Обласна лікарня отримала в подарунок від благодійників дороговартісне медичне обладнання

1 2gollОбласну клінічну лікарню ім. О.Ф. Гербачевського 17 травня відвідали представники нідерландської організації  «Фонд допомоги Східній Європі»  та голова  благодійного фонду «Хлібний дім» Аркадій Маргуліс.

Гості із Нідерландів подарували лікарні електронно-оптичний перетворювач (ЕОП) .

Головний лікар Богдан Леськів пояснив, що даний пристрій - це електронно-оптичний перетворювач з рентгенівською С-дугою дає можливість проводити операції під рентген- наведенням в реальному часі.

«Це надсучасне обладнання, - зазначив головний лікар, - В Україні  вартість такого апарату  разом з рентген прозорим столом складає приблизно 4,5 мільйони гривень».

Подякував благодійникам і голова обласної ради Володимир Ширма.

«Минулого року на нашу обласну лікарню  з обласного бюджету було виділено 57 мільйонів гривень. У нас на меті створити надпотужний медичний заклад третього рівня», - повідомив у розмові з голландцями голова ради.

Також благодійникам показали нові апарати КТ та МРТ, «чорнобильське» відділення, сучасний лабораторний корпус та   приміщення, в якому буде розміщено інфарктний центр, де наразі проходять ремонтні роботи.

Зазначимо, що минулого року обласна лікарня отримала від «Фонду допомоги Східній Європі»  ендоскопічну відеостійку вартістю 2 мільйона 500 тисяч гривень, мікроскоп для нейрохірургічного відділення вартістю 85 тисяч євро та мікроскоп для ЛОР-відділення вартістю 25 тисяч євро, багатофункціональні ліжка, матраси, миючі засоби.

1 1goll
2 1goll

2 3goll

2 2goll

2 4goll


Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2