Про припинення обласного центру профілактики та боротьби із СНІДом Житомирської обласної ради шляхом приєднання до обласного наркологічного диспансеру Житомирської обласної ради

Проект

trizyb1
Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Чотирнадцята сесія                                                                               VII скликання

від                             №

Про припинення обласного центру
профілактики та боротьби із СНІДом
Житомирської обласної ради шляхом
приєднання до обласного наркологічного
диспансеру Житомирської обласної ради

Керуючись ст. ст. 43, 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. ст. 104-107 Цивільного кодексу України, з метою оптимізації бюджетних коштів, враховуючи пропозиції обласної державної адміністрації від                   , рекомендації постійних комісій обласної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах ветеранів                                        від                  , з питань бюджету і комунальної власності від                 , обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Припинити обласнийцентрпрофілактики та боротьби із СНІДом Житомирської обласної ради(адреса: м. Житомир, вул. Покровська, 28) шляхом приєднання до обласного наркологічного  диспансеру Житомирської обласної ради(адреса: Житомирський район,с. Зарічани).

2. Вважати правонаступникомобласного центру профілактики та боротьби із СНІДом Житомирської обласної радищодо майна, прав та обов’язків обласний наркологічний  диспансер Житомирської обласної ради.

3. Утворити комісію з припинення обласного центру профілактики та боротьби із СНІДом Житомирської обласної ради шляхом приєднання дообласного наркологічного диспансеру Житомирської обласної ради для проведення інвентаризації майна, складення передавального акта і здійснення інших заходів щодо припинення, згідно з додатком 1.

Місцезнаходження комісії з припиненняобласного центру профілактики та боротьби із СНІДом Житомирської обласної ради шляхом приєднання дообласного наркологічного диспансеру Житомирської обласної ради: м. Житомир, вул. Покровська, 28.

4. Передати правонаступнику – обласному наркологічному диспансеру Житомирської обласної ради, згідно з передавальним актом, майно, закріпивши його на праві оперативного управління, права та обов’язки обласного центру профілактики та боротьби із СНІДом Житомирської обласної ради.

5. Встановити порядок і строки припинення обласного центру профілактики та боротьби із СНІДом Житомирської обласної ради шляхом приєднання дообласного наркологічного  диспансеру Житомирської обласної ради, згідно з додатком 2.

6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань бюджету і комунальної власності.

 

 

Голова обласної ради                                                                             В.В. Ширма

Додаток до проекту рішення

 

 

 

Розробник проекту рішення :
Виконавчий апарат Житомирської  обласної  ради
Відповідальна  особа: Романець Т.В. – консультант відділу
орендних відносин та економічного аналізу діяльності суб’єктів
спільної власності управління майном
виконавчого апарату обласної ради. 42-19-22.
Дата розміщення на офіційному веб-сайті обласної ради:

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2