Про зміну назви та затвердження Статуту комунальної установи “Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня” Житомирської обласної ради в новій редакції

Проект

 trizyb1Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

П’ята сесія                                                                                      VIIскликання

від                         №

Про зміну назви та затвердження
Статуту  комунальної установи
“Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня”
Житомирської обласної ради в новій редакції

Відповідно до ст.ст. 43, 60 Закону України “Про місцеве    самоврядування    в    Україні”, рішення обласної ради від 19.05.16 №244 “Про затвердження Положення про Наглядову раду”,враховуючи   пропозиції управління охорони здоров’я  облдержадміністрації від 30.06.16 № 1908/01-1,  рекомендації   постійних   комісій обласної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів від 14.07.16, з питань бюджету і комунальної власності від 19.07.16, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1.Змінити назву Житомирської обласної дитячої лікарні Житомирської обласної ради на комунальну установу “Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня” Житомирської обласної ради.

2. Внести зміни та затвердити Статуткомунальної установи   “Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня” Житомирської обласної ради в новій редакції (додається).

3. Головному лікарю комунальної установи “Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня” Житомирської обласної ради Марченку В.Ф. забезпечити здійснення державної реєстрації Статуту в новій редакції, про що повідомити обласну раду в місячний  термін.

 

 

Голова обласної ради                                                             Підпис

Додаток до проекту

Розробник проекту рішення:
Виконавчий апарат Житомирської обласної ради.
Відповідальна особа: Кравчук Н.М. – заст. начальника
управління майном виконавчого апарату обласної ради, 47-51-23.

Останнє оновлення: П'ятниця, 23 вересня 2016, 17:14

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2