№ 734 Про надання у користування мисливських угідь товариству з обмеженою відповідальністю «Вепр-СК»

 


trizyb1
Україна
ЖИТОМИРСЬКА  ОБЛАСНА  РАДА
РІШЕННЯ

Дванадцята  сесія        VIІ скликання

від   27.07.17                      № 734    

Про надання у користування мисливських угідь
товариству з обмеженою відповідальністю «Вепр-СК»

        Розглянувши подання  Державного  агентства  лісових  ресурсів  України від 20.03.17 №03-11/1477-17, від 13.06.17 №03-11/3932-17, погодження Житомирської обласної державної адміністрації від 02.06.17 №2530/51/2-17, клопотання товариства з обмеженою відповідальністю «Вепр-СК» від 27.06.17  щодо надання у користування мисливських угідь, керуючись статтями 21, 22, 23 Закону України «Про мисливське господарство та полювання», враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань екології,  охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів від    21.07.17,  обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Припинити право користування мисливськими угіддями  площею     5341,8 га  державному підприємству  «Попільнянське лісове господарство» в Попільнянському та Андрушівському  районах у зв’язку з  добровільною відмовою на підставі подання Державного  агентства  лісових  ресурсів  України.   

2. Надати у користування товариству з обмеженою відповідальністю   «Вепр-СК» мисливські угіддя площею 5341,8 га на землях державного підприємства  «Попільнянське лісове господарство» в Попільнянському та Андрушівському районах терміном  на  25 років  згідно з додатком.

 3. Товариству з обмеженою відповідальністю «Вепр-СК»:
 
3.1. Забезпечити упорядкування мисливських угідь, замовивши виготовлення проекту організації і розвитку мисливського господарства у спеціалізованій організації, яка має ліцензію на виконання даного виду робіт.

3.2. Укласти договір щодо умов ведення мисливського господарства з центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері лісового та мисливського господарства.

3.3. Для регулювання відносин, визначення  розміру  та порядку  внесення плати за користування мисливськими  угіддями укласти відповідні договори з власниками або користувачами земельних ділянок, на яких знаходяться ці угіддя.

3.4. Приступити до користування мисливськими угіддями лише після затвердження в установленому порядку проекту організації і розвитку мисливського господарства, укладення договору щодо умов ведення мисливського господарства.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів.

 

 

Голова обласної ради                                        В.В. Ширма   


Додаток до рішення

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2