Електронний протокол поіменного голосування

Виступили:   12:54:21: Нагорняк Володимир Васильович

     Виступили:   12:54:48: Смичок Iлля Анатолiйович

Пропозиція Нагорняка про повернення до розгляду питання

     Поіменно:    12:55:40 :  За  35, проти  16, утримались   2, не голосувало   8

         -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                                          негол

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

          Руденький Андрiй Олександрович                                   негол

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Казюк Олег Васильович                       за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                         проти

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Ширма Володимир Васильович                                   утр

           -  -  Депутатів:  15  За:  11  Проти:   1  Утрималось:   1  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович                               негол

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           -  -  Депутатів:  13  За:  12  Проти:   0  Утрималось:  0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Романський Iгор Васильович                        проти

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                       проти

           Чернявський Павло Петрович                        проти

           Яковчук Олександр Миколайович                     проти

           Смичок Iлля Анатолiйович                          проти

           Крамаренко Сергiй Михайлович                      проти

           -  -  Депутатів:   6  За:   0  Проти:   6  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                                        негол

           Маланюк Остап Зiновiйович                                        негол

           Шавлович Олексiй Григорович                       проти

           Галагуза Олена Володимирiвна                                     негол

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович                                  негол

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович                                    негол

           -  -  Депутатів:   6  За:   0  Проти:   1  Утрималось:   0  Неголосувало:   5

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                      проти

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   1  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

          

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                            проти

           Бовсуновський Юрiй Iванович                       проти

           Собко Тарас Дмитрович                             проти

           Янчук Вiктор Григорович                           проти

           Вiлiвчук Максим Олександрович                     проти

           -  -  Депутатів:   5  За:   0  Проти:   5  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна                                утр

           Науменко Вiталiй Анатолiйович                     проти

           Грищенко Сергiй Володимирович                     проти

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   4  За:   1  Проти:   2  Утрималось:   1  Неголосувало:   0

           

     Виступили:   13:01:41: Собко Тарас Дмитрович

     Виступили:   13:02:42: Смичок Iлля Анатолiйович

     Виступили:   13:03:16: Перегуда Вiктор Петрович

     Виступили:   13:03:46: Рудченко Микола Миколайович

     Виступили:   13:05:18: Кiзiн Сидiр Васильович

Голосування за пропозицію Собко Т.Д. про зняття з розгляду даного питання

     Поіменно:    13:06:29 :  За  22, проти  10, утримались   3, не голосувало  26

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Подiк Анатолiй Олександрович                                     негол

           Мельник Вiктор Сергiйович                                        негол

           Дзюбенко Олег Миколайович                                        негол

           Диняк Сергiй Васильович                                          негол

           Павлюк Руслан Вiталiйович                                        негол

           Павленко Анатолiй Анатолiйович                                   негол

           Сташенко Григорiй Федорович                                      негол

           Руденький Андрiй Олександрович                                   негол

           Нусбаум Степан Антонович                                         негол

           Казюк Олег Васильович                                            негол

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Павлушенко Олександр Денисович                                   негол

           Ширма Володимир Васильович                                   утр

           -  -  Депутатів:  15  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:  11

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович                          утр

           Рибинський Iгор Євгенович                                        негол

           Ходак Iгор Євгенович                              проти

           Нiколайчук Олександр Володимирович                           утр

           Заруцький Вiктор Тадейович                        проти

           Орлюк Сергiй Валерiйович                          проти

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                                     негол

           Кропачов Дмитро Iгорович                                         негол

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна                                    негол

           Сакiвський Валентин Цезарович                                    негол

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                                      негол

           Марчинський Микола Бронiславович                                 негол

           Григорович Микола Станiславович                                  негол

           -  -  Депутатів:  13  За:   0  Проти:   3  Утрималось:   2  Неголосувало:   8

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович                     проти

           Гула Раїса Миколаївна                             проти

           Луцюк Микола Миколайович                          проти

           Рибак Наталiя Iванiвна                            проти

           Самчук Володимир Миколайович                      проти

           Чорноморець Олександр Павлович                    проти

           Нагорняк Володимир Васильович                     проти

           -  -  Депутатів:   7  За:   0  Проти:   7  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           Смичок Iлля Анатолiйович                    за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                                        негол

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                                     негол

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Перегуда Вiктор Петрович                                         негол

           Дідківський Володимир Олександрович                              негол

           Рудченко Микола Миколайович                                      негол

           Ковальчук Володимир Кирилович                                    негол

           -  -  Депутатів:   5  За:   1  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4

            

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Грищенко Сергiй Володимирович               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                                       негол

           -  -  Депутатів:   4  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

     Повторнеголосування за дане питання

     Поіменно:    13:06:50 :  За  33, проти  17, утримались   3, не голосувало   8

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                                          негол

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Руденький Андрiй Олександрович                                   негол

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Казюк Олег Васильович                       за

           Зозуля Микола Петрович                            проти

           Сабадаш Iгор Iванович                                            негол

           Довгополий Юрiй Дмитрович                         проти

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Ширма Володимир Васильович                                   утр

           -  -  Депутатів:  15  За:   9  Проти:   2  Утрималось:   1  Неголосувало:   3

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович                               негол

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           -  -  Депутатів:  13  За:  12  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Романський Iгор Васильович                        проти

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                       проти

           Чернявський Павло Петрович                        проти

           Яковчук Олександр Миколайович                     проти

           Смичок Iлля Анатолiйович                          проти

           Крамаренко Сергiй Михайлович                                 утр

           -  -  Депутатів:   6  За:   0  Проти:   5  Утрималось:   1  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч           

           Пасiчник Олег Миколайович                                        негол

           Маланюк Остап Зiновiйович                                        негол

           Шавлович Олексiй Григорович                       проти

           Галагуза Олена Володимирiвна                                     негол

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович                   проти

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович                                    негол

           -  -  Депутатів:   6  За:   0  Проти:   2  Утрималось:   0  Неголосувало:   4

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                      проти

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   1  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                            проти

           Бовсуновський Юрiй Iванович                       проти

           Собко Тарас Дмитрович                             проти

           Янчук Вiктор Григорович                           проти

           Вiлiвчук Максим Олександрович                     проти

           -  -  Депутатів:   5  За:   0  Проти:   5  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

            

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна                                утр

           Науменко Вiталiй Анатолiйович                     проти

           Грищенко Сергiй Володимирович                     проти

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   4  За:   1  Проти:   2  Утрималось:   1  Неголосувало:   0

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2