Електронний протокол поіменного голосування

61. Про зміну назви та погодження у новій редакції Статуту комунального навчального закладу  “Кмитівська спеціальна загальноосвітня  школа-інтернат” Житомирської обласної ради                                                          

     Поіменно:    11:52:39 :  За  50, проти   0, утримались   0, не голосувало   7

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Казюк Олег Васильович                       за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  16  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович                               негол

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                                     негол

           Кропачов Дмитро Iгорович                                         негол

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           -  -  Депутатів:  11  За:   8  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           Самчук Володимир Миколайович                                     негол

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           -  -  Депутатів:   7  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                                      негол

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           -  -  Депутатів:   6  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                                     негол

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           -  -  Депутатів:   3  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

62. Про зміну назви та погодження у новій редакції Статуту комунального навчального закладу  “Коростишівська спеціальна загальноосвітня  школа-інтернат”  Житомирської обласної ради                                                          

     Поіменно:    11:53:03 :  За  51, проти   0, утримались   0, не голосувало   6

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Казюк Олег Васильович                       за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  16  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович                               негол

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                                     негол

           Кропачов Дмитро Iгорович                                         негол

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           -  -  Депутатів:  11  За:   8  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                                     негол

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович                                    негол

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           -  -  Депутатів:   3  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

63. Про внесення змін та погодження у новій редакції Статуту комунального  закладу “Радомишльська  загальноосвітня санаторна школа-інтернат  I-III ступенів” Житомирської обласної ради

     Поіменно:    11:53:28 :  За  51, проти   0, утримались   0, не голосувало   6

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"              

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Казюк Олег Васильович                       за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  16  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович                               негол

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                                     негол

           Кропачов Дмитро Iгорович                                         негол

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           -  -  Депутатів:  11  За:   8  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"              

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                                     негол

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           -  -  Депутатів:   3  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                     

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна                                    негол

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   4  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

64. Про зміну назви та погодження у новій редакції Статуту комунального навчального закладу “Ушомирська загальноосвітня школа-інтернат I-II ступенів” Житомирської обласної ради                                                          

     Поіменно:    11:53:53 :  За  51, проти   0, утримались   0, не голосувало   6

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                    за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Казюк Олег Васильович                       за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  16  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович                               негол

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                                     негол

           Кропачов Дмитро Iгорович                                         негол

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           -  -  Депутатів:  11  За:   8  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"              

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                                     негол

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           -  -  Депутатів:   3  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна                                    негол

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   4  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2