ПРОТОКОЛ Восьма сесія 22.12.16

 

trizyb1Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА

ПРОТОКОЛ

Восьма сесія                                 VІІ скликання

22.12.16                                                                              м. Житомир

Усього обрано депутатів – 64   

Присутніх на сесії – 57

Голова обласної ради Ширма В.В. попросив оператора електронної системи підрахунку голосів заблокувати робочі місця відсутніх депутатів та повідомив, що, у разі запізнення або нереєстрації депутата біля столів реєстрації, голови фракцій або самі депутати особисто подають до секретаріату сесії в письмовому вигляді уточнену інформацію щодо своєї присутності на пленарному засіданні.

Голова обласної ради Ширма В.В. повідомив, що на сесію запрошені голова та заступники голови облдержадміністрації, голови районних, районних в м. Житомирі рад, міські голови, голови райдержадміністрацій, директори департаментів, начальники відділів апарату та управлінь облдержадміністрації, керівники обласних управлінь, організацій та установ, представники засобів масової інформації.

Голова обласної ради Ширма В.В. повідомив, що 18 грудня 2016 року відбулись вибори в об’єднаних територіальних громадах області:

Баранівським міським головою обраний Душко Анатолій Олександрович.

Довбиським селищним головою ОТГ Баранівського району обраний Домашин Юрій Григорович.

Семенівським сільським головою ОТГ Бердичівського району обрана Семенюк Наталія Володимирівна.

Брусилівським селищним головою ОТГ обраний Габенець Володимир Васильович.

Барашівським сільським головою ОТГ Ємільчинського району обраний Варварчук Сергій Вікторович.

Станишівським сільським головою ОТГ Житомирського району обраний Матвійчук Юрій Вікторович.

Горщиківським сільським головою ОТГ Коростенського району обраний Шишковський Анатолій Петрович.

Ушомирським сільським головою ОТГ Коростенського району обрана Мала Людмила Рафаїлівна.

Коростишівським міським головою ОТГ обраний Кохан Іван Михайлович.

Лугинським селищним головою ОТГ обраний Мельник Петро Іванович.

Чоповицьким селищним головою ОТГ Малинського району обраний Філоненко Михайло Миколайович.

Городницьким селищним головою ОТГ Новоград-Волинського району обраний Онищук Іван Анатолійович.

Чижівським сільським головою ОТГ Новоград-Волинського району обраний Ратушнюк Аркадій Вікторович.

Олевським міським головою ОТГ обраний Омельчук Олег Васильович.

Білокоровицьким сільським головою ОТГ Олевського району обраний Коцур Сергій Леонідович.

Попільнянським селищним головою ОТГ обраний Можарівський Олег Олександрович.

Андрушківським сільським головою ОТГ Попільнянського району обраний Бочківський Анатолій Борисович.

Квітневим сільським головою ОТГ Попільнянського району обраний Олійник Анатолій Станіславович.

Миропільським селищним головою ОТГ Романівського району обраний Гиндич Валерій Петрович.

Хорошівським селищним головою ОТГ обраний Столярчук Володимир Володимирович.

Вільським сільським головою ОТГ Хорошівського району обраний Бєлий Петро Віталійович.

Краснопільським сільським головою ОТГ Чуднівського району обраний Патей Іван Володимирович.

Голова обласної ради Ширма В.В. привітав голів ОТГ з обранням і побажав плідної, творчої праці.

Голова обласної ради Ширма В.В. та голова облдержадміністрації Гундич І.П. вручили наступні нагороди:

за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм указами Президента України нагороджено:

ОРДЕНОМ "ЗА ЗАСЛУГИ" ІІІ СТУПЕНЯ

Весельського Віктора Леонідовича, Новоград-Волинського міського голову,

Сидорчука Миколу Степановича, заступника директора приватного сільськогосподарського підприємства «Граніт» с. Токарів Новоград-Волинського району;

«ОРДЕНОМ КНЯГИНІ ОЛЬГИ" ІІІ СТУПЕНЯ

Корінну Людмилу Віталіївну, директора комунального закладу «Житомирський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей» Житомирської обласної ради.

Присвоєні почесні звання:

ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ

Лучківу Віктору Івановичу, головному спеціалісту, лікарю-хірургу відділу медицини катастроф та організації медичної допомоги населенню управління охорони здоров’я облдержадміністрації;

ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ

Толочку Івану Михайловичу, керуючому справами виконавчого апарату Житомирської обласної ради,

Бортнику Олександру Миколайовичу, директору Житомирського державного експериментального протезно-ортопедичного підприємства;

ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ

Барановій Раїсі Василівні, заступнику директора по навчальній роботі комунального закладу «Березівський навчально-реабілітаційний центр», Житомирський район;

НАРОДНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ

Камишному Юрію Костянтиновичу, члену Національної спілки художників України;

ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ

Омельчуку Віктору Яковичу, викладачу-методисту Житомирського музичного училища ім. В.С. Косенка, артисту тріо баяністів «Гармонія»;

ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

Демиденку Володимиру Васильовичу, директору Коростенської міської школи мистецтв ім. А.Білошицького;

ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ УКРАЇНИ

Журбі Ірині Пилипівні, майстру народної творчості, художня вишивка;

ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

Гулакову Олександру Вікторовичу, старшому тренеру відділення боротьби вільної Житомирської дитячо-юнацької спортивної школи з боротьби.

Голова обласної ради Ширма В.В. повідомив, що за сумлінну працю, вагомий внесок у патріотичне виховання молодого покоління, активну депутатську діяльність та з нагоди Дня захисника України Грамотою обласної ради і цінним подарунком нагороджено депутата Забродського Михайла Віталійовича, командувача високомобільних десантних військ Збройних Сил України.

Голова обласної ради Ширма В.В. повідомив, що депутат Григорович Микола Станіславович святкує День народження. Привітав його та побажав всіляких гараздів.

1.СЛУХАЛИ: Про обрання секретаріату.

Депутат обласної ради Кокітко Н.В. за погодженням з фракціями внесла пропозицію ввести до складу секретаріату депутатів: Мельника В.С., Орлюка С.В., Маланюка О.З.

ВИРІШИЛИ:     Обрати секретаріат у складі трьох депутатів:

Мельника В.С. (БПП).

Орлюка С.В. («Батьківщина»).

Маланюка О.З. («Самопоміч»).

(за –55,

проти – 0,

утр. – 0,

не гол. –2)

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2