Про зміну розміру орендної плати

                                                                                                Проект

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              

trizyb1
Україна

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Десята сесія                                                                                 VII скликання

від                     №

Про зміну розміру
орендної плати          

Відповідно до ст. ст. 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, рішення обласної ради від 15.12.11 № 333 “Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за оренду майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст області, та пропорції її розподілу”, враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань бюджету і комунальної власності від 27.01.17, від 20.02.17, від 03.04.17, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Встановити орендну плату у розмірі 1 грн. на 2017 рік:

1.1. Громадській організації “Житомирській організації ветеранів “Золота Зірка” за користування приміщенням загальною площею 18,7 кв. м, яке перебуває на балансі комунального підприємства по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради і знаходиться за адресою:
м. Житомир, майдан ім. С.П. Корольова, 12.

1.2. Житомирському обласному відділенню Дитячого фонду України за користування приміщенням загальною площею 16,65 кв. м, яке перебуває на балансі комунального підприємства по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради і знаходиться за адресою: м. Житомир, майдан
ім. С.П. Корольова, 12.

1.3. Житомирській обласній громадській організації “Захист дітей
війни” за користування приміщенням загальною площею 25,4 кв. м, яке перебуває на балансі комунального підприємства по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради і знаходиться за адресою:
м. Житомир, вул. М. Бердичівська, 25.

1.4. Житомирській обласній організації Товариства Червоного Хреста України за користування приміщенням загальною площею 27,9 кв. м, яке перебуває на балансі комунальної установи “Обласна база спеціального медичного постачання” Житомирської обласної ради і знаходиться за адресою: м. Житомир, вул. Комерційна, 2.

1.5. Громадській організації “Житомирська обласна громадська організація “Ц-Твоє” за користування приміщенням загальною площею
193,2 кв. м, яке перебуває на балансі комунального підприємства “Житомирський академічний український музично-драматичний театр
ім. І.А. Кочерги” Житомирської обласної ради і знаходиться за адресою:
м. Житомир, майдан Соборний, 6.

1.6. Громадській організації “Захист. Право. Турбота” за користування приміщенням загальною площею 19,2 кв. м, яке перебуває на балансі комунального підприємства по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради і знаходиться за адресою: м. Житомир, вул. М. Бердичівська, 25.

1.7. Громадській організації “Берегиня Полісся” за користування приміщенням загальною площею 33,5 кв. м, яке перебуває на балансі комунального підприємства по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради і знаходиться за адресою: м. Житомир, вул. Театральна, 17/20.

1.8. Громадській організації “Авенір” за користування приміщенням загальною площею 14,7 кв. м, яке перебуває на балансі комунального підприємства по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради і знаходиться за адресою: м. Житомир, вул. Домбровського, 38.

1.9. Громадській організації “ЯГОРІ БАХТ” за користування приміщенням загальною площею 27,9 кв. м, яке перебуває на балансі комунального підприємства по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради і знаходиться за адресою: м. Житомир, вул. В. Бердичівська, 14А.

1.10. Житомирському обласному відділенню Національного олімпійського комітету України за користування приміщенням загальною площею 35,3 кв. м, яке перебуває на балансі комунального підприємства по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради і знаходиться за адресою:
м. Житомир, вул. М. Бердичівська, 25.

1.11. Комунальному підприємству “Муніципальний футбольний клуб “Житомир” Житомирської міської ради за користування приміщенням загальною площею 74,3 кв. м, яке перебуває на балансі комунального підприємства по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради і знаходиться за адресою: м. Житомир, майдан ім. С.П. Корольова, 3/14.

1.12. Комунальному підприємству “Фольклорний ансамбль національного обряду “Родослав” Житомирської обласної ради за користування приміщенням загальною площею 12,71 кв. м, яке перебуває на балансі Житомирського  музичного училища ім. В.С. Косенка Житомирської обласної ради і знаходиться за адресою: м. Житомир, вул. Пушкінська, 28.

1.13. Житомирській обласній організації ветеранів за користування приміщенням загальною площею 73,2 кв. м, яке перебуває на балансі комунального підприємства по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради і знаходиться за адресою: м. Житомир, майдан
ім. С.П. Корольова, 2.

1.14. Житомирському міському благодійному фонду “Всесвіт за майбутнє”за користування приміщенням загальною площею 17,8 кв. м, яке перебуває на балансі комунального підприємства по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради і знаходиться за адресою:
м. Житомир, вул. М. Бердичівська, 25.

1.15. Житомирській обласній спортивній громадській організації “Житомирська обласна федерація футболу” за користування приміщенням загальною площею 88,23 кв. м, яке перебуває на балансі комунального підприємства по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради і знаходиться за адресою: м. Житомир, майдан ім. С.П. Корольова, 3/14.

1.16. Благодійному фонду “Заложники Чорнобиля” за користування приміщенням загальною площею 33,0 кв. м, яке перебуває на балансі комунального підприємства по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради і знаходиться за адресою: м. Житомир, майдан
ім. С.П. Корольова, 12.

1.17. Житомирській обласній спілці поляків України за користування приміщеннями загальними площами 39,1 кв. м та 18,2 кв. м, які перебувають на балансі комунального підприємства по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради і знаходяться за адресою: м. Житомир,
вул. Театральна, 17/20.

1.18. Житомирському округу Міжнародної громадської організації “Козацтво Запорозьке” за користування приміщенням загальною площею
18,0 кв. м, яке перебуває на балансі комунального підприємства по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради і знаходиться за адресою: м. Житомир, вул. Домбровського, 38.

1.19. Громадській організації “Житомирська обласна община вірмен “Еребуні” за користування приміщенням загальною площею 16,1 кв. м, яке перебуває на балансі комунального підприємства по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради і знаходиться за адресою:
м. Житомир, вул. Театральна, 17/20.

1.20. Громадській організації “Молодіжний клуб карате-до “БУДО” за користування приміщенням загальною площею 167,4 кв. м, яке перебуває на балансі комунального навчального закладу “Житомирська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів № 2” Житомирської обласної ради і знаходиться за адресою: м. Житомир, проїзд професора
Арцеховського, 8.

1.21. Житомирській обласній громадській організації “Милосердя” за користування приміщенням загальною площею 239,1 кв. м, яке перебуває на балансі комунального підприємства по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради і знаходиться за адресою: м. Житомир,
вул. Кибальчича, 13.

1.22. Релігійній організації “Релігійна громада Свято-Михайлівського кафедрального собору м. Житомира Житомирської єпархії Української православної церкви Київського патріархату” за користування приміщеннями загальною площею 1511,9 кв. м, які перебувають на балансі комунального підприємства по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради і знаходяться за адресою: м. Житомир, вул. Київська, 12.

2. Встановити орендну плату у розмірі 1 грн. загальноосвітній україно-італійській школі “Всесвіт” І-ІІ-ІІІ ступенів, яка заснована на власності Житомирського обласного благодійного фонду “АРКА”,за користування приміщеннями загальною площею 4498,6 кв. м, які перебувають на балансі комунальної установи “Обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів” Житомирської обласної ради і знаходяться за адресою: м. Житомир, вул. Корабельна, 10, з 30.11.16 по 31.12.17.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань бюджету і комунальної власності.

 

 

Голова обласної ради                                                                        В.В. Ширма     

 

 

 

                                              

Розробник проекту рішення:
Виконавчий апарат Житомирської обласної ради.
Відповідальна особа: Хижняк Т.В.. – консультант відділу орендних
відносин та економічного аналізу діяльності суб’єктів спільної власності
управління майном  виконавчого апарату обласної ради, 22-29-92
Дата розміщення на офіційному веб-сайті обласної ради:

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2