Протокол сесії 02.11.2017

,

trizyb1
Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА

ПРОТОКОЛ

Тринадцята сесія                             VІІ скликання

02.11.17                                                                              м. Житомир

Усього обрано депутатів – 64

Біля столів реєстрації зареєструвалися 60 депутатів

Голова обласної ради Ширма В.В. повідомив, що гімн виконають вихованці Черняхівської гімназії.

Нагадав, що депутати, які запізнились на сесію, отримують картку в секретаріаті та реєструються.

Після завершення сесії картки потрібно здати відповідальному працівнику управління організаційного забезпечення депутатської діяльності, роботи постійних комісій та фракцій виконавчого апарату обласної ради.

Голова обласної ради Ширма В.В. повідомив, що на сесію запрошені голова та заступники голови облдержадміністрації, голови районних, районних в м. Житомирі рад, міські голови, голови об’єднаних територіальних громад, голови райдержадміністрацій, директори департаментів, начальники відділів апарату та управлінь облдержадміністрації, керівники обласних управлінь, організацій та установ, представники засобів масової інформації.

Голова обласної ради Ширма В.В. повідомив про кадрові зміни, які відбулися після дванадцятої сесії обласної ради, а саме:

директором департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації призначений Прокопець Юрій Васильович;

начальником управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації  призначена Ревенко Оксана Михайлівна;

головою Андрушівської районної державної адміністрації призначена Курсон Катерина Іванівна;

головою Бердичівської районної ради обрана Томашевська Софія Броніславівна.

Голова обласної ради Ширма В.В. повідомив, що 29 жовтня 2017 року відбулись вибори в об’єднаних територіальних громадах області та відмітив, що:

Овруцьким міським головою обраний Коруд Іван Ярославович;

Радомишльським міським головою обраний Тетерський Володимир Романович;

Ємільчинським селищним головою обраний Волощук Сергій Володимирович;

Любарським селищним головою обраний Герасимчук Володимир Миколайович;

Пулинським селищним головою обраний Гаврилюк Олександр Станіславович;

Брониківським сільським головою Новоград-Волинського району обрана Залевська Надія Федорівна;

Глибочицьким сільським головою Житомирського району обраний Сокальський Сергій Вікторович;

Курненським сільським головою Пулинського району обраний Корзун Леонід Васильович;

Мартинівським сільським головою Пулинського району обраний Кривульський Віктор Францович;

Оліївським сільським головою Житомирського району обраний Скок Михайло Ілліч;

Піщівським сільським головою Новоград-Волинського району обраний Кравчук Павло Олександрович;

Словечанським сільським головою Овруцького району обраний Трикиша Володимир Олександрович;

Соколівським сільським головою Пулинського району обраний Колесник Анатолій Володимирович.

Голова обласної ради Ширма В.В. привітав новообраних і призначених та побажав плідної праці.

Голова обласної ради Ширма В.В. та голова облдержадміністрації Гундич І.П. привітали та вручили державні нагороди і відзнаки, а саме:

за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм Указами Президента України

нагороджено:

«ОРДЕНОМ КНЯЗЯ ЯРОСЛАВА МУДРОГО» V СТУПЕНЯ (посмертно)

Сльоту Івана Михайловича, художнього керівника Поліського академічного ансамблю пісні і танцю «Льонок» КП «Житомирська філармонія»

ОРДЕНОМ «ЗА ЗАСЛУГИ» ІІІ СТУПЕНЯ

Мельника Віктора Сергійовича, директора державного підприємства «Городницьке лісове господарство»

«ОРДЕНОМ КНЯГИНІ ОЛЬГИ» ІІ СТУПЕНЯ

Толмачову Юлію Віталіївну, приватного підприємця, волонтера, м. Житомир

Присвоєно почесні звання:

ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ

Степанчуку Миколі Степановичу, директору Овруцького професійного ліцею

Мойсієнку Віктору Михайловичу, завідуючому кафедрою української мови, доктору філологічних наук, професору ЖДПУ ім. І. Франка

ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ

Павлушенку Олександру Денисовичу, директору державного підприємства «Словечанське лісове господарство»

Приходьку Василю Петровичу, директору державного підприємства «Народицьке спеціалізоване лісове господарство»

ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ

Донець Валентині Євгенівні, завідувачу відділення комунальної установи «Центральна міська лікарня № 1» Житомирської міської ради

ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

Берковичу Леоніду Петровичу, начальнику відділу культури і туризму виконкому Коростенської міської ради

ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ УКРАЇНИ

Березівському Валерію Федоровичу, майстрові виготовлення українських народних музичних духових інструментів, м. Житомир

ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ

Калачовій Ларисі Володимирівні, вчителю математики комунального закладу «Житомирський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей» Житомирської обласної ради

Грамотами Верховної Ради України нагороджено:

Кибукевича Олександра Федоровича, депутата Малинської районної ради, приватного підприємця;

Нікітчина Миколу Івановича, головного інженера дочірнього підприємства «Шпат».

Відзнакою Житомирської обласної ради «Честь і слава Житомирщини» нагороджено Мазур Ларису Василівну, методиста відділу освіти Черняхівської районної державної адміністрації, вчителя історії Черняхівської гімназії.

Грамотою обласної ради нагороджено Самчик Дар’ю Олександрівну, спортсменку, золотого призера Чемпіонату України зі змішаних єдиноборств.

1. СЛУХАЛИ: Про обрання секретаріату.

Депутат Сташенко Г.Ф. за погодженням з фракціями вніс пропозицію ввести до складу секретаріату депутатів Павленка А.А., Янчука В.Г., Мітніцького Ю.Г.

ВИРІШИЛИ:    Обрати секретаріат у складі трьох депутатів:

Павленка А.А. (БПП).

Янчука В.Г. (Свобода).

Мітніцького Ю.Г. (Батьківщина).

(за –59,

проти – 0,

утр. – 1,

не гол. –0)

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2