Електронний протокол поіменного голосування

112.  Про поновлення на посаді Гришковця В.В.

     Поіменно:    12:47:51 :  За   4, проти   1, утримались  31, не голосувало  21

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович                               утр

           Подiк Анатолiй Олександрович                                 утр

           Дзюбенко Олег Миколайович                                    утр

           Диняк Сергiй Васильович                                      утр

           Павлюк Руслан Вiталiйович                                    утр

           Павленко Анатолiй Анатолiйович                                   негол

           Сташенко Григорiй Федорович                                  утр

           Руденький Андрiй Олександрович                               утр

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                                    утр

           Нусбаум Степан Антонович                                     утр

           Забродський Михайло Вiталiйович                                  негол

           Казюк Олег Васильович                                        утр

           Сабадаш Iгор Iванович                                        утр

           Довгополий Юрiй Дмитрович                                    утр

           Мельник Вiктор Сергiйович                                    утр

           Ширма Володимир Васильович                        проти

           -  -  Депутатів:  16  За:   0  Проти:   1  Утрималось:  13  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович                              негол

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович                               негол

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                                     негол

           Кропачов Дмитро Iгорович                                         негол

          Сакiвський Валентин Цезарович                                    негол

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                                      негол

           Марчинський Микола Бронiславович                                 негол

           Григорович Микола Станiславович                                  негол

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           -  -  Депутатів:  11  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   8

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович                                утр

           Гула Раїса Миколаївна                                            негол

           Луцюк Микола Миколайович                                         негол

           Рибак Наталiя Iванiвна                                           негол

           Самчук Володимир Миколайович                                     негол

          Чорноморець Олександр Павлович                                   негол

           Нагорняк Володимир Васильович                                    негол

           -  -  Депутатів:   7  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   6

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                                     утр

           Романський Iгор Васильович                                   утр

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                                  утр

           Чернявський Павло Петрович                                   утр

           Яковчук Олександр Миколайович                                утр

           Крамаренко Сергiй Михайлович                                 утр

           -  -  Депутатів:   6  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   6  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                                    утр

           Шавлович Олексiй Григорович                                  утр

           Галагуза Олена Володимирiвна                                     негол

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович                                    негол

           Маланюк Остап Зiновiйович                                        негол

           -  -  Депутатів:   5  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   2  Неголосувало:   3

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                                 утр

           Перегуда Вiктор Петрович                                     утр

           Ковальчук Володимир Кирилович                                утр

           Дідківський Володимир Олександрович                          утр

           Рудченко Микола Миколайович                                  утр

           -  -  Депутатів:   5  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   5  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                    

           Кiзiн Сидiр Васильович                                       утр

           Янчук Вiктор Григорович                                      утр

           Вiлiвчук Максим Олександрович                                утр

           -  -  Депутатів:   3  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   3  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Озерчук Андрiй Миколайович                                       негол

           Науменко Вiталiй Анатолiйович                                утр

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна                                    негол

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   4  За:   1  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   2

           

113.  Інформація про результати розгляду запитів, внесених депутатами обласної ради на сьомій сесії обласної ради сьомого скликання                                                   

     Поіменно:    12:48:59 :  За  47, проти   0, утримались   0, не голосувало  10

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович                                   негол

           Сташенко Григорiй Федорович                                      негол

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                                        негол

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Забродський Михайло Вiталiйович                                  негол

           Казюк Олег Васильович                       за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  16  За:  12  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович                               негол

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                                     негол

           Кропачов Дмитро Iгорович                                         негол

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           -  -  Депутатів:  11  За:   8  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Нагорняк Володимир Васильович                                    негол

           -  -  Депутатів:   7  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                    за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                                     негол

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

            

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           -  -  Депутатів:   3  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна                                    негол

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   4  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

114. Інформація про результати розгляду звернень депутатів обласної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України    

Поіменно:    12:49:22 :  За  47, проти   0, утримались   0, не голосувало  10

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович               за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович                                   негол

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Забродський Михайло Вiталiйович                                  негол

           Казюк Олег Васильович                       за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  16  За:  14  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович                               негол

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                                     негол

           Кропачов Дмитро Iгорович                                         негол

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           -  -  Депутатів:  11  За:   8  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           Самчук Володимир Миколайович                                     негол

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Нагорняк Володимир Васильович                                    негол

           -  -  Депутатів:   7  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                                     негол

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           -  -  Депутатів:   3  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна                                    негол

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   4  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

     Виступили:   12:49:42: Рибак Наталiя Iванiвна

115. Голосування по питанню щодо припинення спортивної школи «Полісся» ЖОР   

Поіменно:    12:52:15 : За  47, проти   0, утримались   1, не голосувало   9

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович                                   негол

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Забродський Михайло Вiталiйович                                  негол

           Казюк Олег Васильович                       за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  16  За:  14  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович                               негол

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                                     негол

           Кропачов Дмитро Iгорович                                         негол

          Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           -  -  Депутатів:  11  За:   8  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Нагорняк Володимир Васильович                                    негол

           -  -  Депутатів:   7  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                    за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                                        негол

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                                     негол

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           -  -  Депутатів:   5  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

            

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

          Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           -  -  Депутатів:   3  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович                                утр

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна                                    негол

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   4  За:   2  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   1

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2