Володимир Ширма: Визначальним показником діяльності Центру - якість утворених ОТГ

1 1 7Після вшанування пам’яті польського президента Лєха Качинського усі посадовці та гості міста мали змогу прогулятися оновленою вулицею Михайлівською та взяти участь в урочистому відкритті Житомирського відокремленого підрозділу установи «Центр розвитку місцевого самоврядування», який розміщується за адресою: вул. Михайлівська, 8\1.

Голова обласної ради Володимир Ширма  вважає, що визначальним показником діяльності Центру має стати не кількість утворених ОТГ, а їхня якість.

«Впевнений, що цей регіональний офіс стане тим центром, навколо якого об’єднуватимуться усі прихильники реформи та побудови ефективного місцевого самоврядування. То ж бажаю плідної співпраці, в якій Центр виступатиме містком комунікації між громадою та владою, і викликатиме  довіру на усіх рівнях», - сказав Володимир Ширма під час відкриття.

Після урочистостей в Центрі було проведено засідання «круглого столу» на тему: «Децентралізація. Локальні реформи у Житомирській області, досягнення та проблеми»

.Центр розвитку місцевого самоврядування (ЦМРС) – недержавна неприбуткова організація, створена з метою сприяння зміцненню спроможності органів влади та місцевого самоврядування на центральному, регіональному і місцевому рівнях.  Організація налічує 24 регіональні центри. Директор Житомирського підрозділу  - Василь Невмержицький.

1 1 1
1 1 2
1 1 4
1 1 6
1 1 8

1 1 9
1 1 8.9pgПрес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2