Електронний протокол поіменного голосування

 

37.  Про надання у користування мисливських угідь Радомишльській районній громадській організації «Радомишльські мисливці».

    Поіменно:    13:43:04 :  За  36, проти   2, утримались   2, не голосувало  22

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Руденький Андрiй Олександрович                                   негол

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Казюк Олег Васильович                       за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                                        негол

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  16  За:  14  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                                       негол

           Орлюк Сергiй Валерiйович                                         негол

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                                     негол

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                                      негол

           Григорович Микола Станiславович                                  негол

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           -  -  Депутатів:  13  За:   8  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   5

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович                                    негол

           Гула Раїса Миколаївна                                            негол

           Луцюк Микола Миколайович                                         негол

           Рибак Наталiя Iванiвна                                           негол

           Самчук Володимир Миколайович                                     негол

           Чорноморець Олександр Павлович                                   негол

           Нагорняк Володимир Васильович                                    негол

           -  -  Депутатів:   7  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   7

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Романський Iгор Васильович                                       негол

           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                                      негол

           Чернявський Павло Петрович                                       негол

           Яковчук Олександр Миколайович                                    негол

           Крамаренко Сергiй Михайлович                                 утр

           -  -  Депутатів:   6  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   5

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           Шавлович Олексiй Григорович                                      негол

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                                     негол

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Вiлiвчук Максим Олександрович                                    негол

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна                                утр

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович                     проти

           Грищенко Сергiй Володимирович                     проти

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   5  За:   2  Проти:   2  Утрималось:   1  Неголосувало:  0

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

38.  . Про розгляд звернення Державної служби геології та надр України від 08.06.17 № 13074/03/12-17 щодо погодження надання спеціального дозволу на користування надрами ТОВ «Українська гранітна корпорація».

     Поіменно:    13:43:44 :  За  10, проти   2, утримались  16, не голосувало  34

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович                               утр

           Подiк Анатолiй Олександрович                                 утр

           Мельник Вiктор Сергiйович                                        негол

           Дзюбенко Олег Миколайович                                    утр

           Диняк Сергiй Васильович                                      утр

           Павлюк Руслан Вiталiйович                                    утр

           Сташенко Григорiй Федорович                                  утр

           Руденький Андрiй Олександрович                                   негол

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                                    утр

           Нусбаум Степан Антонович                                     утр

           Забродський Михайло Вiталiйович                              утр

           Казюк Олег Васильович                                            негол

           Зозуля Микола Петрович                                       утр

           Сабадаш Iгор Iванович                                        утр

           Довгополий Юрiй Дмитрович                                        негол

           Ширма Володимир Васильович                                   утр

           -  -  Депутатів:  16  За:   0  Проти:   0  Утрималось:  12  Неголосувало:   4

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович                              негол

           Рибинський Iгор Євгенович                                        негол

           Ходак Iгор Євгенович                                             негол

           Нiколайчук Олександр Володимирович                               негол

           Заруцький Вiктор Тадейович                                       негол

           Орлюк Сергiй Валерiйович                                         негол

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                                     негол

           Кропачов Дмитро Iгорович                          проти

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна                                    негол

           Сакiвський Валентин Цезарович                                    негол

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                                      негол

           Григорович Микола Станiславович                                  негол

           Марчинський Микола Бронiславович                                 негол

           -  -  Депутатів:  13  За:   0  Проти:   1  Утрималось:   0  Неголосувало:  12

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович                                    негол

           Гула Раїса Миколаївна                                            негол

           Луцюк Микола Миколайович                                         негол

           Рибак Наталiя Iванiвна                                           негол

           Самчук Володимир Миколайович                                     негол

           Чорноморець Олександр Павлович                                   негол

           Нагорняк Володимир Васильович                                    негол

           -  -  Депутатів:   7  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   7

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Романський Iгор Васильович                                       негол

           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                                      негол

           Чернявський Павло Петрович                                       негол

           Яковчук Олександр Миколайович                                    негол

           Крамаренко Сергiй Михайлович                      проти

           -  -  Депутатів:   6  За:   0  Проти:   1  Утрималось:   0  Неголосувало:  5

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                                        негол

           Маланюк Остап Зiновiйович                                        негол

           Галагуза Олена Володимирiвна                                     негол

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович                              утр

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович                                утр

           Шавлович Олексiй Григорович                                  утр

           -  -  Депутатів:   6  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   3  Неголосувало:   3

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                                     негол

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           Озерчук Андрiй Миколайович                                       негол

           Науменко Вiталiй Анатолiйович                                    негол

           Грищенко Сергiй Володимирович                                утр

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   5  За:   2  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   2

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

39.  Про зміни меж і площі існуючого об’єкта природно-заповідного фонду місцевого значення.

     Поіменно:    13:44:18 :  За  46, проти   0, утримались   1, не голосувало  15

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Руденький Андрiй Олександрович                               утр

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Казюк Олег Васильович                       за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  16  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович                              негол

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович                               негол

           Заруцький Вiктор Тадейович                                       негол

           Орлюк Сергiй Валерiйович                                         негол

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                                     негол

           Кропачов Дмитро Iгорович                                        негол

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна                                    негол

           Сакiвський Валентин Цезарович                                    негол

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                                      негол

           Григорович Микола Станiславович                                  негол

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           -  -  Депутатів:  13  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:  10

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Нагорняк Володимир Васильович                                    негол

           -  -  Депутатів:   7  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Романський Iгор Васильович                  за

           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                                      негол

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           -  -  Депутатів:   6  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                                        негол

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           Шавлович Олексiй Григорович                                      негол

           -  -  Депутатів:   6  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"              

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Грищенко Сергiй Володимирович               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

40.  Про розгляд звернення Державної служби геології та надр України від 02.06.17 № 12699/03/12-17 щодо розширення меж спеціального дозволу на користування надрами ПАТ «Кварцсамоцвіти».

     Поіменно:    13:44:54 :  За  56, проти   2, утримались   0, не голосувало   4

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                      проти

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Казюк Олег Васильович                       за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  16  За:  15  Проти:   1  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Григорович Микола Станiславович                                  негол

           Марчинський Микола Бронiславович                                 негол

           -  -  Депутатів:  13  За:  11  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Нагорняк Володимир Васильович                                    негол

           -  -  Депутатів:   7  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"             

           Романський Iгор Васильович                  за

           Смичок Iлля Анатолiйович                    за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           Шавлович Олексiй Григорович                       проти

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   1  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Грищенко Сергiй Володимирович               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                                       негол

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

41.  Про розгляд звернення Державної служби геології та надр України щодо погодження надання спеціального дозволу на користування надрами ТОВ «Поліський лабрадорит».

     Поіменно:    13:45:23 :  За  53, проти   1, утримались   0, не голосувало   8

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Казюк Олег Васильович                       за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  16  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Григорович Микола Станiславович                                  негол

           Марчинський Микола Бронiславович                                 негол

           -  -  Депутатів:  13  За:  11  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Нагорняк Володимир Васильович                                    негол

           -  -  Депутатів:   7  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Романський Iгор Васильович                                       негол

           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                                      негол

           Чернявський Павло Петрович                                       негол

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           -  -  Депутатів:   6  За:   2  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           Шавлович Олексiй Григорович                       проти

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   1  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Грищенко Сергiй Володимирович               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                                       негол

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2