№ 312 Про зміну назви та затвердження Статуту комунального закладу “Житомирський обласний краєзнавчий музей” Житомирської обласної ради в новій редакції

trizyb1Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

П’ята сесія                                                                                      VIIскликання

від 21.07.16 № 312

Про зміну назви та затвердження
Статуту  комунального закладу
“Житомирський обласний краєзнавчий музей”
Житомирської обласної ради в новій редакції

Відповідно до ст.ст. 43, 60 Закону України “Про місцеве    самоврядування    в    Україні”, рішення обласної ради від 19.05.16 №244 “Про затвердження Положення про Наглядову раду”,враховуючи   пропозиції управління культури облдержадміністрації від 30.06.16 № 790-1.16/12-16,  рекомендації   постійних   комісій обласної ради з гуманітарних питань від 13.07.16, з питань бюджету і комунальної власності від 19.07.16, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1.Змінити назву Житомирського обласного краєзнавчого музею Житомирської обласної ради на комунальний заклад “Житомирський обласний краєзнавчий музей” Житомирської обласної ради.

2. Внести зміни та затвердити Статуткомунального закладу “Житомирський обласний краєзнавчий музей” Житомирської обласної ради в новій редакції (додається).

3. Директору комунального закладу “Житомирський обласний краєзнавчий музей” Житомирської обласної ради Насонову Р.А. забезпечити здійснення державної реєстрації Статуту в новій редакції, про що повідомити обласну раду в місячний  термін.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань бюджету і комунальної власності.

 

Голова обласної ради                                                                    А.В. Лабунська

Додаток до рішення

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2