Робоча група розглянула звернення щодо незаконної перереєстрації прав власності на майно підприємств

1agrupa1На засіданні робочої групи з питань протидії протиправному поглинанню та захопленню підприємств 15 червня розглядались звернення щодо незаконної перереєстрації прав власності на майно кількох підприємств.

У засіданні взяли участь перший заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко, заступник голови облдержадміністрації Олексій Ясюнецький, представники підприємств, правоохоронних органів, управління юстиції, районної влади тощо.

Робоча група розглянула та обговорила звернення на предмет виявлення ознак протиправного поглинання та захоплення підприємств. Зокрема, ВАТ «УКХ УКРХМІЛЬ», «Кремнянського крохмального заводу», ТОВ «Стиль» та ТОВ «Інтерстиль».

Представники підприємств повідомили, що, на їхню думку, державним реєстратором протиправно були перереєстровані права власності на майнові комплекси на підставі підробних свідоцтв про придбання майна з прилюдних торгів. Водночас членам робочої групи повідомили, що проводиться перевірка дій реєстратора і, у разі виявлення ознак злочину, матеріали будуть направлені у правоохоронні органи.

За інформацією правоохоронців, за цими фактами наразі триває розслідування кримінальних проваджень.

Свою думку з цих питань висловив перший заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко: «Правоохоронні органи повинні надати відповідну правову оцінку по усім цим фактам, вжити відповідних заходів для того, щоб унеможливити продаж майна підприємств, і поновити права справжніх власників. Водночас, для того, щоб обмежити рух майна, потрібно звернутися до суду з клопотанням про заборону відчуження майна до закінчення розслідування кримінальних проваджень».

Насамкінець, після обговорення, робоча група запропонувала напрацювати пропозиції щодо змін до законодавства для недопущення фактів незаконної перереєстрації прав власності.

1agrupa1

1agrupa2

1agrupa3

1agrupa4

1agrupa5

1agrupa6

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2