Про обласну Програму охорони навколишнього природного середовища в Житомирській області на 2018-2022 роки

Проект

trizyb1
Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Чотирнадцята сесія                                                                                VІI скликання

від                  № 

Про обласну Програму охорони
навколишнього природного середовища
в Житомирській області на 2018-2022 роки

Відповідно до статті 6 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», з метою реалізації державної політики України у галузі охорони довкілля, активізації роботи зі здійснення природоохоронних заходів та визначення пріоритетних напрямків з охорони навколишнього природного середовища, розглянувши подання обласної державної адміністрації від 08.12.2017 № 5995/51/2-17, враховуючи рекомендації постійних комісій обласної ради з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів від                            , з питань бюджету і комунальної власності від                                             , обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити обласнуПрограму охорони навколишнього природного середовища в Житомирській області на 2018-2022 роки(далі - Програма) згідно з додатком.

2. Управлінню екології та природних ресурсів і департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства Житомирської облдержадміністрації забезпечити виконання заходів, передбачених Програмою.

3. Головному виконавцю - управлінню екології та природних ресурсів Житомирської облдержадміністрації, щорічно до 25 лютого звітувати про хід виконання Програми на сесії обласної ради.

4. Головним розпорядником коштів, які виділятимуться на виконання заходів Програми, визначити управління екології та природних ресурсів і департамент містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства облдержадміністрації.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів.

 

 

Голова обласної ради                                                                        В.В. Ширма

Додаток до проекту рішення

 

 

 

Розробник проекту рішення:
Управління екології та природних ресурсів
Житомирської облдержадміністрації
Відповідальна особа: Шендракова Т.О. -
головний спеціаліст відділу, тел. (0412)-22-08-24

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2