Електронний протокол поіменного голосування

  2.  Про внесення змін у Регламент роботи обласної ради VII скликання.

     Виступили:   10:51:05: Григорович Микола Станiславович

     Виступили:   10:53:58: Лабунська Анжелiка Вiкторiвна

     Виступили:   10:56:28: Лабунська Анжелiка Вiкторiвна

     Виступили:   10:57:15: Пасiчник Олег Миколайович

     Виступили:   10:57:37: Пасiчник Олег Миколайович

     Виступили:   10:58:27: Кiзiн Сидiр Васильович

     Виступили:   10:59:59: Кропачов Дмитро Iгорович

     Виступили:   11:00:02: Лабунська Анжелiка Вiкторiвна

     Виступили:   11:01:07: Кропачов Дмитро Iгорович

     Виступили:   11:03:10: Кiзiн Сидiр Васильович

     Поіменно:    11:06:29 :  За  39, проти  14, утримались   1, не голосувало   7

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

          Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Казюк Олег Васильович                       за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  15  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович                          утр

           Рибинський Iгор Євгенович                                        негол

           Ходак Iгор Євгенович                              проти

           Нiколайчук Олександр Володимирович                проти

           Заруцький Вiктор Тадейович                        проти

           Орлюк Сергiй Валерiйович                          проти

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                      проти

           Кропачов Дмитро Iгорович                          проти

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна                     проти

           Сакiвський Валентин Цезарович                     проти

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                       проти

           Марчинський Микола Бронiславович                  проти

           Григорович Микола Станiславович                   проти

           -  -  Депутатів:  13  За:   0  Проти:  11  Утрималось:   1  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович                     проти

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Луцюк Микола Миколайович                                         негол

           Рибак Наталiя Iванiвна                                           негол

           Самчук Володимир Миколайович                                     негол

           Чорноморець Олександр Павлович                                   негол

           Нагорняк Володимир Васильович                                    негол

           -  -  Депутатів:   7  За:   1  Проти:   1  Утрималось:   0  Неголосувало:   5

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           Смичок Iлля Анатолiйович                    за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                                        негол

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович                     проти

           Грищенко Сергiй Володимирович                     проти

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   4  За:   2  Проти:   2  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

     Виступили:   11:06:40: Григорович Микола Станiславович

Голосування за пропозицію Григоровича М.С. про повернення до голосування

     Поіменно:    11:07:39 :  За  23, проти   7, утримались   4, не голосувало  27

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Подiк Анатолiй Олександрович                                     негол

           Мельник Вiктор Сергiйович                                        негол

           Дзюбенко Олег Миколайович                                        негол

           Диняк Сергiй Васильович                                          негол

           Павлюк Руслан Вiталiйович                                        негол

           Павленко Анатолiй Анатолiйович                                   негол

           Сташенко Григорiй Федорович                                      негол

           Руденький Андрiй Олександрович                                   негол

           Нусбаум Степан Антонович                                         негол

           Казюк Олег Васильович                                            негол

           Зозуля Микола Петрович                            проти

           Сабадаш Iгор Iванович                                            негол

           Довгополий Юрiй Дмитрович                                        негол

           Павлушенко Олександр Денисович                                   негол

           Ширма Володимир Васильович                                       негол

           -  -  Депутатів:  15  За:   0  Проти:   1  Утрималось:   0  Неголосувало:  14

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                                        негол

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           Сакiвський Валентин Цезарович                     проти

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           -  -  Депутатів:  13  За:  11  Проти:   1  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Нагорняк Володимир Васильович                                    негол

           -  -  Депутатів:   7  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Романський Iгор Васильович                        проти

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                                   утр

           Яковчук Олександр Миколайович                     проти

           Смичок Iлля Анатолiйович                    за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                      проти

           -  -  Депутатів:   6  За:   2  Проти:   3  Утрималось:   1  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                                        негол

           Маланюк Остап Зiновiйович                                        негол

           Шавлович Олексiй Григорович                                      негол

           Галагуза Олена Володимирiвна                                     негол

          Жабокрицький Євгенiй Вiкторович                                  негол

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович                                    негол

           -  -  Депутатів:   6  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   6

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                                     негол

           Перегуда Вiктор Петрович                                         негол

           Дідківський Володимир Олександрович                              негол

           Рудченко Микола Миколайович                                      негол

           Ковальчук Володимир Кирилович                                    негол

           -  -  Депутатів:   5  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   5

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                            проти

           Бовсуновський Юрiй Iванович                       проти

           Собко Тарас Дмитрович                                        утр

           Янчук Вiктор Григорович                                      утр

           Вiлiвчук Максим Олександрович                                утр

           -  - Депутатів:   5  За:   0  Проти:   2  Утрималось:   3  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Грищенко Сергiй Володимирович               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

     Голосування за пропозицію Лабунської А.В. за повернення до голосування по питанню №1      

     Поіменно:    11:08:11 :  За  26, проти   9, утримались   3, не голосувало  23

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Подiк Анатолiй Олександрович                                     негол

           Мельник Вiктор Сергiйович                                        негол

           Дзюбенко Олег Миколайович                                        негол

           Диняк Сергiй Васильович                                          негол

           Павлюк Руслан Вiталiйович                                        негол

           Павленко Анатолiй Анатолiйович                                   негол

           Сташенко Григорiй Федорович                                      негол

           Руденький Андрiй Олександрович                                   негол

           Нусбаум Степан Антонович                                         негол

           Казюк Олег Васильович                                            негол

           Зозуля Микола Петрович                            проти

           Сабадаш Iгор Iванович                                            негол

           Довгополий Юрiй Дмитрович                                        негол

           Павлушенко Олександр Денисович                                   негол

           Ширма Володимир Васильович                                       негол

           -  -  Депутатів:  15  За:   0  Проти:   1  Утрималось:   0  Неголосувало:  14

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Луцюк Микола Миколайович                                         негол

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           Самчук Володимир Миколайович                                     негол

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Нагорняк Володимир Васильович                                    негол

           -  -  Депутатів:   7  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Романський Iгор Васильович                        проти

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                        проти

           Яковчук Олександр Миколайович                     проти

           Смичок Iлля Анатолiйович                          проти

           Крамаренко Сергiй Михайлович                      проти

           -  -  Депутатів:   6  За:   1  Проти:   5  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович              за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                                     негол

           Перегуда Вiктор Петрович                                         негол

           Дідківський Володимир Олександрович                              негол

           Рудченко Микола Миколайович                                      негол

          Ковальчук Володимир Кирилович                                    негол

           -  -  Депутатів:   5  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   5

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                                       утр

           Бовсуновський Юрiй Iванович                       проти

           Собко Тарас Дмитрович                                        утр

           Янчук Вiктор Григорович                           проти

           Вiлiвчук Максим Олександрович                                утр

           -  -  Депутатів:   5  За:   0  Проти:   2  Утрималось:   3  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                     

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна                                    негол

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Грищенко Сергiй Володимирович               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                        проти

           -  -  Депутатів:   4  За:   2  Проти:   1  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  3.  Про внесення змін до перспективного плану формування територій громад Житомирської області.

          Поіменно:    11:09:11 :  За  60, проти   0, утримались   0, не голосувало   1

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Казюк Олег Васильович                       за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                                        негол

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  15  За:  14  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           Смичок Iлля Анатолiйович                    за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                  за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Грищенко Сергiй Володимирович               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2