Володимир Ширма зустрівся з іноземними інвесторами

1ainv1Голова обласної ради Володимир Ширма 3 липня зустрівся з представниками китайської та чеської компаніями-підрядниками, які планують реалізувати на Житомирщині проект у сфері «малої» енергетики.  

Зокрема, іноземні інвестори пропонують побудувати в м.Олевську теплову електростанцію потужністю 6 МВТ, яка працюватиме на деревній трісці.

Під час зустрічі Володимир Ширма запевнив іноземних інвесторів, що обласна влада готова підтримувати компанії, які бажають реалізовувати енергоефективні проекти на теренах області.

«Обласна влада зацікавлена у будівництві такої ТЕС і з нашої сторони буде абсолютна підтримка цього проекту. Якщо виникатимуть проблемні або спірні питання, то зможемо допомогти в їх вирішенні. У нашій області впроваджується багато проектів з іноземним капіталом, і влада регулярно зустрічається з інвесторами, аби дізнатися про їхні проблеми, що виникають під час реалізації проектів, та оперативно їх вирішити», - наголосив голова обласної ради.

У свою чергу представники компанії зазначили, що впровадження даного проекту сприятиме реалізації Національного плану дій з відновлюваної енергетики на період до 2020 року та дасть змогу збільшити виробництво «зеленої» енергії. Також реалізація проекту стимулюватиме залучення інвестицій в сектор виробництва електроенергії на Житомирщині.

Додатково. Компанії Xi'an Shaangu Power Co, Ltd (Китай) і EKOL (Чехія) є відомими на світовому ринку підрядниками і мають значний досвід роботи - від підготовки контрактів на надання послуг з проектування, постачання і допомоги на робочій ділянці і до здійснення всього комплексу робіт з проектування, матеріально-технічного постачання і будівництва - контрактів «під ключ».

1ainv1

1ainv2

1ainv3

1ainv4

1ainv5

1ainv6

1ainv7

1ainv8

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2