Електронний протокол поіменного голосування

 


Протокол Четверта сесiя Житомирської обласної ради
31-03-2016p.


На сесії проведені реєстрації
          31-03-2016 10:05:06 60
          31-03-2016 10:41:26 61 - дореєєстровано депутата Смичока І.А.
          31-03-2016 13:06:11 58 - реєстрація після перерви
          31-03-2016 13:19:59 59 - дореєєстровано депутата Галагузу О.В.
          31-03-2016 13:20:01 60 - дореєєстровано депутата Маланюка О.З.
 Процедура

     Виступили:   10:32:21: Кокiтко Наталiя Володимирiвна
Голосування за склад секретаріату     
Поіменно:    10:32:51 :  За  56, проти   0, утримались   0, не голосувало   4
          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"              
           Павлушенко Олександр Денисович              за
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Мельник Вiктор Сергiйович                   за
           Дзюбенко Олег Миколайович                   за
           Диняк Сергiй Васильович                     за
           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за
           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за
           Сташенко Григорiй Федорович                 за
           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за
           Подiк Анатолiй Олександрович                за
           Казюк Олег Васильович                       за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за
           Руденький Андрiй Олександрович              за
           Ширма Володимир Васильович                  за
           -  -  Депутатів:  16  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"                
           Кропивницький Володимир Миколайович         за
           Рибинський Iгор Євгенович                   за
           Ходак Iгор Євгенович                        за
           Нiколайчук Олександр Володимирович          за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Орлюк Сергiй Валерiйович                                         негол
           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Сакiвський Валентин Цезарович               за
           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                                      негол
           Марчинський Микола Бронiславович                                 негол
           Григорович Микола Станiславович                                  негол
           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за
           -  -  Депутатів:  13  За:   9  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"              
           Мелашенко Анатолій Васильович               за
           Гула Раїса Миколаївна                       за
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           Самчук Володимир Миколайович                за
           Чорноморець Олександр Павлович              за
           Рибак Наталiя Iванiвна                      за
           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"             
           Крамаренко Сергiй Михайлович                за
           Романський Iгор Васильович                  за
           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за
           Чернявський Павло Петрович                  за
           Яковчук Олександр Миколайович               за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч           
           Пасiчник Олег Миколайович                   за
           Маланюк Остап Зiновiйович                   за
           Шавлович Олексiй Григорович                 за
           Галагуза Олена Володимирiвна                за
           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за
           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за
           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

          -------------   Фракція "Народна Партiя"                
           Ющенко Олександр Миколайович                за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Ковальчук Володимир Кирилович               за
           Рудченко Микола Миколайович                 за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                    
           Кiзiн Сидiр Васильович                      за
           Вiлiвчук Максим Олександрович               за
           Собко Тарас Дмитрович                       за
           Янчук Вiктор Григорович                     за
           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                     
           Раупов Рустам Бурханович                    за
           Озерчук Андрiй Миколайович                  за
           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за
           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за
           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

Голосування за порядок денний      
Поіменно:    10:34:00 :  За  57, проти   0, утримались   0, не голосувало   3
          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"              
           Павлушенко Олександр Денисович              за
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Мельник Вiктор Сергiйович                   за
           Дзюбенко Олег Миколайович                   за
           Диняк Сергiй Васильович                     за
           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за
           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за
           Сташенко Григорiй Федорович                 за
           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за
           Подiк Анатолiй Олександрович                за
           Казюк Олег Васильович                       за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за
           Руденький Андрiй Олександрович                                   негол
           Ширма Володимир Васильович                  за
           -  -  Депутатів:  16  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"                
           Кропивницький Володимир Миколайович         за
           Рибинський Iгор Євгенович                   за
           Ходак Iгор Євгенович                        за
           Нiколайчук Олександр Володимирович          за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за
           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Сакiвський Валентин Цезарович               за
           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за
           Марчинський Микола Бронiславович            за
           Григорович Микола Станiславович                                  негол
           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за
           -  -  Депутатів:  13  За:  12  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"              
           Мелашенко Анатолій Васильович               за
           Гула Раїса Миколаївна                       за
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           Самчук Володимир Миколайович                за
           Чорноморець Олександр Павлович              за
           Рибак Наталiя Iванiвна                      за
           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"             
           Крамаренко Сергiй Михайлович                за
           Романський Iгор Васильович                  за
           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за
           Чернявський Павло Петрович                  за
           Яковчук Олександр Миколайович               за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч           
           Пасiчник Олег Миколайович                   за
           Маланюк Остап Зiновiйович                   за
           Шавлович Олексiй Григорович                 за
           Галагуза Олена Володимирiвна                за
           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за
           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за
           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

          -------------   Фракція "Народна Партiя"                
           Ющенко Олександр Миколайович                за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Ковальчук Володимир Кирилович               за
           Рудченко Микола Миколайович                 за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                    
           Кiзiн Сидiр Васильович                      за
           Вiлiвчук Максим Олександрович               за
           Собко Тарас Дмитрович                       за
           Янчук Вiктор Григорович                     за
           Бовсуновський Юрiй Iванович                                      негол
           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                     
           Раупов Рустам Бурханович                    за
           Озерчук Андрiй Миколайович                  за
           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за
           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за
           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

     Виступили:   10:35:23: Нагорняк Володимир Васильович
Голосування за включення до порядку денного 6-ти додаткових питань
     Поіменно:    10:36:37 :  За  57, проти   1, утримались   0, не голосувало   2
          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"              
           Павлушенко Олександр Денисович              за
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Мельник Вiктор Сергiйович                   за
           Дзюбенко Олег Миколайович                   за
           Диняк Сергiй Васильович                     за
           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за
           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за
           Сташенко Григорiй Федорович                 за
           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за
           Подiк Анатолiй Олександрович                за
           Казюк Олег Васильович                       за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за
           Руденький Андрiй Олександрович                    проти
           Ширма Володимир Васильович                  за
           -  -  Депутатів:  16  За:  15  Проти:   1  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"                
           Кропивницький Володимир Миколайович         за
           Рибинський Iгор Євгенович                   за
           Ходак Iгор Євгенович                        за
           Нiколайчук Олександр Володимирович          за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за
           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Сакiвський Валентин Цезарович               за
           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за
           Марчинський Микола Бронiславович            за
           Григорович Микола Станiславович             за
           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за
           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"              
           Мелашенко Анатолій Васильович               за
           Гула Раїса Миколаївна                       за
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           Самчук Володимир Миколайович                за
           Чорноморець Олександр Павлович              за
           Рибак Наталiя Iванiвна                      за
           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"             
           Крамаренко Сергiй Михайлович                за
           Романський Iгор Васильович                  за
           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за
           Чернявський Павло Петрович                  за
           Яковчук Олександр Миколайович               за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч           
           Пасiчник Олег Миколайович                   за
           Маланюк Остап Зiновiйович                   за
           Шавлович Олексiй Григорович                 за
           Галагуза Олена Володимирiвна                за
           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за
           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за
           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

          -------------   Фракція "Народна Партiя"                
           Ющенко Олександр Миколайович                за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Ковальчук Володимир Кирилович               за
           Рудченко Микола Миколайович                 за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                    
           Кiзiн Сидiр Васильович                      за
           Вiлiвчук Максим Олександрович               за
           Собко Тарас Дмитрович                       за
           Янчук Вiктор Григорович                     за
           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                     
           Раупов Рустам Бурханович                    за
           Озерчук Андрiй Миколайович                  за
           Науменко Вiталiй Анатолiйович                                    негол
           Кокiтко Наталiя Володимирiвна                                    негол
           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за
           -  -  Депутатів:   5  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

     Виступили:   10:36:53: Маланюк Остап Зiновiйович
     Виступили:   10:39:16: Озерчук Андрiй Миколайович
     Виступили:   10:40:25: Пiнський Олег Вiкентiйович
Голосування за пропозицію Нагорняка     
Поіменно:    10:42:08 :  За  35, проти   2, утримались   4, не голосувало  20
          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"              
           Павлушенко Олександр Денисович                                   негол
           Нусбаум Степан Антонович                                         негол
           Мельник Вiктор Сергiйович                                        негол
           Дзюбенко Олег Миколайович                                        негол
           Диняк Сергiй Васильович                                      утр
           Павлюк Руслан Вiталiйович                                    утр
           Павленко Анатолiй Анатолiйович                                   негол
           Сташенко Григорiй Федорович                                      негол
           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за
           Подiк Анатолiй Олександрович                за
           Казюк Олег Васильович                             проти
           Зозуля Микола Петрович                                           негол
           Сабадаш Iгор Iванович                                            негол
           Довгополий Юрiй Дмитрович                                    утр
           Руденький Андрiй Олександрович                                   негол
           Ширма Володимир Васильович                        проти
           -  -  Депутатів:  16  За:   2  Проти:   2  Утрималось:   3  Неголосувало:   9

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"                
           Кропивницький Володимир Миколайович                              негол
           Рибинський Iгор Євгенович                                        негол
           Ходак Iгор Євгенович                                             негол
           Нiколайчук Олександр Володимирович                               негол
           Заруцький Вiктор Тадейович                                   утр
           Орлюк Сергiй Валерiйович                                         негол
           Ковердун Сергiй Анатолiйович                                     негол
           Кропачов Дмитро Iгорович                                         негол
           Сакiвський Валентин Цезарович                                    негол
           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                                      негол
           Марчинський Микола Бронiславович                                 негол
           Григорович Микола Станiславович                                  негол
           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за
           -  -  Депутатів:  13  За:   1  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:  11

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"              
           Мелашенко Анатолій Васильович               за
           Гула Раїса Миколаївна                       за
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           Самчук Володимир Миколайович                за
           Чорноморець Олександр Павлович              за
           Рибак Наталiя Iванiвна                      за
           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"             
           Смичок Iлля Анатолiйович                    за
           Крамаренко Сергiй Михайлович                за
           Романський Iгор Васильович                  за
           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за
           Чернявський Павло Петрович                  за
           Яковчук Олександр Миколайович               за
           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч           
           Пасiчник Олег Миколайович                   за
           Маланюк Остап Зiновiйович                   за
           Шавлович Олексiй Григорович                 за
           Галагуза Олена Володимирiвна                за
           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за
           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за
           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

          -------------   Фракція "Народна Партiя"                
           Ющенко Олександр Миколайович                за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Ковальчук Володимир Кирилович               за
           Рудченко Микола Миколайович                 за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                    
           Кiзiн Сидiр Васильович                      за
           Вiлiвчук Максим Олександрович               за
           Собко Тарас Дмитрович                       за
           Янчук Вiктор Григорович                     за
           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                     
           Раупов Рустам Бурханович                    за
           Озерчук Андрiй Миколайович                  за
           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за
           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за
           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
Голосування за пропозицію Маланюка О.З.       
     Поіменно:    10:42:30 :  За  14, проти   4, утримались  12, не голосувало  31
          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"              
           Павлушенко Олександр Денисович                                   негол
           Нусбаум Степан Антонович                                         негол
           Мельник Вiктор Сергiйович                                        негол
           Дзюбенко Олег Миколайович                                        негол
           Диняк Сергiй Васильович                                      утр
           Павлюк Руслан Вiталiйович                                    утр
           Павленко Анатолiй Анатолiйович                                   негол
           Сташенко Григорiй Федорович                                      негол
           Костюшко Iрина Вiкторiвна                                        негол
           Подiк Анатолiй Олександрович                                     негол
           Казюк Олег Васильович                                        утр
           Зозуля Микола Петрович                                           негол
           Сабадаш Iгор Iванович                                            негол
           Довгополий Юрiй Дмитрович                                        негол
           Руденький Андрiй Олександрович                                   негол
           Ширма Володимир Васильович                        проти
           -  -  Депутатів:  16  За:   0  Проти:   1  Утрималось:   3  Неголосувало:  12

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"                
           Кропивницький Володимир Миколайович                              негол
           Рибинський Iгор Євгенович                   за
           Ходак Iгор Євгенович                                         утр
           Нiколайчук Олександр Володимирович                           утр
           Заруцький Вiктор Тадейович                                   утр
           Орлюк Сергiй Валерiйович                                         негол
           Ковердун Сергiй Анатолiйович                                     негол
           Кропачов Дмитро Iгорович                                         негол
           Сакiвський Валентин Цезарович                                    негол
           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                                      негол
           Марчинський Микола Бронiславович                                 негол
           Григорович Микола Станiславович                                  негол
           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за
           -  -  Депутатів:  13  За:   2  Проти:   0  Утрималось:   3  Неголосувало:   8

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"              
           Мелашенко Анатолій Васильович                     проти
           Гула Раїса Миколаївна                             проти
           Нагорняк Володимир Васильович                     проти
           Самчук Володимир Миколайович                                 утр
           Чорноморець Олександр Павлович                               утр
           Рибак Наталiя Iванiвна                                       утр
           -  -  Депутатів:   6  За:   0  Проти:   3  Утрималось:   3  Неголосувало:   0

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"             
           Смичок Iлля Анатолiйович                    за
           Крамаренко Сергiй Михайлович                                 утр
           Романський Iгор Васильович                                       негол
           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                                  утр
           Чернявський Павло Петрович                                       негол
           Яковчук Олександр Миколайович                                утр
           -  -  Депутатів:   6  За:   1  Проти:   0  Утрималось:   3  Неголосувало:   2

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч           
           Пасiчник Олег Миколайович                   за
           Маланюк Остап Зiновiйович                   за
           Шавлович Олексiй Григорович                 за
           Галагуза Олена Володимирiвна                за
           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за
           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за
           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

          -------------   Фракція "Народна Партiя"                
           Ющенко Олександр Миколайович                                     негол
           Перегуда Вiктор Петрович                                         негол
           Ковальчук Володимир Кирилович                                    негол
           Рудченко Микола Миколайович                                      негол
           -  -  Депутатів:   4  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                    
           Кiзiн Сидiр Васильович                                           негол
           Вiлiвчук Максим Олександрович                                    негол
           Собко Тарас Дмитрович                                            негол
           Янчук Вiктор Григорович                                          негол
           Бовсуновський Юрiй Iванович                                      негол
           -  -  Депутатів:   5  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   5

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                     
           Раупов Рустам Бурханович                    за
           Озерчук Андрiй Миколайович                  за
           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за
           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за
           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
Голосування про включення до порядку денного пропозиції Озерчука А.М.       
     Поіменно:    10:42:53 :  За  18, проти   5, утримались   7, не голосувало  31
          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"              
           Павлушенко Олександр Денисович                                   негол
           Нусбаум Степан Антонович                                         негол
           Мельник Вiктор Сергiйович                                        негол
           Дзюбенко Олег Миколайович                                        негол
           Диняк Сергiй Васильович                                      утр
           Павлюк Руслан Вiталiйович                         проти
           Павленко Анатолiй Анатолiйович                                   негол
           Сташенко Григорiй Федорович                                      негол
           Костюшко Iрина Вiкторiвна                                        негол
           Подiк Анатолiй Олександрович                                     негол
           Казюк Олег Васильович                                        утр
           Зозуля Микола Петрович                                           негол
           Сабадаш Iгор Iванович                                            негол
           Довгополий Юрiй Дмитрович                                        негол
           Руденький Андрiй Олександрович                                   негол
           Ширма Володимир Васильович                                   утр
           -  -  Депутатів:  16  За:   0  Проти:   1  Утрималось:   3  Неголосувало:  12

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"                
           Кропивницький Володимир Миколайович                              негол
           Рибинський Iгор Євгенович                   за
           Ходак Iгор Євгенович                                             негол
           Нiколайчук Олександр Володимирович                           утр
           Заруцький Вiктор Тадейович                                   утр
           Орлюк Сергiй Валерiйович                                         негол
           Ковердун Сергiй Анатолiйович                                     негол
           Кропачов Дмитро Iгорович                                         негол
           Сакiвський Валентин Цезарович                                    негол
           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                                      негол
           Марчинський Микола Бронiславович                                 негол
           Григорович Микола Станiславович                                  негол
           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна                                    негол
           -  -  Депутатів:  13  За:   1  Проти:   0  Утрималось:   2  Неголосувало:  10

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"              
           Мелашенко Анатолій Васильович                                    негол
           Гула Раїса Миколаївна                             проти
           Нагорняк Володимир Васильович                                    негол
           Самчук Володимир Миколайович                                     негол
           Чорноморець Олександр Павлович                    проти
           Рибак Наталiя Iванiвна                      за
           -  -  Депутатів:   6  За:   1  Проти:   2  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"             
           Смичок Iлля Анатолiйович                    за
           Крамаренко Сергiй Михайлович                за
           Романський Iгор Васильович                  за
           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за
           Чернявський Павло Петрович                  за
           Яковчук Олександр Миколайович               за
           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч           
           Пасiчник Олег Миколайович                                        негол
           Маланюк Остап Зiновiйович                                        негол
           Шавлович Олексiй Григорович                                  утр
           Галагуза Олена Володимирiвна                                 утр
           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович                   проти
           Ейсмонт Вiталiй Станiславович                     проти
           -  -  Депутатів:   6  За:   0  Проти:   2  Утрималось:   2  Неголосувало:   2

          -------------   Фракція "Народна Партiя"                
           Ющенко Олександр Миколайович                                     негол
           Перегуда Вiктор Петрович                                         негол
           Ковальчук Володимир Кирилович                                    негол
           Рудченко Микола Миколайович                                      негол
           -  -  Депутатів:   4  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                    
           Кiзiн Сидiр Васильович                      за
           Вiлiвчук Максим Олександрович               за
           Собко Тарас Дмитрович                       за
           Янчук Вiктор Григорович                     за
           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                     
           Раупов Рустам Бурханович                    за
           Озерчук Андрiй Миколайович                  за
           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за
           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за
           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

Голосування про включення до порядокку денного пропозиції Пінського О.В.     
Поіменно:    10:43:46 :  За  15, проти   2, утримались  13, не голосувало  31
          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"              
           Павлушенко Олександр Денисович                                   негол
           Нусбаум Степан Антонович                                         негол
           Мельник Вiктор Сергiйович                                    утр
           Дзюбенко Олег Миколайович                                        негол
           Диняк Сергiй Васильович                                      утр
           Павлюк Руслан Вiталiйович                                    утр
           Павленко Анатолiй Анатолiйович                                   негол
           Сташенко Григорiй Федорович                                  утр
           Костюшко Iрина Вiкторiвна                                        негол
           Подiк Анатолiй Олександрович                                     негол
           Казюк Олег Васильович                                            негол
           Зозуля Микола Петрович                                           негол
           Сабадаш Iгор Iванович                                            негол
           Довгополий Юрiй Дмитрович                                        негол
           Руденький Андрiй Олександрович                                   негол
           Ширма Володимир Васильович                        проти
           -  -  Депутатів:  16  За:   0  Проти:   1  Утрималось:   4  Неголосувало:  11

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"                
           Кропивницький Володимир Миколайович                              негол
           Рибинський Iгор Євгенович                                        негол
           Ходак Iгор Євгенович                                             негол
           Нiколайчук Олександр Володимирович                               негол
           Заруцький Вiктор Тадейович                                   утр
           Орлюк Сергiй Валерiйович                                         негол
           Ковердун Сергiй Анатолiйович                                     негол
           Кропачов Дмитро Iгорович                                         негол
           Сакiвський Валентин Цезарович                                    негол
           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                                      негол
           Марчинський Микола Бронiславович                                 негол
           Григорович Микола Станiславович                                  негол
           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за
           -  -  Депутатів:  13  За:   1  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:  11

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"              
           Мелашенко Анатолій Васильович               за
           Гула Раїса Миколаївна                       за
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           Самчук Володимир Миколайович                за
           Чорноморець Олександр Павлович              за
           Рибак Наталiя Iванiвна                      за
           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"             
           Смичок Iлля Анатолiйович                          проти
           Крамаренко Сергiй Михайлович                                 утр
           Романський Iгор Васильович                                   утр
           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                                  утр
           Чернявський Павло Петрович                                   утр
           Яковчук Олександр Миколайович               за
           -  -  Депутатів:   6  За:   1  Проти:   1  Утрималось:   4  Неголосувало:   0

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч           
           Пасiчник Олег Миколайович                   за
           Маланюк Остап Зiновiйович                                        негол
           Шавлович Олексiй Григорович                                  утр
           Галагуза Олена Володимирiвна                                 утр
           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович                              утр
           Ейсмонт Вiталiй Станiславович                                утр
           -  -  Депутатів:   6  За:   1  Проти:   0  Утрималось:   4  Неголосувало:   1

          -------------   Фракція "Народна Партiя"                
           Ющенко Олександр Миколайович                                     негол
           Перегуда Вiктор Петрович                                         негол
           Ковальчук Володимир Кирилович                                    негол
           Рудченко Микола Миколайович                                      негол
           -  -  Депутатів:   4  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                    
           Кiзiн Сидiр Васильович                                           негол
           Вiлiвчук Максим Олександрович               за
           Собко Тарас Дмитрович                                            негол
           Янчук Вiктор Григорович                                          негол
           Бовсуновський Юрiй Iванович                                      негол
           -  -  Депутатів:   5  За:   1  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                     
           Раупов Рустам Бурханович                    за
           Озерчук Андрiй Миколайович                  за
           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за
           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за
           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

     Виступили:   10:44:21: Озерчук Андрiй Миколайович
     Виступили:   10:46:59: Кiзiн Сидiр Васильович
     Виступили:   10:50:07: Крамаренко Сергiй Михайлович
Голосування за порядок денний в цілому     
Поіменно:    10:51:16 :  За  54, проти   0, утримались   1, не голосувало   6
          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"              
           Павлушенко Олександр Денисович              за
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Мельник Вiктор Сергiйович                   за
           Дзюбенко Олег Миколайович                   за
           Диняк Сергiй Васильович                     за
           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за
           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за
           Сташенко Григорiй Федорович                 за
           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за
           Подiк Анатолiй Олександрович                за
           Казюк Олег Васильович                       за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за
           Руденький Андрiй Олександрович              за
           Ширма Володимир Васильович                  за
           -  -  Депутатів:  16  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"                
           Кропивницький Володимир Миколайович                          утр
           Рибинський Iгор Євгенович                   за
           Ходак Iгор Євгенович                        за
           Нiколайчук Олександр Володимирович          за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за
           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за
           Кропачов Дмитро Iгорович                                         негол
           Сакiвський Валентин Цезарович                                    негол
           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                                      негол
           Марчинський Микола Бронiславович                                 негол
           Григорович Микола Станiславович             за
           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за
           -  -  Депутатів:  13  За:   8  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   4

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"              
           Мелашенко Анатолій Васильович               за
           Гула Раїса Миколаївна                       за
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           Самчук Володимир Миколайович                за
           Чорноморець Олександр Павлович              за
           Рибак Наталiя Iванiвна                      за
           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"             
           Смичок Iлля Анатолiйович                    за
           Крамаренко Сергiй Михайлович                за
           Романський Iгор Васильович                  за
           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за
           Чернявський Павло Петрович                  за
           Яковчук Олександр Миколайович               за
           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч           
           Пасiчник Олег Миколайович                   за
           Маланюк Остап Зiновiйович                   за
           Шавлович Олексiй Григорович                 за
           Галагуза Олена Володимирiвна                за
           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за
           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за
           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

          -------------   Фракція "Народна Партiя"                
           Ющенко Олександр Миколайович                за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Ковальчук Володимир Кирилович               за
           Рудченко Микола Миколайович                 за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                    
           Кiзiн Сидiр Васильович                      за
           Вiлiвчук Максим Олександрович               за
           Собко Тарас Дмитрович                                            негол
           Янчук Вiктор Григорович                     за
           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за
           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                     
           Раупов Рустам Бурханович                    за
           Озерчук Андрiй Миколайович                  за
           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за
           Кокiтко Наталiя Володимирiвна                                    негол
           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за
           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
Голосування за регламент роботи сесії        
Поіменно:    10:51:59 :  За  59, проти   0, утримались   0, не голосувало   2
          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"              
           Павлушенко Олександр Денисович                                   негол
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Мельник Вiктор Сергiйович                   за
           Дзюбенко Олег Миколайович                   за
           Диняк Сергiй Васильович                     за
           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за
           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за
           Сташенко Григорiй Федорович                 за
           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за
           Подiк Анатолiй Олександрович                за
           Казюк Олег Васильович                       за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за
           Руденький Андрiй Олександрович              за
           Ширма Володимир Васильович                  за
           -  -  Депутатів:  16  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"                
           Кропивницький Володимир Миколайович         за
           Рибинський Iгор Євгенович                   за
           Ходак Iгор Євгенович                        за
           Нiколайчук Олександр Володимирович          за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за
           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Сакiвський Валентин Цезарович               за
           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за
           Марчинський Микола Бронiславович            за
           Григорович Микола Станiславович             за
           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за
           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"              
           Мелашенко Анатолій Васильович               за
           Гула Раїса Миколаївна                       за
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           Самчук Володимир Миколайович                за
           Чорноморець Олександр Павлович              за
           Рибак Наталiя Iванiвна                      за
           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"             
           Смичок Iлля Анатолiйович                    за
           Крамаренко Сергiй Михайлович                за
           Романський Iгор Васильович                  за
           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за
           Чернявський Павло Петрович                  за
           Яковчук Олександр Миколайович               за
           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч           
           Пасiчник Олег Миколайович                   за
           Маланюк Остап Зiновiйович                   за
           Шавлович Олексiй Григорович                 за
           Галагуза Олена Володимирiвна                за
           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за
           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за
           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

          -------------   Фракція "Народна Партiя"                
           Ющенко Олександр Миколайович                за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Ковальчук Володимир Кирилович               за
           Рудченко Микола Миколайович                 за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                    
           Кiзiн Сидiр Васильович                      за
           Вiлiвчук Максим Олександрович               за
           Собко Тарас Дмитрович                       за
           Янчук Вiктор Григорович                     за
           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                     
           Раупов Рустам Бурханович                    за
           Озерчук Андрiй Миколайович                  за
           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за
           Кокiтко Наталiя Володимирiвна                                    негол
           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за
           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  1.  Про звіт голови обласної державної адміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2015 рік.
     Виступили:   10:52:39: Машковський Сергiй Олександрович
     Поіменно:    11:13:46 :  За  58, проти   0, утримались   0, не голосувало   3
          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"              
           Павлушенко Олександр Денисович              за
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Мельник Вiктор Сергiйович                   за
           Дзюбенко Олег Миколайович                   за
           Диняк Сергiй Васильович                     за
           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за
           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за
           Сташенко Григорiй Федорович                 за
           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за
           Подiк Анатолiй Олександрович                за
           Казюк Олег Васильович                       за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за
           Руденький Андрiй Олександрович              за
           Ширма Володимир Васильович                  за
           -  -  Депутатів:  16  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"                
           Кропивницький Володимир Миколайович         за
           Рибинський Iгор Євгенович                   за
           Ходак Iгор Євгенович                        за
           Нiколайчук Олександр Володимирович          за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за
           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Сакiвський Валентин Цезарович               за
           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за
           Марчинський Микола Бронiславович            за
           Григорович Микола Станiславович             за
           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за
           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"              
           Мелашенко Анатолій Васильович               за
           Гула Раїса Миколаївна                       за
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           Самчук Володимир Миколайович                за
           Чорноморець Олександр Павлович              за
           Рибак Наталiя Iванiвна                      за
           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"             
           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол
           Крамаренко Сергiй Михайлович                                     негол
           Романський Iгор Васильович                  за
           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за
           Чернявський Павло Петрович                  за
           Яковчук Олександр Миколайович               за
           -  -  Депутатів:   6  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч           
           Пасiчник Олег Миколайович                   за
           Маланюк Остап Зiновiйович                   за
           Шавлович Олексiй Григорович                 за
           Галагуза Олена Володимирiвна                за
           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за
           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за
           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

          -------------   Фракція "Народна Партiя"                
           Ющенко Олександр Миколайович                за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Ковальчук Володимир Кирилович               за
           Рудченко Микола Миколайович                 за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                    
           Кiзiн Сидiр Васильович                      за
           Вiлiвчук Максим Олександрович               за
           Собко Тарас Дмитрович                       за
           Янчук Вiктор Григорович                     за
           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                     
           Раупов Рустам Бурханович                    за
           Озерчук Андрiй Миколайович                  за
           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за
           Кокiтко Наталiя Володимирiвна                                    негол
           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за
           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  2.  Про затвердження звіту про виконання обласного бюджету за 2015 рік       
     Виступили:   11:17:46: Ємченко Ганна Григорiвна
     Виступили:   11:23:09: Раупов Рустам Бурханович
     Поіменно:    11:26:13 :  За  48, проти   0, утримались   1, не голосувало  12
          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"              
           Павлушенко Олександр Денисович              за
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Мельник Вiктор Сергiйович                   за
           Дзюбенко Олег Миколайович                   за
           Диняк Сергiй Васильович                     за
           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за
           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за
           Сташенко Григорiй Федорович                 за
           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за
           Подiк Анатолiй Олександрович                за
           Казюк Олег Васильович                       за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за
           Руденький Андрiй Олександрович              за
           Ширма Володимир Васильович                  за
           -  -  Депутатів:  16  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"                
           Кропивницький Володимир Миколайович         за
           Рибинський Iгор Євгенович                   за
           Ходак Iгор Євгенович                                             негол
           Нiколайчук Олександр Володимирович          за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за
           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Сакiвський Валентин Цезарович               за
           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за
           Марчинський Микола Бронiславович            за
           Григорович Микола Станiславович             за
           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за
           -  -  Депутатів:  13  За:  12  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"              
           Мелашенко Анатолій Васильович               за
           Гула Раїса Миколаївна                       за
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           Самчук Володимир Миколайович                за
           Чорноморець Олександр Павлович              за
           Рибак Наталiя Iванiвна                      за
           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"             
           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол
           Крамаренко Сергiй Михайлович                за
           Романський Iгор Васильович                  за
           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за
           Чернявський Павло Петрович                  за
           Яковчук Олександр Миколайович               за
           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч           
           Пасiчник Олег Миколайович                   за
           Маланюк Остап Зiновiйович                                        негол
           Шавлович Олексiй Григорович                 за
           Галагуза Олена Володимирiвна                за
           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович                                  негол
           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за
           -  -  Депутатів:   6  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

          -------------   Фракція "Народна Партiя"                
           Ющенко Олександр Миколайович                за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Ковальчук Володимир Кирилович               за
           Рудченко Микола Миколайович                 за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                    
           Кiзiн Сидiр Васильович                                           негол
           Вiлiвчук Максим Олександрович                                    негол
           Собко Тарас Дмитрович                                            негол
           Янчук Вiктор Григорович                                          негол
           Бовсуновський Юрiй Iванович                                  утр
           -  -  Депутатів:   5  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   4

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                     
           Раупов Рустам Бурханович                    за
           Озерчук Андрiй Миколайович                                       негол
           Науменко Вiталiй Анатолiйович                                    негол
           Кокiтко Наталiя Володимирiвна                                    негол
           Пiнський Олег Вiкентiйович                                       негол
           -  -  Депутатів:   5  За:   1  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4

 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  3.  Про внесення змін до обласного бюджету на 2016 рік.               
     Виступили:   11:26:38: Ємченко Ганна Григорiвна
     Поіменно:    11:29:25 :  За  53, проти   0, утримались   3, не голосувало   5
          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"              
           Павлушенко Олександр Денисович              за
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Мельник Вiктор Сергiйович                   за
           Дзюбенко Олег Миколайович                   за
           Диняк Сергiй Васильович                     за
           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за
           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за
           Сташенко Григорiй Федорович                 за
           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за
           Подiк Анатолiй Олександрович                за
           Казюк Олег Васильович                       за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за
           Руденький Андрiй Олександрович              за
           Ширма Володимир Васильович                  за
           -  -  Депутатів:  16  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"                
           Кропивницький Володимир Миколайович         за
           Рибинський Iгор Євгенович                   за
           Ходак Iгор Євгенович                        за
           Нiколайчук Олександр Володимирович          за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за
           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Сакiвський Валентин Цезарович               за
           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за
           Марчинський Микола Бронiславович            за
           Григорович Микола Станiславович             за
           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за
           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"              
           Мелашенко Анатолій Васильович                                    негол
           Гула Раїса Миколаївна                       за
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           Самчук Володимир Миколайович                за
           Чорноморець Олександр Павлович              за
           Рибак Наталiя Iванiвна                      за
           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"             
           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол
           Крамаренко Сергiй Михайлович                за
           Романський Iгор Васильович                  за
           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за
           Чернявський Павло Петрович                  за
           Яковчук Олександр Миколайович               за
           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч           
           Пасiчник Олег Миколайович                   за
           Маланюк Остап Зiновiйович                                        негол
           Шавлович Олексiй Григорович                 за
           Галагуза Олена Володимирiвна                за
           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович                                  негол
           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за
           -  -  Депутатів:   6  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

          -------------   Фракція "Народна Партiя"                
           Ющенко Олександр Миколайович                за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Ковальчук Володимир Кирилович               за
           Рудченко Микола Миколайович                 за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                    
           Кiзiн Сидiр Васильович                                       утр
           Вiлiвчук Максим Олександрович                                утр
           Собко Тарас Дмитрович                       за
           Янчук Вiктор Григорович                     за
           Бовсуновський Юрiй Iванович                                  утр
           -  -  Депутатів:   5  За:   2  Проти:   0  Утрималось:   3  Неголосувало:   0

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                     
           Раупов Рустам Бурханович                    за
           Озерчук Андрiй Миколайович                  за
           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за
           Кокiтко Наталiя Володимирiвна                                    негол
           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за
           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  4.  Про затвердження розпоряджень голови обласної державної адміністрації.                  
     Поіменно:    11:30:15 :  За  55, проти   0, утримались   0, не голосувало   6
          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"              
           Павлушенко Олександр Денисович              за
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Мельник Вiктор Сергiйович                   за
           Дзюбенко Олег Миколайович                   за
           Диняк Сергiй Васильович                     за
           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за
           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за
           Сташенко Григорiй Федорович                 за
           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за
           Подiк Анатолiй Олександрович                за
           Казюк Олег Васильович                       за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за
           Руденький Андрiй Олександрович              за
           Ширма Володимир Васильович                  за
           -  -  Депутатів:  16  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"                
           Кропивницький Володимир Миколайович         за
           Рибинський Iгор Євгенович                   за
           Ходак Iгор Євгенович                        за
           Нiколайчук Олександр Володимирович          за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за
           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Сакiвський Валентин Цезарович               за
           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за
           Марчинський Микола Бронiславович            за
           Григорович Микола Станiславович             за
           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за
           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"              
           Мелашенко Анатолій Васильович                                    негол
           Гула Раїса Миколаївна                       за
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           Самчук Володимир Миколайович                за
           Чорноморець Олександр Павлович              за
           Рибак Наталiя Iванiвна                      за
           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"             
           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол
           Крамаренко Сергiй Михайлович                за
           Романський Iгор Васильович                  за
           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                                      негол
           Чернявський Павло Петрович                  за
           Яковчук Олександр Миколайович               за
           -  -  Депутатів:   6  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч           
           Пасiчник Олег Миколайович                   за
           Маланюк Остап Зiновiйович                                        негол
           Шавлович Олексiй Григорович                 за
           Галагуза Олена Володимирiвна                за
           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович                                  негол
           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за
           -  -  Депутатів:   6  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

          -------------   Фракція "Народна Партiя"                
           Ющенко Олександр Миколайович                за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Ковальчук Володимир Кирилович               за
           Рудченко Микола Миколайович                 за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                    
           Кiзiн Сидiр Васильович                      за
           Вiлiвчук Максим Олександрович               за
           Собко Тарас Дмитрович                       за
           Янчук Вiктор Григорович                     за
           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                     
           Раупов Рустам Бурханович                    за
           Озерчук Андрiй Миколайович                  за
           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за
           Кокiтко Наталiя Володимирiвна                                    негол
           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за
           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  5.  Про внесення змін до рішення обласної ради від 10.04.14 № 1168 "Про доступність інформації про бюджет".
     Поіменно:    11:31:01 :  За  54, проти   0, утримались   0, не голосувало   7
          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"              
           Павлушенко Олександр Денисович              за
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Мельник Вiктор Сергiйович                   за
           Дзюбенко Олег Миколайович                   за
           Диняк Сергiй Васильович                                          негол
           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за
           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за
           Сташенко Григорiй Федорович                 за
           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за
           Подiк Анатолiй Олександрович                за
           Казюк Олег Васильович                       за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за
           Руденький Андрiй Олександрович              за
           Ширма Володимир Васильович                  за
           -  -  Депутатів:  16  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"                
           Кропивницький Володимир Миколайович         за
           Рибинський Iгор Євгенович                   за
           Ходак Iгор Євгенович                        за
           Нiколайчук Олександр Володимирович          за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за
           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Сакiвський Валентин Цезарович               за
           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за
           Марчинський Микола Бронiславович            за
           Григорович Микола Станiславович             за
           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за
           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"              
           Мелашенко Анатолій Васильович               за
           Гула Раїса Миколаївна                       за
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           Самчук Володимир Миколайович                за
           Чорноморець Олександр Павлович              за
           Рибак Наталiя Iванiвна                      за
           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"             
           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол
           Крамаренко Сергiй Михайлович                за
           Романський Iгор Васильович                                       негол
           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за
           Чернявський Павло Петрович                  за
           Яковчук Олександр Миколайович               за
           -  -  Депутатів:   6  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч           
           Пасiчник Олег Миколайович                   за
           Маланюк Остап Зiновiйович                                        негол
           Шавлович Олексiй Григорович                 за
           Галагуза Олена Володимирiвна                за
           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович                                  негол
           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за
           -  -  Депутатів:   6  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

          -------------   Фракція "Народна Партiя"                
           Ющенко Олександр Миколайович                за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Ковальчук Володимир Кирилович               за
           Рудченко Микола Миколайович                 за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                    
           Кiзiн Сидiр Васильович                      за
           Вiлiвчук Максим Олександрович               за
           Собко Тарас Дмитрович                       за
           Янчук Вiктор Григорович                     за
           Бовсуновський Юрiй Iванович                                      негол
           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                     
           Раупов Рустам Бурханович                    за
           Озерчук Андрiй Миколайович                  за
           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за
           Кокiтко Наталiя Володимирiвна                                    негол
           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за
           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  6.  Про новий склад комісії обласної ради з питань поновлення прав реабілітованих     Поіменно:    11:31:41 :  За  54, проти   0, утримались   0, не голосувало   7
          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"              
           Павлушенко Олександр Денисович              за
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Мельник Вiктор Сергiйович                   за
           Дзюбенко Олег Миколайович                   за
           Диняк Сергiй Васильович                                          негол
           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за
           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за
           Сташенко Григорiй Федорович                 за
           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за
           Подiк Анатолiй Олександрович                за
           Казюк Олег Васильович                       за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за
           Руденький Андрiй Олександрович              за
           Ширма Володимир Васильович                  за
           -  -  Депутатів:  16  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"                
           Кропивницький Володимир Миколайович         за
           Рибинський Iгор Євгенович                   за
           Ходак Iгор Євгенович                        за
           Нiколайчук Олександр Володимирович          за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за
           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Сакiвський Валентин Цезарович               за
           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за
           Марчинський Микола Бронiславович            за
           Григорович Микола Станiславович                                  негол
           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за
           -  -  Депутатів:  13  За:  12  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"              
           Мелашенко Анатолій Васильович                                    негол
           Гула Раїса Миколаївна                       за
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           Самчук Володимир Миколайович                за
           Чорноморець Олександр Павлович              за
           Рибак Наталiя Iванiвна                      за
           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"             
           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол
           Крамаренко Сергiй Михайлович                за
           Романський Iгор Васильович                  за
           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за
           Чернявський Павло Петрович                  за
           Яковчук Олександр Миколайович               за
           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч           
           Пасiчник Олег Миколайович                   за
           Маланюк Остап Зiновiйович                                        негол
           Шавлович Олексiй Григорович                 за
           Галагуза Олена Володимирiвна                за
           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за
           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за
           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

          -------------   Фракція "Народна Партiя"                
           Ющенко Олександр Миколайович                за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Ковальчук Володимир Кирилович               за
           Рудченко Микола Миколайович                 за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                    
           Кiзiн Сидiр Васильович                      за
           Вiлiвчук Максим Олександрович               за
           Собко Тарас Дмитрович                       за
           Янчук Вiктор Григорович                     за
           Бовсуновський Юрiй Iванович                                      негол
           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                     
           Раупов Рустам Бурханович                    за
           Озерчук Андрiй Миколайович                  за
           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за
           Кокiтко Наталiя Володимирiвна                                    негол
           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за
           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  7.  Про обрання представників громадськості до складу поліцейської комісії головного управління Національної поліції в Житомирській області
Голосування за пропозицію профільної постійної комісії                                                         
     Поіменно:    11:33:27 :  За  14, проти   0, утримались   4, не голосувало  43
          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"              
           Павлушенко Олександр Денисович                                   негол
           Нусбаум Степан Антонович                                         негол
           Мельник Вiктор Сергiйович                                        негол
           Дзюбенко Олег Миколайович                                        негол
           Диняк Сергiй Васильович                                      утр
           Павлюк Руслан Вiталiйович                                        негол
           Павленко Анатолiй Анатолiйович                                   негол
           Сташенко Григорiй Федорович                                      негол
           Костюшко Iрина Вiкторiвна                                        негол
           Подiк Анатолiй Олександрович                                     негол
           Казюк Олег Васильович                                            негол
           Зозуля Микола Петрович                                           негол
           Сабадаш Iгор Iванович                                            негол
           Довгополий Юрiй Дмитрович                                        негол
           Руденький Андрiй Олександрович                                   негол
           Ширма Володимир Васильович                                       негол
           -  -  Депутатів:  16  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:  15

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"                
           Кропивницький Володимир Миколайович                              негол
           Рибинський Iгор Євгенович                                        негол
           Ходак Iгор Євгенович                                             негол
           Нiколайчук Олександр Володимирович                           утр
           Заруцький Вiктор Тадейович                                   утр
           Орлюк Сергiй Валерiйович                                     утр
           Ковердун Сергiй Анатолiйович                                     негол
           Кропачов Дмитро Iгорович                                         негол
           Сакiвський Валентин Цезарович                                    негол
           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                                      негол
           Марчинський Микола Бронiславович                                 негол
           Григорович Микола Станiславович             за
           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна                                    негол
           -  -  Депутатів:  13  За:   1  Проти:   0  Утрималось:   3  Неголосувало:   9

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"              
           Мелашенко Анатолій Васильович                                    негол
           Гула Раїса Миколаївна                       за
           Нагорняк Володимир Васильович                                    негол
           Самчук Володимир Миколайович                                     негол
           Чорноморець Олександр Павлович                                   негол
           Рибак Наталiя Iванiвна                      за
           -  -  Депутатів:   6  За:   2  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"             
           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол
           Крамаренко Сергiй Михайлович                                     негол
           Романський Iгор Васильович                                       негол
           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                                      негол
           Чернявський Павло Петрович                                       негол
           Яковчук Олександр Миколайович               за
           -  -  Депутатів:   6  За:   1  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   5

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч           
           Пасiчник Олег Миколайович                                        негол
           Маланюк Остап Зiновiйович                                        негол
           Шавлович Олексiй Григорович                                      негол
           Галагуза Олена Володимирiвна                                     негол
           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович                                  негол
           Ейсмонт Вiталiй Станiславович                                    негол
           -  -  Депутатів:   6  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   6

          -------------   Фракція "Народна Партiя"                
           Ющенко Олександр Миколайович                за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Ковальчук Володимир Кирилович                                    негол
           Рудченко Микола Миколайович                                      негол
           -  -  Депутатів:   4  За:   2  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                    
           Кiзiн Сидiр Васильович                      за
           Вiлiвчук Максим Олександрович               за
           Собко Тарас Дмитрович                       за
           Янчук Вiктор Григорович                     за
           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                     
           Раупов Рустам Бурханович                    за
           Озерчук Андрiй Миколайович                  за
           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за
           Кокiтко Наталiя Володимирiвна                                    негол
           Пiнський Олег Вiкентiйович                                       негол
           -  -  Депутатів:   5  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

     Виступили:   11:33:49: Кiзiн Сидiр Васильович
Голосування про розгляд 14 кандидатур окремими голосуваннями
     Поіменно:    11:37:56 :  За  44, проти   1, утримались   0, не голосувало  16
          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"              
           Павлушенко Олександр Денисович              за
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Мельник Вiктор Сергiйович                   за
           Дзюбенко Олег Миколайович                   за
           Диняк Сергiй Васильович                     за
           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за
           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за
           Сташенко Григорiй Федорович                 за
           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за
           Подiк Анатолiй Олександрович                за
           Казюк Олег Васильович                       за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за
           Руденький Андрiй Олександрович              за
           Ширма Володимир Васильович                  за
           -  -  Депутатів:  16  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"                
           Кропивницький Володимир Миколайович         за
           Рибинський Iгор Євгенович                   за
           Ходак Iгор Євгенович                        за
           Нiколайчук Олександр Володимирович          за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за
           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Сакiвський Валентин Цезарович               за
           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за
           Марчинський Микола Бронiславович            за
           Григорович Микола Станiславович             за
           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за
           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"              
           Мелашенко Анатолій Васильович                                    негол
           Гула Раїса Миколаївна                                            негол
           Нагорняк Володимир Васильович                                    негол
           Самчук Володимир Миколайович                                     негол
           Чорноморець Олександр Павлович              за
           Рибак Наталiя Iванiвна                      за
           -  -  Депутатів:   6  За:   2  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"             
           Смичок Iлля Анатолiйович                    за
           Крамаренко Сергiй Михайлович                за
           Романський Iгор Васильович                  за
           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за
           Чернявський Павло Петрович                        проти
           Яковчук Олександр Миколайович               за
           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   1  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч           
           Пасiчник Олег Миколайович                                        негол
           Маланюк Остап Зiновiйович                                        негол
           Шавлович Олексiй Григорович                                      негол
           Галагуза Олена Володимирiвна                за
           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за
           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за
           -  -  Депутатів:   6  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

          -------------   Фракція "Народна Партiя"                
           Ющенко Олександр Миколайович                за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Ковальчук Володимир Кирилович               за
           Рудченко Микола Миколайович                 за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                    
           Кiзiн Сидiр Васильович                                           негол
           Вiлiвчук Максим Олександрович                                    негол
           Собко Тарас Дмитрович                       за
           Янчук Вiктор Григорович                                          негол
           Бовсуновський Юрiй Iванович                                      негол
           -  -  Депутатів:   5  За:   1  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                     
           Раупов Рустам Бурханович                                         негол
           Озерчук Андрiй Миколайович                                       негол
           Науменко Вiталiй Анатолiйович                                    негол
           Кокiтко Наталiя Володимирiвна                                    негол
           Пiнський Олег Вiкентiйович                                       негол
           -  -  Депутатів:   5  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   5
     Голосування за кандидатуру Грозінського П.В.      
     Поіменно:    11:39:34 :  За   0, проти   8, утримались   4, не голосувало  49
          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"              
           Павлушенко Олександр Денисович                                   негол
           Нусбаум Степан Антонович                                         негол
           Мельник Вiктор Сергiйович                                        негол
           Дзюбенко Олег Миколайович                                        негол
           Диняк Сергiй Васильович                                          негол
           Павлюк Руслан Вiталiйович                                        негол
           Павленко Анатолiй Анатолiйович                                   негол
           Сташенко Григорiй Федорович                                      негол
           Костюшко Iрина Вiкторiвна                                        негол
           Подiк Анатолiй Олександрович                                     негол
           Казюк Олег Васильович                             проти
           Зозуля Микола Петрович                                           негол
           Сабадаш Iгор Iванович                                            негол
           Довгополий Юрiй Дмитрович                                        негол
           Руденький Андрiй Олександрович                                   негол
           Ширма Володимир Васильович                                       негол
           -  -  Депутатів:  16  За:   0  Проти:   1  Утрималось:   0  Неголосувало:  15

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"                
           Кропивницький Володимир Миколайович                              негол
           Рибинський Iгор Євгенович                                        негол
           Ходак Iгор Євгенович                                             негол
           Нiколайчук Олександр Володимирович                           утр
           Заруцький Вiктор Тадейович                                   утр
           Орлюк Сергiй Валерiйович                                         негол
           Ковердун Сергiй Анатолiйович                                     негол
           Кропачов Дмитро Iгорович                                         негол
           Сакiвський Валентин Цезарович                                    негол
           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                                      негол
           Марчинський Микола Бронiславович                                 негол
           Григорович Микола Станiславович                                  негол
           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна                                    негол
           -  -  Депутатів:  13  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   2  Неголосувало:  11

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"              
           Мелашенко Анатолій Васильович                                    негол
           Гула Раїса Миколаївна                                            негол
           Нагорняк Володимир Васильович                                    негол
           Самчук Володимир Миколайович                                     негол
           Чорноморець Олександр Павлович                                   негол
           Рибак Наталiя Iванiвна                                           негол
           -  -  Депутатів:   6  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   6

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"             
           Смичок Iлля Анатолiйович                          проти
           Крамаренко Сергiй Михайлович                      проти
           Романський Iгор Васильович                                       негол
           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                       проти
           Чернявський Павло Петрович                        проти
           Яковчук Олександр Миколайович                     проти
           -  -  Депутатів:   6  За:   0  Проти:   5  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч           
           Пасiчник Олег Миколайович                                        негол
           Маланюк Остап Зiновiйович                                        негол
           Шавлович Олексiй Григорович                                      негол
           Галагуза Олена Володимирiвна                                     негол
           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович                                  негол
           Ейсмонт Вiталiй Станiславович                                    негол
           -  -  Депутатів:   6  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   6

          -------------   Фракція "Народна Партiя"                
           Ющенко Олександр Миколайович                                     негол
           Перегуда Вiктор Петрович                                         негол
           Ковальчук Володимир Кирилович                                    негол
           Рудченко Микола Миколайович                                      негол
           -  -  Депутатів:   4  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                    
           Кiзiн Сидiр Васильович                                           негол
           Вiлiвчук Максим Олександрович                     проти
           Собко Тарас Дмитрович                                            негол
           Янчук Вiктор Григорович                           проти
           Бовсуновський Юрiй Iванович                                  утр
           -  -  Депутатів:   5  За:   0  Проти:   2  Утрималось:   1  Неголосувало:   2

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                     
           Раупов Рустам Бурханович                                     утр
           Озерчук Андрiй Миколайович                                       негол
           Науменко Вiталiй Анатолiйович                                    негол
           Кокiтко Наталiя Володимирiвна                                    негол
           Пiнський Олег Вiкентiйович                                       негол
           -  -  Депутатів:   5  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   4
     Голосування за кандидатуру  Гортовенко Р.М.            
     Поіменно:    11:40:11 :  За  40, проти   5, утримались   2, не голосувало  14
          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"              
           Павлушенко Олександр Денисович              за
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Мельник Вiктор Сергiйович                   за
           Дзюбенко Олег Миколайович                   за
           Диняк Сергiй Васильович                     за
           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за
           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за
           Сташенко Григорiй Федорович                 за
           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за
           Подiк Анатолiй Олександрович                за
           Казюк Олег Васильович                       за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за
           Руденький Андрiй Олександрович              за
           Ширма Володимир Васильович                  за
           -  -  Депутатів:  16  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"                
           Кропивницький Володимир Миколайович         за
           Рибинський Iгор Євгенович                   за
           Ходак Iгор Євгенович                        за
           Нiколайчук Олександр Володимирович          за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за
           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Сакiвський Валентин Цезарович               за
           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за
           Марчинський Микола Бронiславович            за
           Григорович Микола Станiславович             за
           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за
           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"              
           Мелашенко Анатолій Васильович                                    негол
           Гула Раїса Миколаївна                                            негол
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           Самчук Володимир Миколайович                                     негол
           Чорноморець Олександр Павлович              за
           Рибак Наталiя Iванiвна                                       утр
           -  -  Депутатів:   6  За:   2  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   3

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"             
           Смичок Iлля Анатолiйович                          проти
           Крамаренко Сергiй Михайлович                                 утр
           Романський Iгор Васильович                  за
           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                       проти
           Чернявський Павло Петрович                        проти
           Яковчук Олександр Миколайович                     проти
           -  -  Депутатів:   6  За:   1  Проти:   4  Утрималось:   1  Неголосувало:   0

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч           
           Пасiчник Олег Миколайович                                        негол
           Маланюк Остап Зiновiйович                                        негол
           Шавлович Олексiй Григорович                                      негол
           Галагуза Олена Володимирiвна                за
           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за
           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за
           -  -  Депутатів:   6  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

          -------------   Фракція "Народна Партiя"                
           Ющенко Олександр Миколайович                за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Ковальчук Володимир Кирилович               за
           Рудченко Микола Миколайович                 за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                    
           Кiзiн Сидiр Васильович                                           негол
           Вiлiвчук Максим Олександрович                     проти
           Собко Тарас Дмитрович                                            негол
           Янчук Вiктор Григорович                                          негол
           Бовсуновський Юрiй Iванович                                      негол
           -  -  Депутатів:   5  За:   0  Проти:   1  Утрималось:   0  Неголосувало:   4

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                     
           Раупов Рустам Бурханович                                         негол
           Озерчук Андрiй Миколайович                                       негол
           Науменко Вiталiй Анатолiйович                                    негол
           Кокiтко Наталiя Володимирiвна                                    негол
           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за
           -  -  Депутатів:   5  За:   1  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4
     Голосування за кандидатуру Нестерук С.С.     
     Поіменно:    11:40:41 :  За   0, проти   5, утримались   7, не голосувало  49
          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"              
           Павлушенко Олександр Денисович                                   негол
           Нусбаум Степан Антонович                                         негол
           Мельник Вiктор Сергiйович                                        негол
           Дзюбенко Олег Миколайович                                        негол
           Диняк Сергiй Васильович                                      утр
           Павлюк Руслан Вiталiйович                                    утр
           Павленко Анатолiй Анатолiйович                                   негол
           Сташенко Григорiй Федорович                                      негол
           Костюшко Iрина Вiкторiвна                                        негол
           Подiк Анатолiй Олександрович                                     негол
           Казюк Олег Васильович                             проти
           Зозуля Микола Петрович                                           негол
           Сабадаш Iгор Iванович                                            негол
           Довгополий Юрiй Дмитрович                                        негол
           Руденький Андрiй Олександрович                                   негол
           Ширма Володимир Васильович                                       негол
           -  -  Депутатів:  16  За:   0  Проти:   1  Утрималось:   2  Неголосувало:  13

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"                
           Кропивницький Володимир Миколайович                              негол
           Рибинський Iгор Євгенович                                        негол
           Ходак Iгор Євгенович                                             негол
           Нiколайчук Олександр Володимирович                           утр
           Заруцький Вiктор Тадейович                                   утр
           Орлюк Сергiй Валерiйович                          проти
           Ковердун Сергiй Анатолiйович                                     негол
           Кропачов Дмитро Iгорович                                         негол
           Сакiвський Валентин Цезарович                                    негол
           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                                      негол
           Марчинський Микола Бронiславович                                 негол
           Григорович Микола Станiславович                                  негол
           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна                                    негол
           -  -  Депутатів:  13  За:   0  Проти:   1  Утрималось:   2  Неголосувало:  10

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"              
           Мелашенко Анатолій Васильович                                    негол
           Гула Раїса Миколаївна                                            негол
           Нагорняк Володимир Васильович                                    негол
           Самчук Володимир Миколайович                                     негол
           Чорноморець Олександр Павлович                                   негол
           Рибак Наталiя Iванiвна                                           негол
           -  -  Депутатів:   6  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   6

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"             
           Смичок Iлля Анатолiйович                          проти
           Крамаренко Сергiй Михайлович                                 утр
           Романський Iгор Васильович                                   утр
           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                                  утр
           Чернявський Павло Петрович                        проти
           Яковчук Олександр Миколайович                     проти
           -  -  Депутатів:   6  За:   0  Проти:   3  Утрималось:   3  Неголосувало:   0

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч           
           Пасiчник Олег Миколайович                                        негол
           Маланюк Остап Зiновiйович                                        негол
           Шавлович Олексiй Григорович                                      негол
           Галагуза Олена Володимирiвна                                     негол
           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович                                  негол
           Ейсмонт Вiталiй Станiславович                                    негол
           -  -  Депутатів:   6  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   6

          -------------   Фракція "Народна Партiя"                
           Ющенко Олександр Миколайович                                     негол
           Перегуда Вiктор Петрович                                         негол
           Ковальчук Володимир Кирилович                                    негол
           Рудченко Микола Миколайович                                      негол
           -  -  Депутатів:   4  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                    
           Кiзiн Сидiр Васильович                                           негол
           Вiлiвчук Максим Олександрович                                    негол
           Собко Тарас Дмитрович                                            негол
           Янчук Вiктор Григорович                                          негол
           Бовсуновський Юрiй Iванович                                      негол
           -  -  Депутатів:   5  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   5

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                     
           Раупов Рустам Бурханович                                         негол
           Озерчук Андрiй Миколайович                                       негол
           Науменко Вiталiй Анатолiйович                                    негол
           Кокiтко Наталiя Володимирiвна                                    негол
           Пiнський Олег Вiкентiйович                                       негол
           -  -  Депутатів:   5  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   5
     Голосування за кандидатуру Прокопчука В.В.            
     Поіменно:    11:41:20 :  За  58, проти   0, утримались   0, не голосувало   3
          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"              
           Павлушенко Олександр Денисович              за
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Мельник Вiктор Сергiйович                   за
           Дзюбенко Олег Миколайович                   за
           Диняк Сергiй Васильович                     за
           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за
           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за
           Сташенко Григорiй Федорович                 за
           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за
           Подiк Анатолiй Олександрович                за
           Казюк Олег Васильович                       за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за
           Руденький Андрiй Олександрович              за
           Ширма Володимир Васильович                  за
           -  -  Депутатів:  16  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"                
           Кропивницький Володимир Миколайович         за
           Рибинський Iгор Євгенович                   за
           Ходак Iгор Євгенович                        за
           Нiколайчук Олександр Володимирович          за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за
           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Сакiвський Валентин Цезарович               за
           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за
           Марчинський Микола Бронiславович            за
           Григорович Микола Станiславович             за
           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за
           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"              
           Мелашенко Анатолій Васильович                                    негол
           Гула Раїса Миколаївна                       за
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           Самчук Володимир Миколайович                за
           Чорноморець Олександр Павлович              за
           Рибак Наталiя Iванiвна                      за
           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"             
           Смичок Iлля Анатолiйович                    за
           Крамаренко Сергiй Михайлович                за
           Романський Iгор Васильович                  за
           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за
           Чернявський Павло Петрович                  за
           Яковчук Олександр Миколайович               за
           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч           
           Пасiчник Олег Миколайович                                        негол
           Маланюк Остап Зiновiйович                                        негол
           Шавлович Олексiй Григорович                 за
           Галагуза Олена Володимирiвна                за
           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за
           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за
           -  -  Депутатів:   6  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

          -------------   Фракція "Народна Партiя"                
           Ющенко Олександр Миколайович                за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Ковальчук Володимир Кирилович               за
           Рудченко Микола Миколайович                 за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                    
           Кiзiн Сидiр Васильович                      за
           Вiлiвчук Максим Олександрович               за
           Собко Тарас Дмитрович                       за
           Янчук Вiктор Григорович                     за
           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                     
           Раупов Рустам Бурханович                    за
           Озерчук Андрiй Миколайович                  за
           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за
           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за
           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
    Голосування за пропозицію Кізіна С.В. про повернення до голосування        
     Поіменно:    11:42:48 :  За  11, проти   5, утримались   4, не голосувало  41
          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"              
           Павлушенко Олександр Денисович                                   негол
           Нусбаум Степан Антонович                                         негол
           Мельник Вiктор Сергiйович                                        негол
           Дзюбенко Олег Миколайович                                        негол
           Диняк Сергiй Васильович                                          негол
           Павлюк Руслан Вiталiйович                                        негол
           Павленко Анатолiй Анатолiйович                                   негол
           Сташенко Григорiй Федорович                                      негол
           Костюшко Iрина Вiкторiвна                                        негол
           Подiк Анатолiй Олександрович                                     негол
           Казюк Олег Васильович                             проти
           Зозуля Микола Петрович                                           негол
           Сабадаш Iгор Iванович                                            негол
           Довгополий Юрiй Дмитрович                                        негол
           Руденький Андрiй Олександрович                                   негол
           Ширма Володимир Васильович                                       негол
           -  -  Депутатів:  16  За:   0  Проти:   1  Утрималось:   0  Неголосувало:  15

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"                
           Кропивницький Володимир Миколайович                              негол
           Рибинський Iгор Євгенович                                        негол
           Ходак Iгор Євгенович                                             негол
           Нiколайчук Олександр Володимирович                               негол
           Заруцький Вiктор Тадейович                        проти
           Орлюк Сергiй Валерiйович                          проти
           Ковердун Сергiй Анатолiйович                                     негол
           Кропачов Дмитро Iгорович                                         негол
           Сакiвський Валентин Цезарович                                    негол
           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                                      негол
           Марчинський Микола Бронiславович                                 негол
           Григорович Микола Станiславович                                  негол
           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна                                    негол
           -  -  Депутатів:  13  За:   0  Проти:   2  Утрималось:   0  Неголосувало:  11

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"              
           Мелашенко Анатолій Васильович                                    негол
           Гула Раїса Миколаївна                       за
           Нагорняк Володимир Васильович                                    негол
           Самчук Володимир Миколайович                за
           Чорноморець Олександр Павлович                                   негол
           Рибак Наталiя Iванiвна                                           негол
           -  -  Депутатів:   6  За:   2  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"             
           Смичок Iлля Анатолiйович                                     утр
           Крамаренко Сергiй Михайлович                                 утр
           Романський Iгор Васильович                                   утр
           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                                  утр
           Чернявський Павло Петрович                        проти
           Яковчук Олександр Миколайович                     проти
           -  -  Депутатів:   6  За:   0  Проти:   2  Утрималось:   4  Неголосувало:   0

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч           
           Пасiчник Олег Миколайович                   за
           Маланюк Остап Зiновiйович                                        негол
           Шавлович Олексiй Григорович                                      негол
           Галагуза Олена Володимирiвна                                     негол
           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович                                  негол
           Ейсмонт Вiталiй Станiславович                                    негол
           -  -  Депутатів:   6  За:   1  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   5

          -------------   Фракція "Народна Партiя"                
           Ющенко Олександр Миколайович                                     негол
           Перегуда Вiктор Петрович                                         негол
           Ковальчук Володимир Кирилович                                    негол
           Рудченко Микола Миколайович                                      негол
           -  -  Депутатів:   4  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                    
           Кiзiн Сидiр Васильович                      за
           Вiлiвчук Максим Олександрович               за
           Собко Тарас Дмитрович                       за
           Янчук Вiктор Григорович                     за
           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                     
           Раупов Рустам Бурханович                    за
           Озерчук Андрiй Миколайович                  за
           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за
           Кокiтко Наталiя Володимирiвна                                    негол
           Пiнський Олег Вiкентiйович                                       негол
           -  -  Депутатів:   5  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

     Виступили:   13:06:51: Собко Тарас Дмитрович
Голова обласної ради наголосила, що данне рішення не було проголосовано вцілому та запропонувала проголосувати рішення вцілому.
Голосування за прийняття рішення в цілому
     Поіменно:    13:08:24 :  За  44, проти   1, утримались   0, не голосувало  13
          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"              
           Павлушенко Олександр Денисович              за
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Мельник Вiктор Сергiйович                   за
           Дзюбенко Олег Миколайович                   за
           Диняк Сергiй Васильович                     за
           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за
           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за
           Сташенко Григорiй Федорович                 за
           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за
           Подiк Анатолiй Олександрович                за
           Казюк Олег Васильович                       за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за
           Руденький Андрiй Олександрович              за
           Ширма Володимир Васильович                  за
           -  -  Депутатів:  16  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"                
           Кропивницький Володимир Миколайович         за
           Рибинський Iгор Євгенович                   за
           Ходак Iгор Євгенович                        за
           Нiколайчук Олександр Володимирович          за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за
           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Сакiвський Валентин Цезарович               за
           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за
           Марчинський Микола Бронiславович            за
           Григорович Микола Станiславович             за
           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за
           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"              
           Мелашенко Анатолій Васильович               за
           Гула Раїса Миколаївна                             проти
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           Самчук Володимир Миколайович                за
           Чорноморець Олександр Павлович              за
           Рибак Наталiя Iванiвна                                           негол
           -  -  Депутатів:   6  За:   4  Проти:   1  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"             
           Крамаренко Сергiй Михайлович                за
           Романський Iгор Васильович                  за
           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за
           Чернявський Павло Петрович                                       негол
           Яковчук Олександр Миколайович               за
           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч           
           Пасiчник Олег Миколайович                                        негол
           Шавлович Олексiй Григорович                                      негол
           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за
           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за
           -  -  Депутатів:   4  За:   2  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

          -------------   Фракція "Народна Партiя"                
           Ющенко Олександр Миколайович                за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Ковальчук Володимир Кирилович               за
           Рудченко Микола Миколайович                 за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                    
           Кiзiн Сидiр Васильович                                           негол
           Вiлiвчук Максим Олександрович                                    негол
           Собко Тарас Дмитрович                                            негол
           Янчук Вiктор Григорович                                          негол
           Бовсуновський Юрiй Iванович                                      негол
           -  -  Депутатів:   5  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   5

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                     
           Раупов Рустам Бурханович                                         негол
           Озерчук Андрiй Миколайович                                       негол
           Науменко Вiталiй Анатолiйович                                    негол
           Кокiтко Наталiя Володимирiвна                                    негол
           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за
           -  -  Депутатів:   5  За:   1  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4

8. Голосування за направлення тексту резолюції мітингуючих біля приміщення облради           
Поіменно:    11:54:25 :  За  58, проти   0, утримались   0, не голосувало   3
          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"              
           Павлушенко Олександр Денисович              за
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Мельник Вiктор Сергiйович                   за
           Дзюбенко Олег Миколайович                   за
           Диняк Сергiй Васильович                     за
           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за
           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за
           Сташенко Григорiй Федорович                 за
           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за
           Подiк Анатолiй Олександрович                за
           Казюк Олег Васильович                       за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за
           Руденький Андрiй Олександрович                                   негол
           Ширма Володимир Васильович                  за
           -  -  Депутатів:  16  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"                
           Кропивницький Володимир Миколайович         за
           Рибинський Iгор Євгенович                   за
           Ходак Iгор Євгенович                        за
           Нiколайчук Олександр Володимирович          за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за
           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Сакiвський Валентин Цезарович               за
           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за
           Марчинський Микола Бронiславович            за
           Григорович Микола Станiславович             за
           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за
           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"              
           Мелашенко Анатолій Васильович               за
           Гула Раїса Миколаївна                       за
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           Самчук Володимир Миколайович                за
           Чорноморець Олександр Павлович              за
           Рибак Наталiя Iванiвна                      за
           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"             
           Смичок Iлля Анатолiйович                    за
           Крамаренко Сергiй Михайлович                за
           Романський Iгор Васильович                  за
           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за
           Чернявський Павло Петрович                  за
           Яковчук Олександр Миколайович               за
           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч           
           Пасiчник Олег Миколайович                   за
           Маланюк Остап Зiновiйович                                        негол
           Шавлович Олексiй Григорович                 за
           Галагуза Олена Володимирiвна                                     негол
           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за
           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за
           -  -  Депутатів:   6  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2
            
          -------------   Фракція "Народна Партiя"                
           Ющенко Олександр Миколайович                за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Ковальчук Володимир Кирилович               за
           Рудченко Микола Миколайович                 за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                    
           Кiзiн Сидiр Васильович                      за
           Вiлiвчук Максим Олександрович               за
           Собко Тарас Дмитрович                       за
           Янчук Вiктор Григорович                     за
           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                     
           Раупов Рустам Бурханович                    за
           Озерчук Андрiй Миколайович                  за
           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за
           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за
           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            

 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  9.  Про обласну щорічну медичну премію імені О.Ф. Гербачевського
     Поіменно:    11:56:25 :  За  55, проти   0, утримались   0, не голосувало   6
          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"              
           Павлушенко Олександр Денисович              за
           Нусбаум Степан Антонович                                         негол
           Мельник Вiктор Сергiйович                   за
           Дзюбенко Олег Миколайович                   за
           Диняк Сергiй Васильович                     за
           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за
           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за
           Сташенко Григорiй Федорович                 за
           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за
           Подiк Анатолiй Олександрович                за
           Казюк Олег Васильович                       за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за
           Руденький Андрiй Олександрович              за
           Ширма Володимир Васильович                  за
           -  -  Депутатів:  16  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"                
           Кропивницький Володимир Миколайович         за
           Рибинський Iгор Євгенович                   за
           Ходак Iгор Євгенович                        за
           Нiколайчук Олександр Володимирович          за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за
           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Сакiвський Валентин Цезарович               за
           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за
           Марчинський Микола Бронiславович            за
           Григорович Микола Станiславович             за
           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за
           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"              
           Мелашенко Анатолій Васильович                                    негол
           Гула Раїса Миколаївна                       за
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           Самчук Володимир Миколайович                за
           Чорноморець Олександр Павлович              за
           Рибак Наталiя Iванiвна                      за
           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"             
           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол
           Крамаренко Сергiй Михайлович                за
           Романський Iгор Васильович                  за
           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за
           Чернявський Павло Петрович                  за
           Яковчук Олександр Миколайович               за
           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч           
           Пасiчник Олег Миколайович                   за
           Маланюк Остап Зiновiйович                                        негол
           Шавлович Олексiй Григорович                 за
           Галагуза Олена Володимирiвна                за
           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за
           Ейсмонт Вiталiй Станiславович                                    негол
           -  -  Депутатів:   6  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2
            
          -------------   Фракція "Народна Партiя"                
           Ющенко Олександр Миколайович                за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Ковальчук Володимир Кирилович               за
           Рудченко Микола Миколайович                 за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                    
           Кiзiн Сидiр Васильович                      за
           Вiлiвчук Максим Олександрович               за
           Собко Тарас Дмитрович                       за
           Янчук Вiктор Григорович                     за
           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                     
           Раупов Рустам Бурханович                    за
           Озерчук Андрiй Миколайович                  за
           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за
           Кокiтко Наталiя Володимирiвна                                    негол
           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за
           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  10.  Про затвердження звiтiв                                     
     Поіменно:    11:56:51 :  За  56, проти   0, утримались   0, не голосувало   5
          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"              
           Павлушенко Олександр Денисович              за
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Мельник Вiктор Сергiйович                   за
           Дзюбенко Олег Миколайович                   за
           Диняк Сергiй Васильович                     за
           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за
           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за
           Сташенко Григорiй Федорович                 за
           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за
           Подiк Анатолiй Олександрович                за
           Казюк Олег Васильович                       за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за
           Руденький Андрiй Олександрович              за
           Ширма Володимир Васильович                  за
           -  -  Депутатів:  16  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"                
           Кропивницький Володимир Миколайович         за
           Рибинський Iгор Євгенович                   за
           Ходак Iгор Євгенович                        за
           Нiколайчук Олександр Володимирович          за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за
           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Сакiвський Валентин Цезарович               за
           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за
           Марчинський Микола Бронiславович            за
           Григорович Микола Станiславович             за
           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за
           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"              
           Мелашенко Анатолій Васильович                                    негол
           Гула Раїса Миколаївна                       за
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           Самчук Володимир Миколайович                за
           Чорноморець Олександр Павлович              за
           Рибак Наталiя Iванiвна                      за
           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"             
           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол
           Крамаренко Сергiй Михайлович                за
           Романський Iгор Васильович                  за
           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за
           Чернявський Павло Петрович                  за
           Яковчук Олександр Миколайович               за
           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч           
           Пасiчник Олег Миколайович                   за
           Маланюк Остап Зiновiйович                                        негол
           Шавлович Олексiй Григорович                 за
           Галагуза Олена Володимирiвна                за
           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за
           Ейсмонт Вiталiй Станiславович                                    негол
           -  -  Депутатів:   6  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2
            
          -------------   Фракція "Народна Партiя"                
           Ющенко Олександр Миколайович                за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Ковальчук Володимир Кирилович               за
           Рудченко Микола Миколайович                 за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                    
           Кiзiн Сидiр Васильович                      за
           Вiлiвчук Максим Олександрович               за
           Собко Тарас Дмитрович                       за
           Янчук Вiктор Григорович                     за
           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                     
           Раупов Рустам Бурханович                    за
           Озерчук Андрiй Миколайович                  за
           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за
           Кокiтко Наталiя Володимирiвна                                    негол
           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за
           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 11.  Про здiйснення публiчних закупiвель                         
     Поіменно:    11:57:15 :  За  56, проти   0, утримались   0, не голосувало   5
          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"              
           Павлушенко Олександр Денисович              за
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Мельник Вiктор Сергiйович                   за
           Дзюбенко Олег Миколайович                   за
           Диняк Сергiй Васильович                     за
           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за
           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за
           Сташенко Григорiй Федорович                 за
           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за
           Подiк Анатолiй Олександрович                за
           Казюк Олег Васильович                       за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за
           Руденький Андрiй Олександрович              за
           Ширма Володимир Васильович                  за
           -  -  Депутатів:  16  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"                
           Кропивницький Володимир Миколайович         за
           Рибинський Iгор Євгенович                   за
           Ходак Iгор Євгенович                        за
           Нiколайчук Олександр Володимирович          за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за
           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Сакiвський Валентин Цезарович               за
           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за
           Марчинський Микола Бронiславович            за
           Григорович Микола Станiславович             за
           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за
           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"              
           Мелашенко Анатолій Васильович               за
           Гула Раїса Миколаївна                       за
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           Самчук Володимир Миколайович                за
           Чорноморець Олександр Павлович              за
           Рибак Наталiя Iванiвна                      за
           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"             
           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол
           Крамаренко Сергiй Михайлович                за
           Романський Iгор Васильович                  за
           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за
           Чернявський Павло Петрович                  за
           Яковчук Олександр Миколайович               за
           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч           
           Пасiчник Олег Миколайович                   за
           Маланюк Остап Зiновiйович                                        негол
           Шавлович Олексiй Григорович                 за
           Галагуза Олена Володимирiвна                за
           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за
           Ейсмонт Вiталiй Станiславович                                    негол
           -  -  Депутатів:   6  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2
            
          -------------   Фракція "Народна Партiя"                
           Ющенко Олександр Миколайович                за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Ковальчук Володимир Кирилович               за
           Рудченко Микола Миколайович                 за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                    
           Кiзiн Сидiр Васильович                      за
           Вiлiвчук Максим Олександрович               за
           Собко Тарас Дмитрович                       за
           Янчук Вiктор Григорович                     за
           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                     
           Раупов Рустам Бурханович                    за
           Озерчук Андрiй Миколайович                  за
           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за
           Кокiтко Наталiя Володимирiвна                                    негол
           Пiнський Олег Вiкентiйович                                       негол
           -  -  Депутатів:   5  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2
            
 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 12.  Про угоду між обласною, районними, міськими радами та сільськими, селищними радами об’єднаних територіальних громад
     Поіменно:    11:57:45 :  За  56, проти   0, утримались   0, не голосувало   5
          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"              
           Павлушенко Олександр Денисович              за
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Мельник Вiктор Сергiйович                   за
           Дзюбенко Олег Миколайович                   за
           Диняк Сергiй Васильович                     за
           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за
           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за
           Сташенко Григорiй Федорович                 за
           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за
           Подiк Анатолiй Олександрович                за
           Казюк Олег Васильович                       за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за
           Руденький Андрiй Олександрович              за
           Ширма Володимир Васильович                  за
           -  -  Депутатів:  16  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"                
           Кропивницький Володимир Миколайович         за
           Рибинський Iгор Євгенович                   за
           Ходак Iгор Євгенович                        за
           Нiколайчук Олександр Володимирович          за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за
           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Сакiвський Валентин Цезарович               за
           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за
           Марчинський Микола Бронiславович            за
           Григорович Микола Станiславович             за
           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за
           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"              
           Мелашенко Анатолій Васильович               за
           Гула Раїса Миколаївна                       за
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           Самчук Володимир Миколайович                за
           Чорноморець Олександр Павлович              за
           Рибак Наталiя Iванiвна                      за
           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"             
           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол
           Крамаренко Сергiй Михайлович                за
           Романський Iгор Васильович                  за
           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                                      негол
           Чернявський Павло Петрович                  за
           Яковчук Олександр Миколайович               за
           -  -  Депутатів:   6  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2
            
          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч           
           Пасiчник Олег Миколайович                   за
           Маланюк Остап Зiновiйович                                        негол
           Шавлович Олексiй Григорович                 за
           Галагуза Олена Володимирiвна                за
           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за
           Ейсмонт Вiталiй Станiславович                                    негол
           -  -  Депутатів:   6  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2
            
          -------------   Фракція "Народна Партiя"                
           Ющенко Олександр Миколайович                за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Ковальчук Володимир Кирилович               за
           Рудченко Микола Миколайович                 за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                    
           Кiзiн Сидiр Васильович                      за
           Вiлiвчук Максим Олександрович               за
           Собко Тарас Дмитрович                       за
           Янчук Вiктор Григорович                     за
           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                     
           Раупов Рустам Бурханович                    за
           Озерчук Андрiй Миколайович                  за
           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за
           Кокiтко Наталiя Володимирiвна                                    негол
           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за
           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 13.  Про внесення змін у рішення обласної ради від 23.03.04 №384 «Про проведення обласного конкурсу серед сільських і селищних рад на кращий санітарний стан та благоустрій території», зі змінами.
     Поіменно:    11:58:24 :  За  56, проти   0, утримались   0, не голосувало   5
          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"              
           Павлушенко Олександр Денисович              за
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Мельник Вiктор Сергiйович                   за
           Дзюбенко Олег Миколайович                   за
           Диняк Сергiй Васильович                     за
           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за
           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за
           Сташенко Григорiй Федорович                 за
           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за
           Подiк Анатолiй Олександрович                за
           Казюк Олег Васильович                       за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за
           Руденький Андрiй Олександрович              за
           Ширма Володимир Васильович                  за
           -  -  Депутатів:  16  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"                
           Кропивницький Володимир Миколайович         за
           Рибинський Iгор Євгенович                   за
           Ходак Iгор Євгенович                        за
           Нiколайчук Олександр Володимирович          за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за
           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Сакiвський Валентин Цезарович               за
           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за
           Марчинський Микола Бронiславович            за
           Григорович Микола Станiславович             за
           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за
           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"              
           Мелашенко Анатолій Васильович               за
           Гула Раїса Миколаївна                       за
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           Самчук Володимир Миколайович                за
           Чорноморець Олександр Павлович              за
           Рибак Наталiя Iванiвна                      за
           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"             
           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол
           Крамаренко Сергiй Михайлович                за
           Романський Iгор Васильович                  за
           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за
           Чернявський Павло Петрович                  за
           Яковчук Олександр Миколайович                                    негол
           -  -  Депутатів:   6  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2
            
          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч           
           Пасiчник Олег Миколайович                   за
           Маланюк Остап Зiновiйович                                        негол
           Шавлович Олексiй Григорович                 за
           Галагуза Олена Володимирiвна                за
           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за
           Ейсмонт Вiталiй Станiславович                                    негол
           -  -  Депутатів:   6  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2
            
          -------------   Фракція "Народна Партiя"                
           Ющенко Олександр Миколайович                за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Ковальчук Володимир Кирилович               за
           Рудченко Микола Миколайович                 за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                    
           Кiзiн Сидiр Васильович                      за
           Вiлiвчук Максим Олександрович               за
           Собко Тарас Дмитрович                       за
           Янчук Вiктор Григорович                     за
           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                     
           Раупов Рустам Бурханович                    за
           Озерчук Андрiй Миколайович                  за
           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за
           Кокiтко Наталiя Володимирiвна                                    негол
           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за
           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 14.  Про затвердження Положення про порядок подання та розгляду електронної петиції, адресованої Житомирській обласній раді.
     Поіменно:    11:59:17 :  За  53, проти   0, утримались   0, не голосувало   8
          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"              
           Павлушенко Олександр Денисович              за
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Мельник Вiктор Сергiйович                   за
           Дзюбенко Олег Миколайович                   за
           Диняк Сергiй Васильович                     за
           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за
           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за
           Сташенко Григорiй Федорович                 за
           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за
           Подiк Анатолiй Олександрович                за
           Казюк Олег Васильович                       за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за
           Руденький Андрiй Олександрович              за
           Ширма Володимир Васильович                  за
           -  -  Депутатів:  16  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"                
           Кропивницький Володимир Миколайович         за
           Рибинський Iгор Євгенович                   за
           Ходак Iгор Євгенович                        за
           Нiколайчук Олександр Володимирович          за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за
           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Сакiвський Валентин Цезарович               за
           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за
           Марчинський Микола Бронiславович            за
           Григорович Микола Станiславович             за
           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за
           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"              
           Мелашенко Анатолій Васильович               за
           Гула Раїса Миколаївна                       за
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           Самчук Володимир Миколайович                                     негол
           Чорноморець Олександр Павлович              за
           Рибак Наталiя Iванiвна                      за
           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"             
           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол
           Крамаренко Сергiй Михайлович                за
           Романський Iгор Васильович                  за
           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                                      негол
           Чернявський Павло Петрович                  за
           Яковчук Олександр Миколайович                                    негол
           -  -  Депутатів:   6  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3
            
          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч           
           Пасiчник Олег Миколайович                   за
           Маланюк Остап Зiновiйович                                        негол
           Шавлович Олексiй Григорович                 за
           Галагуза Олена Володимирiвна                за
           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за
           Ейсмонт Вiталiй Станiславович                                    негол
           -  -  Депутатів:   6  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2
            
          -------------   Фракція "Народна Партiя"                
           Ющенко Олександр Миколайович                за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Ковальчук Володимир Кирилович               за
           Рудченко Микола Миколайович                 за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                    
           Кiзiн Сидiр Васильович                      за
           Вiлiвчук Максим Олександрович               за
           Собко Тарас Дмитрович                       за
           Янчук Вiктор Григорович                     за
           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                     
           Раупов Рустам Бурханович                    за
           Озерчук Андрiй Миколайович                  за
           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за
           Кокiтко Наталiя Володимирiвна                                    негол
           Пiнський Олег Вiкентiйович                                       негол
           -  -  Депутатів:   5  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2
            
 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 15.  Про встановлення Рибак Н.І. надбавки за вислугу років.                        
     Поіменно:    11:59:41 :  За  52, проти   0, утримались   0, не голосувало   9
          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"              
           Павлушенко Олександр Денисович              за
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Мельник Вiктор Сергiйович                   за
           Дзюбенко Олег Миколайович                   за
           Диняк Сергiй Васильович                     за
           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за
           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за
           Сташенко Григорiй Федорович                 за
           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за
           Подiк Анатолiй Олександрович                за
           Казюк Олег Васильович                       за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за
           Руденький Андрiй Олександрович              за
           Ширма Володимир Васильович                  за
           -  -  Депутатів:  16  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"                
           Кропивницький Володимир Миколайович         за
           Рибинський Iгор Євгенович                   за
           Ходак Iгор Євгенович                        за
           Нiколайчук Олександр Володимирович          за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за
           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Сакiвський Валентин Цезарович               за
           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за
           Марчинський Микола Бронiславович            за
           Григорович Микола Станiславович             за
           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за
           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"              
           Мелашенко Анатолій Васильович               за
           Гула Раїса Миколаївна                       за
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           Самчук Володимир Миколайович                за
           Чорноморець Олександр Павлович              за
           Рибак Наталiя Iванiвна                                           негол
           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"             
           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол
           Крамаренко Сергiй Михайлович                за
           Романський Iгор Васильович                  за
           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за
           Чернявський Павло Петрович                  за
           Яковчук Олександр Миколайович                                    негол
           -  -  Депутатів:   6  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2
            
          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч           
           Пасiчник Олег Миколайович                   за
           Маланюк Остап Зiновiйович                                        негол
           Шавлович Олексiй Григорович                 за
           Галагуза Олена Володимирiвна                                     негол
           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за
           Ейсмонт Вiталiй Станiславович                                    негол
           -  -  Депутатів:   6  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3
            
          -------------   Фракція "Народна Партiя"                
           Ющенко Олександр Миколайович                за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Ковальчук Володимир Кирилович               за
           Рудченко Микола Миколайович                 за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                    
           Кiзiн Сидiр Васильович                      за
           Вiлiвчук Максим Олександрович               за
           Собко Тарас Дмитрович                       за
           Янчук Вiктор Григорович                     за
           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                     
           Раупов Рустам Бурханович                    за
           Озерчук Андрiй Миколайович                  за
           Науменко Вiталiй Анатолiйович                                    негол
           Кокiтко Наталiя Володимирiвна                                    негол
           Пiнський Олег Вiкентiйович                                       негол
           -  -  Депутатів:   5  За:   2  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3
            
 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 16.  Про звернення депутатів Житомирської обласної ради до Кабінету Міністрів України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, щодо перегляду тарифів на вуличне освітлення населених пунктів.
     Поіменно:    12:00:17 :  За  56, проти   0, утримались   0, не голосувало   5
          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"              
           Павлушенко Олександр Денисович              за
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Мельник Вiктор Сергiйович                   за
           Дзюбенко Олег Миколайович                   за
           Диняк Сергiй Васильович                     за
           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за
           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за
           Сташенко Григорiй Федорович                 за
           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за
           Подiк Анатолiй Олександрович                за
           Казюк Олег Васильович                       за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за
           Руденький Андрiй Олександрович              за
           Ширма Володимир Васильович                  за
           -  -  Депутатів:  16  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"                
           Кропивницький Володимир Миколайович         за
           Рибинський Iгор Євгенович                   за
           Ходак Iгор Євгенович                        за
           Нiколайчук Олександр Володимирович          за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за
           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Сакiвський Валентин Цезарович               за
           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за
           Марчинський Микола Бронiславович            за
           Григорович Микола Станiславович             за
           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за
           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"              
           Мелашенко Анатолій Васильович               за
           Гула Раїса Миколаївна                       за
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           Самчук Володимир Миколайович                за
           Чорноморець Олександр Павлович              за
           Рибак Наталiя Iванiвна                      за
           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"             
           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол
           Крамаренко Сергiй Михайлович                за
           Романський Iгор Васильович                  за
           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за
           Чернявський Павло Петрович                  за
           Яковчук Олександр Миколайович                                    негол
           -  -  Депутатів:   6  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2
            
          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч           
           Пасiчник Олег Миколайович                   за
           Маланюк Остап Зiновiйович                                        негол
           Шавлович Олексiй Григорович                 за
           Галагуза Олена Володимирiвна                за
           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за
           Ейсмонт Вiталiй Станiславович                                    негол
           -  -  Депутатів:   6  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2
            
          -------------   Фракція "Народна Партiя"                
           Ющенко Олександр Миколайович                за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Ковальчук Володимир Кирилович               за
           Рудченко Микола Миколайович                 за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                    
           Кiзiн Сидiр Васильович                      за
           Вiлiвчук Максим Олександрович               за
           Собко Тарас Дмитрович                       за
           Янчук Вiктор Григорович                     за
           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                     
           Раупов Рустам Бурханович                    за
           Озерчук Андрiй Миколайович                  за
           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за
           Кокiтко Наталiя Володимирiвна                                    негол
           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за
           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
17. Депутатські запити
Голосування за направлення депутатських запитів адресатам
Виступили:   12:05:44: Ширма Володимир Васильович
     Поіменно:    12:13:24 :  За  52, проти   0, утримались   0, не голосувало   9
          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"              
           Павлушенко Олександр Денисович              за
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Мельник Вiктор Сергiйович                   за
           Дзюбенко Олег Миколайович                   за
           Диняк Сергiй Васильович                     за
           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за
           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за
           Сташенко Григорiй Федорович                 за
           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за
           Подiк Анатолiй Олександрович                за
           Казюк Олег Васильович                       за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Довгополий Юрiй Дмитрович                                        негол
           Руденький Андрiй Олександрович              за
           Ширма Володимир Васильович                                       негол
           -  -  Депутатів:  16  За:  14  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2
            
          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"                
           Кропивницький Володимир Миколайович                              негол
           Рибинський Iгор Євгенович                   за
           Ходак Iгор Євгенович                        за
           Нiколайчук Олександр Володимирович          за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за
           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Сакiвський Валентин Цезарович               за
           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за
           Марчинський Микола Бронiславович            за
           Григорович Микола Станiславович             за
           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна                                    негол
           -  -  Депутатів:  13  За:  11  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2
            
          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"              
           Мелашенко Анатолій Васильович               за
           Гула Раїса Миколаївна                       за
           Нагорняк Володимир Васильович                                    негол
           Самчук Володимир Миколайович                за
           Чорноморець Олександр Павлович              за
           Рибак Наталiя Iванiвна                      за
           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"             
           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол
           Крамаренко Сергiй Михайлович                за
           Романський Iгор Васильович                  за
           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за
           Чернявський Павло Петрович                  за
           Яковчук Олександр Миколайович               за
           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч           
           Пасiчник Олег Миколайович                   за
           Маланюк Остап Зiновiйович                   за
           Шавлович Олексiй Григорович                 за
           Галагуза Олена Володимирiвна                за
           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за
           Ейсмонт Вiталiй Станiславович                                    негол
           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція "Народна Партiя"                
           Ющенко Олександр Миколайович                за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Ковальчук Володимир Кирилович               за
           Рудченко Микола Миколайович                 за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                    
           Кiзiн Сидiр Васильович                                           негол
           Вiлiвчук Максим Олександрович                                    негол
           Собко Тарас Дмитрович                       за
           Янчук Вiктор Григорович                     за
           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за
           -  -  Депутатів:   5  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2
            
          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                     
           Раупов Рустам Бурханович                    за
           Озерчук Андрiй Миколайович                  за
           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за
           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за
           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

 18.  Голосування за пропозицію голови обласної ради про включення до порядку денного, відповідно до ст. 20 Регламенту роботи обласної ради, питання «Про відміну рішення обласної ради від 10.09.15  №1594 «Про призначення директора комунальної  установи “Обласна база спеціальногомедичного постачання”  Житомирської обласної ради та звільнення з посади»

     Поіменно:    13:09:31 :  За  44, проти   0, утримались   1, не голосувало  13
          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"              
           Павлушенко Олександр Денисович              за
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Мельник Вiктор Сергiйович                   за
           Дзюбенко Олег Миколайович                   за
           Диняк Сергiй Васильович                     за
           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за
           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за
           Сташенко Григорiй Федорович                 за
           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за
           Подiк Анатолiй Олександрович                за
           Казюк Олег Васильович                       за
           Зозуля Микола Петрович                                           негол
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за
           Руденький Андрiй Олександрович              за
           Ширма Володимир Васильович                  за
           -  -  Депутатів:  16  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"                
           Кропивницький Володимир Миколайович         за
           Рибинський Iгор Євгенович                   за
           Ходак Iгор Євгенович                        за
           Нiколайчук Олександр Володимирович          за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за
           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Сакiвський Валентин Цезарович               за
           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за
           Марчинський Микола Бронiславович            за
           Григорович Микола Станiславович             за
           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за
           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"              
           Мелашенко Анатолій Васильович               за
           Гула Раїса Миколаївна                       за
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           Самчук Володимир Миколайович                за
           Чорноморець Олександр Павлович              за
           Рибак Наталiя Iванiвна                      за
           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"             
           Крамаренко Сергiй Михайлович                                     негол
           Романський Iгор Васильович                                       негол
           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                                      негол
           Чернявський Павло Петрович                  за
           Яковчук Олександр Миколайович               за
           -  -  Депутатів:   5  За:   2  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3
            
          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч           
           Пасiчник Олег Миколайович                                        негол
           Шавлович Олексiй Григорович                 за
           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за
           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за
           -  -  Депутатів:   4  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція "Народна Партiя"                
           Ющенко Олександр Миколайович                за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Ковальчук Володимир Кирилович               за
           Рудченко Микола Миколайович                 за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                    
           Кiзiн Сидiр Васильович                                           негол
           Вiлiвчук Максим Олександрович                                утр
           Собко Тарас Дмитрович                                            негол
           Янчук Вiктор Григорович                                          негол
           Бовсуновський Юрiй Iванович                                      негол
           -  -  Депутатів:   5  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   4
            
          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                     
           Раупов Рустам Бурханович                                         негол
           Озерчук Андрiй Миколайович                                       негол
           Науменко Вiталiй Анатолiйович                                    негол
           Кокiтко Наталiя Володимирiвна                                    негол
           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за
           -  -  Депутатів:   5  За:   1  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4
     Виступили:   13:18:05: Нiколайчук Олександр Володимирович
     Виступили:   13:19:05: Раупов Рустам Бурханович
     Виступили:   13:28:33: Пiнський Олег Вiкентiйович
     Виступили:   13:30:42: Озерчук Андрiй Миколайович
19. Про хід виконання протокольного доручення щодо надання інформації в.о. начальника головного управління Держгеокадастру у Житомирській області щодо виділення земельних ділянок учасникам антитерористичної операції у Житомирській області;
    Голосування за протокольне рішення озвучене головою обласної ради
Поіменно:    13:32:29 :  За  58, проти   0, утримались   0, не голосувало   2
          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"              
           Павлушенко Олександр Денисович              за
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Мельник Вiктор Сергiйович                   за
           Дзюбенко Олег Миколайович                   за
           Диняк Сергiй Васильович                     за
           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за
           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за
           Сташенко Григорiй Федорович                 за
           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за
           Подiк Анатолiй Олександрович                за
           Казюк Олег Васильович                       за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за
           Руденький Андрiй Олександрович              за
           Ширма Володимир Васильович                  за
           -  -  Депутатів:  16  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"                
           Кропивницький Володимир Миколайович         за
           Рибинський Iгор Євгенович                   за
           Ходак Iгор Євгенович                        за
           Нiколайчук Олександр Володимирович          за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за
           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Сакiвський Валентин Цезарович               за
           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за
           Марчинський Микола Бронiславович                                 негол
           Григорович Микола Станiславович             за
           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за
           -  -  Депутатів:  13  За:  12  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"              
           Мелашенко Анатолій Васильович               за
           Гула Раїса Миколаївна                       за
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           Самчук Володимир Миколайович                за
           Чорноморець Олександр Павлович              за
           Рибак Наталiя Iванiвна                      за
           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"             
           Крамаренко Сергiй Михайлович                за
           Романський Iгор Васильович                  за
           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за
           Чернявський Павло Петрович                  за
           Яковчук Олександр Миколайович               за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч           
           Пасiчник Олег Миколайович                   за
           Маланюк Остап Зiновiйович                   за
           Шавлович Олексiй Григорович                 за
           Галагуза Олена Володимирiвна                за
           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за
           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за
           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція "Народна Партiя"                
           Ющенко Олександр Миколайович                за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Ковальчук Володимир Кирилович               за
           Рудченко Микола Миколайович                 за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                    
           Кiзiн Сидiр Васильович                                           негол
           Вiлiвчук Максим Олександрович               за
           Собко Тарас Дмитрович                       за
           Янчук Вiктор Григорович                     за
           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за
           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                     
           Раупов Рустам Бурханович                    за
           Озерчук Андрiй Миколайович                  за
           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за
           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за
           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
          
         
 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
20. 1 Про внесення змін до Положення про оренду майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст області, затвердженого рішенням обласної ради від 08.09.11 № 266.
     Поіменно:    13:33:37 :  За  56, проти   0, утримались   2, не голосувало   2
          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"              
           Павлушенко Олександр Денисович              за
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Мельник Вiктор Сергiйович                   за
           Дзюбенко Олег Миколайович                   за
           Диняк Сергiй Васильович                     за
           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за
           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за
           Сташенко Григорiй Федорович                 за
           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за
           Подiк Анатолiй Олександрович                за
           Казюк Олег Васильович                       за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за
           Руденький Андрiй Олександрович              за
           Ширма Володимир Васильович                  за
           -  -  Депутатів:  16  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"                
           Кропивницький Володимир Миколайович         за
           Рибинський Iгор Євгенович                   за
           Ходак Iгор Євгенович                        за
           Нiколайчук Олександр Володимирович          за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за
           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Сакiвський Валентин Цезарович               за
           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за
           Марчинський Микола Бронiславович            за
           Григорович Микола Станiславович             за
           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за
           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"              
           Мелашенко Анатолій Васильович               за
           Гула Раїса Миколаївна                       за
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           Самчук Володимир Миколайович                за
           Чорноморець Олександр Павлович              за
           Рибак Наталiя Iванiвна                      за
           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"             
           Крамаренко Сергiй Михайлович                за
           Романський Iгор Васильович                  за
           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за
           Чернявський Павло Петрович                  за
           Яковчук Олександр Миколайович               за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч           
           Пасiчник Олег Миколайович                   за
           Маланюк Остап Зiновiйович                   за
           Шавлович Олексiй Григорович                 за
           Галагуза Олена Володимирiвна                за
           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за
           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за
           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція "Народна Партiя"                
           Ющенко Олександр Миколайович                за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Ковальчук Володимир Кирилович               за
           Рудченко Микола Миколайович                 за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                    
           Кiзiн Сидiр Васильович                                           негол
           Вiлiвчук Максим Олександрович                                утр
           Собко Тарас Дмитрович                                            негол
           Янчук Вiктор Григорович                     за
           Бовсуновський Юрiй Iванович                                  утр
           -  -  Депутатів:   5  За:   1  Проти:   0  Утрималось:   2  Неголосувало:   2
            
          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                     
           Раупов Рустам Бурханович                    за
           Озерчук Андрiй Миколайович                  за
           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за
           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за
           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 20. 2 Про встановлення орендної плати                             
     Виступили:   13:34:00: Галагуза Олена Володимирiвна
     Поіменно:    13:35:27 :  За  34, проти   1, утримались   7, не голосувало  18
          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"              
           Павлушенко Олександр Денисович              за
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Мельник Вiктор Сергiйович                   за
           Дзюбенко Олег Миколайович                   за
           Диняк Сергiй Васильович                     за
           Павлюк Руслан Вiталiйович                                        негол
           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за
           Сташенко Григорiй Федорович                 за
           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за
           Подiк Анатолiй Олександрович                                     негол
           Казюк Олег Васильович                       за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Сабадаш Iгор Iванович                                            негол
           Довгополий Юрiй Дмитрович                                        негол
           Руденький Андрiй Олександрович              за
           Ширма Володимир Васильович                  за
           -  -  Депутатів:  16  За:  12  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4
            
          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"                
           Кропивницький Володимир Миколайович         за
           Рибинський Iгор Євгенович                   за
           Ходак Iгор Євгенович                        за
           Нiколайчук Олександр Володимирович          за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за
           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Сакiвський Валентин Цезарович               за
           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за
           Марчинський Микола Бронiславович            за
           Григорович Микола Станiславович             за
           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за
           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"              
           Мелашенко Анатолій Васильович               за
           Гула Раїса Миколаївна                       за
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           Самчук Володимир Миколайович                за
           Чорноморець Олександр Павлович              за
           Рибак Наталiя Iванiвна                      за
           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"             
           Крамаренко Сергiй Михайлович                                 утр
           Романський Iгор Васильович                                       негол
           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                                  утр
           Чернявський Павло Петрович                                   утр
           Яковчук Олександр Миколайович                     проти
           -  -  Депутатів:   5  За:   0  Проти:   1  Утрималось:   3  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч           
           Пасiчник Олег Миколайович                                        негол
           Маланюк Остап Зiновiйович                                        негол
           Шавлович Олексiй Григорович                                      негол
           Галагуза Олена Володимирiвна                                     негол
           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович                                  негол
           Ейсмонт Вiталiй Станiславович                                    негол
           -  -  Депутатів:   6  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   6
            
          -------------   Фракція "Народна Партiя"                
           Ющенко Олександр Миколайович                                     негол
           Перегуда Вiктор Петрович                                         негол
           Ковальчук Володимир Кирилович                                    негол
           Рудченко Микола Миколайович                                      негол
           -  -  Депутатів:   4  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4
            
          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                    
           Кiзiн Сидiр Васильович                                       утр
           Вiлiвчук Максим Олександрович                                утр
           Собко Тарас Дмитрович                                            негол
           Янчук Вiктор Григорович                                      утр
           Бовсуновський Юрiй Iванович                                  утр
           -  -  Депутатів:   5  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   4  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                     
           Раупов Рустам Бурханович                    за
           Озерчук Андрiй Миколайович                  за
           Науменко Вiталiй Анатолiйович                                    негол
           Кокiтко Наталiя Володимирiвна                                    негол
           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за
           -  -  Депутатів:   5  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2
            
 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 20. 3 Про внесення змін у додаток до рішення обласної ради від 17.05.11 № 195 “Про приватизацію об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області”.     Поіменно:    13:36:21 :  За  47, проти   0, утримались   4, не голосувало   9
          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"              
           Павлушенко Олександр Денисович              за
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Мельник Вiктор Сергiйович                   за
           Дзюбенко Олег Миколайович                   за
           Диняк Сергiй Васильович                     за
           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за
           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за
           Сташенко Григорiй Федорович                 за
           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за
           Подiк Анатолiй Олександрович                за
           Казюк Олег Васильович                       за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за
           Руденький Андрiй Олександрович              за
           Ширма Володимир Васильович                  за
           -  -  Депутатів:  16  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"                
           Кропивницький Володимир Миколайович         за
           Рибинський Iгор Євгенович                   за
           Ходак Iгор Євгенович                        за
           Нiколайчук Олександр Володимирович          за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за
           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Сакiвський Валентин Цезарович               за
           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за
           Марчинський Микола Бронiславович            за
           Григорович Микола Станiславович             за
           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за
           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"              
           Мелашенко Анатолій Васильович               за
           Гула Раїса Миколаївна                       за
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           Самчук Володимир Миколайович                за
           Чорноморець Олександр Павлович              за
           Рибак Наталiя Iванiвна                      за
           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"             
           Крамаренко Сергiй Михайлович                за
           Романський Iгор Васильович                  за
           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за
           Чернявський Павло Петрович                  за
           Яковчук Олександр Миколайович               за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч           
           Пасiчник Олег Миколайович                   за
           Маланюк Остап Зiновiйович                   за
           Шавлович Олексiй Григорович                                      негол
           Галагуза Олена Володимирiвна                                     негол
           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович                                  негол
           Ейсмонт Вiталiй Станiславович                                    негол
           -  -  Депутатів:   6  За:   2  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4
            
          -------------   Фракція "Народна Партiя"                
           Ющенко Олександр Миколайович                                     негол
           Перегуда Вiктор Петрович                                         негол
           Ковальчук Володимир Кирилович                                    негол
           Рудченко Микола Миколайович                                      негол
           -  -  Депутатів:   4  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   4
            
          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                    
           Кiзiн Сидiр Васильович                                       утр
           Вiлiвчук Максим Олександрович                                утр
           Собко Тарас Дмитрович                                            негол
           Янчук Вiктор Григорович                                      утр
           Бовсуновський Юрiй Iванович                                  утр
           -  -  Депутатів:   5  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   4  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                     
           Раупов Рустам Бурханович                    за
           Озерчук Андрiй Миколайович                  за
           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за
           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за
           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 20. 4 Про звiльнення Волошина П.I.                                
     Поіменно:    13:36:50 :  За  52, проти   0, утримались   4, не голосувало   4
          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"              
           Павлушенко Олександр Денисович              за
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Мельник Вiктор Сергiйович                   за
           Дзюбенко Олег Миколайович                   за
           Диняк Сергiй Васильович                     за
           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за
           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за
           Сташенко Григорiй Федорович                 за
           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за
           Подiк Анатолiй Олександрович                за
           Казюк Олег Васильович                       за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за
           Руденький Андрiй Олександрович              за
           Ширма Володимир Васильович                  за
           -  -  Депутатів:  16  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"                
           Кропивницький Володимир Миколайович         за
           Рибинський Iгор Євгенович                   за
           Ходак Iгор Євгенович                        за
           Нiколайчук Олександр Володимирович          за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за
           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Сакiвський Валентин Цезарович               за
           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за
           Марчинський Микола Бронiславович            за
           Григорович Микола Станiславович             за
           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за
           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"              
           Мелашенко Анатолій Васильович               за
           Гула Раїса Миколаївна                       за
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           Самчук Володимир Миколайович                за
           Чорноморець Олександр Павлович              за
           Рибак Наталiя Iванiвна                      за
           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"             
           Крамаренко Сергiй Михайлович                за
           Романський Iгор Васильович                  за
           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за
           Чернявський Павло Петрович                  за
           Яковчук Олександр Миколайович               за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч           
           Пасiчник Олег Миколайович                   за
           Маланюк Остап Зiновiйович                   за
           Шавлович Олексiй Григорович                 за
           Галагуза Олена Володимирiвна                                     негол
           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович                                  негол
           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за
           -  -  Депутатів:   6  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2
            
          -------------   Фракція "Народна Партiя"                
           Ющенко Олександр Миколайович                за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Ковальчук Володимир Кирилович               за
           Рудченко Микола Миколайович                                      негол
           -  -  Депутатів:   4  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                    
           Кiзiн Сидiр Васильович                                       утр
           Вiлiвчук Максим Олександрович                                утр
           Собко Тарас Дмитрович                                            негол
           Янчук Вiктор Григорович                                      утр
           Бовсуновський Юрiй Iванович                                  утр
           -  -  Депутатів:   5  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   4  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                     
           Раупов Рустам Бурханович                    за
           Озерчук Андрiй Миколайович                  за
           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за
           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за
           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 20. 5 Про внесення доповнень до рішення обласної ради від10.04.14  № 1159 „Про затвердження переліків та реєстру об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області”, зі змінами та доповненнями.              
     Поіменно:    13:37:26 :  За  54, проти   0, утримались   4, не голосувало   2
          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"              
           Павлушенко Олександр Денисович              за
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Мельник Вiктор Сергiйович                   за
           Дзюбенко Олег Миколайович                   за
           Диняк Сергiй Васильович                     за
           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за
           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за
           Сташенко Григорiй Федорович                 за
           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за
           Подiк Анатолiй Олександрович                за
           Казюк Олег Васильович                       за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за
           Руденький Андрiй Олександрович              за
           Ширма Володимир Васильович                  за
           -  -  Депутатів:  16  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"                
           Кропивницький Володимир Миколайович         за
           Рибинський Iгор Євгенович                   за
           Ходак Iгор Євгенович                        за
           Нiколайчук Олександр Володимирович          за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за
           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Сакiвський Валентин Цезарович               за
           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за
           Марчинський Микола Бронiславович            за
           Григорович Микола Станiславович             за
           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за
           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"              
           Мелашенко Анатолій Васильович               за
           Гула Раїса Миколаївна                       за
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           Самчук Володимир Миколайович                за
           Чорноморець Олександр Павлович              за
           Рибак Наталiя Iванiвна                      за
           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"             
           Крамаренко Сергiй Михайлович                за
           Романський Iгор Васильович                  за
           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за
           Чернявський Павло Петрович                  за
           Яковчук Олександр Миколайович               за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч           
           Пасiчник Олег Миколайович                   за
           Маланюк Остап Зiновiйович                   за
           Шавлович Олексiй Григорович                 за
           Галагуза Олена Володимирiвна                                     негол
           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за
           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за
           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція "Народна Партiя"                
           Ющенко Олександр Миколайович                за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Ковальчук Володимир Кирилович               за
           Рудченко Микола Миколайович                 за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                    
           Кiзiн Сидiр Васильович                                       утр
           Вiлiвчук Максим Олександрович                                утр
           Собко Тарас Дмитрович                                            негол
           Янчук Вiктор Григорович                                      утр
           Бовсуновський Юрiй Iванович                                  утр
           -  -  Депутатів:   5  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   4  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                     
           Раупов Рустам Бурханович                    за
           Озерчук Андрiй Миколайович                  за
           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за
           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за
           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 20. 6 Про затвердження передавального акта комунального підприємства "Житомирський обласний навчально-курсовий комбінат" Житомирської обласної ради.              
     Поіменно:    13:37:56 :  За  54, проти   0, утримались   5, не голосувало   1
          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"              
           Павлушенко Олександр Денисович              за
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Мельник Вiктор Сергiйович                   за
           Дзюбенко Олег Миколайович                   за
           Диняк Сергiй Васильович                     за
           Павлюк Руслан Вiталiйович                                        негол
           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за
           Сташенко Григорiй Федорович                 за
           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за
           Подiк Анатолiй Олександрович                за
           Казюк Олег Васильович                       за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за
           Руденький Андрiй Олександрович              за
           Ширма Володимир Васильович                  за
           -  -  Депутатів:  16  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"                
           Кропивницький Володимир Миколайович         за
           Рибинський Iгор Євгенович                   за
           Ходак Iгор Євгенович                        за
           Нiколайчук Олександр Володимирович          за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за
           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Сакiвський Валентин Цезарович               за
           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за
           Марчинський Микола Бронiславович            за
           Григорович Микола Станiславович             за
           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за
           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"              
           Мелашенко Анатолій Васильович               за
           Гула Раїса Миколаївна                       за
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           Самчук Володимир Миколайович                за
           Чорноморець Олександр Павлович              за
           Рибак Наталiя Iванiвна                      за
           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"             
           Крамаренко Сергiй Михайлович                за
           Романський Iгор Васильович                  за
           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за
           Чернявський Павло Петрович                  за
           Яковчук Олександр Миколайович               за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч           
           Пасiчник Олег Миколайович                   за
           Маланюк Остап Зiновiйович                   за
           Шавлович Олексiй Григорович                 за
           Галагуза Олена Володимирiвна                за
           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за
           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за
           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція "Народна Партiя"                
           Ющенко Олександр Миколайович                за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Ковальчук Володимир Кирилович               за
           Рудченко Микола Миколайович                 за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                    
           Кiзiн Сидiр Васильович                                       утр
           Вiлiвчук Максим Олександрович                                утр
           Собко Тарас Дмитрович                                        утр
           Янчук Вiктор Григорович                                      утр
           Бовсуновський Юрiй Iванович                                  утр
           -  -  Депутатів:   5  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   5  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                     
           Раупов Рустам Бурханович                    за
           Озерчук Андрiй Миколайович                  за
           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за
           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за
           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 20. 7 Про внесення змін та затвердження у новій редакції Статуту комунальної установи «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Житомирської обласної ради.
     Поіменно:    13:38:29 :  За  59, проти   0, утримались   0, не голосувало   1
          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"              
           Павлушенко Олександр Денисович              за
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Мельник Вiктор Сергiйович                   за
           Дзюбенко Олег Миколайович                   за
           Диняк Сергiй Васильович                     за
           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за
           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за
           Сташенко Григорiй Федорович                 за
           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за
           Подiк Анатолiй Олександрович                за
           Казюк Олег Васильович                       за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за
           Руденький Андрiй Олександрович              за
           Ширма Володимир Васильович                  за
           -  -  Депутатів:  16  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"                
           Кропивницький Володимир Миколайович         за
           Рибинський Iгор Євгенович                   за
           Ходак Iгор Євгенович                        за
           Нiколайчук Олександр Володимирович          за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за
           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Сакiвський Валентин Цезарович               за
           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за
           Марчинський Микола Бронiславович            за
           Григорович Микола Станiславович             за
           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за
           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"              
           Мелашенко Анатолій Васильович               за
           Гула Раїса Миколаївна                       за
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           Самчук Володимир Миколайович                за
           Чорноморець Олександр Павлович              за
           Рибак Наталiя Iванiвна                      за
           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"             
           Крамаренко Сергiй Михайлович                за
           Романський Iгор Васильович                  за
           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за
           Чернявський Павло Петрович                  за
           Яковчук Олександр Миколайович               за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч           
           Пасiчник Олег Миколайович                   за
           Маланюк Остап Зiновiйович                   за
           Шавлович Олексiй Григорович                 за
           Галагуза Олена Володимирiвна                                     негол
           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за
           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за
           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція "Народна Партiя"                
           Ющенко Олександр Миколайович                за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Ковальчук Володимир Кирилович               за
           Рудченко Микола Миколайович                 за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                    
           Кiзiн Сидiр Васильович                      за
           Вiлiвчук Максим Олександрович               за
           Собко Тарас Дмитрович                       за
           Янчук Вiктор Григорович                     за
           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                     
           Раупов Рустам Бурханович                    за
           Озерчук Андрiй Миколайович                  за
           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за
           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за
           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 20. 8 Про внесення змін до складу ліквідаційної комісії, затвердженої рішення обласної ради  від 10.04.14 № 1176 “Про припинення комунального підприємства „Дирекція “Чорнобильбуд”  Житомирської обласної ради”.              
     Поіменно:    13:39:02 :  За  57, проти   0, утримались   0, не голосувало   3
          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"              
           Павлушенко Олександр Денисович              за
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Мельник Вiктор Сергiйович                   за
           Дзюбенко Олег Миколайович                   за
           Диняк Сергiй Васильович                     за
           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за
           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за
           Сташенко Григорiй Федорович                 за
           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за
           Подiк Анатолiй Олександрович                за
           Казюк Олег Васильович                       за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за
           Руденький Андрiй Олександрович              за
           Ширма Володимир Васильович                  за
           -  -  Депутатів:  16  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"                
           Кропивницький Володимир Миколайович         за
           Рибинський Iгор Євгенович                   за
           Ходак Iгор Євгенович                        за
           Нiколайчук Олександр Володимирович          за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за
           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Сакiвський Валентин Цезарович               за
           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за
           Марчинський Микола Бронiславович            за
           Григорович Микола Станiславович             за
           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за
           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"              
           Мелашенко Анатолій Васильович               за
           Гула Раїса Миколаївна                                            негол
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           Самчук Володимир Миколайович                за
           Чорноморець Олександр Павлович              за
           Рибак Наталiя Iванiвна                      за
           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"             
           Крамаренко Сергiй Михайлович                за
           Романський Iгор Васильович                  за
           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за
           Чернявський Павло Петрович                  за
           Яковчук Олександр Миколайович               за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч           
           Пасiчник Олег Миколайович                   за
           Маланюк Остап Зiновiйович                   за
           Шавлович Олексiй Григорович                 за
           Галагуза Олена Володимирiвна                                     негол
           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за
           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за
           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція "Народна Партiя"                
           Ющенко Олександр Миколайович                                     негол
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Ковальчук Володимир Кирилович               за
           Рудченко Микола Миколайович                 за
           -  -  Депутатів:   4  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                    
           Кiзiн Сидiр Васильович                      за
           Вiлiвчук Максим Олександрович               за
           Собко Тарас Дмитрович                       за
           Янчук Вiктор Григорович                     за
           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                     
           Раупов Рустам Бурханович                    за
           Озерчук Андрiй Миколайович                  за
           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за
           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за
           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 20. 9 Про внесення змін та затвердження  в новій редакції Статуту комунального закладу «Житомирська обласна школа вищої спортивної майстерності» Житомирської обласної ради».         
     Поіменно:    13:39:28 :  За  54, проти   0, утримались   5, не голосувало   1
          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"              
           Павлушенко Олександр Денисович              за
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Мельник Вiктор Сергiйович                   за
           Дзюбенко Олег Миколайович                   за
           Диняк Сергiй Васильович                     за
           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за
           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за
           Сташенко Григорiй Федорович                 за
           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за
           Подiк Анатолiй Олександрович                за
           Казюк Олег Васильович                       за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за
           Руденький Андрiй Олександрович              за
           Ширма Володимир Васильович                  за
           -  -  Депутатів:  16  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"                
           Кропивницький Володимир Миколайович         за
           Рибинський Iгор Євгенович                   за
           Ходак Iгор Євгенович                        за
           Нiколайчук Олександр Володимирович          за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за
           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Сакiвський Валентин Цезарович               за
           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за
           Марчинський Микола Бронiславович            за
           Григорович Микола Станiславович             за
           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за
           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"              
           Мелашенко Анатолій Васильович               за
           Гула Раїса Миколаївна                       за
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           Самчук Володимир Миколайович                за
           Чорноморець Олександр Павлович              за
           Рибак Наталiя Iванiвна                      за
           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"             
           Крамаренко Сергiй Михайлович                за
           Романський Iгор Васильович                  за
           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за
           Чернявський Павло Петрович                  за
           Яковчук Олександр Миколайович               за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч           
           Пасiчник Олег Миколайович                   за
           Маланюк Остап Зiновiйович                   за
           Шавлович Олексiй Григорович                 за
           Галагуза Олена Володимирiвна                                     негол
           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за
           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за
           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція "Народна Партiя"                
           Ющенко Олександр Миколайович                за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Ковальчук Володимир Кирилович               за
           Рудченко Микола Миколайович                 за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                    
           Кiзiн Сидiр Васильович                                       утр
           Вiлiвчук Максим Олександрович                                утр
           Собко Тарас Дмитрович                                        утр
           Янчук Вiктор Григорович                                      утр
           Бовсуновський Юрiй Iванович                                  утр
           -  -  Депутатів:   5  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   5  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                     
           Раупов Рустам Бурханович                    за
           Озерчук Андрiй Миколайович                  за
           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за
           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за
           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 20. 10 Про зняття з контролю рiшень обласної ради                        
     Поіменно:    13:39:49 :  За  54, проти   0, утримались   5, не голосувало   1
          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"              
           Павлушенко Олександр Денисович              за
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Мельник Вiктор Сергiйович                   за
           Дзюбенко Олег Миколайович                   за
           Диняк Сергiй Васильович                     за
           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за
           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за
           Сташенко Григорiй Федорович                 за
           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за
           Подiк Анатолiй Олександрович                за
           Казюк Олег Васильович                       за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за
           Руденький Андрiй Олександрович              за
           Ширма Володимир Васильович                  за
           -  -  Депутатів:  16  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"                
           Кропивницький Володимир Миколайович         за
           Рибинський Iгор Євгенович                   за
           Ходак Iгор Євгенович                        за
           Нiколайчук Олександр Володимирович          за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за
           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Сакiвський Валентин Цезарович               за
           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за
           Марчинський Микола Бронiславович            за
           Григорович Микола Станiславович             за
           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за
           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"              
           Мелашенко Анатолій Васильович               за
           Гула Раїса Миколаївна                       за
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           Самчук Володимир Миколайович                за
           Чорноморець Олександр Павлович              за
           Рибак Наталiя Iванiвна                      за
           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"             
           Крамаренко Сергiй Михайлович                за
           Романський Iгор Васильович                  за
           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за
           Чернявський Павло Петрович                  за
           Яковчук Олександр Миколайович               за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч           
           Пасiчник Олег Миколайович                   за
           Маланюк Остап Зiновiйович                   за
           Шавлович Олексiй Григорович                 за
           Галагуза Олена Володимирiвна                                     негол
           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за
           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за
           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція "Народна Партiя"                
           Ющенко Олександр Миколайович                за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Ковальчук Володимир Кирилович               за
           Рудченко Микола Миколайович                 за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                    
           Кiзiн Сидiр Васильович                                       утр
           Вiлiвчук Максим Олександрович                                утр
           Собко Тарас Дмитрович                                        утр
           Янчук Вiктор Григорович                                      утр
           Бовсуновський Юрiй Iванович                                  утр
           -  -  Депутатів:   5  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   5  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                     
           Раупов Рустам Бурханович                    за
           Озерчук Андрiй Миколайович                  за
           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за
           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за
           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 20. 11 Про надання у постійне користування земельної ділянки, що знаходиться за адресою: Житомирський район, с. Левків, вул. Лісова, 53.
     Поіменно:    13:40:17 :  За  54, проти   0, утримались   5, не голосувало   1
          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"              
           Павлушенко Олександр Денисович              за
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Мельник Вiктор Сергiйович                   за
           Дзюбенко Олег Миколайович                   за
           Диняк Сергiй Васильович                     за
           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за
           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за
           Сташенко Григорiй Федорович                 за
           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за
           Подiк Анатолiй Олександрович                за
           Казюк Олег Васильович                       за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за
           Руденький Андрiй Олександрович              за
           Ширма Володимир Васильович                  за
           -  -  Депутатів:  16  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"                
           Кропивницький Володимир Миколайович         за
           Рибинський Iгор Євгенович                   за
           Ходак Iгор Євгенович                        за
           Нiколайчук Олександр Володимирович          за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за
           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Сакiвський Валентин Цезарович               за
           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за
           Марчинський Микола Бронiславович            за
           Григорович Микола Станiславович             за
           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за
           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"              
           Мелашенко Анатолій Васильович               за
           Гула Раїса Миколаївна                       за
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           Самчук Володимир Миколайович                за
           Чорноморець Олександр Павлович              за
           Рибак Наталiя Iванiвна                      за
           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"             
           Крамаренко Сергiй Михайлович                за
           Романський Iгор Васильович                  за
           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за
           Чернявський Павло Петрович                  за
           Яковчук Олександр Миколайович               за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч           
           Пасiчник Олег Миколайович                   за
           Маланюк Остап Зiновiйович                   за
           Шавлович Олексiй Григорович                 за
           Галагуза Олена Володимирiвна                                     негол
           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за
           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за
           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція "Народна Партiя"                
           Ющенко Олександр Миколайович                за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Ковальчук Володимир Кирилович               за
           Рудченко Микола Миколайович                 за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                    
           Кiзiн Сидiр Васильович                                       утр
           Вiлiвчук Максим Олександрович                                утр
           Собко Тарас Дмитрович                                        утр
           Янчук Вiктор Григорович                                      утр
           Бовсуновський Юрiй Iванович                                  утр
           -  -  Депутатів:   5  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   5  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                     
           Раупов Рустам Бурханович                    за
           Озерчук Андрiй Миколайович                  за
           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за
           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за
           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 20. 12 Про припинення комунальної установи по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради шляхом перетворення.
     Поіменно:    13:40:43 :  За  54, проти   0, утримались   5, не голосувало   1
          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"              
           Павлушенко Олександр Денисович              за
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Мельник Вiктор Сергiйович                   за
           Дзюбенко Олег Миколайович                   за
           Диняк Сергiй Васильович                     за
           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за
           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за
           Сташенко Григорiй Федорович                 за
           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за
           Подiк Анатолiй Олександрович                за
           Казюк Олег Васильович                       за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за
           Руденький Андрiй Олександрович              за
           Ширма Володимир Васильович                  за
           -  -  Депутатів:  16  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"                
           Кропивницький Володимир Миколайович         за
           Рибинський Iгор Євгенович                   за
           Ходак Iгор Євгенович                        за
           Нiколайчук Олександр Володимирович          за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за
           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Сакiвський Валентин Цезарович               за
           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за
           Марчинський Микола Бронiславович            за
           Григорович Микола Станiславович             за
           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за
           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"              
           Мелашенко Анатолій Васильович               за
           Гула Раїса Миколаївна                       за
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           Самчук Володимир Миколайович                за
           Чорноморець Олександр Павлович              за
           Рибак Наталiя Iванiвна                      за
           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"             
           Крамаренко Сергiй Михайлович                за
           Романський Iгор Васильович                  за
           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за
           Чернявський Павло Петрович                  за
           Яковчук Олександр Миколайович               за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч           
           Пасiчник Олег Миколайович                   за
           Маланюк Остап Зiновiйович                   за
           Шавлович Олексiй Григорович                 за
           Галагуза Олена Володимирiвна                                     негол
           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за
           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за
           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція "Народна Партiя"                
           Ющенко Олександр Миколайович                за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Ковальчук Володимир Кирилович               за
           Рудченко Микола Миколайович                 за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                    
           Кiзiн Сидiр Васильович                                       утр
           Вiлiвчук Максим Олександрович                                утр
           Собко Тарас Дмитрович                                        утр
           Янчук Вiктор Григорович                                      утр
           Бовсуновський Юрiй Iванович                                  утр
           -  -  Депутатів:   5  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   5  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                     
           Раупов Рустам Бурханович                    за
           Озерчук Андрiй Миколайович                  за
           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за
           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за
           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 20. 13 Про внесення змін у додаток до рішення обласної ради від 24.12.15 № 49 «Про передачу нерухомого майна за адресою: м. Житомир, пров. І-й Іподромний, 15а»
     Поіменно:    13:41:14 :  За  52, проти   0, утримались   5, не голосувало   3
          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"              
           Павлушенко Олександр Денисович              за
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Мельник Вiктор Сергiйович                   за
           Дзюбенко Олег Миколайович                   за
           Диняк Сергiй Васильович                     за
           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за
           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за
           Сташенко Григорiй Федорович                 за
           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за
           Подiк Анатолiй Олександрович                за
           Казюк Олег Васильович                       за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за
           Руденький Андрiй Олександрович              за
           Ширма Володимир Васильович                  за
           -  -  Депутатів:  16  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"                
           Кропивницький Володимир Миколайович         за
           Рибинський Iгор Євгенович                   за
           Ходак Iгор Євгенович                        за
           Нiколайчук Олександр Володимирович          за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за
           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Сакiвський Валентин Цезарович               за
           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за
           Марчинський Микола Бронiславович            за
           Григорович Микола Станiславович             за
           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за
           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"              
           Мелашенко Анатолій Васильович               за
           Гула Раїса Миколаївна                       за
           Нагорняк Володимир Васильович                                    негол
           Самчук Володимир Миколайович                за
           Чорноморець Олександр Павлович              за
           Рибак Наталiя Iванiвна                      за
           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"             
           Крамаренко Сергiй Михайлович                за
           Романський Iгор Васильович                                       негол
           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за
           Чернявський Павло Петрович                  за
           Яковчук Олександр Миколайович               за
           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч           
           Пасiчник Олег Миколайович                   за
           Маланюк Остап Зiновiйович                   за
           Шавлович Олексiй Григорович                 за
           Галагуза Олена Володимирiвна                                     негол
           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за
           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за
           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція "Народна Партiя"                
           Ющенко Олександр Миколайович                за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Ковальчук Володимир Кирилович               за
           Рудченко Микола Миколайович                 за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                    
           Кiзiн Сидiр Васильович                                       утр
           Вiлiвчук Максим Олександрович                                утр
           Собко Тарас Дмитрович                                        утр
           Янчук Вiктор Григорович                                      утр
           Бовсуновський Юрiй Iванович                                  утр
           -  -  Депутатів:   5  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   5  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                     
           Раупов Рустам Бурханович                    за
           Озерчук Андрiй Миколайович                  за
           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за
           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за
           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 20. 14 Про внесення змін та затвердження у новій редакції Положення про комунальну установу «Обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів» Житомирської обласної ради.          
     Поіменно:    13:41:43 :  За  57, проти   0, утримались   1, не голосувало   2
          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"              
           Павлушенко Олександр Денисович              за
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Мельник Вiктор Сергiйович                   за
           Дзюбенко Олег Миколайович                   за
           Диняк Сергiй Васильович                     за
           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за
           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за
           Сташенко Григорiй Федорович                 за
           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за
           Подiк Анатолiй Олександрович                за
           Казюк Олег Васильович                       за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за
           Руденький Андрiй Олександрович              за
           Ширма Володимир Васильович                  за
           -  -  Депутатів:  16  За:  16  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"                
           Кропивницький Володимир Миколайович         за
           Рибинський Iгор Євгенович                   за
           Ходак Iгор Євгенович                        за
           Нiколайчук Олександр Володимирович          за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за
           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Сакiвський Валентин Цезарович               за
           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за
           Марчинський Микола Бронiславович            за
           Григорович Микола Станiславович             за
           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за
           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"              
           Мелашенко Анатолій Васильович               за
           Гула Раїса Миколаївна                       за
           Нагорняк Володимир Васильович                                    негол
           Самчук Володимир Миколайович                за
           Чорноморець Олександр Павлович              за
           Рибак Наталiя Iванiвна                      за
           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"             
           Крамаренко Сергiй Михайлович                за
           Романський Iгор Васильович                  за
           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за
           Чернявський Павло Петрович                  за
           Яковчук Олександр Миколайович               за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч           
           Пасiчник Олег Миколайович                   за
           Маланюк Остап Зiновiйович                   за
           Шавлович Олексiй Григорович                 за
           Галагуза Олена Володимирiвна                                     негол
           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за
           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за
           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція "Народна Партiя"                
           Ющенко Олександр Миколайович                за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Ковальчук Володимир Кирилович               за
           Рудченко Микола Миколайович                 за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                    
           Кiзiн Сидiр Васильович                                       утр
           Вiлiвчук Максим Олександрович               за
           Собко Тарас Дмитрович                       за
           Янчук Вiктор Григорович                     за
           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за
           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                     
           Раупов Рустам Бурханович                    за
           Озерчук Андрiй Миколайович                  за
           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за
           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за
           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 20. 15 Про звiльнення Олiйник В.О.                                 
     Поіменно:    13:42:04 :  За  52, проти   0, утримались   5, не голосувало   3
          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"              
           Павлушенко Олександр Денисович              за
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Мельник Вiктор Сергiйович                   за
           Дзюбенко Олег Миколайович                   за
           Диняк Сергiй Васильович                     за
           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за
           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за
           Сташенко Григорiй Федорович                 за
           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за
           Подiк Анатолiй Олександрович                за
           Казюк Олег Васильович                       за
           Зозуля Микола Петрович                      за
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за
           Руденький Андрiй Олександрович              за
           Ширма Володимир Васильович                                       негол
           -  -  Депутатів:  16  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"                
           Кропивницький Володимир Миколайович         за
           Рибинський Iгор Євгенович                   за
           Ходак Iгор Євгенович                        за
           Нiколайчук Олександр Володимирович          за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за
           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Сакiвський Валентин Цезарович               за
           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за
           Марчинський Микола Бронiславович            за
           Григорович Микола Станiславович             за
           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за
           -  -  Депутатів:  13  За:  13  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"              
           Мелашенко Анатолій Васильович               за
           Гула Раїса Миколаївна                       за
           Нагорняк Володимир Васильович                                    негол
           Самчук Володимир Миколайович                за
           Чорноморець Олександр Павлович              за
           Рибак Наталiя Iванiвна                      за
           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"             
           Крамаренко Сергiй Михайлович                за
           Романський Iгор Васильович                  за
           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за
           Чернявський Павло Петрович                  за
           Яковчук Олександр Миколайович               за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч           
           Пасiчник Олег Миколайович                   за
           Маланюк Остап Зiновiйович                   за
           Шавлович Олексiй Григорович                 за
           Галагуза Олена Володимирiвна                                     негол
           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за
           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за
           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція "Народна Партiя"                
           Ющенко Олександр Миколайович                за
           Перегуда Вiктор Петрович                    за
           Ковальчук Володимир Кирилович               за
           Рудченко Микола Миколайович                 за
           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                    
           Кiзiн Сидiр Васильович                                       утр
           Вiлiвчук Максим Олександрович                                утр
           Собко Тарас Дмитрович                                        утр
           Янчук Вiктор Григорович                                      утр
           Бовсуновський Юрiй Iванович                                  утр
           -  -  Депутатів:   5  За:   0  Проти:   0  Утрималось:   5  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                     
           Раупов Рустам Бурханович                    за
           Озерчук Андрiй Миколайович                  за
           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за
           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за
           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 20. 16 Про передачу незавершеного будівництва 30-квартирного житлового будинку у комунальну власність територіальної громади селища Лугини Лугинського району.
      Поіменно:    13:42:30 :  За  57, проти   0, утримались   0, не голосувало   3
          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"              
           Павлушенко Олександр Денисович              за
           Нусбаум Степан Антонович                    за
           Мельник Вiктор Сергiйович                   за
           Дзюбенко Олег Миколайович                   за
           Диняк Сергiй Васильович                     за
           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за
           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за
           Сташенко Григорiй Федорович                 за
           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за
           Подiк Анатолiй Олександрович                за
           Казюк Олег Васильович                       за
           Зозуля Микола Петрович                                           негол
           Сабадаш Iгор Iванович                       за
           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за
           Руденький Андрiй Олександрович              за
           Ширма Володимир Васильович                  за
           -  -  Депутатів:  16  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"                
           Кропивницький Володимир Миколайович         за
           Рибинський Iгор Євгенович                   за
           Ходак Iгор Євгенович                        за
           Нiколайчук Олександр Володимирович          за
           Заруцький Вiктор Тадейович                  за
           Орлюк Сергiй Валерiйович                                         негол
           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за
           Кропачов Дмитро Iгорович                    за
           Сакiвський Валентин Цезарович               за
           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за
           Марчинський Микола Бронiславович            за
           Григорович Микола Станiславович             за
           Лабунська Анжелiка Вiкторiвна               за
           -  -  Депутатів:  13  За:  12  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
            
          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"              
           Мелашенко Анатолій Васильович               за
           Гула Раїса Миколаївна                       за
           Нагорняк Володимир Васильович               за
           Самчук Володимир Миколайович                за
           Чорноморець Олександр Павлович              за
           Рибак Наталiя Iванiвна                      за
           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"             
           Крамаренко Сергiй Михайлович                за
           Романський Iгор Васильович                  за
           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за
           Чернявський Павло Петрович                  за
           Яковчук Олександр Миколайович               за
           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0
            
          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч           
           Пасiчник Олег Миколайович                   за
           Маланюк Остап Зiновiйович                   за
           Шавлович Олексiй Григорович                 за
           Галагуза Олена Володимирiвна                                     негол
           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за
           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за
           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1
 &nb