№ 646 Про встановлення ставок рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів при здійсненні побічних лісових користувань і заготівлі другорядних лісових матеріалів


trizyb1
Україна

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
Р І Ш Е Н Н Я

Одинадцята    сесія             VII скликання
        
від  25.05.17     №  646               

Про встановлення ставок рентної
плати за спеціальне використання
лісових ресурсів при здійсненні побічних
лісових користувань  і заготівлі
другорядних лісових матеріалів

 Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 69 Бюджетного кодексу України, статтями 72, 73, 77 Лісового кодексу України, розділом 9 Податкового кодексу України, статтею 11  Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою збільшення надходжень у місцеві бюджети області, відтворення, збереження і раціонального використання лісосировинних ресурсів, враховуючи пропозиції Головного управління державної фіскальної служби у Житомирській області від 15.07.16 №1524/5/06-30-12-03-21, рекомендації  постійних комісій обласної ради з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестиційної діяльності, середнього і малого бізнесу, будівництва, транспорту та зв’язку  від 16.05.17, з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та розвитку села  від    17.05.17, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити ставки рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів при здійсненні побічних лісових користувань і заготівлі другорядних лісових матеріалів згідно з додатком.
2. Суб’єктам підприємницької діяльності проводити спеціальне використання лісових ресурсів при здійсненні побічних лісових користувань та заготівлі другорядних лісових матеріалів відповідно до Порядку спеціального використання лісових ресурсів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.05.07 № 761 «Про врегулювання питань щодо спеціального використання лісових ресурсів».
3. Сільським, селищним, міським міст районного значення радам рекомендувати у видатковій частині бюджету передбачати спрямування не менше 50 відсотків коштів, отриманих від рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів, в порядку, визначеному чинним законодавством, державним підприємствам лісового господарства для фінансування відповідних сільських, селищних програм, спрямованих на забезпечення відтворення лісів, проведення лісогосподарських заходів і утримання лісів у належному протипожежному та санітарному стані.
4. Установити, що збір громадянами у лісах дикорослих трав’яних рослин, квітів, грибів, ягід, горіхів та інших плодів для власного споживання належить до загального використання лісових ресурсів і проводиться безкоштовно.
5. Державній екологічній інспекції у Житомирській області, Житомирському обласному управлінню лісового та мисливського господарства, постійним лісокористувачам області здійснювати контроль за дотриманням природоохоронного законодавства, обсягами використання лісових ресурсів.
6. Головному управлінню фіскальної служби у Житомирській  області здійснювати контроль за надходженням рентної плати згідно з виданими лісовими квитками.                                
7. Рішення обласної ради  від 17.05.11 № 210 «Про нормативи збору за спеціальне використання лісових ресурсів при здійсненні побічних лісових користувань і заготівлі другорядних лісових матеріалів» визнати таким, що втратило чинність.
8. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та розвитку села.

 

 

Голова обласної ради                                                                         В.В. Ширма

Додаток до рішення

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2