Електронний протокол поіменного голосування 19.05.16

15. 12 Про звiльнення Володiна А.В.                               

     Поіменно:    12:15:02 :  За  59, проти   0, утримались   0, не голосувало   2

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Казюк Олег Васильович                       за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  17  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                                            негол

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                    за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                                     негол

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

15. 13 Про звiльнення Загладька В.М.                              

     Виступили:   12:15:25: Ейсмонт Вiталiй Станiславович

Голосування за пропозицію Ейсмонта В.С.    

Поіменно:    12:17:41 :  За  27, проти   3, утримались   3, не голосувало  28

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович                                   негол

           Нусбаум Степан Антонович                                         негол

           Мельник Вiктор Сергiйович                                        негол

          Дзюбенко Олег Миколайович                                        негол

           Диняк Сергiй Васильович                                      утр

           Павлюк Руслан Вiталiйович                                        негол

           Павленко Анатолiй Анатолiйович                                   негол

           Сташенко Григорiй Федорович                                      негол

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                                        негол

          Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Забродський Михайло Вiталiйович                   проти

           Казюк Олег Васильович                             проти

           Зозуля Микола Петрович                                           негол

           Сабадаш Iгор Iванович                                            негол

           Довгополий Юрiй Дмитрович                                        негол

           Руденький Андрiй Олександрович                                   негол

          Ширма Володимир Васильович                                       негол

           -  -  Депутатів:  17  За:   1  Проти:   2  Утрималось:   1  Неголосувало:  13

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович                              негол

           Рибинський Iгор Євгенович                                        негол

           Ходак Iгор Євгенович                                             негол

           Нiколайчук Олександр Володимирович                           утр

           Заруцький Вiктор Тадейович                        проти

           Орлюк Сергiй Валерiйович                                     утр

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                                     негол

           Кропачов Дмитро Iгорович                                         негол

           Сакiвський Валентин Цезарович                                    негол

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                                      негол

           Марчинський Микола Бронiславович                                 негол

           Григорович Микола Станiславович                                  негол

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна                                    негол

           -  -  Депутатів:  13  За:   0  Проти:   1  Утрималось:   2  Неголосувало:  10

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                    за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                                     негол

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Перегуда Вiктор Петрович                                         негол

           Ковальчук Володимир Кирилович                                    негол

           Дідківський Володимир Олександрович                              негол

          Рудченко Микола Миколайович                                      негол

           -  -  Депутатів:   4  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

     Виступили:   12:17:53: Ейсмонт Вiталiй Станiславович

Голосування по питанню.

     Поіменно:    12:19:12 :  За  33, проти  20, утримались   2, не голосувало   6

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

          Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Подiк Анатолiй Олександрович                      проти

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Казюк Олег Васильович                       за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  17  За:  16  Проти:   1  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

          Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович                     проти

           Гула Раїса Миколаївна                             проти

           Луцюк Микола Миколайович                          проти

           Нагорняк Володимир Васильович                     проти

           Чорноморець Олександр Павлович                                  негол

           Рибак Наталiя Iванiвна                                           негол

           -  -  Депутатів:   6  За:   0  Проти:   4  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"           

           Смичок Iлля Анатолiйович                          проти

           Крамаренко Сергiй Михайлович                      проти

           Романський Iгор Васильович                        проти

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                       проти

           Чернявський Павло Петрович                                   утр

           Яковчук Олександр Миколайович                     проти

           -  -  Депутатів:   6  За:   0  Проти:   5  Утрималось:   1  Неголосувало:   0

            

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                                        негол

           Маланюк Остап Зiновiйович                                        негол

           Шавлович Олексiй Григорович                       проти

           Галагуза Олена Володимирiвна                                     негол

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович                   проти

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович                     проти

           -  -  Депутатів:   6  За:   0  Проти:   3  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                            проти

           Вiлiвчук Максим Олександрович                     проти

           Янчук Вiктор Григорович                           проти

           Бовсуновський Юрiй Iванович                       проти

           -  -  Депутатів:   4  За:   0  Проти:   4  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                          проти

           Озерчук Андрiй Миколайович                                       негол

           Науменко Вiталiй Анатолiйович                     проти

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна                     проти

           Пiнський Олег Вiкентiйович                                   утр

           -  -  Депутатів:   5  За:   0  Проти:   3  Утрималось:   1  Неголосувало:  1

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

15. 14 Про звiльнення Хилюка О.О.                                 

     Виступили:   12:20:52: Раупов Рустам Бурханович

     Виступили:   12:22:57: Смичок Iлля Анатолiйович

     Поіменно:    12:25:17 :  За  32, проти  20, утримались   2, не голосувало   7

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Казюк Олег Васильович                                            негол

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  17  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович                     проти

           Гула Раїса Миколаївна                             проти

           Луцюк Микола Миколайович                          проти

           Нагорняк Володимир Васильович                     проти

           Чорноморець Олександр Павлович                    проти

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   6  За:   1  Проти:   5  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                          проти

           Крамаренко Сергiй Михайлович                      проти

           Романський Iгор Васильович                        проти

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                       проти

           Чернявський Павло Петрович                                   утр

           Яковчук Олександр Миколайович                     проти

           -  -  Депутатів:   6  За:   0  Проти:   5  Утрималось:   1  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                                        негол

           Маланюк Остап Зiновiйович                         проти

           Шавлович Олексiй Григорович                       проти

           Галагуза Олена Володимирiвна                                     негол

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович                   проти

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович                     проти

           -  -  Депутатів:   6  За:   0  Проти:   4  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Перегуда Вiктор Петрович                                         негол

           Ковальчук Володимир Кирилович                                    негол

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                                      негол

           -  -  Депутатів:   4  За:   1  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                            проти

           Вiлiвчук Максим Олександрович                     проти

           Янчук Вiктор Григорович                           проти

           Бовсуновський Юрiй Iванович                                      негол

           -  -  Депутатів:   4  За:   0  Проти:   3  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                          проти

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович                     проти

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна                     проти

           Пiнський Олег Вiкентiйович                                   утр

           -  -  Депутатів:   5  За:   1  Проти:   3  Утрималось:   1  Неголосувало:   0

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2