Про регіональну (комплексну) цільову соціальну Програму забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2018-2022 роки

Проект


trizyb1
Україна

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ


Тринадцята сесія

від                         №

Про регіональну (комплексну) цільову соціальну
Програму забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей,
позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх
числа  на 2018-2022 роки

На виконання Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», наказу Міністерства соціальної політики України від 06.11.2015  № 1092 «Про затвердження рішення колегії Міністерства соціальної політики України від 29.10.2015 «Про основні пріоритети державної політики у соціальній сфері з питань забезпечення прав дітей в Україні», з метою реалізації державної політики щодо забезпечення житлових прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, розглянувши подання обласної державної адміністрації від                      №                               , враховуючи рекомендації постійних комісій обласної ради з гуманітарних питань від            , з питань бюджету і комунальної власності                             від                          , обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити регіональну (комплексну) цільову соціальну Програму забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2018-2022 роки (додається).

2. Обласній державній адміністрації забезпечити виконання даної Програми, щороку до 25 лютого звітувати про хід її виконання.

3. Фінансування заходів Програми здійснювати за рахунок коштів обласного бюджету, бюджетів міст обласного значення, районних, міських, селищних та сільських бюджетів, а також за рахунок інших джерел, не заборонених законодавством.

4. Рекомендувати райдержадміністраціям, міськвиконкомам, селищним та сільським радам розробити та затвердити відповідні програми.

5. Головним розпорядником коштів та виконавцем Програми визначити районні державні адміністрації, виконкоми міських рад, селищні та сільські ради.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з гуманітарних питань.

 

 

Голова обласної ради                                                                     В.В. Ширма                                               

Додаток до проекту рішення
 

 

 

Розробник проекту рішення:
Служба у справах дітей ОДА
Відповідальна особа Пилипчук Н.С.
Т.в.о. начальника  служби у справах дітей ОДА
Тел, 47-44-26

  

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2