Електронний протокол поіменного голосування 19.05.16

Протокол Четверта сесiя Житомирської обласної ради

19-05-2016p.

На сесії проведені реєстрації

          19-05-2016 10:11:52 61

          19-05-2016 11:45:27 57

          19-05-2016 11:53:23 61

          19-05-2016 13:25:43 56

          19-05-2016 13:31:05 57 – дореєстровано депутата Жабокрицького Є.В.

          19-05-2016 13:39:58 60 – дореєстровано депутатів Крамаренко С.М., Романського І.В., ЯковчукаО.М.

          19-05-2016 14:36:23 61 – дореєстровано депутата Смичка І.А.

Процедура                                                  

Проведені реєстрації

     Голосування за порядок денний за основу

Поіменно:    10:22:43 :  За  57, проти   0, утримались   0, не голосувало   4

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Казюк Олег Васильович                       за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                                        негол

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  17  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                                       негол

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:  12  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Чорноморець Олександр Павлович                                   негол

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                    за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

            

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

          Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович                                  негол

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

          -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

     Виступили:   10:23:46: Кiзiн Сидiр Васильович

     Голосування за пропозицію Кізіна С.В.

Поіменно:    10:34:39 :  За  38, проти   0, утримались   0, не голосувало  23

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович                                   негол

           Нусбаум Степан Антонович                                         негол

           Мельник Вiктор Сергiйович                                        негол

           Дзюбенко Олег Миколайович                                        негол

           Диняк Сергiй Васильович                                          негол

           Павлюк Руслан Вiталiйович                                        негол

           Павленко Анатолiй Анатолiйович                                   негол

           Сташенко Григорiй Федорович                                      негол

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                                        негол

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Казюк Олег Васильович                                            негол

           Зозуля Микола Петрович                                           негол

           Сабадаш Iгор Iванович                                            негол

           Довгополий Юрiй Дмитрович                                        негол

          Руденький Андрiй Олександрович              за

           Ширма Володимир Васильович                                       негол

           -  -  Депутатів:  17  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:  14

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                                       негол

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                                         негол

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:  11  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"            

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Чорноморець Олександр Павлович                                   негол

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                    за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович                                    негол

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0 Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович                                    негол

           Дідківський Володимир Олександрович                              негол

           Рудченко Микола Миколайович                                      негол

           -  -  Депутатів:   4  За:   1  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                                           негол

           Вiлiвчук Максим Олександрович                                    негол

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   2  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                     

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

     Виступили:   10:35:43: Кiзiн Сидiр Васильович

     Голосування за пропозицію Кізіна С.В.

Поіменно:    10:36:18 :  За  19, проти   4, утримались   4, не голосувало  34

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович                                   негол

           Нусбаум Степан Антонович                                         негол

           Мельник Вiктор Сергiйович                         проти

           Дзюбенко Олег Миколайович                         проти

           Диняк Сергiй Васильович                                          негол

           Павлюк Руслан Вiталiйович                                        негол

           Павленко Анатолiй Анатолiйович                                   негол

           Сташенко Григорiй Федорович                                      негол

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                                        негол

           Подiк Анатолiй Олександрович                                     негол

           Забродський Михайло Вiталiйович                                  негол

          Казюк Олег Васильович                                            негол

           Зозуля Микола Петрович                                           негол

           Сабадаш Iгор Iванович                                            негол

           Довгополий Юрiй Дмитрович                                        негол

           Руденький Андрiй Олександрович                                   негол

           Ширма Володимир Васильович                                       негол

           -  -  Депутатів:  17  За:   0  Проти:   2  Утрималось:   0  Неголосувало:  15

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович                              негол

           Рибинський Iгор Євгенович                                        негол

           Ходак Iгор Євгенович                                             негол

           Нiколайчук Олександр Володимирович                               негол

           Заруцький Вiктор Тадейович                                       негол

           Орлюк Сергiй Валерiйович                                         негол

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                                     негол

           Кропачов Дмитро Iгорович                                         негол

           Сакiвський Валентин Цезарович                                    негол

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                                      негол

           Марчинський Микола Бронiславович                                 негол

           Григорович Микола Станiславович                                  негол

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна                                    негол

           -  -  Депутатів:  13  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:  13

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                                       утр

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                    за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович                                    негол

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч           

           Пасiчник Олег Миколайович                                    утр

           Маланюк Остап Зiновiйович                                        негол

           Шавлович Олексiй Григорович                       проти

           Галагуза Олена Володимирiвна                                 утр

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович                   проти

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович                                утр

           -  -  Депутатів:   6  За:   0  Проти:   2  Утрималось:   3  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Перегуда Вiктор Петрович                                         негол

           Ковальчук Володимир Кирилович                                    негол

           Дідківський Володимир Олександрович                              негол

           Рудченко Микола Миколайович                                      негол

           -  -  Депутатів:   4  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

    

Голосування за порядок денний в цілому       

     Поіменно:    10:40:15 :  За  44, проти   0, утримались   0, не голосувало  17

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович                                   негол

           Сташенко Григорiй Федорович                                      негол

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                                        негол

           Подiк Анатолiй Олександрович                                     негол

           Забродський Михайло Вiталiйович                                  негол

           Казюк Олег Васильович                       за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                                        негол

           Руденький Андрiй Олександрович                                   негол

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  17  За:  10  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   7

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                                       негол

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:  12  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Чорноморець Олександр Павлович                                   негол

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                    за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                                       негол

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч           

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович                                    негол

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                                           негол

           Вiлiвчук Максим Олександрович                                    негол

           Янчук Вiктор Григорович                                          негол

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   1  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                                       негол

           Науменко Вiталiй Анатолiйович                                    негол

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна                                    негол

          Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   5  За:   2  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

    

Повторне Голосування за порядок денний в цілому      

     Поіменно:    10:41:23 :  За  59, проти   0, утримались   0, не голосувало   2

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Казюк Олег Васильович                       за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  17  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"                

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                                       негол

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:  12  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                                            негол

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                    за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------  Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0


Голосування за регламент роботи сесії   

Поіменно:    10:42:17 :  За  60, проти   0, утримались   0, не голосувало   1

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Казюк Олег Васильович                       за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  17  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                                       негол

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:  12  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                    за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Виступили:   10:43:21: Смичок Iлля Анатолiйович

Голосування за зміну режиму голосування

Поіменно:    10:46:13 :  За  51, проти   0, утримались   0, не голосувало  10

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Казюк Олег Васильович                       за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  17  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                                       негол

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:  12  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович                                    негол

           Гула Раїса Миколаївна                                            негол

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   6  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол

           Крамаренко Сергiй Михайлович                                     негол

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                                     негол

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                                           негол

           Вiлiвчук Максим Олександрович                                    негол

           Янчук Вiктор Григорович                                          негол

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   1  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна                                    негол

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

Голосування за обрання лічильної комісії

Поіменно:    10:52:22 :  За  44, проти   0, утримались   0, не голосувало  17

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Забродський Михайло Вiталiйович                                  негол

           Казюк Олег Васильович                       за

           Зозуля Микола Петрович                                           негол

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  17  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                                        негол

           Ходак Iгор Євгенович                                             негол

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                                      негол

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                                         негол

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:   9  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович                                    негол

           Гула Раїса Миколаївна                                            негол

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Нагорняк Володимир Васильович                                    негол

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                                           негол

           -  -  Депутатів:   6  За:   2  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол

           Крамаренко Сергiй Михайлович                                     негол

           Романський Iгор Васильович                                       негол

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                                      негол

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   2  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                                     негол

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович                                  негол

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Перегуда Вiктор Петрович                                         негол

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

Голосування за пропозицію Лабунської А.В. про включення в порядок денний три питання від громадкості.   

Поіменно:    11:48:58 :  За  54, проти   0, утримались   0, не голосувало   3

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Казюк Олег Васильович                       за

           Зозуля Микола Петрович                                           негол

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  17  За: 16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  11  За:  11  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                                            негол

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

          -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

     Виступили:   11:49:34: Кiзiн Сидiр Васильович

Голосування за пропозицію Лабунської А.В. за повернення режиму голосування в електронному вигляді

     Поіменно:    11:52:17 :  За  55, проти   0, утримались   0, не голосувало   2

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Казюк Олег Васильович                       за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  17  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  11  За:  11  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

            

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна                                    негол

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1


       1.  Про комплексну програму проведення року вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС і пам’яті жертв Чорнобильської катастрофи на Житомирщині на 2016 рік

Поіменно:    11:54:13 :  За  60, проти   0, утримались   0, не голосувало   1

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Казюк Олег Васильович                       за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  17  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

            

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"              

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

            

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  2.  Про внесення змін до рішення обласної ради від 26.01.2016 №110 «Про комплексну Програму оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2020 роки».

     Поіменно:    11:54:47 :  За  58, проти   0, утримались   0, не голосувало   3

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

          Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Казюк Олег Васильович                       за

           Зозуля Микола Петрович                                           негол

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  17  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович                                  негол

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:  12  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  3.  Про граничні суми витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів, комп'ютерів органами місцевого самоврядування, комунальними установами, організаціями, які утримуються за рахунок обласного бюджету.

     Поіменно:    11:55:27 :  За  59, проти   0, утримались   0, не голосувало   2

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Казюк Олег Васильович                       за

           Зозуля Микола Петрович                                           негол

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  17  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"                

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"             

           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  4.  Про внесення змін до обласного бюджету на 2016 рік.

     Поіменно:    11:55:59 :  За  59, проти   0, утримались   0, не голосувало   2

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Казюк Олег Васильович                       за

           Зозуля Микола Петрович                                           негол

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  17  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"                

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"             

           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


5.  Про внесення змін до складу президії обласної ради.

     Поіменно:    11:56:28 :  За  59, проти   0, утримались   0, не голосувало   2

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Нусбаум Степан Антонович                                         негол

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Казюк Олег Васильович                       за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

          Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  17  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  6. Про внесення змін до Програми матеріально-технічного забезпечення Житомирського обласного військового комісаріату, Житомирського прикордонного загону, підрозділів Національної поліції України, Служби безпеки України в області та надання шефської допомоги військовим частинам Збройних Сил України, Національної гвардії України, закріпленим за Житомирською областю.

     Поіменно:    11:57:09 :  За  58, проти   0, утримались   0, не голосувало   3

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Казюк Олег Васильович                       за

           Зозуля Микола Петрович                                           негол

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  17  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович                                    негол

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  7.  Про затвердження кошторису витрат обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2016 рік.

     Поіменно:    11:57:40 :  За  59, проти   0, утримались   0, не голосувало   2

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Казюк Олег Васильович                       за

           Зозуля Микола Петрович                                           негол

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  17  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  8.  Про розподіл використання коштів, що надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва, на 2016 рік.

     Виступили:   11:58:14: Яковчук Олександр Миколайович

     Поіменно:    12:00:48 :  За  61, проти   0, утримались   0, не голосувало   0

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Казюк Олег Васильович                       за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  17  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"              

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                    за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  9.  Про направлення на навчання                                

     Поіменно:    12:01:14 :  За  58, проти   0, утримались   0, не голосувало   3

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Казюк Олег Васильович                       за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  17  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                                           негол

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна                                    негол

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


10.  Про клопотання щодо присудження Премії Верховної Ради України Максименку А.І

     Поіменно:    12:01:46 :  За  59, проти   0, утримались   0, не голосувало   2

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

          Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Казюк Олег Васильович                       за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  17  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:  6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович              за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна                                    негол

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

11.  Про внесення змін до Програми підтримки органів місцевого самоврядування та сприяння реалізації ініційованих ними проектів, спрямованих на соціально-економічний розвиток Житомирської області, на 2015-2017 роки.

     Поіменно:    12:02:31 :  За  57, проти   0, утримались   0, не голосувало   4

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Забродський Михайло Вiталiйович                                  негол

           Казюк Олег Васильович                       за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  17  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"              

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

            

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

          Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                                           негол

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна                                    негол

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

12.  Про внесення змін у рішення обласної ради від 26.01.16 № 130

     Поіменно:    12:03:06 :  За  58, проти  0, утримались   0, не голосувало   3

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Казюк Олег Васильович                       за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  17  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                 за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"                

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                                           негол

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна                                    негол

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

13.  Про перейменування сільських рад

     Поіменно:    12:03:35 :  За  58, проти   0, утримались   0, не голосувало   3

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Казюк Олег Васильович                       за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  17  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                                            негол

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна                                    негол

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

14.  Про внесення змін у рішення обласної ради від 19.09.13 № 990 «Про затвердження переліку закладів культури і мистецтв обласного значення».

     Поіменно:    12:04:14 :  За  58, проти   0, утримались   0, не голосувало   3

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Казюк Олег Васильович                       за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  17  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           Романський Iгор Васильович                 за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                                     негол

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна                                    негол

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


15. 1 Про переукладання контракту з Литвиненко А.В.              

     Поіменно:    12:04:51 :  За  55, проти   0, утримались   1, не голосувало   5

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Казюк Олег Васильович                       за

           Зозуля Микола Петрович                      за

          Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  17  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

            

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                                            негол

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

            

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                                           негол

           Вiлiвчук Максим Олександрович                                утр

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                                      негол

           -  -  Депутатів:   4  За:   1  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна                                    негол

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

15. 2 Про переукладання контракту з Рибинським I.Є.              

     Поіменно:    12:05:19 :  За  60, проти   1, утримались   0, не голосувало   0

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                         проти

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Казюк Олег Васильович                       за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  17  За:  16  Проти:   1  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                    за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

             Голосування за повернення до питання переукладення контракту з Рибинським І.Є.       

     Поіменно:    12:07:42 :  За  59, проти   0, утримались   0, не голосувало   2

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович             за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Казюк Олег Васильович                       за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  17  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                                        негол

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:  12  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                    за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна                                    негол

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

     Виступили:   12:07:57: Рибинський Iгор Євгенович

    Повторне голосування за переукладання контракту з Рибинським І.Є

Поіменно:    12:08:34 :  За  58, проти  1, утримались   0, не голосувало   2

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                         проти

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Казюк Олег Васильович                       за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  17  За:  16  Проти:   1  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                                        негол

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:  12  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"            

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"             

           Смичок Iлля Анатолiйович                    за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович                              негол

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

15. 3 Про переукладання контракту з Сiнько В.Я.                  

     Поіменно:    12:06:06 :  За  56, проти   0, утримались   1, не голосувало   4

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                                          негол

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Казюк Олег Васильович                       за

          Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  17  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

          -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           Романський Iгор Васильович                                   утр

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                                           негол

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна                                    негол

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


15. 4 Про переукладання контракту з Сербiним П.А.                

     Поіменно:    12:06:37 :  За  57, проти   0, утримались   1, не голосувало   3

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Казюк Олег Васильович                       за

          Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  17  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович                                  негол

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:  12  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                    за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           Романський Iгор Васильович                                   утр

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович                              негол

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна                                    негол

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

15. 5 Про переукладання контракту з Склонною В.М.                

     Виступили:   12:09:15: Гула Раїса Миколаївна

     Поіменно:    12:11:11 :  За 46, проти   5, утримались   3, не голосувало   7

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Казюк Олег Васильович                       за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  17  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович                           утр

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:  12  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"              

           Мелашенко Анатолій Васильович                     проти

           Гула Раїса Миколаївна                                            негол

           Луцюк Микола Миколайович                          проти

           Нагорняк Володимир Васильович                                утр

           Чорноморець Олександр Павлович                    проти

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   6  За:   1  Проти:   3  Утрималось:   1  Неголосувало:  1

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                    за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                                       негол

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                                           негол

           Вiлiвчук Максим Олександрович                                    негол

           Янчук Вiктор Григорович                                          негол

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   1  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                          проти

           Озерчук Андрiй Миколайович                                       негол

           Науменко Вiталiй Анатолiйович                     проти

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна                                    негол

           Пiнський Олег Вiкентiйович                                   утр

           -  -  Депутатів:   5  За:   0  Проти:   2  Утрималось:   1  Неголосувало:   2

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

15. 6 Про переукладання контракту з Дiдиком В.С.                 

     Поіменно:    12:11:42 :  За  61, проти   0, утримались   0, не голосувало   0

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Казюк Олег Васильович                       за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  17  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                    за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

15. 7 Про переукладання контракту з Українець Р.Г.               

     Поіменно:    12:12:09 :  За  60, проти   0, утримались   0, не голосувало   1

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Казюк Олег Васильович                       за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  17  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                    за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

            

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

          Галагуза Олена Володимирiвна                                     негол

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                    

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


15. 8 Про переукладання контракту з Донцем О.А.                  

     Поіменно:    12:12:35 :  За  60, проти   0, утримались   0, не голосувало   1

         -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Казюк Олег Васильович                       за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  17  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                                         негол

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:  12  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                    за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

15. 9 Про переукладання контракту з Безпалюком М.В.              

     Поіменно:    12:13:17 :  За  58, проти   0, утримались   1, не голосувало   2

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Казюк Олег Васильович                       за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  17  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                    за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           Романський Iгор Васильович                                   утр

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                                     негол

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович                              негол

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

15. 10 Про переукладання контракту з Заславцем Т.I.               

     Поіменно:    12:13:47 :  За  60, проти   0, утримались   0, не голосувало   1

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Казюк Олег Васильович                       за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  17  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                    за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                                     негол

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

15. 11 Про переукладання контракту з Галiнським Ю.Я.              

     Поіменно:    12:14:13 :  За  59, проти   0, утримались   0, не голосувало   2

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Казюк Олег Васильович                       за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  17  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Нагорняк Володимир Васильович                                    негол

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                    за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                                     негол

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


15. 12 Про звiльнення Володiна А.В.                               

     Поіменно:    12:15:02 :  За  59, проти   0, утримались   0, не голосувало   2

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Казюк Олег Васильович                       за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  17  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                                            негол

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                    за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                                     негол

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

15. 13 Про звiльнення Загладька В.М.                              

     Виступили:   12:15:25: Ейсмонт Вiталiй Станiславович

Голосування за пропозицію Ейсмонта В.С.    

Поіменно:    12:17:41 :  За  27, проти   3, утримались   3, не голосувало  28

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович                                   негол

           Нусбаум Степан Антонович                                         негол

           Мельник Вiктор Сергiйович                                        негол

          Дзюбенко Олег Миколайович                                        негол

           Диняк Сергiй Васильович                                      утр

           Павлюк Руслан Вiталiйович                                        негол

           Павленко Анатолiй Анатолiйович                                   негол

           Сташенко Григорiй Федорович                                      негол

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                                        негол

          Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Забродський Михайло Вiталiйович                   проти

           Казюк Олег Васильович                             проти

           Зозуля Микола Петрович                                           негол

           Сабадаш Iгор Iванович                                            негол

           Довгополий Юрiй Дмитрович                                        негол

           Руденький Андрiй Олександрович                                   негол

          Ширма Володимир Васильович                                       негол

           -  -  Депутатів:  17  За:   1  Проти:   2  Утрималось:   1  Неголосувало:  13

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович                              негол

           Рибинський Iгор Євгенович                                        негол

           Ходак Iгор Євгенович                                             негол

           Нiколайчук Олександр Володимирович                           утр

           Заруцький Вiктор Тадейович                        проти

           Орлюк Сергiй Валерiйович                                     утр

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                                     негол

           Кропачов Дмитро Iгорович                                         негол

           Сакiвський Валентин Цезарович                                    негол

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                                      негол

           Марчинський Микола Бронiславович                                 негол

           Григорович Микола Станiславович                                  негол

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна                                    негол

           -  -  Депутатів:  13  За:   0  Проти:   1  Утрималось:   2  Неголосувало:  10

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                    за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                                     негол

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Перегуда Вiктор Петрович                                         негол

           Ковальчук Володимир Кирилович                                    негол

           Дідківський Володимир Олександрович                              негол

          Рудченко Микола Миколайович                                      негол

           -  -  Депутатів:   4  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

     Виступили:   12:17:53: Ейсмонт Вiталiй Станiславович

Голосування по питанню.

     Поіменно:    12:19:12 :  За  33, проти  20, утримались   2, не голосувало   6

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

          Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Подiк Анатолiй Олександрович                      проти

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Казюк Олег Васильович                       за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  17  За:  16  Проти:   1  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

          Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович                     проти

           Гула Раїса Миколаївна                             проти

           Луцюк Микола Миколайович                          проти

           Нагорняк Володимир Васильович                     проти

           Чорноморець Олександр Павлович                                  негол

           Рибак Наталiя Iванiвна                                           негол

           -  -  Депутатів:   6  За:   0  Проти:   4  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"           

           Смичок Iлля Анатолiйович                          проти

           Крамаренко Сергiй Михайлович                      проти

           Романський Iгор Васильович                        проти

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                       проти

           Чернявський Павло Петрович                                   утр

           Яковчук Олександр Миколайович                     проти

           -  -  Депутатів:   6  За:   0  Проти:   5  Утрималось:   1  Неголосувало:   0

            

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                                        негол

           Маланюк Остап Зiновiйович                                        негол

           Шавлович Олексiй Григорович                       проти

           Галагуза Олена Володимирiвна                                     негол

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович                   проти

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович                     проти

           -  -  Депутатів:   6  За:   0  Проти:   3  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                            проти

           Вiлiвчук Максим Олександрович                     проти

           Янчук Вiктор Григорович                           проти

           Бовсуновський Юрiй Iванович                       проти

           -  -  Депутатів:   4  За:   0  Проти:   4  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                          проти

           Озерчук Андрiй Миколайович                                       негол

           Науменко Вiталiй Анатолiйович                     проти

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна                     проти

           Пiнський Олег Вiкентiйович                                   утр

           -  -  Депутатів:   5  За:   0  Проти:   3  Утрималось:   1  Неголосувало:  1

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

15. 14 Про звiльнення Хилюка О.О.                                 

     Виступили:   12:20:52: Раупов Рустам Бурханович

     Виступили:   12:22:57: Смичок Iлля Анатолiйович

     Поіменно:    12:25:17 :  За  32, проти  20, утримались   2, не голосувало   7

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Казюк Олег Васильович                                            негол

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  17  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович                     проти

           Гула Раїса Миколаївна                             проти

           Луцюк Микола Миколайович                          проти

           Нагорняк Володимир Васильович                     проти

           Чорноморець Олександр Павлович                    проти

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   6  За:   1  Проти:   5  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                          проти

           Крамаренко Сергiй Михайлович                      проти

           Романський Iгор Васильович                        проти

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                       проти

           Чернявський Павло Петрович                                   утр

           Яковчук Олександр Миколайович                     проти

           -  -  Депутатів:   6  За:   0  Проти:   5  Утрималось:   1  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                                        негол

           Маланюк Остап Зiновiйович                         проти

           Шавлович Олексiй Григорович                       проти

           Галагуза Олена Володимирiвна                                     негол

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович                   проти

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович                     проти

           -  -  Депутатів:   6  За:   0  Проти:   4  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Перегуда Вiктор Петрович                                         негол

           Ковальчук Володимир Кирилович                                    негол

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                                      негол

           -  -  Депутатів:   4  За:   1  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                            проти

           Вiлiвчук Максим Олександрович                     проти

           Янчук Вiктор Григорович                           проти

           Бовсуновський Юрiй Iванович                                      негол

           -  -  Депутатів:   4  За:   0  Проти:   3  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                          проти

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович                     проти

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна                     проти

           Пiнський Олег Вiкентiйович                                   утр

           -  -  Депутатів:   5  За:   1  Проти:   3  Утрималось:   1  Неголосувало:   0


     Виступили:   12:25:47: Чорноморець Олександр Павлович

     Голосування за пропозицію Чорноморця О.П. за повернення до голосування      

Поіменно:    12:26:49 :  За  29, проти   2, утримались   3, не голосувало  27

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович                               утр

           Нусбаум Степан Антонович                                         негол

           Мельник Вiктор Сергiйович                                        негол

           Дзюбенко Олег Миколайович                                        негол

          Диняк Сергiй Васильович                                      утр

           Павлюк Руслан Вiталiйович                                        негол

           Павленко Анатолiй Анатолiйович                                   негол

           Сташенко Григорiй Федорович                                      негол

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                                        негол

           Подiк Анатолiй Олександрович                                     негол

           Забродський Михайло Вiталiйович                   проти

           Казюк Олег Васильович                             проти

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                                            негол

           Довгополий Юрiй Дмитрович                                        негол

           Руденький Андрiй Олександрович                                   негол

           Ширма Володимир Васильович                                       негол

           -  -  Депутатів:  17  За:   1  Проти:   2  Утрималось:   2  Неголосувало:  12

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович                              негол

           Рибинський Iгор Євгенович                                        негол

           Ходак Iгор Євгенович                                             негол

           Нiколайчук Олександр Володимирович                               негол

           Заруцький Вiктор Тадейович                                   утр

           Орлюк Сергiй Валерiйович                                         негол

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                                     негол

           Кропачов Дмитро Iгорович                                         негол

           Сакiвський Валентин Цезарович                                    негол

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                                      негол

           Марчинський Микола Бронiславович                                 негол

           Григорович Микола Станiславович                                  негол

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна                                    негол

          -  -  Депутатів:  13  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:  12

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                    за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                                       негол

           Маланюк Остап Зiновiйович                                        негол

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                                     негол

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

15. 15 Про звiльнення Фомюка А.А.                                 

     Поіменно:    12:27:27 :  За  50, проти   4, утримались   1, не голосувало   6

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Казюк Олег Васильович                       за

           Зозуля Микола Петрович                      за

          Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  17  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

          Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович                     проти

           Гула Раїса Миколаївна                                            негол

           Луцюк Микола Миколайович                          проти

           Нагорняк Володимир Васильович                     проти

           Чорноморець Олександр Павлович                                   негол

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   6  За:   1  Проти:   3  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                    за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           Романський Iгор Васильович                                   утр

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                                        негол

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                                      негол

           Галагуза Олена Володимирiвна                                     негол

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович                                  негол

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   2  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                        проти

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   1  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

15. 16 Про внесення змін та затвердження у новій редакції Статуту обласного комунального підприємства „Обласний учбово-курсовий комбінат житлово-комунального господарства” Житомирської обласної ради.

     Поіменно:    12:28:05 :  За  60, проти   0, утримались   0, не голосувало   1

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Казюк Олег Васильович                       за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  17  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                    за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                                     негол

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

15. 17 Про внесення змін та затвердження в новій редакції Статуту Житомирського обласного комунального агролісогосподарського підприємства Житомироблагроліс” Житомирської обласної ради

     Поіменно:    12:28:35 :  За  59, проти   0, утримались   0, не голосувало   2

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Казюк Олег Васильович                       за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  17 За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

          Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                    за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                                        негол

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                                     негол

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


15. 18 Про внесення змін та погодження у новій редакції Статуту комунального навчального закладу “Бердичівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат” Житомирської обласної ради.

     Поіменно:    12:29:09 :  За  59, проти   0, утримались   0, не голосувало   2

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Казюк Олег Васильович                       за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  17  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                    за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                                     негол

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Перегуда Вiктор Петрович                                         негол

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

15. 19 Про внесення змін та погодження у новій редакції Статуту комунального навчального закладу “Бердичівська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів” Житомирської обласної ради.

     Поіменно:    12:29:41 :  За  59, проти   0, утримались   0, не голосувало   2

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Казюк Олег Васильович                       за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  17  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                    за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                                     негол

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"                

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна                                    негол

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

15. 20 Про внесення змін та затвердження в новій редакції Статуту Житомирської обласної комунальної спеціалізованої аварійно-рятувальної служби Житомирської обласної ради

     Поіменно:    12:30:13 :  За  59, проти   0, утримались   0, не голосувало   2

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Казюк Олег Васильович                       за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  17  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                    за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                                     негол

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна                                    негол

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

15. 21 Про внесення змін та затвердження у новій редакції Статуту комунального підприємства „Житомирський обласний лікувально-санаторний центр радіаційного захисту для дитячого та дорослого населення „Дениші” Житомирської обласної ради.

     Виступили:   12:30:39: Раупов Рустам Бурханович

     Поіменно:    12:32:34 :  За  50, проти   6, утримались   2, не голосувало   3

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Казюк Олег Васильович                       за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  17  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                             проти

           Луцюк Микола Миколайович                          проти

           Нагорняк Володимир Васильович                     проти

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   6  За:   3  Проти:   3  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                    за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                                     негол

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Вiлiвчук Максим Олександрович                                    негол

           Янчук Вiктор Григорович                                          негол

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   2  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                          проти

           Озерчук Андрiй Миколайович                                   утр

           Науменко Вiталiй Анатолiйович                     проти

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна                     проти

           Пiнський Олег Вiкентiйович                                   утр

           -  -  Депутатів:   5  За:   0  Проти:   3  Утрималось:   2  Неголосувало:   0

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


15. 22 Про затвердження Положення про Наглядову раду.

     Виступили:   12:35:08: Крамаренко Сергiй Михайлович

     Виступили:   12:40:49: Кiзiн Сидiр Васильович

     Виступили:   12:45:04: Смичок Iлля Анатолiйович

     Виступили:   12:46:11: Кiзiн Сидiр Васильович

     Виступили:   12:51:25: Раупов Рустам Бурханович

     Виступили:   12:52:32: Чорноморець Олександр Павлович

     Поіменно:    12:53:42 :  За  61, проти   0, утримались   0, не голосувало   0

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Казюк Олег Васильович                       за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  17  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                    за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

            

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

          Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

15. 23 Про затвердження Положення про преміювання та граничні розміри заробітної плати керівників підприємств спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

     Поіменно:    12:54:20 :  За  60, проти   0, утримались   0, не голосувало   1

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

          Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Казюк Олег Васильович                       за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  17  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

            

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за

           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

            

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Кiзiн Сидiр Васильович                      за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

15. 24 Про затвердження Типової форми контракту з керівником підприємства, що є у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

     Поіменно:    12:54:50 :  За  60, проти   0, утримались   0, не голосувало   1

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Диняк Сергiй Васильович                     за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Забродський Михайло Вiталiйович             за

           Казюк Олег Васильович                       за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  17  За:  17  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"                

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Рибинський Iгор Євгенович                   за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович