В пам'ять про чорнобильців на території обласної лікарні висадили сакури

1akc6Понад три десятки дерев сакур та кущів троянд висадили 25 квітня ліквідатори аварії на ЧАЕС на території обласної клінічної лікарні ім. О.Ф. Гербачевського біля спеціалізованого терапевтичного відділення для «чорнобильців». У такий спосіб організатори вирішили вшанувати тих, хто боровся з найстрашнішою техногенною катастрофою і хто поклав життя. Саме тому місце для саджанців обрано не випадково. Долучився до своєрідної акції й голова обласної ради Володимир Ширма.

Як зазначив очільник депутатського корпусу, це символічно, що саме біля нещодавно відкритого відділення висаджують ці дерева «пам’яті».

«Нехай кожен, хто проходить чи відвідує відділення, згадує людей, які безпосередньо брали участь у ліквідації аварії - тих, хто загинув, та тих, хто вижив, — усіх, кого торкнулася ця страшна трагедія».

Голова обласної ради поінформував присутніх про те, що обласна влада продовжує спрямовувати кошти на обласну лікарню, аби цей заклад став найсучаснішим медичним закладом області, і щоб максимальна кількість жителів змогли отримати повний спектр медичних послуг на сучасному рівні.  

«На попередній сесії обласної ради з обласного бюджету на лікарню виділено майже 7 млн грн. Вже завершуються ремонтні роботи «інфарктного» відділення, будуть проведені відповідні тендери, і у серпні це відділення плануємо відкрити, а до кінця року - ще й «інсультне» відділення», - сказав Володимир Ширма і подякував ліквідаторам аварії за їхній неоціненний вчинок і побажав їм міцного здоров’я.

Також Володимир Ширма відвідав обласну наукову медичну бібліотеку обласної ради, де з нагоди відзначення 31-ї річниці аварії на ЧАЕС відкрито виставку «Чорнобиль – біль людський». На виставці презентовано вірші поетів-медиків, фотографії, спеціалізована література, творчі роботи медичних працівників.

1akc1

1akc2

1akc3

1akc4

1akc5

1akc6

1akc7

1akc8

1akc9

1akc10

1akc11

1akc12

1akc13

1akc14

1akc15

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2