Електронний протокол поіменного голосування

62.  Про звернення депутатів обласної ради до керівників об′єднаних територіальних громад області щодо забезпечення захисту прав та інтересів дітей.

          Поіменно:    13:52:14 :  За  57, проти   0, утримались   0, не голосувало   4

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Казюк Олег Васильович                       за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  15  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:  0

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           Сакiвський Валентин Цезарович                                    негол

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           -  -  Депутатів:  13  За:  12  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович                                    негол

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           -  -  Депутатів:   7  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович                                    негол

           Смичок Iлля Анатолiйович                    за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                                     негол

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           -  -  Депутатів:   5  За:  5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:  0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Грищенко Сергiй Володимирович               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

63.  Про проведення додаткових аукціонних торгів з продажу необробленої деревини суб’єктам господарювання деревообробної галузі, що здійснюють діяльність на території області.

     Виступили:   13:52:44: Собко Тарас Дмитрович

     Поіменно:    13:53:39 :  За  52, проти   0, утримались   2, не голосувало   7

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Казюк Олег Васильович                       за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  15  За:  15  Проти:   0  Утрималось:  0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                                     негол

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           Сакiвський Валентин Цезарович                                    негол

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович                                  негол

           -  -  Депутатів:  13  За:  10  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:  3

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           -  - Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович                                    негол

           Смичок Iлля Анатолiйович                    за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

          Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                                     негол

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна                                утр

           Науменко Вiталiй Анатолiйович                                    негол

           Грищенко Сергiй Володимирович                                утр

           Пiнський Олег Вiкентiйович                                       негол

           -  -  Депутатів:   4  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   2  Неголосувало:   2

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

64.  Про внесення змін у рішення обласної ради від 23.02.2017 № 539.

     Поіменно:    13:54:04 :  За  57, проти   0, утримались   0, не голосувало   4

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Казюк Олег Васильович                       за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  15  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                                     негол

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           Сакiвський Валентин Цезарович                                    негол

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           -  -  Депутатів:  13  За:  11  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Рибак Наталiя Iванiвна                     за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович                                    негол

           Смичок Iлля Анатолiйович                    за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                                     негол

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Грищенко Сергiй Володимирович               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

65.  Про надання згоди на поділ земельної ділянки Житомирському обласному комунальному агролісогосподарському підприємству «Житомироблагроліс» Житомирської обласної ради.       

           Поіменно:    13:54:31 :  За  55, проти   0, утримались   0, не голосувало   6

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"              

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Казюк Олег Васильович                       за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  15  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                                     негол

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           Сакiвський Валентин Цезарович                                    негол

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           -  -  Депутатів:  13  За:  11  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"            

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

            

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович                                    негол

           Смичок Iлля Анатолiйович                    за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                                     негол

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:  6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           Ковальчук Володимир Кирилович                                    негол

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович                                    негол

           Грищенко Сергiй Володимирович               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   4  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2