Про звільнення від плати Решетнюка Р.В.

Проект


trizyb1
Україна
ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСНА РАДА
РІШЕННЯ

Чотирнадцята сесія                                                                           VIІ скликання

від                            №

Про звільнення від плати
Решетнюка Р.В.

Керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 26.08.2002 №1243 «Про невідкладні питання діяльності дошкільних та інтернатних навчальних закладів», наказом Міністерства освіти і науки України від 21.11.2002 №667 «Про затвердження порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах», враховуючи звернення Решетнюка Руслана Володимировича та рекомендації постійних комісій обласної ради з гуманітарних питань           від                  , з питань бюджету і комунальної власності від                обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Звільнити, як виняток, Решетнюка Руслана Володимировича, учасника АТО, інваліда війни ІІІ групи, від плати за утримання у комунальному закладі «Житомирський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей» Житомирської обласної ради сина Решетнюка Дмитра Руслановича повністю до кінця 2017-2018 навчального року.

2.  Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії обласної ради з гуманітарних питань, з питань бюджету і комунальної власності.

 

 


Голова обласної ради                                                                   В.В. Ширма

 

 

 

Розробник проекту рішення:
управління освіти і наука облдержадміністрації
Відповідальна особа:
Токарчук І.В. – головний спеціаліст - юрисконсульт
тел. 47-44-97

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2