Робоча група погодила створення ще чотирьох об’єднаних громад

1 2rrppРобоча група з розроблення перспективного плану формування територіальних громад Житомирської області під керівництвом голови обласної ради Володимира Ширми та голови обласної державної адміністрації Ігоря Гундича 15 травня погодила пропозицію внести зміни до документу.

А саме, було підтримано ініціативу створення Радомишльскої міської  об’єднаної громади, Словечанської сільської об’єднаної громади (Овруцький район), Черняхівської селищної об’єднаної громади та Пулинської селищної об’єднаної громади. 
Пулинська селищна об’єднана територіальна громада: одна селищна рада та 6 сільських рад, загальна кількість населення 11562 особи;
Черняхівська селищна об’єднана територіальна громада: одна селищна рада та 13 сільських рад, загальна кількість населення 17947 осіб;
Словечанська сільська об’єднана територіальна громада: 8 сільських рад, загальна кількість населення 8600 осіб;
Радомишльська міська об’єднана територіальна громада: одна міська рада та 15 сільських рад, загальна кількість населення 25512 осіб.

Також з урахуванням змін до закону «Про добровільне об’єднання громад», підтримано ініціативу Білківської сільської ради про приєднання до складу Корнинської ОТГ. 

В той же час члени робочої групи не підтримали створення 4 невеличких громад у Пулинському районі. Надавили пропозиції щодо утворення Курненської , Мартинівської, Соколівської та Стрибізької об’єднаних громад. Володимир Ширма звернувся до цих сільських голів проханням сісти за стіл переговорів та працювати над утворенням не чотирьох неспроможних громад, а над однією потужною.

Члени робочої групи відстоюють позицію, що на території Пулинського району з урахуванням території та кількості населення економічно доцільно утворити максимум 2 об’єднані громади.

1 1rrpp
1 6rrpp
1 2rrpp
1 5rrpp

1 3rrpp
1 4rrpp
Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2