№ 717 Про зміну назви та затвердження Статутукомунальної установи „Обласнепатолого-анатомічне бюро” Житомирської обласної ради у новій редакції

trizyb1Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Дванадцята сесія                                                                                 VII скликання

від 27.07.17 № 717

Про зміну назви та затвердження
Статутукомунальної установи
„Обласнепатолого-анатомічне бюро”
Житомирськоїобласної ради у новій редакції

Відповідно до статей 43, 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  враховуючи подання управління охорони здоров’я  облдержадміністрації від  23.06.17 № 2291/01-1, рекомендації постійних комісій обласної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та                у справах ветеранів від 21.07.17, з питань бюджету і комунальної власності             від 24.07.17, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Змінити назву обласного патолого-анатомічного бюро Житомирської обласної ради на  комунальну установу  „Обласне патолого-анатомічне бюро” Житомирської обласної ради.

2. Змінити адресу місцезнаходження з 10004, Україна, м. Житомир, вул. Сабурова, 2-А, на 10004, Україна,  м. Житомир, вул. Романа Шухевича, 2-А.

3. Внести зміни та затвердити у новій редакції Статут комунальної установи „Обласне патолого-анатомічне бюро” Житомирської обласної ради (додається).

4. Начальнику комунальної установи „Обласне патолого-анатомічне бюро” Житомирської обласної ради Заславцю Т.І. забезпечити здійснення державної реєстрації Статуту у новій редакції, про що повідомити обласну раду в місячний термін.

5. Контроль за виконанням  рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань бюджету і комунальної власності.

 

Голова обласної ради                                                                          В.В. Ширма

Додаток до рішення

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2