№ 946 Про розподіл використання коштів, що надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва, на 2018 рік


trizyb1
 Україна

ЖИТОМИРСЬКА  ОБЛАСНА  РАДА
РІШЕННЯ  

П’ятнадцята   сесія        VIІ скликання

від 07.03.18   № 946  

Про   розподіл використання коштів, що надходять у порядку  
відшкодування   втрат  сільськогосподарського   та  
лісогосподарського   виробництва,
на 2018 рік

 Із змінами, внесеними згідно з
рішенням Житомирської обласної ради          
від 31.05.18 №1093

На виконання статті 209 Земельного кодексу України, враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та розвитку села від  21.02.18, обласна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити розподіл використання коштів, що надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва, на 2018 рік:

1.1. Шляхом надання субвенції відповідним сільським радам на проведення нормативної грошової оцінки земель у межах населених пунктів, згідно з додатком.

1.2. Шляхом надання субвенції у сумі 550,0 тис. грн Словечанській сільській раді Овруцького району на проведення робіт з охорони земель, у тому числі на:
    - проведення вишукувальних робіт та розробку проектної документації на новоутворених ділянках розвитку водної ерозії  земель Словечансько-Овруцького кряжу на території Словечанської сільської ради Овруцького району у сумі 205,0 тис. грн;
    - будівництво та реконструкцію протиерозійних гідротехнічних споруд на землях Словечансько-Овруцького кряжу на території Словечанської сільської ради Овруцького району у сумі 345,0  тис. грн.

2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та розвитку села.

 


Голова обласної  ради                                 В.В. Ширма

Додаток до рішення від 30.05.18

Додаток до рішення від 07.03.18

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2