Про затвердження Положення про обласний фонд охорони навколишнього природного середовища і Порядку планування та фінансування природоохоронних заходів

Проект


trizyb1
Україна

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Одинадцята сесія                                                                                  VІI скликання

від                    

Про затвердження Положення
про обласний фонд охорони
навколишнього природного середовища
і Порядку планування та фінансування
природоохоронних заходів

Відповідно до статті 47 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», постанови Кабінету Міністрів України від 17.09.96 № 1147 «Про затвердження переліку видів діяльності, що належать до природоохоронних  заходів»,  розглянувши  подання  обласної  державної    адміністрації    від                              №                                , враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів від                            , обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Положення про обласний фонд охорони навколишнього природного середовища і Порядок планування та фінансування природоохоронних заходів з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища згідно з додатками 1, 2.

2. Рішення обласної ради від 10.01.08 № 412 «Про затвердження Положення про обласний фонд охорони навколишнього природного середовища», від 12.06.13 № 898 «Про внесення змін до рішення дванадцятої сесії обласної ради V скликання від 10.01.08 №412 «Про затвердження Положення про обласний фонд охорони навколишнього природного середовища» визнати такими, що втратили чинність.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів.

 

 

Голова обласної ради                                                                        В.В. Ширма

Додаток до проекту рішення

 


Розробник проекту рішення:
Управління екології та природних ресурсів
Житомирської облдержадміністрації
Відповідальна особа: Шендракова Т.О. -
головний спеціаліст відділу,
тел. (0412)-22-08-24

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2