Депутати обласної ради привітали ветеранів УПА з Днем Героїв

1 121З нагоди Дня Героїв, який відзначають 23 травня, депутати Житомирської обласної ради Олена Галагуза та Юрій Бовсуновський разом із представниками громадськості привітали ветеранів Української повстанської армії зі святом.

Зокрема, депутати відвідали жителів обласного центру Євдокію Лихачеву, Степана Линишина, Михайла Скоропада, яким подякували за героїзм та стійкість духу під час боротьби за незалежну Україну.

«Дуже важливо не забувати і віддавати належну шану нашим ветеранам, які воювали у Другій Світовій війні проти обох злочинних режимів - нацистського та комуністичного. Тішить, що останніми роками більше уваги приділяється ветеранам УПА, а ми, у свою чергу, будемо підкреслювати їхній подвиг задля України»,- зауважила Олена Галагуза.

Довідково: День Героїв – це день пам'яті усіх українців, що присвятили своє життя за свободу та незалежність України. День Героїв, це свято величі духу українських вояків – борців за волю України і є символом незборимості Української Нації. День Героїв відзначають понад сімдесят років. У роки німецької окупації українці на чолі з ОУН вшановували пам'ять Героїв. У 1941 році Другий Великий Збір Організації Українських Націоналістів постановив відзначити 23 травня як День Героїв.


1 1 3
1 1 1
1 1 8

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2