Робоча група погодила створення ще двох наглядових рад при комунальних закладах

1nagl1На засіданні робочої групи по формуванню наглядових рад, що пройшло 12 червня під головуванням першого заступника голови обласної ради Сергія Крамаренка, погоджено створення колегіальних контролюючих органів при двох комунальних закладах обласної ради.

Зокрема, депутати внесли пропозиції щодо складу наглядових рад при Романівському дитячому будинку-інтернаті та Коростенському геріатричному пансіонаті для ветеранів війни та праці.

Обговорюючи  ці питання, Сергій Крамаренко зазначив: «Наглядові ради повинні стати системою ефективного контролю за діяльністю комунальних закладів, аби громада знала, на що спрямовуються і на що витрачаються бюджетні кошти – кошти платників податків».

Також члени робочої групи дали доручення підготувати на чергову сесію обласної ради проект рішення про внесення змін до Статуту обласного дитячого протитуберкульозного санаторію «Лісовий берег», що надасть можливість створити при закладі наглядову раду.

Варто зазначити, що наразі вже затверджено три наглядові ради - при Новоборівському психоневрологічному інтернаті, Бердичівському медичному коледжі та Радомишльській загальноосвітній санаторній школі-інтернат.

1nagl1

1nagl2

1nagl3

1nagl4

1nagl5

1nagl6

1nagl7

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2