Електронний протокол поіменного голосування

Протокол Сьома сесiя Житомирської обласної ради

04-11-2016p.

На сесії проведені реєстрації

          04-11-2016 10:05:33 57

          04-11-2016 10:13:20 58 – дореєстровано депутата Вілівчука М.О.

          04-11-2016 10:18:25 59 – дореєстровано депутата Костюшко І.В.

Порядок денний:

Виступили:   10:13:39: Бовсуновський Юрiй Iванович

Голосування за склад секретаріату

     Поіменно:    10:14:15 :  За  55, проти   0, утримались   0, не голосувало   3

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"              

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Казюк Олег Васильович                       за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  14  За:  14  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                                     негол

           -  -  Депутатів:  11  За:  10  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович                                    негол

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                                         негол

           -  -  Депутатів:   7  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                    за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

     Голосування за порядок денний за основу      

     Поіменно:    10:16:41 :  За  57, проти   0, утримались   0, не голосувало   1

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Казюк Олег Васильович                       за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  14  За:  14  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           -  -  Депутатів:  11  За:  11  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                                            негол

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           -  -  Депутатів:   7  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                    за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Бовсуновський Юрiй Iванович                за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

     Голосування за внесення додаткових питань в порядок денний     

     Поіменно:    10:18:56 :  За  58, проти   0, утримались   0, не голосувало   1

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

          Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                                        негол

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Казюк Олег Васильович                       за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  15  За:  14  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           -  -  Депутатів:  11  За:  11  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                    за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

            

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

          Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0


     Голосування за включення в порядок денний додаткового питання«Про внесення змін до рішення обласної ради від 01.08.2006 №58.»     

     Поіменно:    10:19:29 :  За  59, проти   0, утримались   0, не голосувало   0

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Казюк Олег Васильович                       за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  15  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           -  -  Депутатів:  11  За:  11  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                    за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович              за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

          Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

Голосування за включення в порядок денний додаткового питання «Про внесення змін у Програму забезпечення депутатської діяльності, проведення конкурсів та нагород обласної ради на 2016 рік»             

     Поіменно:    10:19:54 :  За  59, проти   0, утримались   0, не голосувало   0

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Казюк Олег Васильович                       за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  15  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           -  -  Депутатів:  11  За:  11  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович              за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                    за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

          Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

       Голосування за включення в порядок денний додаткового питання «Про внесення змін до Програми матеріально-технічного забезпечення Житомирського обласного військового комісаріату, Житомирського прикордонного загону, підрозділів Національної поліції України, Служби безпеки України в області та надання шефської допомоги військовим частинам Збройних Сил України, Національної гвардії України, закріпленим за Житомирською областю»            

     Поіменно:    10:20:28 :  За  58, проти   0, утримались   0, не голосувало   1

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                                        негол

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Казюк Олег Васильович                       за

          Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  15  За:  14  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

          Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           -  -  Депутатів:  11  За:  11  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"             

           Смичок Iлля Анатолiйович                    за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

       Голосування за включення в порядок денний додаткового питання«Про внесення змін та затвердження у новій редакції Статуту комунальної установи «Обласний госпіталь ветеранів війни» Житомирської обласної ради»           

     Поіменно:    10:20:52 :  За  58, проти   0, утримались   0, не голосувало   1

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                                        негол

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Казюк Олег Васильович                       за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  15  За:  14  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           -  -  Депутатів:  11  За:  11  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                    за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

         -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                    

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:  0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0


      Голосування за включення в порядок денний додаткового питання  «Про внесення змін у рішення обласної ради від 26.11.15 № 13 «Про обрання складу постійних комісій обласної ради», зі змінами»           

     Поіменно:    10:21:16 :  За  57, проти   0, утримались   0, не голосувало   2

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                                        негол

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Казюк Олег Васильович                       за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  15  За:  14  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           -  -  Депутатів:  11  За:  11  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                    за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

          

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович                              негол

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

      Голосування за включення в порядок денний додаткового питання «Про звернення депутатів обласної ради до Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України щодо збереження патронажної служби Товариства Червоного Хреста України»             

     Поіменно:    10:21:42 :  За  57, проти   0, утримались   0, не голосувало   2

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                                        негол

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Казюк Олег Васильович                       за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  15  За:  14  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           -  -  Депутатів:  11  За:  11  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           -  -  Депутатів:   7 За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                    за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

          Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                                     негол

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

      Голосування за розгляд першого та другого додаткового питання перед питанням бюджету     

    Поіменно:    10:22:22 :  За  59, проти   0, утримались   0, не голосувало   0

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Казюк Олег Васильович                       за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  15  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           -  -  Депутатів:  11  За:  11  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                    за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                    

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

     Виступили:   10:22:33: Яковчук Олександр Миколайович

     Виступили:   10:23:52: Чорноморець Олександр Павлович

Голосування за пропозицію Чорноморця О.П. за включення звернення щодо внесення змін до Кодексів у порядок денний

     Поіменно:    10:25:57 :  За  59, проти   0, утримались   0, не голосувало   0

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Казюк Олег Васильович                       за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  15  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович        за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           -  -  Депутатів:  11  За:  11  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

         -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                    за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

            

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0


     Виступили:   10:26:14: Кропивницький Володимир Миколайович

     Виступили:   10:28:08: Озерчук Андрiй Миколайович

     Виступили:   10:29:16: Раупов Рустам Бурханович

     Виступили:   10:31:00: Кропивницький Володимир Миколайович

Голосування за пропозицію Кропивницького В.М. про включення у порядок денний звернення щодо фінансування обласних медичних Програм

     Поіменно:    10:31:26 :  За  42, проти   3, утримались   0, не голосувало  14

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович                                   негол

           Подiк Анатолiй Олександрович                                     негол

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                                        негол

           Павленко Анатолiй Анатолiйович                                   негол

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Руденький Андрiй Олександрович                                   негол

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                                        негол

           Нусбаум Степан Антонович                                         негол

           Казюк Олег Васильович                                            негол

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                                        негол

           Ширма Володимир Васильович                        проти

           -  -  Депутатів:  15  За:   5  Проти:   1  Утрималось:   0  Неголосувало:   9

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           -  -  Депутатів:  11  За:  11  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                    за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                      проти

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   1  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                                        негол

           Шавлович Олексiй Григорович                                      негол

           Галагуза Олена Володимирiвна                                     негол

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   3

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович                                    негол

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                    

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                                            негол

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Вiлiвчук Максим Олександрович                     проти

           -  -  Депутатів:   4  За:   2  Проти:   1  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

     Виступили:   10:31:48: Жабокрицький Євгенiй Вiкторович

Голосування за порядок денний в цілому з урахуваннями пропозицій Чорноморського О.П. та Кропивницького В.М.

     Поіменно:   10:33:12 :  За  59, проти   0, утримались   0, не голосувало   0

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Казюк Олег Васильович                       за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  15  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                   за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           -  -  Депутатів:  11  За:  11  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                    за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:  0  Неголосувало:   0

           

     Виступили:   10:33:34: Смичок Iлля Анатолiйович

     Виступили:   10:33:47: Смичок Iлля Анатолiйович

     Виступили:   10:34:00: Смичок Iлля Анатолiйович

Голосування за регламент роботи сесії обласної ради

     Поіменно:    10:35:36 :  За  59, проти   0, утримались   0, не голосувало   0

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Казюк Олег Васильович                       за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  15  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           -  -  Депутатів:  11  За:  11  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                    за

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                    

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


1.  Про внесення змін до рішення обласної ради від 01.08.2006 №58    

     Поіменно:    10:36:18 :  За  58, проти   0, утримались   0, не голосувало   1

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Казюк Олег Васильович                       за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  15  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           -  -  Депутатів:  11  За:  11  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

          Ющенко Олександр Миколайович                за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  2.  Про внесення змін у Програму забезпечення депутатської діяльності, проведення конкурсів та нагород обласної ради на 2016 рік                                                   

     Поіменно:    10:36:59 :  За  58, проти   0, утримались   0, не голосувало   1

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Казюк Олег Васильович                       за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  15  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           -  -  Депутатів:  11  За:  11  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  3.  Про внесення змiн до обласного бюджету на 2016 рiк.        

     Виступили:   10:37:22: Ємченко Ганна Григорiвна

     Виступили:   10:40:18: Собко Тарас Дмитрович

     Поіменно:    10:44:23 :  За  56, проти   0, утримались   1, не голосувало   2

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                                утр

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Казюк Олег Васильович                       за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  15  За:  14  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           -  -  Депутатів:  11  За:  11  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

            

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                                      негол

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  4.  Про затвердження розпоряджень голови ОДА.                  

     Виступили:   10:44:43: Ємченко Ганна Григорiвна

     Поіменно:    10:45:18 :  За  57, проти   0, утримались   0, не голосувало   2

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Казюк Олег Васильович                       за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  15  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

          Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           -  -  Депутатів:  11  За:  11  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

            

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Бовсуновський Юрiй Iванович                                      негол

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           -  -  Депутатів:   4  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


5.  Запити депутатів обласної ради                                                     

     Виступили:   10:45:41: Крамаренко Сергiй Михайлович

     Поіменно:    10:51:38 :  За  56, проти   0, утримались   0, не голосувало   3

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

          Казюк Олег Васильович                       за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  15  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

          Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           -  -  Депутатів:  11  За:  11  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

            

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович                                    негол

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                                         негол

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   5  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

  6.  Про розгляд клопотань Державної служби геології та надр України

           

     Виступили:   10:52:09: Нiколайчук Олександр Володимирович

Голосування за пропозицію профільної комісії

     Поіменно:    10:53:59 :  За  58, проти   0, утримались   0, не голосувало   1

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Казюк Олег Васильович                       за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  15  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           -  -  Депутатів:  11  За:  11  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                     

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

      Голосування за проект рішення з урахуванням змін  профільної комісії   

     Поіменно:    10:54:20 :  За  56, проти   0, утримались   1, не голосувало   2

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Казюк Олег Васильович                       за

          Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                                        негол

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  15  За:  14  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           -  -  Депутатів:  11  За:  11  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           Романський Iгор Васильович                                   утр

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           -  -  Депутатів:   6  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   1  Неголосувало:   1

            

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  7.  Про внесення змін у рішення обласної ради від 26.11.15 №14 «Про утворення президії обласної ради VII скликання», зі змінами.                                                          

     Поіменно:    10:54:50 :  За  58, проти   0, утримались   0, не голосувало   1

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Казюк Олег Васильович                       за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  15  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           -  -  Депутатів:  11  За:  11  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


  8.  Про перейменування населеного пункту Яструбенькiвської сiльської ради Брусилiвського району.                         

     Поіменно:    10:55:18 :  За  58, проти   0, утримались   0, не голосувало   1

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Казюк Олег Васильович                       за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  15  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           -  -  Депутатів:  11  За:  11  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"              

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

          

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

            

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  9.  Про затвердження передавальних актів комунальних підприємств «Аптека «Міжлікарняна» Житомирської обласної ради, аптека «Дитяча» Житомирської обласної ради, «Аптека №227» Житомирської обласної ради

     Поіменно:    10:55:59 :  За  58, проти   0, утримались   0, не голосувало   1

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Казюк Олег Васильович                       за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  15  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           -  -  Депутатів:  11  За:  11  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

            

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

10.  Про порушення клопотання про нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України Подорожної Т. Л.                                                 

     Поіменно:    10:56:26 :  За  57, проти   0, утримались   0, не голосувало   2

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"              

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Казюк Олег Васильович                       за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  15  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------  Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           -  -  Депутатів:  11  За:  11  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                                     негол

           -  -  Депутатів:   6  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

            

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

11.  Інформація про результати розгляду запитів, внесених депутатами обласної ради на п’ятій сесії обласної ради сьомого скликання                                                         

     Поіменно:    10:56:56 :  За  58, проти   0, утримались   0, не голосувало   1

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Казюк Олег Васильович                       за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  15  За:  15  Проти:   0 Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           -  -  Депутатів:  11  За:  11  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович        за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

            

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


12.  Інформація про результати розгляду звернень депутатів обласної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України                                                     

    Поіменно:    10:57:27 :  За  57, проти   0, утримались   0, не голосувало   2

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Казюк Олег Васильович                       за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  15  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           -  -  Депутатів:  11  За:  11  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                                         негол

           -  -  Депутатів:   7  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

         -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

13.  Про внесення змін до Програми матеріально-технічного забезпечення Житомирського обласного військового комісаріату, Житомирського прикордонного загону, підрозділів Національної поліції України, Служби безпеки України в області та надання шефської допомоги військовим частинам Збройних Сил України, Національної гвардії України, закріпленим за Житомирською областю           

     Поіменно:    10:58:12 :  За  55, проти   0, утримались   0, не голосувало   4

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

          Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Казюк Олег Васильович                       за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  15  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

          Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           -  -  Депутатів:  11  За:  11  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович                                    негол

           Романський Iгор Васильович                  за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           -  -  Депутатів:   6  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:  0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

            

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна                                    негол

           Пiнський Олег Вiкентiйович                                       негол

           -  -  Депутатів:   5  За:   3  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

14.  Про внесення змін та затвердження у новій редакції Статуту комунальної установи «Обласний госпіталь ветеранів війни» Житомирської обласної ради                                

     Виступили:   10:58:35: Дзюбенко Олег Миколайович

     Поіменно:    10:59:16 :  За  57, проти   0, утримались   0, не голосувало   2

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Казюк Олег Васильович                       за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  15  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

          Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           -  -  Депутатів:  11  За:  11  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

          Луцюк Микола Миколайович                    за

           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           Романський Iгор Васильович                                       негол

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           -  -  Депутатів:   6  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

          Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           -  -  Депутатів:   4  За:  4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:  0

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

15.  Про внесення змін у рішення обласної ради від 26.11.15 № 13 «Про обрання складу постійних комісій обласної ради», зі змінами.                                                        

     Поіменно:    10:59:53 :  За  57, проти   0, утримались   0, не голосувало   2

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Казюк Олег Васильович                       за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  15  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           -  -  Депутатів:  11  За:  11  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович                                    негол

           Романський Iгор Васильович                  за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           -  -  Депутатів:   6  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   2

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           - -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -


16.  Про звернення депутатів обласної ради до Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України щодо збереження патронажної служби Товариства Червоного Хреста України           

     Поіменно:    11:00:33 :  За  57, проти   0, утримались   0, не голосувало   2

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Казюк Олег Васильович                       за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  15  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                                       негол

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           -  -  Депутатів:  11  За:  10  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

         -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           -  -  Депутатів:   7  За:   7 Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                     

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

       

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

17.  Рiзне  

Голосування за пропозицію Чорноморця О.П. про звернення до КМУ та ВРУ щодо внесення змін у Кодекси України                                                   

     Поіменно:    11:01:26 :  За  58, проти   0, утримались   0, не голосувало   1

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Нусбаум Степан Антонович                    за

           Казюк Олег Васильович                       за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  15  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           -  -  Депутатів:  11  За:  11  Проти:   0  Утрималось:  0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"             

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

Голосування про зверненя до КМУК щодо фінансування обласних медичних цільових Програм    

Поіменно:    11:02:38 :  За  58, проти   0, утримались   0, не голосувало   1

          -------------   Фракцiя БПП "Солiдарнiсть"             

           Павлушенко Олександр Денисович              за

           Подiк Анатолiй Олександрович                за

           Мельник Вiктор Сергiйович                   за

           Дзюбенко Олег Миколайович                   за

           Павлюк Руслан Вiталiйович                   за

           Павленко Анатолiй Анатолiйович              за

           Сташенко Григорiй Федорович                 за

           Руденький Андрiй Олександрович              за

           Костюшко Iрина Вiкторiвна                   за

           Нусбаум Степан Антонович                   за

           Казюк Олег Васильович                       за

           Зозуля Микола Петрович                      за

           Сабадаш Iгор Iванович                       за

           Довгополий Юрiй Дмитрович                   за

           Ширма Володимир Васильович                  за

           -  -  Депутатів:  15  За:  15  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція ВО "Батькiвщина"               

           Кропивницький Володимир Миколайович         за

           Ходак Iгор Євгенович                        за

           Нiколайчук Олександр Володимирович          за

           Заруцький Вiктор Тадейович                  за

           Орлюк Сергiй Валерiйович                    за

           Кропачов Дмитро Iгорович                    за

           Сакiвський Валентин Цезарович               за

           Мiтнiцький Юрiй Георгiйович                 за

           Марчинський Микола Бронiславович            за

           Григорович Микола Станiславович             за

           Ковердун Сергiй Анатолiйович                за

           -  -  Депутатів:  11  За:  11  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя "Опозицiйний блок"              

           Мелашенко Анатолій Васильович               за

           Гула Раїса Миколаївна                       за

           Рибак Наталiя Iванiвна                      за

           Самчук Володимир Миколайович                за

           Чорноморець Олександр Павлович              за

           Нагорняк Володимир Васильович               за

           Луцюк Микола Миколайович                    за

           -  -  Депутатів:   7  За:   7  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

            

          -------------   Фракцiя "Радикальна партiя"            

           Смичок Iлля Анатолiйович                                         негол

           Вiтусевич Вiталiй Йосипович                 за

           Чернявський Павло Петрович                  за

           Яковчук Олександр Миколайович               за

           Романський Iгор Васильович                  за

           Крамаренко Сергiй Михайлович                за

           -  -  Депутатів:   6  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   1

           

          -------------   Фракцiя "Об'єднання Самопомiч          

           Пасiчник Олег Миколайович                   за

           Маланюк Остап Зiновiйович                   за

           Шавлович Олексiй Григорович                 за

           Галагуза Олена Володимирiвна                за

           Жабокрицький Євгенiй Вiкторович             за

           Ейсмонт Вiталiй Станiславович               за

           -  -  Депутатів:   6  За:   6  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракція "Народна Партiя"               

           Ющенко Олександр Миколайович                за

           Перегуда Вiктор Петрович                    за

           Ковальчук Володимир Кирилович               за

           Дідківський Володимир Олександрович         за

           Рудченко Микола Миколайович                 за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

            

          -------------   Фракцiя ВО "Свобода"                   

           Бовсуновський Юрiй Iванович                 за

           Собко Тарас Дмитрович                       за

           Янчук Вiктор Григорович                     за

           Вiлiвчук Максим Олександрович               за

           -  -  Депутатів:   4  За:   4  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

           

          -------------   Фракцiя УОП "УКРОП"                    

           Раупов Рустам Бурханович                    за

           Озерчук Андрiй Миколайович                  за

           Науменко Вiталiй Анатолiйович               за

           Кокiтко Наталiя Володимирiвна               за

           Пiнський Олег Вiкентiйович                  за

           -  -  Депутатів:   5  За:   5  Проти:   0  Утрималось:   0  Неголосувало:   0

     Виступили:   11:02:57: Галагуза Олена Володимирiвна

     Виступили:   11:06:40: Нiколайчук Олександр Володимирович

     Виступили:   11:09:29: Маланюк Остап Зiновiйович

     Виступили:   11:10:47: Нагорняк Володимир Васильович

     Виступили:   11:13:37: Кокiтко Наталiя Володимирiвна

     Виступили:   11:16:40: Озерчук Андрiй Миколайович

     Виступили:   11:17:51: Собко Тарас Дмитрович

     Виступили:   11:20:18: Нiколайчук Олександр Володимирович

     Виступили:   11:21:43: Чорноморець Олександр Павлович

Сесію оголошено закритою о 11-25

Голова             ____________________________

Секретаріат           ____________________________ _

Опубліковано на сайті обласної ради 04.11.16   13:10