14.07.16, з питань бюджету і комунальної власності від 19.07.16, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1.Змінити назву комунального вищого навчального закладу “Житомирський інститут медсестринства” на комунальний вищий навчальний заклад “Житомирський інститут медсестринства” Житомирської обласної ради.

2. Внести зміни та затвердити Статуткомунального вищого навчального закладу “Житомирський інститут медсестринства” Житомирської обласної ради в новій редакції (додається).

3. Ректору комунального вищого навчального закладу “Житомирський інститут медсестринства” Житомирської обласної ради Шатилу В.Й. забезпечити здійснення державної реєстрації Статуту в новій редакції, про що повідомити обласну раду в місячний  термін.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань бюджету і комунальної власності.

 

Голова обласної ради                                                                    А.В. Лабунська

Додаток до рішення

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2