Максим Вілівчук: Потрібно популяризувати літературний музей, аби люди пізнавали цікаві факти про життя відомих земляків

1alitmuz1Заступник голови обласної ради Максим Вілівчук 13 липня відвідав комунальний заклад обласної ради  Житомирський обласний літературний музей.

Максим Вілівчук ознайомився з музейною експозицією і поспілкувався з директором закладу, який розповів про проблеми закладу та обидва дійшли згоди, що потрібно активніше займатися популяризацією літературного музею.

«Сьогодні вкрай необхідно підтримувати і розвивати наш літературний музей, популяризувати його діяльність та його надбання. Експозиції музею можуть багато чого цікавого розповісти про життя наших земляків. А ми повинні пам’ятати своє минуле, своїх земляків, які стали відомими на весь світ і пишатися ними», - сказав Максим Вілівчук і запропонував організувати у музеї окрему експозицію, присвячену Олегу Ольжичу.

Також заступник голови обласної ради зазначив, що буде порушувати питання щодо виділення коштів на розвиток закладу, у тому числі, й депутатських.

Довідково. Житомирський обласний літературний музей  заснований 4 грудня 1990 року. З 2001 року музей розташований в двоповерховому будинку, побудованому в 1907 році оперною співачкою Кларою Брун. У музеї зібрано близько 5 тисяч одиниць речей музейного значення.  Музей проводить наукові дослідження життя та діяльності на теренах Житомирщини відомих літераторів та митців.

Експозиція музею складається з трьох виставок, зокрема, виставка творів житомирського театрального художника Івана Шевченка, заслуженого діяча мистецтв України, який з 1952 року працював на посаді головного художника облмуздрамтеатру;  виставка присвячена життю, літературній та мистецький діяльності поета-перекладача Бориса Тена та  виставка присвячена перебуванню в Житомирі видатного українського композитора Михайла Скорульського, автора відомого балету «Лісова пісня».

1alitmuz1

1alitmuz2

1alitmuz3

1alitmuz4

1alitmuz5

1alitmuz6

1alitmuz7

1alitmuz8

Прес-служба обласної ради

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2