Перша леді завітала у житомирську школу на свято «Останнього дзвоника»

1druzh1Дружина Президента України Марина Порошенко 26 травня завітала в житомирську школу № 28 ім. гетьмана Івана Виговського на свято «Останнього дзвоника».

Цей заклад Перша леді обрала не випадково, адже школа стала учасником пілотного проекту Благодійного Фонду Порошенка щодо розвитку інклюзивного освітнього середовища в Україні.

Разом з Мариною Порошенко свято відвідали голова обласної ради Володимир Ширма, голова облдержадміністрації Ігор Гундич та його заступник Ярослав Лагута, міський голова Сергій Сухомлин.

Виступаючи перед педагогами, школярами та їхніми батьками, дружина Президента України відмітила: «Нещодавно Верховна Рада України прийняла Закон про інклюзивну освіту, а тому кожен загальноосвітній заклад буде працювати за принципом «школа для всіх», де в інклюзивному середовищі зможуть навчатися діти з особливими освітніми потребами. Це надзвичайно важливий і гуманний крок для виховання молодого покоління українців і я сподіваюся, що наша молодь буде сприймати людину, в першу чергу, за її здібності, а не за зовнішні прояви».

Марина Порошенко подякувала педагогам та батькам за те, що вони виховують дітей грамотними, людяними та справжніми патріотами України і побажала випускникам досягати поставленої мети, бути корисними для нашої країни і завжди любити Україну.

У ході візиту Перша леді оглянула шкільну бібліотеку, яку буде переобладнано в сучасну Медіатеку.

1druzh1

1druzh2

1druzh3

1druzh4

1druzh5

1druzh6

1druzh7

1druzh8

 Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2