Міські, селищні, сільські ради області

Андрушівський район
1. Андрушівська міська рада
2. Червоненська селищна рада (об’єднаної територіальної громади)
3. Антопільська сільська рада
4. Бровківська сільська рада
5. Волицька сільська рада
6. Волосівська сільська рада
7. Гальчинська сільська рада
8. Городківська сільська рада
9. Зарубинецька сільська рада
10. Іванківська сільська рада
11. Івницька сільська рада
12. Каменівська сільська рада
13. Лебединецька сільська рада
14. Любимівська сільська рада
15. Малоп’ятигірська сільська рада
16. Мостівська сільська рада
17. Міньковецька сільська рада
18. Нехворощанська сільська рада
19. Новоівницька сільська рада
20. Новокотелянська сільська рада
21. Павелківська сільська рада
22. Старокотелянська сільська рада
23. Степківська сільська рада
24. Яроповицька сільська рада

Баранівський район
1.Баранівська міська рада (об′єднаної територіальної громади)
2.Довбиська селищна рада (об′єднаної територіальної громади)
3.Кам′янобрідська селищна рада
4.Першотравенська селищна рада
5.Дубрівська сільська рада (об′єднаної територіальної громади)

Бердичівський район
1. Гришковецька селищна рада
2. Андріяшівська сільська рада
3. Бистрицька сільська рада
4. Буряківська сільська рада
5. Великоп’ятигірська сільська рада
6. Гальчинська сільська рада
7. Гардишівська сільська рада
8. Малосілківська сільська рада
9. Маркушівська сільська рада
10. Мирославська сільська рада
11. Никонівська  сільська рада
12. Озадівська  сільська рада
13. Осиківська  сільська рада
14. Половецька сільська рада
15. Райгородоцька сільська рада
16. Райківська сільська рада
17. Рейська сільська рада
18. Романівська сільська рада
19. Садківська сільська рада
20.Семенівська сільська рада (об’єднаної територіальної громади)
21. Скаківська сільська рада
22. Скраглівська сільська рада
23. Слободищенська сільська рада
24. Старосолотвинська  сільська рада
25. Швайківська  сільська рада

Брусилівський район
1.Брусилівська селищна рада (об′єднаної територіальної громади)
2.Ставищенська сільська рада

Ємільчинський район
1. Ємільчинська селищна рада (об′єднаної територіальної громади)
2. Яблунецька селищна рада
3. Барашівська сільська рада (об’єднаної територіальної громади)
4. Варварівська сільська рада
5. Великоцвілянська сільська рада
6. Зеленицька сільська рада
7. Миколаївська сільська рада
8. Рихальська сільська рада
9. Руднє-Іванівська сільська рада
10. Рясненська сільська рада
11. Сербо-Слобідська сільська рада
12. Сімаківська сільська рада


Житомирський район
1. Новогуйвинська селищна рада
2. Березівська сільська рада
3. Василівська сільська рада
4. Вересівська сільська рада
5. Вертокиївська  сільська рада
6. Високопічська  сільська рада
7. Глибочицька сільська рада (об′єднаної територіальної громади)
8. Глибочанська сільська рада
9. Головенківська сільська рада
10. Заможненська сільська рада
11. Іванівська сільська рада
12. Коднянська сільська рада
13. Левківська сільська рада
14. Миролюбівська сільська рада
15. Озерянківська сільська рада
16. Оліївська сільська рада (об′єднаної територіальної громади)
17. Руднє-Городищенська сільська рада
18. Садківська сільська рада
19. Сінгурівська сільська рада
20. Станишівська сільська рада (об’єднаної територіальної громади)
21. Тетерівська сільська рада(об’єднаної територіальної громади)
22. Троянівська  сільська рада

Коростенський район
1. Берестовецька сільська рада
2. Бехівська сільська рада
3. Білківська сільська рада
4. Білошицівська сільська рада
5. Васьковицька сільська рада
6. Веселівська сільська рада
7. Горщиківська сільська рада (об′єднаної територіальної громади)
8. Дідковицька сільська рада
9. Каленська сільська рада
10. Ковалівська сільська рада
11. Кожухівська сільська рада
12. Лісівщинська сільська рада
13. Малозубівщинська сільська рада
14. Мединівська сільська рада
15. Межиріцька сільська рада
16. Меленівська сільська рада
17. Михайлівська сільська рада
18. Новаківська сільська рада
19. Новинська сільська рада
20. Обиходівська сільська рада
21. Сарновицька сільська рада
22. Сингаївська сільська рада
23. Ставищенська сільська рада
24. Стремигородська сільська рада
25. Сушківська сільська рада
26. Ушомирська сільська рада (об′єднаної територіальної громади)
27. Ходаківська сільська рада
28. Холосненська сільська рада
29. Хотинівська сільська рада
30. Шершнівська сільська рада

Коростишівський  р-н
1. Коростишівська міська рада (об՚’єднаної територіальної громади)
2. Вільнянська сільська рада
3. Городська сільська рада
4. Гуменницька сільська рада
5. Козіївська сільська рада
6. Камянобрідська сільська рада
7. Минійківська сільська рада
8. Садівська сільська рада
9. Слобідська сільська рада
10. Стрижівська сільська рада
11. Старосілецька сільська рада
12. Торчинська сільська рада
13. Харитонівська сільська рада
14. Шахворостівська сільська рада

Лугинський район
1. Лугинська селищна рада (об’єднаної територіальної громади)
2. Миролюбівська селищна рада
3. Бовсунівська сільська рада
4. Великодивлинська сільська рада
5. Жеревецька сільська рада
6. Кремненська сільська рада
7. Липниківська сільська рада
8. Літківська сільська рада
9. Повчанська сільська рада
10. Путиловицька сільська рада
11. Старосільська сільська рада
12. Степанівська сільська рада
13. Топільнянська сільська рада
14. Червоноволоцька сільська рада

Любарський район
1. Любарська селищна рада (об′єднаної територіальної громади)
2. Вигнанська сільська рада
3. Новочорторийська сільська рада
4. Пединківська сільська рада
5. Старочорторийська сільська рада
6. Стрижівська сільська рада

Малинський район             
1. Гранітненська селищна рада
2. Чоповицька селищна рада (об’єднаної територіальної громади)
3. Будовороб’ївська сільська рада
4. Вишівська сільська рада
5. Владівська сільська рада
6. Ворсівська сільська рада
7. Головківська сільська рада
8. Горинська сільська рада
9. Дібрівська сільська рада
10. Іванівська сільська рада
11. Ксаверівська сільська рада
12. Луківська сільська рада
13. Любовицька сільська рада
14. Малинівська сільська рада
15. Морозівська сільська рада
16. Недашківська сільська рада
17. Нововороб’ївська сільська рада
18. Пиріжківська сільська рада
19. Скуратівська сільська рада
20. Слобідська сільська рада
21. Старовороб’ївська сільська рада
22. Українківська сільська рада
23. Устинівська сільська рада
24. Федорівська сільська рада

Народицький район
Народицька селищна рада (об’єднаної територіальної громади)
Новоград-Волинський район


1. Городницька селищна рада (об’єднаної територіальної громади)
2. Брониківська  сільська рада (об′єднаної територіальної громади)
3. Броницькогутянська сільська рада
4. Великогорбашівська сільська рада
5. Великомолодьківська сільська рада
6. Гульська сільська рада
7. Дідовицька сільська рада
8. Жолобненська сільська рада
9. Киківська сільська рада
10. Киянська сільська рада
11. Колодянська сільська рада
12. Майстрівська сільська рада
13. Наталівська сільська рада
14. Несолонська сільська рада
15. Орепівська сільська рада
16. Пилиповицька сільська рада
17. Піщівська сільська рада (об′єднаної територіальної громади)
18. Стриївська сільська рада
19. Суслівська сільська рада
20. Тернівська сільська рада
21. Токарівська сільська рада
22. Чижівська  сільська рада (об’єднаної територіальної громади)
23. Ярунська  сільська рада

Овруцький район
1. Овруцька міська рада (об′єднаної територіальної громади)
2. Першотравнева селищна рада
3. Бігунська сільська рада
4. Гладковицька сільська рада
5. Ігнатпільська сільська рада
6. Колесниківська сільська рада
7. Левковицька сільська рада
8. Нововелідницька сільська рада
9. Руднянська сільська рада
10. Слобідська сільська рада
11. Словечанська сільська рада (об′єднаної територіальної громади)

Олевський район
1. Олевська  міська рада (об’єднаної територіальної громади)
2. Білокоровицька  сільська рада (об’єднаної територіальної громади)
3. Радовельська  сільська рада

Попільнянський район
1. Корнинська селищна  рада (об’єднаної територіальної громади)
2. Попільнянська  селищна рада (об’єднаної територіальної громади)
3. Андрушківська  сільська рада (об’єднаної територіальної громади)
4. Білківська сільська рада
5. Кам’янська сільська рада
6. Квітнева сільська рада (об’єднаної територіальної громади)
7. Красногірська сільська рада
8. Липківська сільська рада
9. Паволоцька сільська рада

Пулинський район
1. Пулинська  селищна рада (об′єднаної територіальної громади)
2. Курненська сільська рада (об′єднаної територіальної громади)
3. Мартинівська сільська рада (об′єднаної територіальної громади)
4. Павлівська сільська рада
5. Соколівська  сільська рада (об′єднаної територіальної громади)


Радомишльський  район
1. Радомишльська міська рада (об′єднаної територіальної громади)
2. Білокриницька селищна рада
3. Городоцька селищна рада
4. Вишевицька сільська рада (об’єднаної територіальної громади)
5. Забілоцька сільська рада
6. Кочерівська сільська рада
7. Макалевицька сільська рада
8. Потіївська сільська рада (об’єднаної територіальної громади)
9. Чайківська сільська рада

Романівський район
1. Романівська селищна рада
2. Биківська селищна рада
3. Миропільська селищна рада (об’єднаної територіальної громади)
4. Булдичівська сільська рада
5. Великокозарська сільська рада
6. Вільшанська сільська рада
7. Врублівська сільська рада
8. Годиська сільська рада
9. Гордіївська сільська рада
10. Камінська сільська рада
11. Карвинівська сільська рада
12. Нивненська сільська рада
13. Ольшанська сільська рада
14. Печанівська сільська рада
15. Прутівська сільська рада
16. Романівська сільська рада
17. Садківська сільська рада
18. Соболівська сільська рада
19. Старочуднівськогутянська сільська рада
20. Хижинецька сільська рада
21. Червонохатківська сільська рада
22. Ягодинська сільська рада
23. Ясногородська сільська рада

Ружинський район
1. Ружинська селищна рада
2. Березянська сільська рада
3. Бистрицька сільська рада
4. Бистріївська сільська рада
5. Білилівська сільська рада
6. Вербівська сільська рада
7. Верхівнянська сільська рада
8. Вишнівська сільська рада
9. Вільнопільська сільська рада
10. Вчорайшенська сільська рада
11. Голубівська сільська рада
12. Городоцька сільська рада
13. Дерганівська сільська рада
14. Зарудинецька сільська рада
15. Зорянська сільська рада
16. Карабчиївська сільська рада
17. Княжиківська сільська рада
18. Крилівська сільська рада
19. Малонизгорецька сільська рада
20. Малочернявська сільська рада
21. Мовчанівська сільська рада
22. Немиринецька сільська рада
23. Новочорнорудська сільська рада
24. Огіївська сільська рада
25. Плосківська сільська рада
26. Прибережненська сільська рада
27. Рогачівська сільська рада
28. Роставицька сільська рада
29. Топорівська сільська рада
30. Чорнорудська сільська рада
31. Шпичинецька сільська рада
32. Ягнятинська сільська рада


Хорошівський район
1. Хорошівська селищна рада (об′єднаної територіальної громади)
2. Іршанська селищна рада (об′єднаної територіальної громади)
3. Новоборівська селищна рада (об′єднаної територіальної громади)
4. Радицька сільська рада
5. Топорищенська сільська рада

Черняхівський район
1. Черняхівська селищна рада
2. Головинська селищна рада
3. Андріївська сільська рада
4. Бежівська сільська рада
5. Великогорбашівська сільська рада
6. Видиборська сільська рада
7. Високівська сільська рада (об’єднаної територіальної громади)
8. Вільська сільська рада (об’єднаної територіальної громади)
9. Горбулівська сільська рада
10. Дівочківська сільська рада
11. Жадьківська сільська рада
12. Клітищенська сільська рада
13. Очеретянська сільська рада
14. Пекарщинська сільська рада
15. Салівська сільська рада
16. Селецька сільська рада
17. Селянщинська сільська рада
18. Сліпчицька сільська рада
19. Стиртівська сільська рада

Чуднівський район
1. Чуднівська міська рада
2. Вакуленчуківська селищна рада
3. Великокоровинецька селищна рада
4. Іванопільська селищна рада
5. Бабушківська сільська рада
6. Будичанська сільська рада
7. Бурковецька сільська рада
8. Бейзимівська сільська рада
9. Вільшанська сільська рада
10. Галіївська сільська рада
11. Дриглівська сільська рада
12. Дубищенська сільська рада
13. Жеребківська сільська рада
14. Карповецька сільська рада
15. Кілківська сільська рада
16. Красносільська сільська рада
17. Красногірська сільська рада
18. Краснопільська сільська рада (об’єднаної територіальної громади)
19. Маловолицька сільська рада
20. П’ятківська сільська рада
21. Рачківська сільська рада
22. Стовпівська сільська рада
23. Трощанська сільська рада
24. Турчинівська сільська рада
25. Тютюнниківська сільська рада

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2