Про внесення змін до перспективного плану формування територій громад Житомирської області

ПРОЕКТ

trizyb1Україна
  ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

                                                                                                         

Чотирнадцята сесія                                                                       VII скликання

від                        №

Про внесення змін до перспективного
плану формування територій громад
Житомирської області

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 5, 11 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», Методики формування спроможних територіальних громад, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 08.04.15 №214, розпорядження Кабінету Міністрів України від 12.08.15 №901-р, яким затверджено перспективний план формування територій громад Житомирської області, зі змінами, розглянувши подання обласної державної адміністрації від 22.11.2017 № 5554/51/2-17, враховуючи рекомендації постійних комісій обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності, правопорядку та антикорупційної діяльності від                            , з питань соціально-економічного розвитку регіону, інвестиційної діяльності, середнього і малого бізнесу, будівництва, транспорту та зв’язку від                              , обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до перспективного плану формування територій громад Житомирської області, схваленого рішенням обласної ради від 28.05.15 №1495, зі змінами, внесеними рішеннями обласної ради від 21.07.16 № 296, від 06.04.17 № 580, від 25.05.17 № 631, від 27.07.17 № 708, від 02.11.17 № 795, включивши пропозицію щодо зміни складу Миропільської селищної об’єднаної територіальної громади у зв’язку з добровільним приєднанням до неї іншої територіальної громади, згідно з додатком.

2. Обласній державній адміністрації подати рішення обласної ради з додатком для затвердження в установленому порядку Кабінету Міністрів України.

3. Обласній державній адміністрації до подання в Центральну виборчу комісію рішення рад про приєднання територіальної громади для призначення у ній місцевих виборів інформувати обласну раду щодо відповідності прийнятих рішень перспективному плану формування територій громад Житомирської області.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради Крамаренка С.М., постійну комісію обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності, правопорядку та антикорупційної діяльності.

 

Голова обласної ради                                                              В.В. Ширма

Додаток до проекту

 

Розробник:
Організаційний відділ апарату облдержадміністрації
Рудницький П.П.

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2