Житомир відзначає День космонавтики та вшановує відомого конструктора

1dkos1Традиційно щороку 12 квітня відзначається День космонавтики. Цього дня у далекому 1961 році людина здійснила  перший політ у Всесвіт.

У Житомирі з цієї нагоди громадськість міста вшанувала пам'ять відомого конструктора Сергія Корольова, завдяки якому став можливим цей незабутній політ, поклавши квіти до пам'ятника на майдані його імені.

Долучилося до заходу й керівництво області та міста, зокрема, заступник голови обласної ради Максим Вілівчук,  заступник голови облдержадміністрації Ярослав Лагута, міський голова Сергій Сухомлин.

Варто додати, що у рамках відзначення Дня космонавтики в Житомирі проходять різноманітні мистецькі заходи. Зокрема, в музеї космонавтики ім. С.П. Корольова для гостей проведуть оглядову екскурсію, відбудеться презентація нового сайту музею, нагородять переможців конкурсу юних астрономів і астрофізиків ім. Леоніда Грищука "Лабораторія Всесвіту" і  Міжнародного конкурсу "Яка прекрасна наша планета", а також усі бажаючи зможуть оглянути виставку Всеукраїнського конкурсу карикатури "Незалежність". 

У військовому інституті ім. С.П. Корольова триває виставка науково-технічних розробок учасників З’їзду творчої молоді Житомирщини "Обдарована молодь – майбутнє України", у ході якої визначать її переможців. Для відвідувачів інституту підготовлена  виставка безпілотних літальних апаратів та польова кухня, і все це супроводжуватиметься виступами військового оркестру.

Повний фоторепортаж дивіться у рубриці «Фотогалерея».

1dkos1

1dkos2

1dkos3

1dkos4

1dkos5

1dkos6

1dkos9

1dkos7

1dkos8

1dkos10

1dkos11

1dkos12

1dkos13

1dkos14

1dkos15

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2