Міські, селищні, сільські ради області

Андрушівський район

1. Андрушівська міська рада
2. Червоненська селищна рада (об’єднаної територіальної громади)
3. Антопільська сільська рада
4. Бровківська сільська рада
5. Волицька сільська рада
6. Волосівська сільська рада
7. Гальчинська сільська рада
8. Городківська сільська рада
9. Зарубинецька сільська рада
10. Іванківська сільська рада
11. Івницька сільська рада
12. Каменівська сільська рада
13. Лебединецька сільська рада
14. Любимівська сільська рада
15. Малоп’ятигірська сільська рада
16. Мостівська сільська рада
17. Міньковецька сільська рада
18. Нехворощанська сільська рада
19. Новоівницька сільська рада
20. Новокотелянська сільська рада
21. Павелківська сільська рада
22. Старокотелянська сільська рада
23. Степківська сільська рада
24. Яроповицька сільська рада


Баранівський район

1.Баранівська міська рада (об′єднаної територіальної громади)
2.Довбиська селищна рада (об′єднаної територіальної громади)
3.Кам′янобрідська селищна рада
4.Першотравенська селищна рада
5.Дубрівська сільська рада (об′єднаної територіальної громади)


Бердичівський район

1. Гришковецька селищна рада
2. Андріяшівська сільська рада
3. Бистрицька сільська рада
4. Буряківська сільська рада
5. Великоп’ятигірська сільська рада
6. Гальчинська сільська рада
7. Гардишівська сільська рада
8. Малосілківська сільська рада
9. Маркушівська сільська рада
10. Мирославська сільська рада
11. Никонівська  сільська рада
12. Озадівська  сільська рада
13. Осиківська  сільська рада
14. Половецька сільська рада
15. Райгородоцька сільська рада
16. Райківська сільська рада
17. Рейська сільська рада
18. Романівська сільська рада
19. Садківська сільська рада
20.Семенівська сільська рада (об’єднаної територіальної громади)
21. Скаківська сільська рада
22. Скраглівська сільська рада
23. Слободищенська сільська рада
24. Старосолотвинська  сільська рада
25. Швайківська  сільська рада


Брусилівський район

1.Брусилівська селищна рада (об′єднаної територіальної громади)
2.Ставищенська сільська рада


Ємільчинський район

1. Ємільчинська селищна рада
2. Яблунецька селищна рада
3. Андрієвицька сільська рада
4. Барашівська сільська рада (об’єднаної територіальної громади)
5. Березниківська сільська рада
6. Варварівська сільська рада
7. Великоглумчанська сільська рада
8. Великоцвілянська сільська рада
9. Великояблунецька сільська рада
10. Зеленицька сільська рада
11. Кочичинська сільська рада
12. Кривотинська сільська рада
13. Кулішівська сільська рада
14. Малоглумчанська сільська рада
15. Медведівська сільська рада
16. Миколаївська сільська рада
17. Мокляківська сільська рада
18. Осівська сільська рада
19. Підлубівська сільська рада
20. Рихальська сільська рада
21. Руднє-Іванівська сільська рада
22. Рясненська сільська рада
23. Сербівська сільська рада
24. Сербо-Слобідська сільська рада
25. Сергіївська сільська рада
26. Середівська сільська рада
27. Симонівська сільська рада
28. Сімаківська сільська рада
29. Степанівська сільська рада
30. Тайківська сільська рада


Житомирський район

1. Новогуйвинська селищна рада
2. Березівська сільська рада
3. Василівська сільська рада
4. Вересівська сільська рада
5. Вертокиївська  сільська рада
6. Високопічська  сільська рада
7. Глибочицька сільська рада
8. Глибочанська сільська рада
9. Головенківська сільська рада
10. Заможненська сільська рада
11. Іванівська сільська рада
12. Кам’янська сільська рада
13. Коднянська сільська рада
14. Левківська сільська рада
15. Миролюбівська сільська рада
16. Озерянківська сільська рада
17. Оліївська сільська рада
18. Руднє-Городищенська сільська рада
19. Садківська сільська рада
20. Сінгурівська сільська рада
21. Станишівська сільська рада (об’єднаної територіальної громади)
22. Тетерівська сільська рада(об’єднаної територіальної громади)
23. Троянівська  сільська рада

Коростенський район

1. Берестовецька сільська рада
2. Бехівська сільська рада
3. Білківська сільська рада
4. Білошицівська сільська рада
5. Васьковицька сільська рада
6. Веселівська сільська рада
7. Горщиківська сільська рада (об′єднаної територіальної громади)
8. Дідковицька сільська рада
9. Каленська сільська рада
10. Ковалівська сільська рада
11. Кожухівська сільська рада
12. Лісівщинська сільська рада
13. Малозубівщинська сільська рада
14. Мединівська сільська рада
15. Межиріцька сільська рада
16. Меленівська сільська рада
17. Михайлівська сільська рада
18. Новаківська сільська рада
19. Новинська сільська рада
20. Обиходівська сільська рада
21. Сарновицька сільська рада
22. Сингаївська сільська рада
23. Ставищенська сільська рада
24. Стремигородська сільська рада
25. Сушківська сільська рада
26. Ушомирська сільська рада (об′єднаної територіальної громади)
27. Ходаківська сільська рада
28. Холосненська сільська рада
29. Хотинівська сільська рада
30. Шершнівська сільська рада


Коростишівський  р-н

1. Коростишівська міська рада (об՚’єднаної територіальної громади)
2. Вільнянська сільська рада
3. Городська сільська рада
4. Гуменницька сільська рада
5. Козіївська сільська рада
6. Камянобрідська сільська рада
7. Кмитівська сільська рада
8. Минійківська сільська рада
9. Садівська сільська рада
10. Слобідська сільська рада
11. Стрижівська сільська рада
12. Студеницька сільська рада
13. Старосілецька сільська рада
14. Торчинська сільська рада
15. Харитонівська сільська рада
16. Шахворостівська сільська рада


Лугинський район

1. Лугинська селищна рада (об’єднаної територіальної громади)
2. Миролюбівська селищна рада
3. Бовсунівська сільська рада
4. Великодивлинська сільська рада
5. Жеревецька сільська рада
6. Кремненська сільська рада
7. Липниківська сільська рада
8. Літківська сільська рада
9. Повчанська сільська рада
10. Путиловицька сільська рада
11. Старосільська сільська рада
12. Степанівська сільська рада
13. Топільнянська сільська рада
14. Червоноволоцька сільська рада


Любарський район

1. Любарська селищна рада
2. Авратинська  сільська рада
3. Березівська сільська рада
4. Бичівська сільська рада
5. Великобраталівська сільська рада
6. Великоволицька сільська рада
7. Великодеревичівська сільська рада
8. Веселківська сільська рада
9. Вигнанська сільська рада
10. Гізівщинська сільська рада
11. Глезненська сільська рада
12. Горопаївська сільська рада
13. Громадська сільська рада
14. Коростківська сільська рада
15. Липненська сільська рада
16. Малобраталівська сільська рада
17. Меленецька сільська рада
18. Мотовилівська сільська рада
19. Новочорторийська сільська рада
20. Панасівська сільська рада
21. Пединківська сільська рада
22. Привітівська сільська рада
23. Старочорторийська сільська рада
24. Стрижівська сільська рада
25. Юрівська сільська рада


Малинський район

1. Гранітненська селищна рада
2. Чоповицька селищна рада (об’єднаної територіальної громади)
3. Будовороб’ївська сільська рада
4. Вишівська сільська рада
5. Владівська сільська рада
6. Ворсівська сільська рада
7. Головківська сільська рада
8. Горинська сільська рада
9. Дібрівська сільська рада
10. Іванівська сільська рада
11. Ксаверівська сільська рада
12. Луківська сільська рада
13. Любовицька сільська рада
14. Малинівська сільська рада
15. Морозівська сільська рада
16. Недашківська сільська рада
17. Нововороб’ївська сільська рада
18. Пиріжківська сільська рада
19. Скуратівська сільська рада
20. Слобідська сільська рада
21. Старовороб’ївська сільська рада
22. Українківська сільська рада
23. Устинівська сільська рада
24. Федорівська сільська рада

Народицький район

Народицька селищна рада (об’єднаної територіальної громади)


Новоград-Волинський район

1. Городницька селищна рада (об’єднаної територіальної громади)
2. Барвинівська сільська рада
3. Брониківська  сільська рада
4. Броницькогутянська сільська рада
5. Великогорбашівська сільська рада
6. Великомолодьківська сільська рада
7. Гульська сільська рада
8. Дідовицька сільська рада
9. Жолобненська сільська рада
10. Кам’яномайданська сільська рада
11. Киківська сільська рада
12. Киянська сільська рада
13. Колодянська сільська рада
14. Косенівська сільська рада
15. Лебедівська сільська рада
16. Майстрівська сільська рада
17. Наталівська сільська рада
18. Несолонська сільська рада
19. Новороманівська сільська рада
20. Орепівська сільська рада
21. Пилиповицька сільська рада
22. Піщівська сільська рада
23. Повчинська сільська рада
24. Поліянівська сільська рада
25. Середньодеражнянська сільська рада
26. Стриївська сільська рада
27. Суслівська сільська рада
28. Суховільська сільська рада
29. Тернівська сільська рада
30. Токарівська сільська рада
31. Тупальська сільська рада
32. Федорівська сільська рада
33. Чижівська  сільська рада (об’єднаної територіальної громади)
34. Ярунська  сільська рада


Овруцький район

1. Овруцька міська рада
2. Першотравнева селищна рада
3. Бігунська сільська рада
4. Бондарівська сільська рада
5. Великофоснянська сільська рада
6. Великохайчанська сільська рада
7. Великочернігівська сільська рада
8. Гладковицька сільська рада
9. Городецька сільська рада
10. Гошівська сільська рада
11. Зарічанська сільська рада
12. Ігнатпільська сільська рада
13. Кирданівська сільська рада
14. Колесниківська сільська рада
15. Левковицька сільська рада
16. Листвинська сільська рада
17. Лучанківська сільська рада
18. Можарівська сільська рада
19. Невгодівська сільська рада
20. Нововелідницька сільська рада
21. Норинська сільська рада
22. Підрудянська сільська рада
23. Піщаницька сільська рада
24. Покалівська сільська рада
25. Раківщинська сільська рада
26. Руднянська сільська рада
27. Слобідська сільська рада
28. Словечанська сільська рада
29. Усівська сільська рада
30. Хлуплянська сільська рада
31. Черевківська сільська рада
32. Черепинська сільська рада
33. Шоломківська сільська рада


Олевський район

1. Олевська  міська рада (об’єднаної територіальної громади)
2. Білокоровицька  сільська рада (об’єднаної територіальної громади)
3. Радовельська  сільська рада


Попільнянський район

1. Корнинська селищна  рада (об’єднаної територіальної громади)
2. Попільнянська  селищна рада (об’єднаної територіальної громади)
3. Андрушківська  сільська рада (об’єднаної територіальної громади)
4. Білківська сільська рада
5. Кам’янська сільська рада
6. Квітнева сільська рада (об’єднаної територіальної громади)
7. Красногірська сільська рада
8. Липківська сільська рада
9. Паволоцька сільська рада


Пулинський район

1. Пулинська  селищна рада
2. Андріївська сільська рада
3. Бабичівська сільська рада
4. Великолугівська сільська рада
5. В’юнківська  сільська рада
6. Зеленополянська сільська рада
7. Івановицька  сільська рада
8. Кошелівська сільська рада
9. Курненська сільська рада
10. Мартинівська сільська рада
11. Новозаводська сільська рада
12. Очеретянська сільська рада
13. Павлівська сільська рада
14. Пулиногутська сільська рада
15. Стрибізька  сільська рада
16. Старомайданська сільська рада
17. Соколівська  сільська рада
18. Теньківська сільська рада
19. Тетірська сільська рада
20. Ялинівська сільська рада


Радомишльський  район

1. Радомишльська міська рада
2. Білокриницька селищна рада
3. Городоцька селищна рада
4. Борщівська сільська рада
5. Великорацька сільська рада
6. Верлоцька сільська рада
7. Вишевицька сільська рада (об’єднаної територіальної громади)
8. Забілоцька сільська рада
9. Заболотська сільська рада
10. Кичкирівська сільська рада
11. Котівська сільська рада
12. Кочерівська сільська рада
13. Краснобірська сільська рада
14. Кримоцька сільська рада
15. Лутівська  сільська рада
16. Макалевицька сільська рада
17. Мірчанська сільська рада
18. Меньківська сільська рада
19. Осичківська сільська рада
20. Пилиповицька сільська рада
21. Потіївська сільська рада (об’єднаної територіальної громади)
22. Раковицька сільська рада
23. Ставецька сільська рада
24. Чайківська сільська рада


Романівський район

1. Романівська селищна рада
2. Биківська селищна рада
3. Миропільська селищна рада (об’єднаної територіальної громади)
4. Булдичівська сільська рада
5. Великокозарська сільська рада
6. Вільшанська сільська рада
7. Врублівська сільська рада
8. Годиська сільська рада
9. Гордіївська сільська рада
10. Камінська сільська рада
11. Карвинівська сільська рада
12. Нивненська сільська рада
13. Ольшанська сільська рада
14. Печанівська сільська рада
15. Прутівська сільська рада
16. Романівська сільська рада
17. Садківська сільська рада
18. Соболівська сільська рада
19. Старочуднівськогутянська сільська рада
20. Хижинецька сільська рада
21. Червонохатківська сільська рада
22. Ягодинська сільська рада
23. Ясногородська сільська рада


Ружинський район

1. Ружинська селищна рада
2. Березянська сільська рада
3. Бистрицька сільська рада
4. Бистріївська сільська рада
5. Білилівська сільська рада
6. Вербівська сільська рада
7. Верхівнянська сільська рада
8. Вишнівська сільська рада
9. Вільнопільська сільська рада
10. Вчорайшенська сільська рада
11. Голубівська сільська рада
12. Городоцька сільська рада
13. Дерганівська сільська рада
14. Зарудинецька сільська рада
15. Зорянська сільська рада
16. Карабчиївська сільська рада
17. Княжиківська сільська рада
18. Крилівська сільська рада
19. Малонизгорецька сільська рада
20. Малочернявська сільська рада
21. Мовчанівська сільська рада
22. Немиринецька сільська рада
23. Новочорнорудська сільська рада
24. Огіївська сільська рада
25. Плосківська сільська рада
26. Прибережненська сільська рада
27. Рогачівська сільська рада
28. Роставицька сільська рада
29. Топорівська сільська рада
30. Чорнорудська сільська рада
31. Шпичинецька сільська рада
32. Ягнятинська сільська рада


Хорошівський район

1. Хорошівська селищна рада (об′єднаної територіальної громади)
2. Іршанська селищна рада (об′єднаної територіальної громади)
3. Новоборівська селищна рада (об′єднаної територіальної громади)
4. Радицька сільська рада
5. Топорищенська сільська рада


Черняхівський район

1. Черняхівська селищна рада
2. Головинська селищна рада
3. Андріївська сільська рада
4. Бежівська сільська рада
5. Великогорбашівська сільська рада
6. Видиборська сільська рада
7. Високівська сільська рада (об’єднаної територіальної громади)
8. Вільська сільська рада (об’єднаної територіальної громади)
9. Горбулівська сільська рада
10. Дівочківська сільська рада
11. Жадьківська сільська рада
12. Клітищенська сільська рада
13. Очеретянська сільська рада
14. Пекарщинська сільська рада
15. Салівська сільська рада
16. Селецька сільська рада
17. Селянщинська сільська рада
18. Сліпчицька сільська рада
19. Стиртівська сільська рада
20. Троковицька сільська рада

Чуднівський район

1. Чуднівська міська рада
2. Вакуленчуківська селищна рада
3. Великокоровинецька селищна рада
4. Іванопільська селищна рада
5. Бабушківська сільська рада
6. Будичанська сільська рада
7. Бурковецька сільська рада
8. Бейзимівська сільська рада
9. Вільшанська сільська рада
10. Галіївська сільська рада
11. Дриглівська сільська рада
12. Дубищенська сільська рада
13. Жеребківська сільська рада
14. Карповецька сільська рада
15. Кілківська сільська рада
16. Красносільська сільська рада
17. Красногірська сільська рада
18. Краснопільська сільська рада (об’єднаної територіальної громади)
19. Маловолицька сільська рада
20. П’ятківська сільська рада
21. Рачківська сільська рада
22. Стовпівська сільська рада
23. Трощанська сільська рада
24. Турчинівська сільська рада
25. Тютюнниківська сільська рада

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2