Керівництво обласної ради привітало дітей-сиріт із закінченням навчання у школах

1dityvup1Цієї весни 168 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування з усієї області закінчать навчання у шкільних закладах та поринуть у вже доросле, студентське життя.

З цієї нагоди вже традиційно у Житомирі 27 квітня керівництво області, зокрема, заступник голови обласної ради Максим Вілівчук зустрівся з випускниками та побажав їм успіхів у подальшому житті.

«Для всіх вас після останнього дзвоника відкривається незвідана дорога дорослого життя та самореалізації. Сподіваюсь, що ви докладете максимум зусиль для досягнення своєї мети і знайдете гідну дорогу у житті. Ви маєте беззаперечне право обрати собі таку професію, яка буде не лише до душі, а й дасть можливість стати успішною людиною, досягти кар’єрних і професійних висот», - звернувся до дітей Максим Вілівчук.

Приєдналась до побажань й депутат обласної ради, голова постійної комісії з гуманітарних питань Олена Галагуза.

Всі випускники отримали матеріальну допомогу та солодкі подарунки, а студенти Житомирського коледжу культури і мистецтв ім. І. Огієнка підготували святковий концерт.

Довідково. На обліку служб у справах дітей перебуває 3078 дітей-сиріт та дітей, позбавлених  батьківського піклування. 16 дітей вищезазначеної категорії прибули з Луганської і Донецької областей і виховуються в сім’ях опікунів, піклувальників. У регіоні діють 33 дитячі будинки сімейного типу та 195 прийомних сімей, в яких виховується 599 дітей.

1dityvup1

1dityvup3

1dityvup5

1dityvup6

1dityvup4

1dityvup19

1dityvup7

1dityvup8

1dityvup9

1dityvup10

1dityvup11

1dityvup12

1dityvup13

1dityvup14

1dityvup15

1dityvup17

1dityvup16

1dityvup18

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2