Ремонт автодороги Васьковичі-Шепетівка перебуває на контролі голови обласної ради

1ador1Капітальний ремонт автомобільної дороги Васьковичі–Шепетівка, питання щодо якої неодноразово порушувалось депутатами обласної ради, наразі розпочато. Про це розповів голова обласної ради Володимир Ширма 7 липня під час поїздки до Ємільчинського району, де він перевірив хід виконання ремонтних робіт на об’єктах, що фінансуються за кошти ДФРР.

«Критичний стан цієї дороги викликало обурення та невдоволення жителів села Радичі, через яке вона проходить. І щоб їх почули, вони навіть були змушені вдаватися до кардинальних заходів – акцій протесту, зокрема, перекривали дорогу регіонального значення. Активну позицію щодо вирішення цієї проблеми зайняли й депутати обласної ради. Минулого року вони ініціювали виділення коштів з обласного бюджету, неодноразово шукали шляхи вирішення "дорожного" питання на робочих нарадах, зустрічалися з місцевими жителями та владою. І нарешті проблема автомобільної дороги Васьковичі–Шепетівка зрушила з мертвої точки, її розпочали ремонтувати», - сказав Володимир Ширма і наголосив, що хід виконання ремонтних робіт триматиме на особистому контролі.

На ремонт дороги Васьковичі–Шепетівка на цей рік передбачено майже 25 млн грн, з яких майже 2,5 млн грн спрямовано з обласного бюджету у рамках 10-відсоткового співфінансування. За ці кошти планується  відремонтувати 3,5 км автодороги. Наразі будівельники проводять підготовчі операції перед проведенням ремонтних робіт, зокрема, вирубку дерев, розробку ґрунту, розширення дорожнього полотна тощо.   

1ador1

1ador2

1ador3

1ador4

1ador5

1ador6

1ador7

1ador8

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2