Про Програму матеріально-технічного забезпечення 4-го батальйону територіальної оборони Житомирської області та Житомирського обласного військового комісаріату на 2018-2020 роки

Проект

trizyb1
Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Чотирнадцята сесія                                                                      VIIскликання

від                        № 

Про Програму матеріально-технічного забезпечення 4-го
батальйону територіальної оборони Житомирської області та
Житомирського обласного військового комісаріату на 2018-
2020  роки

Відповідно до пункту 16 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Указу Президента України від 23.09.2016 №406/2016 «Про Положення про територіальну оборону України», розглянувши подання Житомирської обласної державної адміністрації  від 04.12.2017 № 5806/51/2-17, враховуючи рекомендації постійних  комісій обласної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності, правопорядку та антикорупційної діяльності від                   , з питань бюджету і комунальної власності від                  , обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму матеріально-технічного забезпечення 4-го батальйону територіальної оборони Житомирської області та Житомирського обласного військового комісаріату на 2018-2020  роки (далі – Програма) згідно з додатком 1.

2. Затвердити Порядок використання коштів обласного бюджету, передбачених для фінансування заходів Програми,  згідно  з додатком 2.

3. Головним розпорядником коштів, які виділятимуться з обласного бюджету для виконання заходів Програми, визначити обласну державну адміністрацію, а отримувачами  - учасників Програми.

4. Житомирському обласному військовому комісаріату щороку до  01 лютого інформувати обласну раду про використання коштів, виділених у рамках зазначеної Програми.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань бюджету і комунальної власності.

 

 

Голова обласної ради                                                                        В.В. Ширма

Додаток до проекту рішення

 

 

Розробник проекту рішення:
Житомирський обласний військовий комісаріат.
Співрозробник: Житомирська обласна
державна адміністрація.
Відповідальні особи: Скальська Л.Г., Хромова В.Д.,
47-50-91

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2